Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 14 Sekmadienis
 

A.Ružas: „Kedofilai“ – tai froidiškąjį pedofilinį kompleksą kenčiantys žmonės“

2010-10-30 13:00 | Naujienos | Komentarų (303)

Viename socdemų leidžiamame laikraštyje žurnalistas Albertas Ružas

N.Venckienės pareiškimas, kad išmesta iš teisėjų ji kurs partiją, sukėlė didžiulį sąmyšį tarp Lietuvos politinių partijų. Ypatingai sunerimo šiuo metu pagal sociologines apklausas pirmoje vietoje esantys socialdemokratai, kurių partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas žiniasklaidoje ne kartą šlykščiai išsityčiojo iš Drąsiaus Kedžio dukrelę gynusių žmonių, o žurnalistus, vykdančius savo žurnalistinę misiją – ieškančius teisybės pedofilijos byloje ir demaskuojančius klaninės prokuratūros klaidas, apkaltino vykdant N.Venckienės užsakymą.

Beje, buvęs laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas (kuris apsimelavo spaudos konferencijoje, pareiškęs, kad ant ginklo, rasto šalia D.Kedžio kūno, yra D.Kedžio DNR, nors tai buvo melas ir Generalinė prokuratūra R.Petrausko paskleistą melą po keturių mėnesių oficialiai paneigė), tiek Seimo, tiek prokuratūros kuluaruose yra vadinamas „A.Sakalo žmogumi“. Mat būtent R.Petrauskas su grupe prokurorų A.Sakalo kvietimu lankėsi Briuselyje, kai A.Sakalas buvo europarlamentaras.

Iki šiol viešoje erdvėje tenkinęsi tik A.Sakalo komentarais ir V.Andriukaičio išsišokimais, po N.Venckienės pareiškimo apie partijos kūrimą kairieji nusimetė kaukes – socialdemokratų leidžiamame „kairiosios minties laikraštyje“ siaubingai piktinamasi, kad „užvaldžiusi visas televizijas ir „patikimiausius dienraščius“, N.Venckienė dairosi užvaldyti politiką“, o mergaitę apgynę žmonės patys prilyginti pedofilams.

„Kedofilai“ … iš tikrųjų yra nelaimingi žmonės, ko gero, pasąmonėje kenčiantys ir išgyvenantys frodiškąjį pedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys skausmingą neapykantą tariamiems pedofilams (nužudytiems) už tai, kad anie juos „aplenkė“ ir „pasinaudojo“ mažamete mergaite. Todėl trokšdama patenkinti savąjį neįsisąmonintą erotinį instinktą, jų pasąmonė, apeidama pasąmonės valios cenzūrą, „kartoja“ lytinį aktą su mažyle…“ – socdemų leidžiamame viename laikraštyje rašo žurnalistas Albertas Ružas.

Be to, tvirtinasi versija, kad pedofilijos byla galimai buvo nukreipta prieš Prezidentę. Kai spalio 8 d. prie Seimo vyko trijų antipedofinių judėjimų protesto akcija dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės atstatydinimo, prie protestuotojų priėjęs vienas aukštas socialdemokratas pasiūlė protestuotojams dėl E.Žiobienės protesto akciją – piketą – perkelti prie … Prezidentūros.

KK inf.

2010-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. Tenka pripažinti, jog ankstesnė kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė bent jau patriukšmaudavo, o jos kontora net ir įstatymų pataisų parengdavo. Galima sakyti, kad ji priklausė tai posovietinių biurokratų – „rūpestingųjų tetulių“ kartai, kuri bent jau stengdavosi gerai atrodyti, nors realiai neką nuveikdavo.

  Atrodo, jaunoji E.Žiobienės karta spjauna net į vaidybą. Tai prasilavinusių ir apsukrių cinikų karta. Šie prisitaikėliai supranta, kad uždaroje ir nedemokratiškoje sistemoje karjerą galės daryti tik įsiteikdami galios – slaptos ar atviros – turėtojams. Tad vaidinti prieš paprastus žmones net nebereikia. Pastangos neatsiperka.

  Ši biurokratų ir teisininkų karta yra išauklėta atomizuotoje posovietinio liberalizmo aplinkoje. Ir jie tvirtai įsitikinę, kad kiekvienas turi kovoti vien už save. Arba dar už savo grupę, klaną, instituciją… Tad jei kas nors kur nors susirenka kovoti už jiems visai svetimų žmonių vaiką ir daro tai įnirtingai, tarsi kovotų už save, šie pažeisto bendrystės ir teisingumo jausmo invalidai mato tik slaptus kėslus ir nieko daugiau. Taip jie išauklėti. Tokius juos padarė dehumanizuota sistema.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Turbut sutiks visi (tame tarpe ir psichologai ir psichiatrai), kad vietoj zodzio kedofilai turetu buti zodis PEDOFILAI-… "iš tikrųjų yra nelaimingi žmonės, ko gero, pasąmonėje kenčiantys ir išgyvenantys frodiškąjį pedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys skausmingą neapykantą tariamiems pedofilams (nužudytiems) už tai, kad anie juos „aplenkė“ ir „pasinaudojo“ mažamete mergaite. Todėl trokšdama patenkinti savąjį neįsisąmonintą erotinį instinktą, jų pasąmonė, apeidama pasąmonės valios cenzūrą, „kartoja“ lytinį aktą su mažyle… "

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Ruzui kazkas su psichika negerai, nes sveikam zmogui tokios mintys, net i galva neateitu. susidaro toks ispudis, kad jis cia savo isgyvenimus aprase.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Taip galejo pasakyti tik laaaaabai nesveikas zmogus ir jis turi priezasti.Matyt,sikna dega labai..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Jei pats smirdi,apshik ir kitus,kad niekas nesuprastų iš kur smarvė sklinda.Paimta iš partinio socdemonų laikraščio gairių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Čia jau ta venckienės dergimo kampanijos pradžia turbūt….Dabar daug tokių teoretikų išlys….Baisu juk, kad venckienė nepastumtų toliau nuo lovio.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Taip ir nesupratau , kodėl buvo purvais apipiltas A. RUŽAS , KUO JIS NEĮTIKO , KODĖL TIEK STRĖLIŲ PALEISTA Į JO PUSĘ . Straipsnio jokio nebuvo , biografija – normali , žmogus metuose. Reikia paduot KK į teismą už šmeižtą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. buvau visuose piketuose bet joks zmogus nepriejo ir nesiule pereiti prie prezidenturos kaip cia rasoma. Nusivyliau situo laikrasciu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. draugė žiniasklaidos atstovė Vilniuje pasakojo apie 1979 m.,kad yra vyrų užimančių postus,ir tarpusavyje labai artimai bendraujančių-nepatikėjau-O PASIRODO TAI TIESA ,DABAR JIEMS JAU NEMAŽAI METŲ APIE 58-69 METELIUS,IR JIE NIEKUR NEDINGO ,JEI UŽĖMĖ AUKŠTUS POSTUS ,TAI BUVę KOMUNIS-TAI-KOMJAUNUO-LIAI,IR JIE TEN VALDŽIOJE IR DABAR(GAL UŽSIIMA IR DELIKAČIU SOSKINIŲ VAIKŲ ŽAIDIMU)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. laime,kad komunistų stogo nebėra,išėjo nenusinešdamas nieko -paliko meilužei viešbutį Vilniaus centre(kur elitas galės linksmintis) ir užtrauko gėdą dukterims……gal greičiau ir visas komunistų eskadronas pasitrauks su prezideninėm ir valstybinėm pensijom

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. laime,kad komunistų stogo nebėra,išėjo nenusinešdamas nieko -paliko meilužei viešbutį Vilniaus centre(kur elitas galės linksmintis) ir užtrauko gėdą dukterims……gal greičiau ir visas komunistų eskadronas pasitrauks su prezideninėm ir valstybinėm pensijom

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Kaimynystėj banditai apiplėšė ir nužudė senuką. Labai nemėgstu banditų, bet dabar supratau kad tai nenormalu. Reiks kreiptis į psichiatrą A.Ružą dėl gydymo, nes tikriausiai pasąmonėje išgyvenu banditizmo kompleksą ir mintyse žudau senukus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Tai ar galima gauti nuorodą į straipsnį o ne Ružo autobiografiją? Ar Jūs durni esate ar tik tokiais tik apsimetate?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Vytautai, kiekvienas gali pasivadinti save išgalvotais vardais. Tu esi kirminas, kuris kasiesi po Lietuvos žemės pamatą ir griauni jį. Tu pats puikiai žinai kas tavo šeimininkai, kam tu tarnauji ir kaip tu nekenti Lietuvos ir lietuvių. Pasirinkai lietuvišką didį vardą ir manai, kad esi Lietuvos patriotas? Tu esi toks bukas kad net nesugebi po Proxy serveriu paslėpti savo kompiuterio IP adreso. Tik visiškas bukaprotis gali sakyti, kad valdžią ir teisėsaugą yra okupavę čekistai. Deja klysti, valdžią yra okupavę vakarietišką pederastiją propoguojantys asmenys. Tikrieji čekistai DABAR bando sukelti neramumus šalyje ir prisidengę pedofilijos skalndalu bando skintis kelią į prarastą valdžią. Tai tik parodo Prunskienės, Vagnoriaus, Butkevičiaus ir kitų politinių lavonų pasirodymas arenoje. Tik čekistinės išvaržos gali ir veikia politinius procesu panaudodami pačius šlykščiausius metodus (prostitucija, pedofilija). Taip kad nustok su savo draugeliu Vincu taškytis purvais ir pastoviai amsėti apie čekistus esančius valdžioje. Didžiausi šalies vagys ir įtakingi asmenys yra neperkopę 40-50m. tai kaip jie galėjo būti čekistai???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Bet kuriuo atveju reiketu kurti violetine partija. Galetu Venckiene savo noru atsisakyti teisejos darbo ir tapti lydere. Neabejoju,kad ji taptu ir prezidente atejus laikui…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Vienas šūdvabalis rašo:<Vytautai, jei kas čia ir yra čekistas, tai tik tu. Tu esi tas senas xrienas, kuris išaugai TSRS laikais ir "tarnavai" tuometiniams čekistams. Likai ištikimas čekistams ir iki šios dienos.>
  Šūdvabaliai,kokie jūs bailūs,kad net bijotės vadintis savo tikrais vardais.Šiandien man vienas"liaudies patrijotas" aiškino,kad sovietiniai teisininkai visai ne čekistai,o normalūs teisės specialistai.Aišku,kad tai nesąmonė,nes visas kalnas čekistų labai nori pasislėpti po klevo lapu.Iš to nieko nebeišeis.Landsbergis su AMB ir V.Adamkumi jums galėjo pliurpti,kad sovietinių teisininkų iš viso nėra,o yra tik lietuvių tautos patrijotai.Tai nesąmonė.Sovietmečiu teisininko profesija buvo politinė profesija.Sovietmečiu niekas nematė teisėjo ar prokuroro,kuris neturėtų raudono diplomo su juoda galva-tai KPSS nario bilietas.Į teisėjus ar prokurorus nepartinių neįsileisdavo.Kažkoks avinas mala šūdą,kad aš čekistas,nors aš nebuvau nei teisėju,nei prokuroru.Tas "komentaras" -tai šuns lojimas prieš mėnulį.Įsikabino čekistai į plauką ir šaukia, nėra Ružo straipsnio,ateis laikas straipsnis atsiras,o Vytauto Dėno mokinys A.Ružas giliai išstudijavęs savo mokytojo V.Dėno (besidulkinusio su šuniu)patyrimą gina jaunesniuosius piderasus,kurių pilna valstybinės valdžios kontorose.Čekistus labai pykina ,kad dirbusieji teisėjo ar prokuroro darbą praregi.Tokie labai pavojingi,o jaunieji čekistų mokiniai ,kaip Žiobienė labai reikalingi -nuodyti žmonių dvasią.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Gimė 1937 metų kovo 25 dieną Kretingoje.

  Žurnalistas.

  Albertas Pranciškus Ružas [1]
  1962-1965 m. mokėsi Vilniaus tarybinėje-partinėje mokykloje, 1969-1973 m. studijavo Vilniaus universitete, kur įgijo žurnalistikos specialybę [1].

  Dirbo Kauno galanterijos ceche, vėliau buvo išvykęs į Kazachstaną [2]. 1956-1959 m. atliko karinę tarnybą. 1959-1961 m. dirbo Kauno Pramonės kombinate, 1961-1962 m. buvo LRP Jurbarko rajono komiteto instruktoriumi, 1962-1965 m. studijavo VP-T mokykloje, 1965-1968 m. buvo Lietuvos komunistinio jaunimo sąjungos Jurbarko rajono komiteto pirmuoju sekretoriumi [1].

  Nuo 1969 iki 1990 m. su nedidele pertrauka dirbo Valstybinės televizijos ir radijo komitete: buvo redaktorius, reporteris, radijo Vaikų ir jaunimo redakcijos vyr. redaktorius, televizijos programų direktorius [3].

  Televizijoje sukurti dokumentiniai kriminaliniai serialai „Kaltinami žmogžudyste“, „Broliai Taujanskai“, „Kuršėnai iš arti ir toli“ (visi po 4 serijas). Sukūrė autorines laidas „Žmogus. Visuomenė. Įstatymas“ (per 200 programų), „Sportas visiems“, „Pirmoji pažintis“, „Forumai“ [1]. Tris metus buvo Lietuvos televizijos programų direktoriumi, po to, dirbo jaunimo laidų redakcijoje [2]. Radijo teatre pastatytos dvi jo pjesės – detektyvinė „Paskutinis lašas“ ir „Naujametinė pasaka“ vaikams (režisieriai H. Vancevičius, I. Bučienė) [3]. Išleistos penkios knygos – iš jų mokslinės studijos „Lietuviškieji „…izmai““ (su profesoriumi R. Grigu, 2007 m.), „Trys lietuviškieji „…izmai““ (2006 m.), monografija „Atminties fenomenas“ (2006 m.) [1], feljetonų rinkinys „Ten, prie viešpaties vartų“ (1994 m., rusų k.), knyga „Pamfletai, feljetonai, humoreskos“ (1997 m.) [3]. Parašyta nemažai straipsnių Lietuvos periodikoje [1].

  Nuo 1990 m. – laikraščių „Lietuvos komersantas“ bei „Baltijos birža“ vyr. redaktorius, juridinės konsultacinės ir leidybinės firmos „Baltijos biznis“ steigėjas ir vadovas [3]. Ėmėsi žodynų leidybos [2].

  Yra Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narys [1].

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Gimė 1937 metų kovo 25 dieną Kretingoje.

  Žurnalistas.

  Albertas Pranciškus Ružas [1]
  1962-1965 m. mokėsi Vilniaus tarybinėje-partinėje mokykloje, 1969-1973 m. studijavo Vilniaus universitete, kur įgijo žurnalistikos specialybę [1].

  Dirbo Kauno galanterijos ceche, vėliau buvo išvykęs į Kazachstaną [2]. 1956-1959 m. atliko karinę tarnybą. 1959-1961 m. dirbo Kauno Pramonės kombinate, 1961-1962 m. buvo LRP Jurbarko rajono komiteto instruktoriumi, 1962-1965 m. studijavo VP-T mokykloje, 1965-1968 m. buvo Lietuvos komunistinio jaunimo sąjungos Jurbarko rajono komiteto pirmuoju sekretoriumi [1].

  Nuo 1969 iki 1990 m. su nedidele pertrauka dirbo Valstybinės televizijos ir radijo komitete: buvo redaktorius, reporteris, radijo Vaikų ir jaunimo redakcijos vyr. redaktorius, televizijos programų direktorius [3].

  Televizijoje sukurti dokumentiniai kriminaliniai serialai „Kaltinami žmogžudyste“, „Broliai Taujanskai“, „Kuršėnai iš arti ir toli“ (visi po 4 serijas). Sukūrė autorines laidas „Žmogus. Visuomenė. Įstatymas“ (per 200 programų), „Sportas visiems“, „Pirmoji pažintis“, „Forumai“ [1]. Tris metus buvo Lietuvos televizijos programų direktoriumi, po to, dirbo jaunimo laidų redakcijoje [2]. Radijo teatre pastatytos dvi jo pjesės – detektyvinė „Paskutinis lašas“ ir „Naujametinė pasaka“ vaikams (režisieriai H. Vancevičius, I. Bučienė) [3]. Išleistos penkios knygos – iš jų mokslinės studijos „Lietuviškieji „…izmai““ (su profesoriumi R. Grigu, 2007 m.), „Trys lietuviškieji „…izmai““ (2006 m.), monografija „Atminties fenomenas“ (2006 m.) [1], feljetonų rinkinys „Ten, prie viešpaties vartų“ (1994 m., rusų k.), knyga „Pamfletai, feljetonai, humoreskos“ (1997 m.) [3]. Parašyta nemažai straipsnių Lietuvos periodikoje [1].

  Nuo 1990 m. – laikraščių „Lietuvos komersantas“ bei „Baltijos birža“ vyr. redaktorius, juridinės konsultacinės ir leidybinės firmos „Baltijos biznis“ steigėjas ir vadovas [3]. Ėmėsi žodynų leidybos [2].

  Yra Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narys [1].

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Mes norime perskaityti visą straipsnį, todėl gražiai paprašėme nuorodos į Ružo straipsnį bet atsakymo taip ir negauname :-) Tai kas čia idiotai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Nu ie idiotų čia pasitaiko. Iš pradžių jiems nėra pedofilijos, mergaitė viską išsigalvojo, o dabar, kai KK išspausdino citatą iš Ružo straipsnio, jie aiškina, kad ir straipsnio nebuvo. VISKAS AIŠKU SU TAIS PROKURORAIS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. A. Ruzas yra… radau ji; jis kadaise labai graziai atsiliepe apie a.a. V. Petkeviciu (h t t p : / /w w w . **** lt / news / 19 / [beje; daugelo ”bereciu” apsaukto stribu]. Minetasis zurnalistas is tikro yra ir turetu buti virs 70 metu amziaus… As nieko is esmes pries ji neturiu…, kaip ir V. Petkeviciu. As radau daug teisingo parasyta minetojo zurnalisto, bet tiesa ir ta, kad as apie ji laabai mazai zinojau ir tik girdejau, kad toks yra… Atsiradus siam [auksciau isleistam] straipsniui, as patikejau, kad ne tik A. Ruzas, bet ir A. Sakalas ir…, tikrai apie ”kedyna” ir tas problemas (…) atsiliepe labai zeidziai. Kadangi padetis Lietuvoje yra sokiruojanti mane ir seimunu bei kt. valdziu poziuris i ”KEDZIO ISTORIJA” ir pan., yra daznai labai kritinis ir su panieka, man sis straipsnis tapo lyg proga ir pretekstu islieti savo tulzis… Vakaras…buvau pavarges, gailejausi, kad nesklandziai ir subom parasiau. Vietom ir paciam sunku suprasti 😉 Nors is esmes rasiau tai ka manau… Betgi dabar tenka atsiprasyti, kai kaip aiskejant, kad galbut A. Ruzas nerase ar nesake to, kas minima straipsnyje ir tai yra (!!!), o as lyg uz tikras jo [ir ne tik jo vieno, nepatikrintas…] nuodemes ‘atpyliau’ tulzies ir ‘epitetu’. Na bendrai tai verta akmenuku i langus…, bet tik kad gal ne butent i A. Ruzo… Man tai pamoka. …Buvau iprates tiketi dauguma KK rasiniu autoryste ir faktu tikrumu. Tad atsiprasau jei akmeninius zodzius sviedziau ”ne ten”.
  Juk viduje is tikro tuuno potencija pasvaidyti, kai is Lietuvoje esanciu artimuju, draugu ir info saltiniu, eina blogos zinios apie Lietuvos tendencijas, apie valdzia ir bendrai instituciju, politiku veikla. Zmones jei tik galetu, tai visai ta seima, vyriausybe, vsd ir pan. uzdarytu, nes…….
  po velniais !!! – zinote viska visi, patys…!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Taigi čia partinis aplinkraštis "Socialdemokratas" arba "Gairės" (?).Platinami tik partijos nariams ir skyriams.Spaudos kioskuose jų niekur nenusipirksite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Labai ačiū, kad KK šūdlaikraščių nereklamuoja, o labai puikiai demaskuoja, kas yra kas. Jeigu tamsta nori pasiskaityti visą šūdiną propedofilinį straipsnį, pasiskambink į socdemų būstinę ir paprašyk.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras