Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

A.Ružas: „Kedofilai“ – tai froidiškąjį pedofilinį kompleksą kenčiantys žmonės“

2010-10-30 13:00 | Naujienos | Komentarų (303)

Viename socdemų leidžiamame laikraštyje žurnalistas Albertas Ružas

N.Venckienės pareiškimas, kad išmesta iš teisėjų ji kurs partiją, sukėlė didžiulį sąmyšį tarp Lietuvos politinių partijų. Ypatingai sunerimo šiuo metu pagal sociologines apklausas pirmoje vietoje esantys socialdemokratai, kurių partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas žiniasklaidoje ne kartą šlykščiai išsityčiojo iš Drąsiaus Kedžio dukrelę gynusių žmonių, o žurnalistus, vykdančius savo žurnalistinę misiją – ieškančius teisybės pedofilijos byloje ir demaskuojančius klaninės prokuratūros klaidas, apkaltino vykdant N.Venckienės užsakymą.

Beje, buvęs laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas (kuris apsimelavo spaudos konferencijoje, pareiškęs, kad ant ginklo, rasto šalia D.Kedžio kūno, yra D.Kedžio DNR, nors tai buvo melas ir Generalinė prokuratūra R.Petrausko paskleistą melą po keturių mėnesių oficialiai paneigė), tiek Seimo, tiek prokuratūros kuluaruose yra vadinamas „A.Sakalo žmogumi“. Mat būtent R.Petrauskas su grupe prokurorų A.Sakalo kvietimu lankėsi Briuselyje, kai A.Sakalas buvo europarlamentaras.

Iki šiol viešoje erdvėje tenkinęsi tik A.Sakalo komentarais ir V.Andriukaičio išsišokimais, po N.Venckienės pareiškimo apie partijos kūrimą kairieji nusimetė kaukes – socialdemokratų leidžiamame „kairiosios minties laikraštyje“ siaubingai piktinamasi, kad „užvaldžiusi visas televizijas ir „patikimiausius dienraščius“, N.Venckienė dairosi užvaldyti politiką“, o mergaitę apgynę žmonės patys prilyginti pedofilams.

„Kedofilai“ … iš tikrųjų yra nelaimingi žmonės, ko gero, pasąmonėje kenčiantys ir išgyvenantys frodiškąjį pedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys skausmingą neapykantą tariamiems pedofilams (nužudytiems) už tai, kad anie juos „aplenkė“ ir „pasinaudojo“ mažamete mergaite. Todėl trokšdama patenkinti savąjį neįsisąmonintą erotinį instinktą, jų pasąmonė, apeidama pasąmonės valios cenzūrą, „kartoja“ lytinį aktą su mažyle…“ – socdemų leidžiamame viename laikraštyje rašo žurnalistas Albertas Ružas.

Be to, tvirtinasi versija, kad pedofilijos byla galimai buvo nukreipta prieš Prezidentę. Kai spalio 8 d. prie Seimo vyko trijų antipedofinių judėjimų protesto akcija dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės atstatydinimo, prie protestuotojų priėjęs vienas aukštas socialdemokratas pasiūlė protestuotojams dėl E.Žiobienės protesto akciją – piketą – perkelti prie … Prezidentūros.

KK inf.

2010-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. ot brudai sujudo, butinai venskiene i politika reikia nukreipt, tada juoksimes is visu isigimeliu iki apsimyzimo:))a uz neringa:))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Ružas tipiskas iskrypelis:) cia kaip tiems homikams – kas nepritaria ju paziuroms ir dar isdrista juos smerkti sulygina normalius zmones su uzsleptais homoseksualais:))))))))))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. gerai pasakyta :)ir dar manau, kad
  A.Ruzo straipsnis visas persmelgtas tarybiniu mentalitetu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Geriau nepasakysi,labai taikliai!
  Paskutiniu metu socdemams ne kaip sekasi – tai Brazauskiene pakiaulina,tai koks Ruzas paviesina savo pakrypusios pasamones uzkaborius…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Demokratija reiškia, kad Lietuvoj turi teisę į egzistavimą ne tik violetinė ,,tiesa", bet ir bet kuri kita nuomonė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. atitinkamai perfrazavus buvusio teisėjo Vaikšnoro skundą valdžios institucijoms apie teisėjų savivaliavimą ir iškreipto teisingumo vykdymą ir apibūdinant šį žurnalistą būtų galima pasakyti būtent Vaikšoro žodžiais: „Balzakišką amžių perkopęs žurnalistas žurnalistiką pritaiko kaip vibratorių, užsiimant profesine masturbacija, profesinės kamasutros svaigulyje sadomazochistiniam-nekrofiliniam orgazmui pasiekti… Mano nuomone, žurnalistas laisvą žodį naudoja kaip guminę lėlę, savo profesinės masturbacijos patenkinimui ir tokiems žurnalistams turi būti duotas atkirtis… taip rašyti gali tik asmuo, esantis stipraus alkoholio ar narkotinio apsvaigimo būsenoje“. Tai nieko asmeniško, tik norėjau pakartoti patikusius buvusio teisėjo išsireiškimus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. AŠ GINU VAIKUS IR TEVYNE NUO IŠKRIPELIU IR VAKAR KAUNE EJAU SU TAIS ,KURIE IŠDRISO IŠEITI IR IŠSAKYTI SAVO NUOMUONE APIE ŠIOS DIENOS TVARKA LIETUVOJE,O BE TO ESU TVARKOS IR TEISINGUMO PARTIJOS NARYS IR TAIP PAT PAPRASTAS DARBININKAS IŠ KAUNO MIESTO.SSSR LAIKAS ESU DAUG METU GYVENES IR TARNAVES TEN IR MAČIAU KĄ IŠDARINEJO VISOKIU PARTINIU GRUPUOČIU ATSTOVAI SU MAŽAMEČIAIS VAIKAIS O GRIŽES NAMO Į TEVYNE -LIETUVA GINSIU VISUS ,KAIP KARYS,BET NE TOKIU BUDU KAIP TĄ ŠIANDIEN DARO KONSERVATORIU VYRIAUSYBE……VIENA SAKO ,O KĄ DARO -TEISTI IR SPRESTI PALIEKU JUMS LIETUVOS ŽMONES IR RINKEJAI-KĄ IŠSIRINKSITE TĄ IR TURESITE- O AŠ NORIU TIK VIENO TVARKOS,KAD SAUGIAIŪ VAIKAI IR SENIAI VAIKŠČIOTU PER MANO GIMTAJI MIESTA-KAUNA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Froidas tikėjo, kad žmones valdo seksualinės aistros. Gal ir Ružą užvaldė aistros, tad nusprendė patenkinti savo seksualinius poreikius?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Visiškai su jumis sutinku. Po to , kai minėtos partijos šulai( kurie nėra nei socialistai, nei demokratai), apspjaudė paparastų žmonių teisingumo siekį, tik aklas nemato, kas tai per darinys ir kam tarnauja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Soceldemokratai viesai palaiko iskrypelius, pedofilus ar py..derastus, kaip ir kuras, paulauskas ir i juos panasus. Cia jokia naujiena.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Pasirodo niekam nereikia -pilietines visuomenes- baiminamasi jos is cia ir visos srutos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Nieko keista, manau Froidas ne be reikalo tyrinejo tokius dalykus (kam idomu pasidomekite). Nesistebiu, kad tas ruzas remiasi Froidu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Kartą LDDP(LKP) jau pasisavino socialdemokratų pavadinimą,nors dėl to tikrai netapo socialdemokratiška partija.Kas galėtų paneigti,kad dabar LDDP mutuos į LKPP-Lietuvos kleptopedofilų partiją? 😀 Turint omeny LDDP lobiuojamus homoseksualų interesus,tai galėtų būti ir Lietuvos homoseksualkleptopedofilų partija-LHKPP. 😀
  Juokas juokais,bet pasiskaičius tokią "nuomonę",peršasi atatinkama išvada.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. parode, kad savo viduje kencia nuo neapykantos zmonems, kencia nuo demokratijos, kencia nuo pazystamu zmoniu gedos. Taip, manau jam geda tureti tokius draugus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Is Ruzo veido atrodo,kad jis pats ir kencia ta froidiskaji pedofilini kompleksa(galimai).Cia kaip sakoma – kuo pats smirdi…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. O gal ir nieko butu jei kedofilai , kurie pasirase kokio peticijoj uz kedzio dukra imtu ir paduotu ta ligota susski i teisma uz smeizima ir vadinima pedofilais?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. jo, man irgi įtarimų sukėlė jo psichinė būklė, čia kažkoks valatkinis – sakalinis smegenų užkratas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Nuo kada kazkoks zurnaliuga yra psichoterapiautas galintis daryti isvadas apie lytine orientacija, nemates zmogaus net is arti? Psichas?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. O kokį kompleksą kenčia pats Ružas ir socdemai, kad taškosi tokiomis šlykštybėmis? Patiria froidišką impotencijos kompleksą?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. manau, kad žurnalistams reikėtų plačiau pasidomėti Sakalo lagerio laikotarpiu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Gerbiamieji,paaiškinkite,ką reiškia"Sakalas lageryje bendradarbiavo su kūmu."Mano supratimu politinių kalinių lageriuose tvarką prižiūrėjo NKVD vėliau KGB žodis kūmas reiškia lagerio priežiūros ir 6nipin4jimo tarnyba.Jeigu aš klystu pataisykite.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras