Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 7 Sekmadienis
 

A. Paulauskas VRK įteikė daugiau kaip 40 000 parašų

2014-03-17 10:59 | Aktualu. | Komentarų (1)

Artūras Paulauskas KK nuotr.

Kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus Artūras Paulauskas Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė parašų lapus su daugiau kaip 40 000 jį palaikančių piliečių parašų. A. Paulauskas tapo pirmuoju kandidatu, pristačiusiu reikiamą parašų skaičių, kurie užtikrins teisę varžytis Prezidento rinkimuose. Nepaisant to, jo štabo vadovybė tęs parašų rinkimą, siekdama perkopti 50 000 parašų skaičių.

„Visuomenės parama juntama nuo pat pradžių. Parašų rinkimas vyko sklandžiai ir tikrai sėkmingai, nežiūrint kai kurių provokacijų prieš parašus rinkusius asmenis. Esu dėkingas visiems mane palaikantiesiems bei štabo komandai už gerai organizuotą darbą. Ir toliau tęsime parašų rinkimą, sieksime perkopti 50 000“, – sako A. Paulauskas.

Surinkti reikalingą parašų skaičių ir jį viršyti A. Paulauskui padėjo verslo bendrovės, įvairios visuomeninės bei jaunimo organizacijos, taip pat Darbo partijos skyriai ir beveik 1000 A. Paulausko patikėtinių visoje Lietuvoje.

Štabo vadovo Viktoro Fiodorovo teigimu, parašų rinkimas vyks ir toliau, bus siekiama perkopti 50 000. „Štabas ir toliau dirbs bei aktyviai rinks parašus. Parašai bus renkami iki nustatyto leistino termino ir pristatyti VRK“, – sako V. Fiodorovas.

VRK įregistruoja asmenį kandidatu į Respublikos Prezidentus, jei jį remia ne mažiau kaip 20 000 rinkėjų. Prezidento rinkimai įvyks š. m. gegužės 11 d., antrasis turas, jei jo prireiks, – gegužės 25 d.

Komentarai

 

 

 
 1. Kandidatas į LR Prezidento postą Artūras Paulauskas bolotiruojasi ne pirmą kartą. Nedaug trūko, bet kartą sėkmė nuo jo nusisuko. Kai pirmą kartą jo didžiulės reklaminės afišos, su plačia šypsena pasirodė miestuose gerokai prieš rinkiminės kovos pradžią , galima buvo suprasti, kad paramą jis turėjo galingą. Kike vėliau paaiškėjo – “uspasikinę”. Ir ne tik… Viena Alytaus mokytoja, kurios du vaikai pagal jos prašymą buvo mokykloje maitinami nemokamai, A.Paulausko rinkiminei kampanijai tada padovanojo 400 tūkst. litų, kas dabartiniu metu atitiktų maždaug 700 litų sumą. Matyt visą gyvenimą moteriškė taupė ir: “šekit, Artūrai, būkit prezidentu…” Tuomet Artūras kalbėjo kur kas mažiau, nes lietuvių kalba jam sunkokai sekėsi savo mintis reikšti. Sovietiniam prokurorui tekdavo kita kalba naudotis… Visą tai damas žavinti šypsena atpirko. Toks vyras … kaip Natali šliageryje… “chočiu syna, chočiu dočku i točka”.

  Dabar, kai kandidatas kalba lietuviškai, tai kaip upelis čiurlena… Dargi anglų kalbą pabandė pramokti, bet nelabai sėkmingai… Tai nėra svarbiausia. Kur kas svarbiau, kad jis persistengė savo gražiomis kalbomis būdamas Seimo pirmininku, po pralaimėtų prezidento rinkimų. Bendraminčiams toks jo vinguriavimas nepatiko ir jis buvo išstumtas iš Seimo pirmininko kėdės. Gerokai jis pats nustebo, bet jis ne koks “Titanikas”, kad tuoj paskęstų. Išplaukė į ramesnius vandenis ir vėl savo progos išlaukė. Nesakau, kad jis turi vilčių laimėti rinkimus, tačiau jau prieš kurį laiką teigiau, kad būtent jis pateks į antrą turą, jei toks netikėtai įvyktų. Tai būtų jam tikra satisfakcija ir už kolegų nustūmimą į kelkraštį ir už netikėtai nugriuvusią tvorą. Kaip antras prisikėlimas “nusipelniusiam gyventi geriau”.

  RETRO 2013-10-30

  “Įdomu stebėti “hegemono” partijos palikuonių interesų gynėjų Laimundo Lopatos ir Lauro Bielinio bandymus manevruoti strateguojant kairiojo fronto perspektyvas prezidento rinkimuose. Nors leidžiamas agitacinis laikotarpis dar net neprasidėjo, virtinė patarimų ir vertinimų pilasi jau kasdien, kaip iš gausybės rago.

  Apie V.Uspaskich ir A.Paulausko priešpriešas praeityje galima kalbėti tik sąlyginai. Nedidelė paslaptis, kad V.Uspaskich galėjo būti didžiausiu ir ryškiausiu rėmėju A.Paulausko ankstesnėje rinkiminėje kampanijoje. Kiek ta kampanija kainavo, VRK pirmininkas Vaigauskas tik akutėmis sumirksi. Gal net ir jis tiksliai nežino. Jei vėliau, kaip teigia dabar A.Paulauskas,”įpykęs pakalbėjo” atvirai, ką jis mano apie savo buvusį rėmėją, tai tik nukrapštymo nuo Seimo pirmininko kėdės momentu. Pernelyg gražias tiradas publikai tada vinguriuodavo Seimo pirmininkas, tad jo nebesuprato ne tik darbiečiai, bet ir gerokai labiau savi socialdemokratai.

  Kokiai naudai gali būti paaukoti valdančios trijulės du atsarginiai kandidatai jau gan plačiai diskutavau. Nesikartosiu. Esmė gal tame, kad suaktyvinus platesnius kairiojo elektorato vandenis galima būtų lengviau pasiekti, kad D.Grybauskaitė pirmame ture nelaimėtų. Bet čia gali kairiųjų “lopatologai” ir apsirikti.O juk tas suaktyvinimas gali nulemti, kad ateis į prezidento rinkimų apylinkes daugiau, negu 50+1 sąrašinių rinkėjų ir antras turas gali tik dėl to netgi “nuplaukti”.

  A.Paulauskas “nepuls į ašaras”, jei V.Uspaskich pasirinks kandidate kitą savo parankinę – Loretą Graužinienę. A.Paulauskas yra pernelyg gudrus, kad nesuprastų, jog dar vienas pralaimėjimas jam garbės nepridės, o gali netgi susilpninti galimybes prasibrauti į Europarlamentą. Jei ten galėjo ir sėdėti tokios odiozinės asmenybės kaip R.Paksas, J.Imbrasas ar V.Uspaskich, tai vienu daugiau ar mažiau tokių bus, Maskvos politikos įtaka ten ryškiai nenukentės. L.Graužinienė remia ir rems visus ir viską, ką DP garbės pirmininkas palieps. Tai – vienareikšmiška. Jei Viktoras pasiūlys Loretai kada nors vykti su juo į “politinę tremtį”, tai gal ir tada sutiktų. Istorija panašių faktų žino.

  Vienam L.Bielinio teiginiui: “Manyčiau, kad Darbo partijos elektoratas paklusniai vykdys paliepimus, kuriuos diktuos vadovybė: tas pats V. Uspaskichas ir kiti vadovybėje esantys”, manau, verta pritarti. Kas jau taip, tai jau taip… . Na, o Rolandas Paksas savo gražias svajones apie Lenos Lolišvilli burtus gali pamiršti. Raudono kilimo, antrą kartą Seime balsuojant dėl konstitucinės pataisos, TS LKD jam pasiryžo netiesti. Susiprato pagaliau, kad moralinės nuostatos visada turi būti aukščiau už partinius politinius žaidimus, kurie gali atnešti tik laikiną sėkmę. Jei iš esmės vertinant, kas sudėliota šiame rašinyje, tai toks tekstas, manau labiau tiktų spausdinti socdemų “sienlaikraštyje”, o ne viešoje “Delfi” erdvėje, kurioje skaitytojų elektoratas per paskutinį dešimtmetį tampa vis geriau “pasikaustęs”. Naiviomis pasakėlėmis ar pamokymais tokio nebenustebinsi ir neįtikinsi. Net nežinočiau ką tokiems garsiems kairiųjų politologams patarti. Juk negali jie aukščiau savo bambos šokinėti. Niekas to negali…” (RETRO pabaiga)

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...