Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Liepa 30 Penktadienis
 

A.Marcinkevičius: „Ko išsigando Z.Vaišvila?“

2013-11-25 15:27 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (161)

Advokatas Arūnas Marcinkevičius. KK nuotr.

„Ar nėra keista, kad buvęs vicepremjeras ponas Zigmas Vaišvila iki šiol niekada nebuvo apklaustas liudytoju Medininkų byloje? Kodėl būtent dabar, po buvusiojo Muitinės departamento direktoriaus pono Valerijono Valicko apklausos Lietuvos Apeliacinio teismo posėdyje, eksvicepremjeras staiga pradėjo šitaip keistai reaguoti? Kas atsitiko, kad šitaip sunerimta, kodėl ir ko išsigąsta?“ – klausia advokatas Arūnas Marcinkevičius, reaguodamas į antradienį Seime rengiamą Z.Vaišvilos spaudos konferenciją.

Z.Vaišvilos anonsuojama spaudos konferencija skamba taip:

Signataras Zigmas Vaišvila, vertindamas š.m. spalio 31 d. prasidėjusius įvykius dėl valstybės paslapties atskleidimo apie tariamas Rusijos provokacijas Lietuvos Prezidentės atžvilgiu, atskleis Rusijos suinteresuotumą Lietuvos Prezidento pareigose išsaugoti Dalią Grybauskaitę.

Ikiteisminis tyrimas dėl šios valstybės paslapties atskleidimo stabtelėjo dirbtinai, nes sprendžiant iš viešai paskelbtos informacijos įtarimus reikštini Prezidentės vyriausiajai patarėjai Daivai Ulbinaitei ir pačiai Prezidentei. Prezidentei tai reiškia apkaltą Seime.

Zigmas Vaišvila atkreips dėmesį į vieno iš Prezidentės gelbėtojo – Rygos omonininko K. Michailovo (buvusi pavardė – Nikulinas) advokato Arūno Marcinkevičiaus – galimai nusikalstamas veikas, dėl kurių ištyrimo signataras kreipiasi į Generalinę prokuratūrą.

Signataras pateiks informaciją apie Prezidentės ir Prezidento kanceliarijos darbuotojų požiūrį į parašų rinkimą dėl referendumo.

Advokatas Arūnas Marcinkevičius taip pat stebisi anonse skelbiamu teiginiu, jog advokatas yra “Prezidentės gelbėtojas”. “Niekada gyvenime Prezidentė į mane pagalbos nesikreipė, ir nežinau, kokioje byloje galėjau ją ginti”,  – Z.Vaišvilos paskelbtu spaudos konferencijos anonsu stebisi advokatas A.Marcinkevičius.

Advokatas A.Marcinkevičius atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Baudžiamajame Kodekse už trukdymą advokato darbui numatyta baudžiamoji atsakomybė:

“231 straipsnis. Trukdymas teisėjo, prokuroro, ikiteisminio tyrimo pareigūno, advokato ar antstolio veiklai:

1. Tas, kas bet kokiu būdu trukdė teisėjui, prokurorui, ikiteisminio tyrimo pareigūnui, advokatui arba Tarptautinio baudžiamojo teismo ar kitos tarptautinės teisminės institucijos pareigūnui atlikti su baudžiamosios, civilinės, administracinės arba tarptautinės teisminės institucijos bylos tyrimu ar nagrinėjimu susijusias pareigas arba trukdė antstoliui vykdyti teismo sprendimą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

2. Tas, kas padarė šio straipsnio 1 dalyje numatytą veiką panaudodamas smurtą ar kitokią prievartą, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.

3. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo.”

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. toks straipsnis tik patvirtina, kad Lietuvą valdo neprognozuojamų idijotų gauja, pradedant daukantynės boba, tęsiant kišeninais prokurorais, nusikaltėlių advokatais… KUR mes einam, žmonės mieli?

  Thumb up 15 Thumb down 5

 2. Gražu žiūrėti kaip sistema bijo Vaišvilos – nepatingėjo iš anksto straipsnelį sukurpti:) Ačiū už reklamą, daugiau žmonių įsijungs rytoj konferenciją pažiūrėti. Ačiū Z. Vaišvilai, dar turime drąsių bebaimių piliečių, ne visi nutildyti.

  Thumb up 11 Thumb down 13

  • tu čia matai sistemą? Štai Valickas – tai iš sistemos, nes vos neverkia, ir gyventi nori, o teisybę sakyti bijo. Štai tas tai žino, kas yra SISTEMA

   Thumb up 16 Thumb down 1

 3. Vėl savi šaudė į savus? Įdomu kas šias valstybines paslaptis saugo ir gasdina liudytojus? Man atrodo – tie patys nebaudžiami garliavos baudėjai…

  Thumb up 11 Thumb down 11

  • pasiimk širdies lašiukų, o tada eik skaityti Valicko interviu, o trečia palįsk po lova, nes teisybei dar per anksti, ir niekas nenorėjo mirti, o kai kas dar labai nori gyventi

   Thumb up 15 Thumb down 3

 4. Tai ką p. A.Marcinkevičiau, nemyli mūsų prezidentės? Nenori jai padėti? Kodėl?

  Thumb up 1 Thumb down 12

  • Tai tegul pasipasakoja apie savo ryshius su tuo kgbistu generolu ir ka jis pats veike tuo metu kai buvo uzhpultas Medininku postas, kur ir kodel pradangino pachia svarbiausia vaizdajuoste?

   Thumb up 15 Thumb down 5

 5. signataras kalbėjo taip “Pagal N.Medvedevo liudijimą, jis į nusikaltimo vietą buvo atvykęs anksčiau už prokurorus ir už greitąją. „Kai atvykau, saulė buvo ne aukščiau horizonto linijos“, – teisme sakė N.Medvedevas.
  Tai galėjo būti apie 4.45-5.00 val. ryto.
  Atvykęs jis teigė pamatęs pareigūnus, „kurie su juo kalbėjo lietuviškai“. ——
  Ką nors supratote ? Ir dar “Paklaustas, ar jis kam nors paskambino – į prokuratūrą, policiją – ir pranešė apie tai, ką rado, N.Medvevedas atsakė, kad „ne“.
  Į klausimą „kodėl?“, N.Medvedevas atsakė: „Aš blogai atlikau savo pareigas” —- Dabar kiek supratau atėjo eilė pasisakyti Zigmui. Nejaugi ir jis sakys ..neatlikau savo pareigų, nes man trukdė.

  Thumb up 17 Thumb down 4

 6. Kokių įrodymų pagrindu dvidešimt metų mums buvo pasakojamos pasakos apie Medininkų posto užpuolikus iš Rygos OMON? Tai kur dabar visit šitie įrodymai prapuolė?

  Thumb up 22 Thumb down 3

 7. Gaila, kad antikgbistinis liustracijos įstatymas neveikia. Būtų aišku tada kieno užsakytą dainelę gieda Vaišvila.

  Thumb up 15 Thumb down 5

  • baikite sapalioti apie kažkokį liustracijos įstatytmą …..procesą kuruojanti organizacija leido priimti tik buvusių užslaptinimo įstatymą.

   Thumb up 8 Thumb down 9

 8. pasiūlymas 2013-11-25 – 17:27

  Visi, kas turit įrodymų apie tikruosius žudikus, neškit kuo skubiau į redakciją, jeigu bijot atnešti juos į prokuratūrą arba į tiesiai teismą.

  Thumb up 10 Thumb down 2

  • Ar nematai? Jis per spaudos konferencijas bešnekėdamas skolas grąžina. Liko tik jas nurašyti. 😉

   Thumb up 11 Thumb down 6

 9. viską, kaip žasų ar vištų turguje žino pletkų lygyje, o kai konkrečiai paklausiama, tada- niekas jokių įrodymų neturi, nežino ir niekada nematė, bet loja, kaip nuo grandinės pas kales šeimininko paleisti šūnėkai 😀

  Thumb up 14 Thumb down 2

 10. Va va, kažkur skaičiau ( gal alfoje?), kad Vaišviliokas Medininkų byloje turėtų ką papasakoti.
  Ir labai keista ko jis čia tą trigrašį “advokato Arūno Marcinkevičiaus – galimai nusikalstamas veikas” įkišo? Advokatas dirba savo darbą, prokurorai lai atlieka savo, teismas, išklausęs abiejų pusių argumentus priima verdiktą. Kur čia nusikaltimas?
  Ar tik nebus “Vagie, kepurė dega”?

  Thumb up 17 Thumb down 4

  • Labai teisingas pastebėjimas. O gal kartais Zigmas Vaišvila turi kokios nors, ną super-duper ypač ypatingai slaptos info iš to, na galimai, savo giminaičio KGB generolo? Gal ta info buvo užslaptinta 22 metams, o dabar jau atslaptinta ir Zigmui pagarsinti patikėta?

   Thumb up 14 Thumb down 2

 11. Aš, nežiūrint bukagalviškų priekaištų komentaruose, labai gerbiu Medininkų bylos advokatus, o ypač advokatą Marcinkevičių. Nuostabu, kad Lietuvoje dar yra profesionaliai drąsių teisininkų.

  Thumb up 15 Thumb down 3

 12. Visi, kas turit įrodymų apie tikruosius žudikus, neškit kuo skubiau į redakciją, jeigu bijot atnešti juos į prokuratūrą arba į tiesiai teismą.

  Thumb up 11 Thumb down 2

 13. kvailys esi tu jei gerbi advokata ,jam svarbu pinigai o kai buvo nuzudyti zmones tau ju negaila .

  Thumb up 3 Thumb down 15

   • tikrai ne tas kuris sedi kaltinamojo suole. Juk vienas negalėjo visu ispyskinti. Nebent supermenas buvo

    Thumb up 19 Thumb down 3

  • Gaila. Vienareikšmiškai!
   Bet sėdėti turi tas, kas ir turi sėdėti, o ne tas kas pasipainiojo.
   Jums, matau svarbiau, kad kas nors sėdėtų.

   Thumb up 13 Thumb down 4

   • jam iš tos serijos, kad nors bent kas nors už tai sėdėtų, nors ir be įrodymų

    Thumb up 10 Thumb down 4

 14. „Ko išsigando A.Marcinkevičius?
  Z.Vaišvilo!
  Z.Vaišvila?“: Z.Vaišvila: Z.Vaišvila!!

  Thumb up 3 Thumb down 13

  • …Pirmosiomis dienomis buvo pranešama, kad sugriuvęs statinys nepriklausė prekybos tinklui „Maxima Latvija“

   Thumb up 6 Thumb down 5

   • Panasu kad vagiu gauja is Lietuvos pavogusia milijonus PVM ir invalidu litu isdulkins Latvijoje.

    Thumb up 14 Thumb down 5

    • Jie nevogė, jiems tie milijonai buvo padovanoti. Spėk kad tas dovanų karalius (ienė)?

     Thumb up 9 Thumb down 3

  • Gerbiamas advokatas Marcinkevičius išsigando svetimus pinigus prašvilpusio ir dabar nuo kreditorių pykčio, galimai su prokurorų pagalba, besigelbstinčio Zigmo Vaišvilos? Šauniai prajuokinai 😀 Ar bent supranti savo nesąmonę? 😀

   Thumb up 10 Thumb down 7

 15. lengva buna zemele ,zuvusiems uz Lietuva,advokatas gindamas valstybes priesus neturi jokios morales ,ar nezino jis kad muitininkai turejo tevus ,brolius ,seseis ,vaikusir zmonas kurie neteko savo arimo zmogaus .

  Thumb up 1 Thumb down 19

  • verkšlenimai neturi nieko bendro su byla —advokatas profesionaliai atlieka savo darbą—– bando rasti TIESĄ ir tuo pačiu apginti nekaltą (jei jis tikrai nekaltas) žmogų, taip pat turinti ir tėvus.

   Thumb up 19 Thumb down 3

   • vargseliai neteke artimuju uz tat gavo labai siltas vietas muitines departamente ir kitose strukturose, tegul neverkia

    Thumb up 12 Thumb down 4

  • „…advokatas gindamas valstybes priesus neturi jokios morales…“

   Žmogus neturi net elementaraus supratimo apie advokato pareigą, bet smerkti advokatą ir ieškoti „moralių“- pirmutinis.
   O juk advokato darbas toks, ginti tikrus ir menamus nusikaltėlius, kad proceso eigoje nenukentėtų nekalti, o prokurorų darbas tuos jų nusikaltimus neginčijamais faktais ir surinktais įkalčiais įrodyti. Atrodo, elementarų, bet žmoneliai ir to neįstengia suprasti. Taip kiekvienas ir nori, kad teismai priimtų sprendimus, pagal kiekvieno piliečio pageidavimą.
   Bet derėtų suprasti, kad čia ne už pinigus perkamas pageidavimų koncertas, kur pildomi kiekvieno norai.

   Thumb up 15 Thumb down 1

  • O kas nustatė kuris valstybės priešas, o kuris-draugas, jei nei vieno įrodymo nėra?

   Thumb up 8 Thumb down 0

 16. istoriniai procesai (pagreitinti a.a.V.Petkevičiaus “Durnių laivu”) pradeda greitėti, nepriklausomai net nuo Pakso teiginio “dar anksti kalbėti viską kaip buvo” laidoje apie Neprikllausomybę. Šį kartą Vaišvilai jau trauktis nebėra kur –
  kova už Tikrą TIESĄ prasidėjo. Belieka palinkėti SĖKMĖS objektyvios TIESOS gynėjui.

  Thumb up 14 Thumb down 4

 17. tas padla ar tai Nikulinas ar Vicinas ar Margunovas saude i Lietuvos muitininkus ,kas tau moka uz to gnydos ginyba ,ar ne Maskva?

  Thumb up 1 Thumb down 20

  • Ei, gal turi įrodymus, kad Vicinas, Morgunovas ir Nikulinas buvo užpuolę Medininkų postą ir ten ką nors žūdė? Jeigu turi, tai kur buvai visus tuos 20 metų? Bėk tekinas pas prokurorus ir klok viską nedelsdamas.

   Thumb up 15 Thumb down 2

   • Te buvo ne Vicinas, ne Morgunovas ir ne Nikulinas. Ten buvo Čipas & Deilas su antinu Donaldu ir peliuku Mikiu. Pagal viską, labai panašu, tiesa?

    Thumb up 8 Thumb down 4

    • Ne, netiesa. Ten buvo mūsų valdžios pasiūsti „berniukai“ aplaistyti krauju ir užtvirtinti ką tik iškovotą nepriklausomybę, bei atkreipti neskubančių tai pripažinti valstybių dėmesį į mūsų indėlį, bei pabrėžti, kokie mes Rusijai brangūs, kaip Rusija nenori mūsų paleisti ir su mūsų iškovojimais nesiskaito.

     Thumb up 9 Thumb down 8

     • Pagal kitą advokato Marcinkevičiaus straipsnį, tai Lietuva su Rusija vos prieš kelias dienas iki Medininkų posto užpuolimo buvo ką tik pasirašiusios propažinimo ir diplomatinių santykių užmezgimo agreementą? Tada, atrodo, čia kažkas ryškiai nesusieina?

      Thumb up 9 Thumb down 2

     • Ir negali susieiti. Tada niekas net negalvojo, kad kažkada kažkas taip smulkiai blusinėsis po tą bylą. Juk ir įrodymą (mineralinio butelį su rusiška etikete) pakišo ir vėliau dar net vinimi pabraižytą laikrodį pridėjo. Tai kaip žmonės galėjo nepatikėti, jei pats Tata ir Pikasas pasakė, kad tai Kremliaus rankų darbas.

      Thumb up 12 Thumb down 5

 18. , 2013-11-25 12:36
  ,,ATIMKITE IS ZMOGAUS AR TAUTOS PINIGUS,PREKES,GYVULIUS IR JUSU PRIEVARTA,JUSU PLESIKAVIMAS BAIGSIS JUMS PASITRAUKUS.LAIKO TEKME JUSU NUSIKALTIMO,AISKU,NEPAVERS GERU DARBU,TACIAU JO PASEKMES PANAIKINS.APIPLESTIEJI VEL GALES ISIGYTI TAI,KAS BUVO IS JU ATIMTA.BET JEIGU ATIMSITE IS TAUTOS ZEME,TASAI APIPLESIMAS TRUKS AMZINAI.KIEKVIENAI NAUJAI KARTAI,PAKEITUSIAI SENAJA,TAI BUS NAUJAS APIPLESIMAS,IR TAIP KASMET,KIEKVIENA NAUJA DIENA.”HENRIS DZORDZAS
  ——–
  PER 23 NEPRIKLAUSOMYBĖS METUS NEĮVYKO NEI VIENAS IŠ 19-OS TAUTOS INICIJUOTŲ REFERENDUMŲ.
  ĮVEIKTI 300 000 PARAŠŲ RIBAI IR IŠSAUGOTI LIETUVOS ŽEMEI SVARBUS IR JŪSŲ PARAŠAS.
  ELEKTRONINIS PASIRAŠYMAS INTERNETU: http://WWW.LIETUVA2.LT/TAUTOS- REFERENDUMAS
  (EL. PASIRAŠYMAS VYKSTA IKI LAPKRIČIO 29 D. 10 VAL.)
  ARTIMIAUSIA PARAŠŲ RINKIMO VIETA: http://WWW.ZEMESVARDU.LT/ZEMELAPIS
  (PASIRAŠANT BŪTINAS PASO ARBA TAPATYBĖS KORTELĖS NUMERIS, ASMENS KODAS NETINKA)
  LIETUVOS ŽEMĖ – MŪSŲ GIMTINĖ, MŪSŲ NAMAI: http://WWW.YOUTUBE.COM/WATCH?V= PUFR8Q7JVMY (PREVIEW)
  PASIRAŠYDAMI JŪS PRITARSITE TIK TAM, KAD REFERENDUMAS BŪTŲ SKELBIAMAS.
  REFERENDUMU SIŪLOMA PAKEISTI LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJOS 9, 47 IR 147 STRAIPSNIUS, NUMATANT, KAD:
  1. SUMAŽINTI REFERENDUMUI RENGTI REIKALAUJAMŲ PARAŠŲ SKAIČIŲ NUO 300 000 IKI 100 000. REFERENDUMU PRIIMTI SPRENDIMAI GALI BŪTI KEIČIAMI TIK REFERENDUMU.
  2. LIETUVOS ŽEMĖ, VIDAUS VANDENYS, MIŠKAI, PARKAI NUOSAVYBĖS TEISE GALI PRIKLAUSYTI TIK LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAMS IR VALSTYBEI.
  3. VALSTYBINĖS IR BENDRUOMENINĖS REIKŠMĖS GAMTOS IŠTEKLIŲ IŠGAVIMO IR NAUDOJIMO KLAUSIMAI SPRENDŽIAMI TIK REFERENDUMU.
  UŽ AR PRIEŠ IŠVARDINTUS PUNKTUS BALSUOSIME VĖLIAU, REFERENDUMO METU.
  DĖMESIO: PASIRAŠYTI GALITE TIK VIENĄ KARTĄ! ARBA TIK VIENAME PARAŠŲ RINKIMO LAPE, ARBA TIK ELEKTRONINIU PARAŠU, KITAIP VISI PARAŠAI BUS ANULIUOTI. ĮRAŠAI PRIVALO BŪTI PILDOMI SAVA RANKA.
  VILNIUJE: KUDIRKOS AIKŠTĖJE (GELTONA PALAPINĖ), I–VII NUO 12 IKI 18 VAL.;
  KAUNE: GEDIMINO G. 36, „ŠEIMOS OPTIKA“ IR PRIE SOBORO (PALAPINĖ), I–VII NUO 10 IKI 18 VAL.;
  KLAIPĖDOJE: TAIKOS PR. 61, PC „AKROPOLIS“ (PRIE CENTR. ĮĖJIMO), I–VII NUO 14 IKI 19 VAL.
  ŠIOSE VIETOSE PARAŠAI RENKAMI IKI LAPKRIČIO 27 D. 18 VAL.
  DAUGIAU INFORMACIJOS INTERNETE: http://WWW.ZEMESVARDU.LT
  LAIKAS KILTI IR PASIRINKTI!
  SUSIVIENYKIME IR ĮVYKDYKIME TAUTOS VALIĄ.
  TINKLALAPIO „ŽEMĖS VARDU“ ADMINISTRACIJA.
  ŠIS LAIŠKAS SKIRTAS LIETUVOS PILIEČIUI,
  JĮ PERSIŲSKITE DRAUGAMS, GIMINĖMS IR ARTIMIEMS.

  Thumb up 2 Thumb down 9

 19. BANGA, 2013-11-25 12:36
  ,,ATIMKITE IS ZMOGAUS AR TAUTOS PINIGUS,PREKES,GYVULIUS IR JUSU PRIEVARTA,JUSU PLESIKAVIMAS BAIGSIS JUMS PASITRAUKUS.LAIKO TEKME JUSU NUSIKALTIMO,AISKU,NEPAVERS GERU DARBU,TACIAU JO PASEKMES PANAIKINS.APIPLESTIEJI VEL GALES ISIGYTI TAI,KAS BUVO IS JU ATIMTA.BET JEIGU ATIMSITE IS TAUTOS ZEME,TASAI APIPLESIMAS TRUKS AMZINAI.KIEKVIENAI NAUJAI KARTAI,PAKEITUSIAI SENAJA,TAI BUS NAUJAS APIPLESIMAS,IR TAIP KASMET,KIEKVIENA NAUJA DIENA.”HENRIS DZORDZAS
  ——–
  PER 23 NEPRIKLAUSOMYBĖS METUS NEĮVYKO NEI VIENAS IŠ 19-OS TAUTOS INICIJUOTŲ REFERENDUMŲ.
  ĮVEIKTI 300 000 PARAŠŲ RIBAI IR IŠSAUGOTI LIETUVOS ŽEMEI SVARBUS IR JŪSŲ PARAŠAS.
  ELEKTRONINIS PASIRAŠYMAS INTERNETU: http://WWW.LIETUVA2.LT/TAUTOS- REFERENDUMAS
  (EL. PASIRAŠYMAS VYKSTA IKI LAPKRIČIO 29 D. 10 VAL.)
  ARTIMIAUSIA PARAŠŲ RINKIMO VIETA: http://WWW.ZEMESVARDU.LT/ZEMELAPIS
  (PASIRAŠANT BŪTINAS PASO ARBA TAPATYBĖS KORTELĖS NUMERIS, ASMENS KODAS NETINKA)
  LIETUVOS ŽEMĖ – MŪSŲ GIMTINĖ, MŪSŲ NAMAI: http://WWW.YOUTUBE.COM/WATCH?V= PUFR8Q7JVMY (PREVIEW)
  PASIRAŠYDAMI JŪS PRITARSITE TIK TAM, KAD REFERENDUMAS BŪTŲ SKELBIAMAS.
  REFERENDUMU SIŪLOMA PAKEISTI LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJOS 9, 47 IR 147 STRAIPSNIUS, NUMATANT, KAD:
  1. SUMAŽINTI REFERENDUMUI RENGTI REIKALAUJAMŲ PARAŠŲ SKAIČIŲ NUO 300 000 IKI 100 000. REFERENDUMU PRIIMTI SPRENDIMAI GALI BŪTI KEIČIAMI TIK REFERENDUMU.
  2. LIETUVOS ŽEMĖ, VIDAUS VANDENYS, MIŠKAI, PARKAI NUOSAVYBĖS TEISE GALI PRIKLAUSYTI TIK LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAMS IR VALSTYBEI.
  3. VALSTYBINĖS IR BENDRUOMENINĖS REIKŠMĖS GAMTOS IŠTEKLIŲ IŠGAVIMO IR NAUDOJIMO KLAUSIMAI SPRENDŽIAMI TIK REFERENDUMU.
  UŽ AR PRIEŠ IŠVARDINTUS PUNKTUS BALSUOSIME VĖLIAU, REFERENDUMO METU.
  DĖMESIO: PASIRAŠYTI GALITE TIK VIENĄ KARTĄ! ARBA TIK VIENAME PARAŠŲ RINKIMO LAPE, ARBA TIK ELEKTRONINIU PARAŠU, KITAIP VISI PARAŠAI BUS ANULIUOTI. ĮRAŠAI PRIVALO BŪTI PILDOMI SAVA RANKA.
  VILNIUJE: KUDIRKOS AIKŠTĖJE (GELTONA PALAPINĖ), I–VII NUO 12 IKI 18 VAL.;
  KAUNE: GEDIMINO G. 36, „ŠEIMOS OPTIKA“ IR PRIE SOBORO (PALAPINĖ), I–VII NUO 10 IKI 18 VAL.;
  KLAIPĖDOJE: TAIKOS PR. 61, PC „AKROPOLIS“ (PRIE CENTR. ĮĖJIMO), I–VII NUO 14 IKI 19 VAL.
  ŠIOSE VIETOSE PARAŠAI RENKAMI IKI LAPKRIČIO 27 D. 18 VAL.
  DAUGIAU INFORMACIJOS INTERNETE: http://WWW.ZEMESVARDU.LT
  LAIKAS KILTI IR PASIRINKTI!
  SUSIVIENYKIME IR ĮVYKDYKIME TAUTOS VALIĄ.
  TINKLALAPIO „ŽEMĖS VARDU“ ADMINISTRACIJA.
  ŠIS LAIŠKAS SKIRTAS LIETUVOS PILIEČIUI,
  JĮ PERSIŲSKITE DRAUGAMS, GIMINĖMS IR ARTIMIEMS.

  Thumb up 5 Thumb down 7

 20. Tai visu pirmiausia Z.Vaisvila turietu pasiaiskinti ir paaiskinti Lietuvos Tautai kaip sunkiu Lietuvos Valstybes atkurimo laikotarpiu padare akivaizdzia finansine afera,kai su jo vadovaujamu Zaliuju pagalba buvo grazintos i Rusija Kruonio elektrines turbinos- o po kiek laiko jau pirktos uz milijonus doleriu – kai buvo gautos uz dyka.Tai tegul Zigmukas geriau pasiaiskina su kuo is tuometiniu signataru prasuko Amziaus Finansine Afera ir su kuo ir kokiom partijom pasidalino tuos milijonus kad galietu uzurpuoti Valdzia Lietuvoje.

  Thumb up 16 Thumb down 4

 21. Gali buti kad Vaisvila, bijodamas, kad nepradetu jo klausineti, kas atsitiko su antruoju suzeistuoju, kai Sernas buvo isveztas i Kauna, – kokiomis aplinkybemis jam buvo atjungtas kvepavimo aparats kai su juo buvo pailikes Z. Vaisvila, pradejo sukti uodega ir iskelineti absurdiskas versijas. Geriau tegul pasako, ar tikrai jis tame kosmonautu miestelyje gyveno studijuodamas Maskvoje, – Dubnoje.
  Suristi sazininga advokata Marcinkeviciu su Grybauskaites “gelbejimu” – toks absurdas! Ir nuo ko ja gelbeti? Nebent nuo lietuvisko saugumo.

  Thumb up 16 Thumb down 3

  • Prispaudė Vaišvilai uodegą Medininkų byloje. Jaučia, kad veržiasi teisingumo kilpa aplink kaklą, kojas ir rankas, užtat blaškosi agonijoje.

   Thumb up 7 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...