Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 20 Sekmadienis
 

A. Paulauskas VRK įteikė daugiau kaip 40 000 parašų

2014-03-17 10:59 | Aktualu. | Komentarų (1)

Artūras Paulauskas KK nuotr.

Kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus Artūras Paulauskas Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė parašų lapus su daugiau kaip 40 000 jį palaikančių piliečių parašų. A. Paulauskas tapo pirmuoju kandidatu, pristačiusiu reikiamą parašų skaičių, kurie užtikrins teisę varžytis Prezidento rinkimuose. Nepaisant to, jo štabo vadovybė tęs parašų rinkimą, siekdama perkopti 50 000 parašų skaičių.

„Visuomenės parama juntama nuo pat pradžių. Parašų rinkimas vyko sklandžiai ir tikrai sėkmingai, nežiūrint kai kurių provokacijų prieš parašus rinkusius asmenis. Esu dėkingas visiems mane palaikantiesiems bei štabo komandai už gerai organizuotą darbą. Ir toliau tęsime parašų rinkimą, sieksime perkopti 50 000“, – sako A. Paulauskas.

Surinkti reikalingą parašų skaičių ir jį viršyti A. Paulauskui padėjo verslo bendrovės, įvairios visuomeninės bei jaunimo organizacijos, taip pat Darbo partijos skyriai ir beveik 1000 A. Paulausko patikėtinių visoje Lietuvoje.

Štabo vadovo Viktoro Fiodorovo teigimu, parašų rinkimas vyks ir toliau, bus siekiama perkopti 50 000. „Štabas ir toliau dirbs bei aktyviai rinks parašus. Parašai bus renkami iki nustatyto leistino termino ir pristatyti VRK“, – sako V. Fiodorovas.

VRK įregistruoja asmenį kandidatu į Respublikos Prezidentus, jei jį remia ne mažiau kaip 20 000 rinkėjų. Prezidento rinkimai įvyks š. m. gegužės 11 d., antrasis turas, jei jo prireiks, – gegužės 25 d.

Komentarai

 

 

 
 1. Kandidatas į LR Prezidento postą Artūras Paulauskas bolotiruojasi ne pirmą kartą. Nedaug trūko, bet kartą sėkmė nuo jo nusisuko. Kai pirmą kartą jo didžiulės reklaminės afišos, su plačia šypsena pasirodė miestuose gerokai prieš rinkiminės kovos pradžią , galima buvo suprasti, kad paramą jis turėjo galingą. Kike vėliau paaiškėjo – “uspasikinę”. Ir ne tik… Viena Alytaus mokytoja, kurios du vaikai pagal jos prašymą buvo mokykloje maitinami nemokamai, A.Paulausko rinkiminei kampanijai tada padovanojo 400 tūkst. litų, kas dabartiniu metu atitiktų maždaug 700 litų sumą. Matyt visą gyvenimą moteriškė taupė ir: “šekit, Artūrai, būkit prezidentu…” Tuomet Artūras kalbėjo kur kas mažiau, nes lietuvių kalba jam sunkokai sekėsi savo mintis reikšti. Sovietiniam prokurorui tekdavo kita kalba naudotis… Visą tai damas žavinti šypsena atpirko. Toks vyras … kaip Natali šliageryje… “chočiu syna, chočiu dočku i točka”.

  Dabar, kai kandidatas kalba lietuviškai, tai kaip upelis čiurlena… Dargi anglų kalbą pabandė pramokti, bet nelabai sėkmingai… Tai nėra svarbiausia. Kur kas svarbiau, kad jis persistengė savo gražiomis kalbomis būdamas Seimo pirmininku, po pralaimėtų prezidento rinkimų. Bendraminčiams toks jo vinguriavimas nepatiko ir jis buvo išstumtas iš Seimo pirmininko kėdės. Gerokai jis pats nustebo, bet jis ne koks “Titanikas”, kad tuoj paskęstų. Išplaukė į ramesnius vandenis ir vėl savo progos išlaukė. Nesakau, kad jis turi vilčių laimėti rinkimus, tačiau jau prieš kurį laiką teigiau, kad būtent jis pateks į antrą turą, jei toks netikėtai įvyktų. Tai būtų jam tikra satisfakcija ir už kolegų nustūmimą į kelkraštį ir už netikėtai nugriuvusią tvorą. Kaip antras prisikėlimas “nusipelniusiam gyventi geriau”.

  RETRO 2013-10-30

  “Įdomu stebėti “hegemono” partijos palikuonių interesų gynėjų Laimundo Lopatos ir Lauro Bielinio bandymus manevruoti strateguojant kairiojo fronto perspektyvas prezidento rinkimuose. Nors leidžiamas agitacinis laikotarpis dar net neprasidėjo, virtinė patarimų ir vertinimų pilasi jau kasdien, kaip iš gausybės rago.

  Apie V.Uspaskich ir A.Paulausko priešpriešas praeityje galima kalbėti tik sąlyginai. Nedidelė paslaptis, kad V.Uspaskich galėjo būti didžiausiu ir ryškiausiu rėmėju A.Paulausko ankstesnėje rinkiminėje kampanijoje. Kiek ta kampanija kainavo, VRK pirmininkas Vaigauskas tik akutėmis sumirksi. Gal net ir jis tiksliai nežino. Jei vėliau, kaip teigia dabar A.Paulauskas,”įpykęs pakalbėjo” atvirai, ką jis mano apie savo buvusį rėmėją, tai tik nukrapštymo nuo Seimo pirmininko kėdės momentu. Pernelyg gražias tiradas publikai tada vinguriuodavo Seimo pirmininkas, tad jo nebesuprato ne tik darbiečiai, bet ir gerokai labiau savi socialdemokratai.

  Kokiai naudai gali būti paaukoti valdančios trijulės du atsarginiai kandidatai jau gan plačiai diskutavau. Nesikartosiu. Esmė gal tame, kad suaktyvinus platesnius kairiojo elektorato vandenis galima būtų lengviau pasiekti, kad D.Grybauskaitė pirmame ture nelaimėtų. Bet čia gali kairiųjų “lopatologai” ir apsirikti.O juk tas suaktyvinimas gali nulemti, kad ateis į prezidento rinkimų apylinkes daugiau, negu 50+1 sąrašinių rinkėjų ir antras turas gali tik dėl to netgi “nuplaukti”.

  A.Paulauskas “nepuls į ašaras”, jei V.Uspaskich pasirinks kandidate kitą savo parankinę – Loretą Graužinienę. A.Paulauskas yra pernelyg gudrus, kad nesuprastų, jog dar vienas pralaimėjimas jam garbės nepridės, o gali netgi susilpninti galimybes prasibrauti į Europarlamentą. Jei ten galėjo ir sėdėti tokios odiozinės asmenybės kaip R.Paksas, J.Imbrasas ar V.Uspaskich, tai vienu daugiau ar mažiau tokių bus, Maskvos politikos įtaka ten ryškiai nenukentės. L.Graužinienė remia ir rems visus ir viską, ką DP garbės pirmininkas palieps. Tai – vienareikšmiška. Jei Viktoras pasiūlys Loretai kada nors vykti su juo į “politinę tremtį”, tai gal ir tada sutiktų. Istorija panašių faktų žino.

  Vienam L.Bielinio teiginiui: “Manyčiau, kad Darbo partijos elektoratas paklusniai vykdys paliepimus, kuriuos diktuos vadovybė: tas pats V. Uspaskichas ir kiti vadovybėje esantys”, manau, verta pritarti. Kas jau taip, tai jau taip… . Na, o Rolandas Paksas savo gražias svajones apie Lenos Lolišvilli burtus gali pamiršti. Raudono kilimo, antrą kartą Seime balsuojant dėl konstitucinės pataisos, TS LKD jam pasiryžo netiesti. Susiprato pagaliau, kad moralinės nuostatos visada turi būti aukščiau už partinius politinius žaidimus, kurie gali atnešti tik laikiną sėkmę. Jei iš esmės vertinant, kas sudėliota šiame rašinyje, tai toks tekstas, manau labiau tiktų spausdinti socdemų “sienlaikraštyje”, o ne viešoje “Delfi” erdvėje, kurioje skaitytojų elektoratas per paskutinį dešimtmetį tampa vis geriau “pasikaustęs”. Naiviomis pasakėlėmis ar pamokymais tokio nebenustebinsi ir neįtikinsi. Net nežinočiau ką tokiems garsiems kairiųjų politologams patarti. Juk negali jie aukščiau savo bambos šokinėti. Niekas to negali…” (RETRO pabaiga)

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...