Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 14 Sekmadienis
 

A.Ružas: „Kedofilai“ – tai froidiškąjį pedofilinį kompleksą kenčiantys žmonės“

2010-10-30 13:00 | Naujienos | Komentarų (303)

Viename socdemų leidžiamame laikraštyje žurnalistas Albertas Ružas

N.Venckienės pareiškimas, kad išmesta iš teisėjų ji kurs partiją, sukėlė didžiulį sąmyšį tarp Lietuvos politinių partijų. Ypatingai sunerimo šiuo metu pagal sociologines apklausas pirmoje vietoje esantys socialdemokratai, kurių partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas žiniasklaidoje ne kartą šlykščiai išsityčiojo iš Drąsiaus Kedžio dukrelę gynusių žmonių, o žurnalistus, vykdančius savo žurnalistinę misiją – ieškančius teisybės pedofilijos byloje ir demaskuojančius klaninės prokuratūros klaidas, apkaltino vykdant N.Venckienės užsakymą.

Beje, buvęs laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas (kuris apsimelavo spaudos konferencijoje, pareiškęs, kad ant ginklo, rasto šalia D.Kedžio kūno, yra D.Kedžio DNR, nors tai buvo melas ir Generalinė prokuratūra R.Petrausko paskleistą melą po keturių mėnesių oficialiai paneigė), tiek Seimo, tiek prokuratūros kuluaruose yra vadinamas „A.Sakalo žmogumi“. Mat būtent R.Petrauskas su grupe prokurorų A.Sakalo kvietimu lankėsi Briuselyje, kai A.Sakalas buvo europarlamentaras.

Iki šiol viešoje erdvėje tenkinęsi tik A.Sakalo komentarais ir V.Andriukaičio išsišokimais, po N.Venckienės pareiškimo apie partijos kūrimą kairieji nusimetė kaukes – socialdemokratų leidžiamame „kairiosios minties laikraštyje“ siaubingai piktinamasi, kad „užvaldžiusi visas televizijas ir „patikimiausius dienraščius“, N.Venckienė dairosi užvaldyti politiką“, o mergaitę apgynę žmonės patys prilyginti pedofilams.

„Kedofilai“ … iš tikrųjų yra nelaimingi žmonės, ko gero, pasąmonėje kenčiantys ir išgyvenantys frodiškąjį pedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys skausmingą neapykantą tariamiems pedofilams (nužudytiems) už tai, kad anie juos „aplenkė“ ir „pasinaudojo“ mažamete mergaite. Todėl trokšdama patenkinti savąjį neįsisąmonintą erotinį instinktą, jų pasąmonė, apeidama pasąmonės valios cenzūrą, „kartoja“ lytinį aktą su mažyle…“ – socdemų leidžiamame viename laikraštyje rašo žurnalistas Albertas Ružas.

Be to, tvirtinasi versija, kad pedofilijos byla galimai buvo nukreipta prieš Prezidentę. Kai spalio 8 d. prie Seimo vyko trijų antipedofinių judėjimų protesto akcija dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės atstatydinimo, prie protestuotojų priėjęs vienas aukštas socialdemokratas pasiūlė protestuotojams dėl E.Žiobienės protesto akciją – piketą – perkelti prie … Prezidentūros.

KK inf.

2010-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. Gal Betingis surengtų spaudos konferenciją ir papasakotų plačiajai visuomenei, kokia ten byla buvo nutraukta ir kokio ten lageryje rašyto raštelio trūko, nors liudininkai buvo???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. pasipiktino……..išsigando.Tikra tiesa,jums yra ko bijoti,nes kai mes,visi lietuvos žmonės suremsim pečius,ne vienas iš jūsų sės į kalėjimą.Už visos Lietuvos turto išgrobstymą,už nuplautus europinius milijonus.Už smulkaus verslo sunaikinimą.Už tai,kad mūsų tėvai visą gyvenimą pradirbę,dabar turi badauti ir melstis,kad juos kuo greičiau dievulis pasikviestų.Ir tikrai,visi lietuviai grįš į savo šalį,o jūs turėsit nešti kudašių kartu su visom savo stankūnaitėm.Ten galėsit j`ą ir saugoti,bet tik už savo pinigus,o ne už mūsų mokesčių mokėtojų.Galėsit ją remti,maitinti ir grožėtis.Rengti jai ne tik spaudos konferencijas,bet ir striptizo vakarėlius,kur jai tik ir vieta pasirodymams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Sakaiukas lageryje pats buvo patvarkytas kriminalinių, o paskui gal ir jis pradėjo kitus tvarkyt, nes jam tai patiko

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Manes jau tikrai nebestebina pedofilu ir ju gerbeju pasisakymai.Tiesiog slikstu i juos ziureti ir tiek.
  Protingi yra tie kas mato teisybe !!! Saunuoliai Venckai !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. taktiką.Laukiu kada ji numes skudurą nuo pečių.Dabar arba niekada.Suremkime pažemintieji pečius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Kas geriau?DIDŽIUOTIS kad esame vadinami pedofilais,kedofilais,minia ir t.t. ar RAŠYTI masinius pareiškimus dėl įžeidinėjimų?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. ar taip nera, kad moraliai issigime veikejai savo minčių negali ilgiau slepti ir juos nori zutbut issakyti? O kad liktu "svaresni" ta nora "lytiskai santykiauti su mazyle" priskiria kitiems. Sveikam, normaliam zmogui tokiu zodziu ar minciu net neatsirastu. Slykstu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. AMB KOMUNISTAI -APSIVOGĘ IR PRISIDIRBĘ IKI AUSŲ NEBEGRĮŠ DAUGIAU Į VALDŽIĄ…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Socialdemokratai, kaip ir konservatoriai, nėra nei kairioji, nei dešinioji partijos. Tai – pinigų partijos. Vienintelė ideologija – grobti: ką pasieki, be jokių skrupulų. O parsidavę už pinigus, nei teisėsaugos, nei kitų valstybės struktūrų kontroliuoti nebegali – yra pakabinti. Todėl tik visiškai nauja jėga dar galėtų ką nors pakeisti. Prisiminkite, ką tik išardė socialdemokratų LEO, už tai dar sumokėdami milžiniškus mūsų pinigus ir užstatydami Lietuvos energetikos sistemą, o jau dabar gviešiasi kurti naujus turto valdovus, o buvę "liūtai" jau reikalauja Lietuvos energijos. Lietuvos žmonės, nebalsuokite nei už vieną iš šių partijų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. nuostabu-JEI VALDŽIOJE BŪTŲ TRYS KIETOS IR IŠSILAVINĘ MOTERYS (kurioms garbė ir moralė butų aukščiau visko ir tai būtų pavyzdys lietuvos jauniems žmonėms)-DVI YRA LAUKIAM TREČIOS….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. kad žmonės išeitų į gatves,daužytų langus,o jie gautų pretekstą šaudyti ir sodinti už grotų.NEIŠDEGS.MES tyliai įkursime partiją ir ŠVELNIAI perimsime valstybės vairą.O tada mandagiai patrauksime kėdes iš po klaninių užpakalių.Jie bus laisvi kaip vejas laukuose,bet alkani kaip HIENOS dykumoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Reikėtų paplatinti tą Ružo straipsnį plačiau prieš savivaldybių rinkimus su komentarais – socdemų reitingai nukris

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. kaip pasakytų Zasranų papūgėlė…"polnyj…". Aš prieš pedofilus visa esybe. Ar tai reiškia, kad aš trokštu vaikų? Visiškas dėdulės marazmas. Kažkas jam smegenėles, jei jų turi, užliejo, ne kitaip. Gal dideli pinigai, o gal normalaus sekso stoka?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Draugas Ružas yra maitinamas iš "socialdemokratų"-komunistų rankos.Pora žodžių apie Ružo bendraminčius. Mane domina,kaip Aloyzas Sakalas ir Vytenis Andriukaitis įkūrė socialdemokratų partiją.Panašu,kad ji sukurta iš komunistuojančių elementų pasivadinusių socialdemokratais..Su socialdemokratų pavadinimu nuėjo į AMB persikrikštijusią LKP ir ją padarė "socialdemokratine".Sakalas mums aiškina,kad jis sėdėjo kalėjime ir visada buvo su Lietuva.Gal būt,tačiau ponui Sakalui tektų atsakyti,kaip jis įgijo teisę vadovauti slaptai Universiteto Radijo fizikos laboratorijai,o KGB apie tai "nežinojo".Tai toks pat fenomenas,-kaip ir Landsbergio tėvas karo pabaigoj pabėgęs į Vakarus,o Stalino berniukai ,atėję į Kauną niekaip nesurado 1941m. Laikinos vyriausybės ministro Žemkalnio šeimynos,kad ją bent į Sibirą išvežtų.Karinis tribunolas už akių teisia visus Laikinos vyriausybės narius ,o štai V.Landsbergio tėvas 1959m. sugįžta į LTSR.LTSR LKP CK jį skiria projektavimo instituto vyriausiuoju architektu.Mes studentai,klausiame KPSS istorijos docentą Marcelį kaip čia yra ,o jis mums atsako,kad tarybinis žvalgas Žemkalnis sugrįžo namo ,atlikęs žvalgybinę užduotį. Štai kokie gudrūs mūsų "patrijotai".
  Ponas Ružas tupi būdoje ir laukia,kada Vainauskas pasakys "fas".Ar ne taip tovarišč RUŽAS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. cia provokacija. bandoma kirsinti zmones. neverta kreipti demesio. tegul triedzia ir verda toj savo meslo kruvoj toliau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. juk Sakalo sesutes vadovaujamuose vaiku namuose ohoho kokios orgijos su vaikais vykdavo. Vaikus degindavo lygintuvais, skusdavo plikai ir purksdavo Kobra, o netoli buvo "elito" iskrypusio ar viesbutis ar sveciu namai kad kuo arciau vaiku. ISSIGIMELIAI

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. as ir esu kedofile tai vadinasi cia kaip as noriu tvirkinti ta mergaite???????? Subines svyla tai nebezino nei ka berasyti. ISSIGIMELIU KLANAS. TIKIUOSI GREIT ISMUS TA DIENA KAI JIE SES.
  Kas per ATMATA gali toki straipsni parasyti? Turbut nei vaiku nei anuku neturi

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. socdemai nekencia Venckeines del baimes, kad ji juos tiesiog isstums is Lietuvos politinio zemelapio

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Lietuvos socialdemokratų partija politikoje užima ne savo nišą, nes ypač po to , kai šito pavadinimo partiją suvalgė LDDP, jie varo išimtinai dešiniąją politiką ( europinės kairės-dešinės supratimu). Jei N.Venckienė kurtų partiją, jos šalininkais būtų žmonės to socialinio sluoksnio, rūpinimąsi kuriuom deklaruoja socialdemokratai, ir kurių interesus jie išdavė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Sausas davinys artėja.Gaila ,kad Venckienė delsia skelbti TAUTOS MOBILIZACIJĄ.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras