Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2021 Gruodis 3 Penktadienis
 

A.Marcinkevičius. Pseudo tolerancijos pasekmės peržengė bet kokias ribas

2013-06-13 14:06 | Naujienos | Komentarų (90)

Advokatas Arūnas Marcinkevičius. KK nuotr.


Advokatas Arūnas Marcinkevičius

Viešai nuskambėjusi žinia apie tai, kad kažikuriuose vaikų darželiuose gauti savivaldos institucijų nurodymai „mokyti vaikus vieniems kitus vadinti ne berniukais ir mergaitėmis, o “žmogeliais“, o registruojant vaiką į eilę darželiuose jau „nustatytos skiltys „tėvas I ir tėvas II, arba motina I ir motina II“, palietė nūdienos laikų piktžaizdės temą ir privertė ne juokais, rimtai susimąstyti. Tikiuosi neprieštarausite, jog ši belytės ar homoseksualios asmenybės formavimo vaikų darželiuose tema nebėra jau vien diskusijų klausimas. Sodomos ir Gomoros likimas vaizdžiai aprašytas Biblijoje.

Viliuosi pritarsite, kad nuolatinis bandymas iškraipyti ir pakeisti Žmogaus prigimtį bei įgimtas teises, dangstantis pseudo tolerancijos sąvoka, negali būti toleruojamas. Norėtųsi tikėti, kad Lietuvos politikų tarpe dar yra sugebančių suvokti, jog tai, kas prieštarauja Žmogaus prigimčiai veda į Žmogaus, Šeimos, Tautos ir Valstybės pražūtį. Tai, beje, žeidžia daugelį žmonių, tačiau apie toleranciją tradicinių vertybių besilaikantiesiems, kažkaip keistai pamirštama.

Ar netradicinės orientacijos asmenys yra atleisti nuo prievolės gerbti kitus?

Kiek man yra žinoma, tai Demokratija grindžiama ne vien tolerancija, bet ir pamatinėmis Žmonijos vertybėmis, o ne nukrypimais. Priešingu atveju rizikuojame artimiausiu metu pareikalauti tolerancijos brutaliam elgesiui, nusikalstamiems veiksmams ir tokio agresyvaus elgesio modelio bei būdo žmonėms, t.t. ir pan. Sprendžiant iš nuolatinių kraštutinumų, į kuriuos, tarsi vilkduobes, įsmunkame besivaržydami tarpusavyje tolerancijos supratimu ir jos „formomis“, galima nusiristi iki visiško absurdo, reikalaujant tolerancijos siaubingiems dalykams ir pradėti persekioti tuos, kurie, gerbdami Žmogaus prigimtį, atsisakys juos toleruoti.

Ar tradicinėmis vertybėmis besivadovaujančios šeimos vaikui galėtų būti skiepijama Žmogaus prigimčiai prieštaraujanti pasaulėžiūra? Kas tą leido daryti?

Kas tai: “europietiškoji” tolerancija ar gyventojų skaičiaus ir gimstamumo mažinimo Lietuvoje politikos pasekmės?

Deja, bent jau iki šiolei, apart kalbas, realių prevencinių Įstatymų leidėjų veiksmų šiam reiškiniui užkardyti nebuvo arba jie buvo neadekvatūs ir nepakankami pribrendusiai pseudo tolerancijos problemai išspręsti veiksmingu būdu.

Jei tylėsime, akmenys pakelėse kaukt privalės. Tradicinių vertybių besilaikančių šeimų tėvai, turi pilną galimybę kreiptis į teismus, jei ugdymo ar švietimo įstaigose, arba kitur tokiu ar kitu būdu yra žalojama jų vaikų psichika ir skiepijamos nepriimtina pasaulėžiūra arba nuodėmingos ydos. Yra daugybė būdų, bet svarbu netylėti. Svarbu suvokti, kad niekas kitas to nepadarys, išskyrus mus pačius.

Antai, analogiškai problemai pradėjus vystytis Rusijoje, ši nedelsiant priėmė įstatymą ir nustatė daugiapakopę, įvairiarūšę teisinę atsakomybę už homoseksualių santykių reklamą, agitaciją, skatinimą ir propagandą. Kas trukdo tai padaryti Lietuvai?

Kas suteikė teisę išdrįsti drausti prigimtines vertybes ir natūralų žmogaus vystymąsi Lietuvoje?

Žmonės pagaliau privalo išmokti pareikalauti ir iš savo apygardose išrinktųjų politikų imtis konkrečių įstatymų leidybos veiksmų.

Įteisinamas belytės ar homoseksualios asmenybės formavimas nuo vaikystės?

Deja, socialiniuose tinkluose prasidėjusi vieša diskusija šiuo klausimu, turėjusi paskatinti racionalių problemos sprendimų paiešką, sukūrė papildomas prielaidas dar didesnėms galimoms komplikacijoms.

2013 m. birželio 11 d. vakare Lietuvos naujienų agentūros ir žiniasklaidos priemonės pranešė, kad grupė Seimo narių įregistravo baudžiamojo įstatymo 170 straipsnio pataisas (projekto Nr. XIIP-687), privalančias garantuoti, kad „seksualinio elgesio ar seksualinės praktikos, įsitikinimų ar pažiūrų kritika arba aptarimas, arba įtikinėjimas pakeisti tokį elgesį, praktiką, įsitikinimus ar pažiūras, savaime nelaikoma tyčiojimusi, niekinimu, neapykantos skatinimu, diskriminavimu ar skatinimu diskriminuoti“.

Kalbant paprasta kalba, jei kas nors aptarinės, kritikuos tradicinio seksualinio elgesio ir tokios praktikos orientaciją, bei įtikinės net ir mažamečius vaikus „pakeisti tokį elgesį, praktiką, įsitikinimus ar pažiūras“, „tai negalės būti ir nebus pripažįstama tyčiojimusi, niekinimu, neapykantos skatinimu, diskriminavimu ar skatinimu diskriminuoti“.

Pabandykime suvokti kokia žinia mums visiems, besilaikantiems tradicinių šeimos ir elgesio vertybių, yra siunčiama šitokiu projektu ir nesunkiai prognozuojamas pasekmes, jei šis projektas įgytų įstatymo galią.

Juk ne veltui sakoma, kad net kelias į peklą grindžiamas gerais norais? O gal tai tik apmaudi klaida?

Komentarai

 

 

 
 1. Toleranciją gėjams ir leisbietėms Seime ginančių politinių lobistų reakcija aiškiai parodo jų agresyvumą. Ko daugiau reikia?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ką tik paprašiau, kad surastų ir išspausdintų man tą projektą. Eugenijaus Gentvilo parašas yra, kaip ir buvęs. NEMELUOK!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Niekas jokių parašų neatsiėmė. Priešingai, atsirado grupė tolerstų su Aušrine-Marija priešakyje, kuriems taip pat šitas projektas nepatinka. Skirtumas tik tame, kad gėjai ir leisbietės dauginasi būtent įtikinėjimo būdu, o tradicinės orientacijos žmonės- naturaliai, kaip Dievo sutverta. nėra abejonių, kam šita pataisa yra parankesnė ir kieno interesais pasiūlyta.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. NES GAVO VELNIŲ NUO SAVO FRAKCIJOS, KAD PASIRAŠĖ PO PATAISOS SIŪLIMU GINTI NORMALIŲ ŽMONIŲ TEISES.JIS KAIP IR DAUGELIS ČIA KOMENTUOJANČIŲ GALVOJO KAD ŠIA PATAISA BUS GYNAMI IŠKRYPĖLIAI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jei Gentvilas taip padarė, tai pagaliau pradėjo sveikai mąstyti, ko negalima dar pasakyti apie visus kitus ir tave.

   Thumb up 0 Thumb down 1

 4. Gal jūsų nemylėjo tėvai ir skriaudė vaikystėje? Ką jie dabar jums pasakytų?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 5. “Įtikinėjimas, agitacija ir propaganda pakeisti seksualinę orientaciją” nebus laikomas nusikaltimu? Fantastika! Jei koks nors iškrypėlis išsitraukęs savo “prietaisus” įtkikinės tavo vaiką keisti orientaciją ir tapti gėjumi, tai viskas bus teisėta ir teisinga? Gal išprotėjote?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kuris iš šitos įstatymo pataisos iniciatorių yra teisininkas? Parodykite! Taip, kad nereikia klaidinti žmonių. Jeigu jau profesionalūs teisininkai viešai skambina pavojaus varpais, tai gal vertėtų susimąstyti?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 7. Visiems puikiai žinoma, kad tie, su fiziologinėmis-psichinėmis anomalijomis, dauginasi išskirtinai progogandiniu- aginaciniu būdu. Dabar, šita pataisa jiems atriša rankas ir duoda galimybę nebaudžiamai “įtikinėti” normalius žmones, o, svarbiausia, net vaikus keisti savo gyvenimo būdą ir papildyti jų gretas. Normalūs žmonės, turintys tradicines vertybes ir sveiką orientaciją, agitacijomis, propagandomis ir įtikinėjimais neužsiima. Nelaksto ir neklausinėja aplinkinių apie jų seksualinę orientaciją ir neįtikinėja ją keisti. Tai kam yra naudinagas šitas projektas? Gal užtenka apsimetinėti, kad nesuprantat? Aišku kaip dieną, kad šitas projektas duoda šansą nebaudžiamai daugintis visokio plauko “tėčiams Nr. 1 ir Nr.2″ arba “mamoms Nr. 1 ir Nr. 2.”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • “Įtikinėjimas, agitacija ir propaganda pakeisti seksualinę orientaciją” nebus laikomas nusikaltimu? Fantastika! Jei koks nors iškrypėlis išsitraukęs savo “prietaisus” įtkikinės tavo vaiką keisti orientaciją ir tapti gėjumi, tai viskas bus teisėta ir teisinga? Gal išprotėjote?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. KAIP TIK ŠIA PATAISA NORIMA APSAUGOTI NORMALIUS ŽMONES,KURIE NORĖS KRITIKUOTI AR APTARTI IŠKRYPELIUS IR UŽ TAI NEBUS BAUDŽIAMI.MAN ATRODO, KAD IR GERB. AUTORIUS SUKLYDO,PASKUBĖJO,NEĮSIGILINO Į STRAIPSNIO ESMĘ. ” KRITIKA IR APTARIMAS NEBUS PRIPAŽĮSTAMA TYČIOJIMUSI, NIEKINIMU ,NEAPYKANTOSSKATINIMU ir t.t.

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • Visiems puikiai žinoma, kad tie, su fiziologinėmis-psichinėmis anomalijomis, dauginasi išskirtinai progogandiniu- aginaciniu būdu. Dabar, šita pataisa jiems atriša rankas ir duoda galimybę nebaudžiamai “įtikinėti” normalius žmones, o, svarbiausia, net vaikus keisti savo gyvenimo būdą ir papildyti jų gretas. Normalūs žmonės, turintys tradicines vertybes ir sveiką orientaciją, agitacijomis, propagandomis ir įtikinėjimais neužsiima. Nelaksto ir neklausinėja aplinkinių apie jų seksualinę orientaciją ir neįtikinėja ją keisti. Tai kam yra naudinagas šitas projektas? Gal užtenka apsimetinėti, kad nesuprantat? Aišku kaip dieną, kad šitas projektas duoda šansą nebaudžiamai daugintis visokio plauko “tėčiams Nr. 1 ir Nr.2” arba “mamoms Nr. 1 ir Nr. 2.”

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • “Įtikinėjimas, agitacija ir propaganda pakeisti seksualinę orientaciją” nebus laikomas nusikaltimu? Fantastika! Jei koks nors iškrypėlis išsitraukęs savo “prietaisus” įtkikinės tavo vaiką keisti orientaciją ir tapti gėjumi, tai viskas bus teisėta ir teisinga? Gal išprotėjote?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Visokiausio plauko liberalastai -tolerastai ir kitokie į juos savo tikrosiomis mintimis panašūs seimo nariai – lietuviškosios politikos tėvai ir motinos, galvoja kitaip. Ar kas keisto, jei pas mus daug kas daroma atvirkščiai, nei normalių žmonių visuomenėje?

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • Keistai gaunasi. Iš visų 9 projekto iniciatorių, vienintelis Eugenijus Gentvilas liberalizmo bacilomis apkrėstomis smegenimis. O kiti?

   1. Algirdas Patackas- prisiplakėlis “Drąsos kelio” aktyvistas;

   2. Gediminas Jakavonis- įsitikinęs palauskininkas iš “Darbo partijos”,

   3. Rytas Kupčinskas- nebeveikiančio Sąjūdžio kepūrės nešiotojas iš TSLK,

   4. Irena Degutienė- įdėjinė krikščionė-demokratė iš TSLK,

   5. Vytautas Juozapaitis- arijų solistas, priplakęs prie TSLK

   6. Edvardas Žakaris- kairuoliškai raudonas socdemas ,

   7. Dangutė Mikutienė- užsislėpusi paulauskininkė- karjeristė,

   8. Jaroslav Narkevič- tuteišas Wilenskas, nei kipšas- nei gegutė;

   PASIRODO TOLERANCIJA IŠKRYPIMAMS.

   Jei jiems patiems patinka- jų reikalas, bet nereiškia, kad visa Lietuva turi apsikrėsti jų durnystėmis ir prarasti seviką nuovoką.

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • vel klaidinat. Gerai kad siulo pataisas,ne kitaip uzguls visa Juvenaline konvencija tokius musu komentatorius.

    Thumb up 1 Thumb down 0

 9. Ačiu Dievui, už tai, kad visokie tie “tolerastai” nesidaugina naturaliuoju būdu.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 10. Ar tie Vilniaus savivaldybės švietimo skyriaus darbuotojai, kurie buvo davę nurodymus vaikų darželiams dėl tolerastiško vaikų auklėjimo jau atleisti iš darbo ar dar tebedirba? Kas jie tokie? Kokios jų pavardės? Reikia jas paviešinti, kad visi žinotume tokius pseudo tolerantus ar tolerantes.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • Nenustebčiau, jei tie valdininkai patys yra iš žydrųjų ar vaivorykštinių tarpo.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 11. Teisingumas – valstybės pamatas. Be teisingumo nėra valstybės. Ar mes dar turime savo valstybę?

  Thumb up 5 Thumb down 0

 12. Papildyti 170 straipsnį nauja 5 dalimi ir ją išdėstyti taip:

  “5. Seksualinio elgesio ar seksualinės praktikos, įsitikinimų ar pažiūrų kritika arba aptarimas, arba įtikinėjimas pakeisti tokį elgesį, praktiką, įsitikinimus ar pažiūras, savaime nelaikoma tyčiojimusi, niekinimu, neapykantos skatinimu, diskriminavimu ar skatinimu diskriminuoti.”

  2 straipsnis. Įstatymo įsigaliojimas

  Šis įstatymas įsigalioja 2013 m. spalio 1 d.

  Teikia:

  Seimo nariai

  1. Algirdas Patackas,

  2. Gediminas Jakavonis,

  3. Rytas Kupčinskas,

  4. Irena Degutienė,

  5. Vytautas Juozapaitis,

  6. Edvardas Žakaris,

  7. Dangutė Mikutienė,

  8. Jaroslav Narkevič,

  9. Eugenijus Gentvilas

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Ar jie visai proto neteko? Nu Patackas, dar nieko nuostabaus, bet Degutienė, Kupčinskas, Gentvilas, Žakaris ir tas lenkelis? Kas jiems atsitiko? Jų partijų programose tokių čiūdų nebuvo….

   Thumb up 1 Thumb down 1

   • zmogau,perskaityk gerai,o tada kritikuok. Juk cia kaip tik apsigynimui mums sias pataisas siulo.Kitaip-del menkos smulkmenos , sakes- busim pipazinti diskriminuojantys mazumas.Aciu siems seimo nariams kad pateike,bet kazin ar tas 80 -tukas balsuos uz tai ?

    Thumb up 4 Thumb down 0

 13. LABAI TIESUS TEISINGAS STRAIPSNIS,ko tikimes, net koktu del valzdiazmogiu,dekui

  Thumb up 6 Thumb down 0

  • Seimo nariams vertėtų perskaityti ir rimtai susimąstyti. Ne tam juos išrinkome, kad kurtų pagrindines vertybes ir Lietuvą naikinančius įstatymus.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 14. Prabusk, žmogau!

  Prabusk, žmogau! Prabusk, doras lietuvi,
  Į tavo kiemą atšliaužia žalčiai
  Primest tvarkos, kurios tokios nebuvo
  Ir nepažino juodžiausieji laikai.

  Turėjai MOTINĄ, mylėjai ją kaip saulę,
  Vadindavai gražiausiuoju vardu,
  Dabar kitaip, į tavo meilę spjauna,
  Vadinti privalėsi „tėvas du“.

  Kai gimdavo naujagimis, tėvai čia pat žinojo —
  Miela dukrytė gimė ar laukiamas sūnus.
  Berniukas stiebės vyru, mergaitė — kaip jaunoji,
  Kuri tekės ir kada nors pati augins vaikus.

  Žalčiai nerimsta, klastą Konvencija pridengę,
  Vaikams nustato socialines lytis,
  Kurias jie patys pasirinks, kai bus tik pasirengę
  Moralę žaltišką širdin priimt.

  Prabusk, žmogau, prabusk, doras lietuvi,
  Na kaip tada, kaip Sąjūdžio laikais,
  Iškelki Kryžių šįkart kaip kalaviją
  Kovai su tautai brukamais nuodais.
  /skroblas/

  Thumb up 12 Thumb down 0

 15. …bet ir visas pasaulis eina link susinaikinimo!!!!!! isliks tik teisieji kuriuos globojapats Dievas:) Tai yra numatyti reiskiniai ir ju nereikia bijoti tik juos reikia zinoti!!! :)

  Thumb up 7 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar viešoji įstaiga gali būti pertvarkoma į MB? 1
Namų diagnostikos ekspertai. Kurie yra geriausi?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Grožio procedūra, kuri mažina net smulkiausias raukšleles 
Bėgant metams, galima labiau pastebėti, kad tam tikri veido bruožai pradeda po truputį...

Kaip pagyvinti tamsų vonios kambarį? 
Vonios kambario atmosfera turėtų būti šilta ir jauki, nes tai yra vieta, kur...

SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (3)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (7)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...