Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 25 Pirmadienis
 

A.Lapinskas. Kreipiantis į Amerikos prezidentą nereikia meluoti

2018-06-25 08:21 | Nuomonių ringas | Komentarų (91)

Neringa Venckienė. KK nuotr.

Anatolijus Lapinskas

Šį pavasarį Amerikoje gyvenantis Neringos Venckienės sūnus Karolis savo sukurtoje peticijoje „Apsaugokite Neringą Venckienę nuo politinių persekiojimų ir ekstradicijos“ (Protect Neringa Venckiene from Political Persecution and Extradition) paragino Amerikos prezidentą Donaldą Trumpą neperduoti N.Venckienės Lietuvai. Peticija surinko mažiau nei pusę iš reikiamų 100 tūkst. parašų ir buvo uždaryta.

Vis dėlto manyčiau, kad jos teiginiai Amerikos advokatų bus panaudoti teisminiuose debatuose, nagrinėjant N.Venckienės ekstradicijos bylą, o taip pat formuojant visuomenės nuomonę. Ar tikrai peticija ir internete platintas K.Venckaus kreipimasis ją pasirašyti, buvo sąžiningi dokumentai, Baltiesiems Rūmams ir Amerikos žmonėms pateikiantys teisingus faktus ir jų interpretacijas? Paskaitykime ir pažiūrėkime tą kreipimąsi „į geros valios žmones“.

Istorijos esmė. Neringa Venckienė išmokė brolio dukrelę pasakoti šlykščias seksualines fantazijas, neva taip ją tvirkino mamos draugai pedofilai. Nors mama Laimutė Stankūnaitė niekuo nebuvo apkaltinta, bet N.Venckienė mergaitės motinai neatidavė, t.y. tiesiog pagrobė, buvusi teisėja buvo apkaltinta ir pagal kitus baudžiamuosius straipsnius. N.Venckienės sūnus kreipėsi į Amerikos prezidentą, kad negrąžintų jo motinos į Lietuvą, kur jos laukė teismas.

Savo videokreipimosi pradžioje K.Venckus parodo N.Venckienės surežisuotą ir jos brolio dukrelės imituotą neva tvirkinimo sceną, kur mergaitė rodo, kaip rankose laiko vyro lytinį organą, parodo, kad jis yra tarp kojų, o po to aiškina, kad su tuo neva išbėgusiu „sysalu“ (sperma) tas vyras ją tepa.

Neįsivaizduojamas tėvo Drąsiaus Kedžio ir mergaitės tetos N.Venckienės žiaurumas platinti tokį neva vaiko seksualinį išnaudojimą rodantį filmą, o iš tikrųjų grubiausią klastotę visam pasauliui – Lietuvos Seimo nariams, valdžios institucijoms, žiniasklaidai, užsienio ambasadoms, o dabar tą falsifikatą pasiūlyti net ir Amerikos prezidentui! Neįsivaizduojama, kaip N.Venckienės sūnus galėjo pasiryžti tokiai aferai, aišku, tik motinos N.Venckienės įkalbėtas.

O ar kas nors tikrino mergaitės “pasakojimą”, ar tikrai buvo tos siaubingos scenos? Pasirodo, “tikrino”! Po 2008 11 29 D.Kedžio pareiškimo dėl mergaitės tvirkinimo, be abejonės rašyto N.Venckienės, „buvo nuvykta į …(nurodomas L.Stankūnaitės tėvų adresas, tuomet ji ten NEGYVENO), kur GYVENA minėtos mažametės mama Laimutė Stankūnaitė. Apsilankymo metu buto durų niekas neatidarė, todėl atlikti įvykio vietos apžiūros nebuvo galimybės“.

Nepaisant šio bukai sąžiningo tyrėjo pranešimo, patvirtinusio kad jokio tyrimo NEBUVO, Kauno Panemunės policijos komisariato viršininkas Egidijus Kuckailis, vėlgi, aišku, N.Venckienės spaudžiamas, pasirašė pažymą: „Tyrimo metu NUSTATYTA, kad tvirkinimo veiksmai su mažamečiu asmeniu BUVO atliekami adresu (nurodytas L.Stankūnaitės negyvenamas butas)”.

Tačiau, anot VRM generalinio inspektoriaus Juliaus Jasaičio, tuomet įvykusi paties D.Kedžio apklausa „nedavė jokio pagrindo manyti, kad prieš mergaitę buvo naudojamas smurtas, ar buvo reali grėsmė jos sveikatai, normaliai fizinei ir dvasinei raidai“. Galima sakyti, kad normalioje valstybėje toks D.Kedžio skundas būtų paprasčiausiai atmestas.

Deja, N.Venckienės valstybėje viskas vyko kitaip. Kauno apylinkės teismas, tenkindamas į D.Kedžio (iš tikrųjų N.Venckienės) 2008 12 22 ieškinį, jau 2008 12 23 N.Venckienės įtakojamas paskelbė: „Iš ieškovo byloje nurodytų aplinkybių ir įrodymų… yra nustatyta, kad tvirkinimo veiksmai BUVO atliekami… L.Stankūnaitės gyvenamoje vietoje, sudaro pakankamą pagrindą taikyti laikinąsias apsaugos priemones ir uždrausti atsakovei L.Stankūnaitei matytis su dukra…“

Tokia buvo tragiškos epopėjos pradžia. Vėliau ji išsirutuliojo į ne vieną nužudymą, teisėjų įžeidinėjimus per Venckienės bylas, vaiko neapykantos motinai kurstymą, N.Venckienės knygos platinimą su smulkiausiomis neva vykusių seksualinių orgijų su mergaite detalėmis, ypač akcentuojant „sysalo kišimo į burną“ (4 metų mergaitei!). Greta to N.Venckienė nepasidrovėjo aiškinti, kad ji mergaitei yra tarsi mama…

Toliau savo kreipimesi Karolis Venckus pateikia dar krūvą melagysčių, pvz., dėl neva aplaidaus D.Kedžio (t.y. N.Venckienės) skundų dėl dukros prievartavimo tyrimo, patikinimų, kad jo motina buvo kovotoja su korupcija ir kyšininkavimu, o žurnalistai neva atakavo jo šeimą be jokių įrodymų.

Rodomos netgi pomirtinės D.Kedžio nuotraukos, kvestionuojant, ar gali taip atrodyti „geriant užspringęs žmogus“ ir perspėjant, taigi ir Amerikos prezidentą, kad negalintiems žiūrėti tokių vaizdų, geriau 5 sekundėms nusisukti…

Kreipimosi „vinis“ – smurto scenos N.Venckienės namuose. Iš 14 min. kreipimosi, beveik 7 min. skirtos grumtynėms, bandant motinai grąžinti mergaitę Kedžių namuose, arba minios pasipriešinimui Kedžių namų kieme. Abiem atvejais pareigūnai turėjo tvirtą teisinį pagrindą savo veiksmams, bandydami grąžinti mergaitę motinai.

Tačiau ir pati N.Venckienė, jos šeimos artimieji aktyviai priešinosi pareigūnams. Amerikoje toks pasipriešinimas valdžios žmonėms yra griežtai smerkiamas ir baudžiamas, todėl Amerikos teismo užuojautos N.Venckienei dėl tokio pasipriešinimo nėra ko laukti. Manyčiau, kad K.Venckus tą žino.

Priminsiu analogišką istoriją Amerikoje beveik prieš dvidešimt metų. 1999 metais kubiečio berniuko Eliano Gonzalezo mama kartu su juo bėgo iš komunistinės Kubos į JAV. Deja, jų laivas nuskendo, tačiau berniukas išsigelbėjo ir atsidūrė Floridoje. Kubiečių emigrantai ėmėsi triukšmingos „berniuko gelbėjimo“ kampanijos, daugiatūkstantinių demonstracijų, kad berniukas liktų Amerikoje, o ne grįžtų pas Kuboje likusį tėvą.

Tačiau Amerikos teismas, remdamasis sena kaip pasaulis taisykle – vaikai turi gyventi su tėvais, o ne su giminaičiais, nusprendė vaiką grąžinti tėvui į Kubą. Giminaičiai su tuo nesutiko. Tuomet ginkluoti antstoliai įsiveržė į berniuko namus, jį paėmė ir atidavė tėvui.

Ši istorija plačiai nuskambėjo, nemažai žmonių smerkė JAV valdžios „brutalumą“, bet valdžia dėl to ramaus miego neprarado. Demokratija ir teisinės valstybės pagrindai buvo apginti, o miniai nebuvo leista diktuoti valstybei savo valios. Amerika gerai prisimena šį precedentą.

N.Venckienės ekstradicijos neįvykdymas verstų pasaulį suabejoti Amerika kaip teisine valstybe.

Palaikantys N.Venckienę Lietuvos žmonės, anot K.Venckaus buvo nuteisti, tarp jų gydytoja Laima Plėšnienė, kuri melagingai liudijo apie Andriaus Ūso „vyndėmę“ ant lyties organo ir neva jo rodymą svetimų moterų ir mergaitės akivaizdoje. Kreipimesi K.Venckus jai leidžia dar kartą tas savo sukurtas nesąmones pakartoti. Negi Amerikos žmonėms ir prezidentui taip svarbi toji „vyndėmė“, kad ja remiantis reikalaujama neišduoti N.Venckienės Lietuvai?

K.Venckus dar gąsdina Amerikos teismą, kad N.Venckienė „niekada nesulauks teisingo teismo Lietuvoje“. Kodėl? Todėl, kad žurnalistai ir politikai esą jau nusprendė, kad ji turi būti nuteista. Keistas argumentas. Žurnalistų ir politikų Lietuvoje, manančių, kad N.Venckienė nusikaltėlė yra anaiptol ne visi, nemažai vis dar mano, kad ji yra kovos su pedofilija herojė. Bet juk viską galų gale nuspręs teismas! Keista, kad buvusi teisėja yra tokios blogos nuomonės apie Lietuvos teismus, gal tuo pačiu ir apie save pačią – teisėją.

Kreipimąsi K.Venckus baigia žinomo britų švietėjo Keno Robinsono posakiu: „Tai, ką padarote dėl savęs, miršta kartu su jumis, kai paliekate šį pasaulį. Tai, ką padarote dėl kitų, gyvena amžinai“.

Bet juk esmė yra, ką būtent padarote dėl kitų? Jeigu darbus, kuriuos N.Venckienė padarė ar prisidėjo prie jų, paminėtus šiame kreipimesi, tuomet būtų geriau, jeigu ji būtų iš viso jų niekada nedariusi, o gyvenusi ramų ir pasiturimą gyvenimą Kauno pašonėje. Deja, likimas nusprendė kitaip.

Komentarai

 

 

 
 1. Ponas Lapinskai kavokitės.. Ekspertų išvados liudija, kad mergaitė nefantazuoja. Negražu nesusipažinus meluoti. Nerašinėkite tokių nesąmonių.Nelaiminga manau Lietuva, kad dar yra taip klaidingai mąstančių ir melą skleidžiančių žmonių.

  Thumb up 9 Thumb down 4

 2. naujas straipsnis JAV spaudoje

  *****

  Illinois Congressman Seeks Halt to Lithuanian’s Extradition
  *
  A U.S. lawmaker from the Illinois district where an ex-Lithuanian parliamentarian and judge lived before she was jailed in Chicago by Lithuania’s request has proposed legislation in Congress that would suspend extradition proceedings against her.
  July 1, 2018, at 12:44 p.m.
  *
  Illinois Congressman Seeks Halt to Lithuanian’s Extradition

  CHICAGO (AP)

  Thumb up 0 Thumb down 2

  • Nieko naujo tame naujame nėra. Tas kongresmenas iš Illinois kartoja tą patį, ką ir kongresmenas iš New Jersey.

   Thumb up 3 Thumb down 1

 3. Ar Jūs žurnalistas ar teisininkas? Nesvarbu. Teisingai pats pasakėte, kad Jūsų išankstinis nusistatymas yra aiškus, kaip aiškus yra ir teismo nusistatymas. Tą matome iš visos eilės jau įvykusių teismų Tą matome iš to, kad Stankūnaitės advokatas nenešė mergaitės.

  Thumb up 15 Thumb down 2

 4. Kad tėvelis ir jo apsauginis, gulėdami su dukryte vienoje lovoje porą metų žaidė pedofilais, kalčiausias Lapinskas ir Baba. Taškas.

  Thumb up 2 Thumb down 9

  • Mes su broliu vaikystėje savo bobutę iš Žemaitijos, nuo Kelmės, vadindavome baba, o jos mamą, t.y. probobutę – senąja baba. Ji mirė 90 su viršum ir sakydavo – kai man buvo 70, aš kaip paukštis skraidžiau. Bet tėvelio mamą iš Punsko, t.y. Suvalkijos, o gal Dzūkijos – tik Močiute. Ji nesulaukė 90, bet už tai XX amžiaus pradžioje du kartus buvo Amerikoje, suprantama, užsidirbti. Bet sugrįžo! Ačiū, baba, už palaikymą.

   Thumb up 4 Thumb down 3

 5. Palinkėkime teisėjai stiprybės! Lietuvos laiku 17:30

  Thursday, June 28, 2018
  Venckiene v. United States of America 09:30AM Status Hearing
  Judge Virginia M. Kendall
  Courtroom 2319 (VMK) 7

  Thumb up 10 Thumb down 2

 6. Esi dvasiskai ir finansiskai nuskurdes slykstus senis, jei tokias nesamones rasineji. Tfu.

  Thumb up 25 Thumb down 4

 7. Teisėsauga netyrė kas nužudė D.K, teisėsauga netyrė kas ištampė II mergaitės storąją žarną iš išorės kietu buku daiktu ir sukėlė išmatų nelaikymą, teisėsauga netyrė kas nužudė tos mergaitės mamą, teisėsauga netyrė kokiu tiklsu ištrynė mergaitei atmintį, teisėsauga netyrė kodėl Valdonė Matoniernės Žiegždriuose gydė stacionare nemigą liudininkui prieš liudininko valią.

  Thumb up 20 Thumb down 4

 8. Todėl prisiminkim pavaduotojo Renato Požėlos žodžius Garliavoje 2012 05 17
  Video “Policija nepastebėjo prievartos 2012 05 17”

  Thumb up 20 Thumb down 3

 9. JAV kongresmenas Smitas pateikė įstatymo pataisas atleisti Neringą Venckienę nuo ekstradicijos

  155 Kongresas

  2D Sesija

  A. R. 6218

  Dėl teisėjos Neringos Venckienės atleidimo, kurios nori Lietuvos valdžia dėl kaltinimų susijusių so jos kova dėl teisingumo prieš Lietuvos pareigūnus kaltinamus jos jaunos dukterėčios seksualiniu išnaudojimu.

  ATSTOVŲ RŪMUOSE

  Ponas Smitas iš Naujojo Džersio pristatė šį įstatymo projektą; kuris buvo paskirtas teisės komitetui, birželio 25 dieną.

  ĮSTATYMO PROJEKTAS

  Dėl teisėjos Neringos Venckienės atleidimo, kurios nori Lietuvos valdžia dėl kaltinimų susijusių so jos kova dėl teisingumo prieš Lietuvos pareigūnus kaltinamus jos jaunos dukterėčios seksualiniu išnaudojimu.

  Tai turi būti priimta Jungtinių Amerikos Valstijų Kongreso asamblėjoje – Senate ir Atstovų Rūmuose

  1. SKYRIUS. TRUMPAS PAVADINIMAS

  Šitas įstatymas gali būti cituojamas kaip “Leisti Teisėjai Venckienei Apsiginti Teisme”.

  2. SKYRIUS. IŠVADOS.

  (1) Teisėja Neringa Venckienė pabėgo į Jungtines Valstijas 2013 metais ir pasiprašė politinio prieglobsčio po 5 metų kovos Lietuvoje, kad užtikrinti teisingumą jos 4 metų dukterėčiai, Deimantei Kedytei, kuri pranešė, kad buvo seksualiai išnaudota Lietuvos valdžios astovų kol buvo motinos globoje.

  (2) Deimantės Kedytės pareiškimai apie seksualinį tvirkinimą buvo įvertinti teismo paskirtų psichologų ir psichiatrų kurie nustatė juos patikimais.

  (3) Deimantė Kedytė seksualiniu tvirkinimu apkaltino Seimo Pirmininko padėjėją ir teisėją, abu buvo motinos draugai.

  (4) Teisėja Venckienė ir Deimantės Kedytės tėvas kreipėsi į teisėtvarkos institucijas ir teismus, prašydami pilto Deimantės liudijimų tyrimo prieš įvardintus asmenis, bet manė, kad tyrimas yra aplaidus.

  (5) Lietuvos parlamentas (teisės ir teisingumo komitetai) 2010 metais pateikė išvadą kuri įvardijo Deimantės Kedytės seksualinio išnaudojimo tyrimą kaip aplaidų ir nustatė, kad aplaidumas kompromitavo bylą prieš valstybės pareigūnus.

  (6) Po Deimantės Kedytės tėvo dingimo 2009 metais, teisėjai Venckienei buvo paskirta Deimantės globa.

  (7) Kaltinimai nebuvo pareikšti Deimantės Kedytės motinai, nors Vilniaus Apylinkės Teismas, 2009 metų spalio mėnesį nustatė, jog yra pakankamai įrodymų tai padaryti.

  (8) 2011 metų gruodį, teisėjai Venckienei buvo įsakyta perduoti Deimantę Kedytę, tuo metu 7 metų amžiaus, atgal motinai, bet Deimantė atsisakė grįžti pas motiną, nurodant baimę dėl seksualinio išnaudojimo.

  (9) Šimtai Lietuvių budėjo prie teisėjos Venckienės namų, kad sustabdyti Lietuvos valdžios bandymą paimti Deimantę Kedytę.

  (10) 2012 metų gegužę, Lietuvos valdžia atsiuntė daugiau negu 200 policijos pareigūnų paimti Deimantę Kedytė iš teisėjos Venckienės jėga.

  (11) Deimantė Kedytė įsikabino į teisėjos Venckienės kaklą, buvo atplėšta nuo jos, buvo išnešta klykianti, iš visiškai pradingo iš viešosios erdvės paskutinius 6 metus.

  (12) Lietuvos valdžios veiksmai susilaukė protestų prieš Lietuvos valdžią Lietuvoje, taip pat prie daugelio Lietuvos ambasadų užsienyje, taip pat Jungtinėse Amerikos Valstijose kai Lietuvos Presidentė dalyvavo NATO susitikime Čikagoje, 2012 metų gegužę.

  (13) Teisėja Venckienė išleido knygą pavadinta Drąsos Keliu ,2012 metais, apie Deimantės Kedytės istoriją ir Lietuvos nesugebėjimą tinkamai ištirti ir kaltinti valdžios pareigūnus.

  (14) “Drąsos Kelias” tapo naujos anti-korupcinės, anti-pedofilinės partijos Lietuvoje pavadinimu, kuri išrinko teisėja Venckienę į Lietuvos parlamentą 2012 metais.

  (15) Po to kai teisėja Venckienė sulaukė grasinimų, patyrė ką ji mano kaip pasikėsinimą į jos gyvybę po susitikimo su rinkėjais, ir po to kai Lietuvos valdžia panaikino jos parlamentinį imunitetą, 2013 metais ji pasiprašė politinio prieglobsčio Jungtinėse Valstijose.

  (16) Lietuvos valdžia sistemiškai teisė už “neteisingus parodymus” ir kitus nusikaltimus – žurnalistus, medicinos profesonalią, Deimantės Kedytės senelius, teisėjos Venckienės kaimynę, žmones kurie dalyvavo protesto akcijose, ir daug kitų žmonių kurie pateikė įrodymus dėl Deimantės Kedytės išnaudojimo ir kurie priešinosi jos smurtiniam paėmimui iš teisėjos Venckienės.

  (17) Lietuva pateikė daugiau negu 35 kaltinimus prieš teisėją Venckienę, tarp kurių yra kaltinimai dėl krepimosi į Lietuvos teismus ir Vaiko Teisių Atstovus mergaitės vardu, tyrimo kritikavimą žurnalistams, seksualinio tvirkinimo apibūdinimą ir įvardinimą valdžios pareigūnų savo knygoje, dalyvavimą “neleistinuose protestuose”, “teismo pažeminimą”, valstybės himno išniekinimą, savo pačios tyrimo vykdymą, atsisakymą perduoti Deimantę kaltinamai motinai, pareigūno sužeidimą, spyrimą Deimantės motinai kai ji bandė paimti Deimantę.

  (18) Ekstradicijos sutartis pasirašyta tarp Jungtinių Valstijų ir Lietuvos Respublikos 2001 metų spalio 23 dieną, neleidžia teisėjai Venckienei priduoti priešingus įrodymus dėl Lietuvos kaltinimų Jungtinių Valstijų teisme, ar argumentuoti politinį motyvą.

  (19) 2018 metų balandį, Jungtinių Valstijų teisėjas, patvirtino ekstradiciją teisėjai Venckienei dėl to, kad ji trukdė anststolio veiklai, nevykdė teismo sprendimo, sukėlė fizinį skausmą, ir pasipriešino policijos pareigūnui – visi kaltinimai susija su Deimantės Kedytės paėmimu iš teisėjos Venckienės namų ir atidavimu kaltinamai motinai.

  (20) Buvę politiniai kaliniai, taip pat dabartiniai ir buvę Lietuvos valdžios atstovai rašė Jungtinių Valstijų valdžiai, įspėdami, kad Lietuvos valdžios kaltinimai prieš teisėją Venckienę yra politiškai motyvuoti.

  (21) Lietuvos Aukščiausio Teismo Pirmininkas Gintaras Kryževicius buvo užfiksuotas viešai sakantis, kad teisėja Venckienė “yra pūlinys teisinėje ir pūlinys politinėje sistemoje” ir “visos valstybės bėda”.

  (22) Švedija, Airija, Šiaurės Airija, Danija, Malta, Ukraina, ir Rusija atsisakė išduoti asmenis į Lietuvą.

  (23) Teisėja Venckienė gali pateikti įrodymus dėl politinių motyvų Lietuvos kaltinimuose prieš ją, prieš imigracijos teisėją jeigu ji bus atleista nuo ekstradicijos sutarties ir bus leista tęsti politinio prieglobsčio bylą, priduotą 2013 metais ir nustatytą svarstymą liepą, 2019 metais.

  3. SKYRIUS. ATLEIDIMAS NUO EKSTRADICIJOS SUTARTIES TARP JUNGTINIŲ AMERIKOS VALSTIJŲ IR LIETUVOS RESPUBLIKOS.

  (a) APSKRITAI – Nepaisant jokių kitų teisės nuostatų, teisėja Neringa Venckienė turi būti atleista nuo ekstradicijos, iš Ekstradicijos Sutarties Tarp Jungtinių Amerikos Valstijų Valžios ir Lietuvos Respublikos Valžios, pasirašytą Vilniuje, spalio 23 dieną 2001 metais ir patvirtintą kovo 31 dieną 2003 metais (patvirtintą protokolo dėl prašymo dėl susitarimo dėl ekstradicijos tarp Jungtinių Amerikos Valstijų valdžios ir Lietuvos Respublikos valdžios, pasirašytą Bruselį, birželio 15 dieną, 2005 metais, ir pradėtą vykdyti vasario 1 dieną 2010 metais) ir atleisti nuo bet kurių kitų įstatymų kurie leistų jos ekstradiciją į Lietuvą.

  (b) POLITINIS PRIEGLOBSTIS – Teisėjai Neringai Venckienei turi būti leista likti Jungtinėse Valstijose iki paskutinio sprendimo dėl jos prašymo dėl prieglobsčio.

  (c) LAISVAS JUDĖJIMAS – Teisėja Neringa Venckienė negali būtį sulaikyta federaliniam ar valstijų kalėjime ar areštuota dėl bet kokių imigracijos ar ekstradicijos nusikaltimų ir turi būti leistas laisvas judėjimas ir leidimas dirbti iki paskutinio sprendimo dėl jos kreipimosi dėl prašymo dėl prieglobsčio.

  Thumb up 17 Thumb down 3

  • O tas kongresmenas Smitas ištyrė asmeniškai visą tą garliavinę istoriją ar susidarė nuomonę iš šventosios N.Venckienės ir Venckiuko žodžių?

   Thumb up 4 Thumb down 23

   • Aišku, iš Venckienės ir Venckiuko. Visas to amerikono tekstas tai idioto sapalionė.

    Thumb up 5 Thumb down 22

 10. Todėl prisiminkim, pasiskaitykim straipsnį internete “Oficiali versija Žiegždrių psichiatrijos ligoninėje žvejas Jonas gydėsi nemigą”

  Thumb up 14 Thumb down 2

 11. D.K. nužudytas demaskavusi kriminologė R.G. – ” Kriminologė Gajauskaitė : teisinis nihilizmas įsigalėjo” internete vaizdo įrašas.

  Thumb up 13 Thumb down 1

 12. Tolikai, esi niekinis sistemos sraigtelis. Ne tau kalbėti apie likimą… net Delfi reklamuoji šį savo niekalą, o ir ten ir Karštam komentare balsavimas rodo, koks beviltiškas su savo pagieža esi

  Thumb up 19 Thumb down 3

  • Jovaiša, balsavimai lygiai tokie pat kaip ir prie straipsnių apie Rusiją, NATO, ES. Pagal tuos balsavimus tai tarp 80 ir 90 procentų lietuvių Lietuvos valdžią laiko pedofilūų klanu arba tam klanui tarnaujančia, taip pat Rusiją laiko didžiausia Lietuvos drauge, taikiausia pasaulio valstybe, o JAV, NATO ir ES – Lietuvos priešais ir okupantais.

   Kodėl taip yra? Todėl kad ir vienus ir kitus balsavimus kuruoja ir organizuoja Rusijos spec. tarnybos. Jokio kito paaiškinimo šiam reiškiniui nėra.

   Thumb up 1 Thumb down 11

   • Ir ta “rusas puola”…Jau pamirsk.Jau ir mes baigiam uzmirst, kad esam “rusu agentai”.Dabar tas jau kuris laikas nemadinga.Sedek toj savo kalifornijoj ir dziaukis saulute.O mums gana babos.Dabar vel prasidejo ciklas apie Venskiene, tai baisu, kad baba negautu infarkto.Juk metai bega, baba sensta, sirdis streikuoja…

    Thumb up 4 Thumb down 3

    • Taip ir nesiseka išmokti savo violetinių pedofilų lyderės pavardę? Sudėtinga ar ne?

     Thumb up 2 Thumb down 5

 13. Kodėl Venckienė taip ir napaviešino to pedofilų klano narių pavardžių? O gi žadėjo…

  Thumb up 6 Thumb down 9

  • Tavo nerimas eina per visus portalus jau keletą metų, bet nesijaudink, paviešins, palauk, kol gaus politinį prieglobstį JAV, taps JAV piliete, tada kad paviešins, tai plaukai kai kam piestu stosis, kantrybės, gerbiamasai 😀

   Thumb up 18 Thumb down 4

   • Kaip ji paviešins, jei tame pedofilų klane tik du realūs, bet jau a†a pedofilai – Drąsius Kedys ir Albertas Žilius. O visi kiti – menami. Bet ir tai jau penki metai kaip tą sąrašą abu su A.Venckaus sūnumi verčia į anglų kalbą ir niekaip neišverčia.

    Thumb up 5 Thumb down 16

 14. Na ir nusišneki, Tolikai, nejaugi manai, kad čia tavim kas patikės? Naivumas frajerio 😀

  Thumb up 14 Thumb down 3

  • Autorius neįtikinėja, o tik išsako savo nuomonę. Kuom tikėti ir kuom ne – kiekvieno asmeninis reikalas.
   Bet pulti autorių už nuomonę, o ne argumentuotai atremti pagal jūsų supratimą neteisingus teiginius,- kvaila, šlykštu ir žema.
   Bent jau pabandytumėte argumentuotai oponuoti, vietoj to, kad žeminti bei įžeidinėti autorių. Bet ką čia jums aiškinti…
   Melskitės ir toliau savo vaizduotėje susikurtai madonai, „kyšių, atseit, neįmančiai eksteisėjai“, kuri jau seniai parodė savo tikrąjį niešišką veidą.

   Thumb up 1 Thumb down 11

 15. Į Klemas Murziui 2018-06-27 06:33 komentarą:
  Nereikia nei speti, taip ir yra. O Baba pasijaute kaip zuvis vandeny pamacius toki ”puiku” straipsni. Pagal Baba, tai teismai Lt teisingiausi. Prievartos nebuvo, Zmoniu nikas nemuso, cerniauskas nenese mergaites, seneliai sededami savo sofkutese trukde vykdyti teisingiausio teismo sprendima ir t.t. Aiskiai matosi, kad Baba uz klana visu kunu. O kaip kitaip, juk savi! Kas liecia kitas politines temas, pagal mane Baba gera komentatore. O Grazulis jai priesas, nes jis pries
  isgamas iskrypelius.
  ————————————————————
  Bent jau bandytum atskirti muses nuo kotletų – bet kur tau…
  Gal gali nurodyti bent vieną komentarą, kur sakiau, kad teismai teisingiausi? Bet kokie jie bebūtų jų sprendimai privalo būti vykdomi. Jei sprendimas netenkina, yra aukštesnės instancijos, kurioms galima apskųsti, bet tik jau ne revizuoti pagal savo nuožiūrą.
  Kas liečia prievartą, tai išvaduoti vaiką iš Kedžių vergovės nebuvo jokių kitų galimybių, nes geruoju Venckienė niekada nebūtų mergaitės atidavusi, nes
  tada būtų paaiškėjusi visa to pedofilinio spektaklio kurimo tiesa su visomis detalėmis. Todėl visomis išgalėmis ir laikė tą mergaitę, kad galėtų ja manipuliuoti ir nuteikinėti prieš motiną. O tai Drąsiui su Neringa grėsė ilgiems metams kalėjimo.
  Ir joks Černiauskas nieko nenešė, o tik padėjo motinai nešti. Ir Baba ne už kokį tai išsimįslyta „pedofilų klaną“, kurio niekas iki šiol taip ir nenustatė, o už teisybę ir tikrąją tiesą.
  Dabar savo pasakomis Neringa drumsčia protus Amerikoje.
  Ir P.Gražulis man nei draugas, nei priešas, o eilinis vaidinantis politiką niekšelis, ir nieko daugiau. Nieko per visas savo kadencijas nei prikovojo, nei sukūrė. Per savo „kovotojo“ vaidybą pastoviai mulkindamas rinkėją, tame Seime tik ir laikėsi. Eilinis rėksnys, susimovęs ant aferistės, pagaliau parodė tikrąjį savo veidą, pasirodęs visu savo vidiniu „grožiu“, koks yra iš tiesų.

  Thumb up 4 Thumb down 9

  • Vargšas ne Lapinskas, kuris rašo tiesą, o tu vargšų vargšas,( o gal- vargšė- nabagė), nes proto neturi tai suvokti.

   Thumb up 5 Thumb down 19

 16. Na matai, Anatolijau, grąžini KK į pelningus laikus. Visi skaito, komentuoja, kaip geriausiais KK laikais. Tuoj apsireiškė jungtinės latentinių bei praktikuojančių pedofilų, jausmingų idiotų ir rublinių trolių pajėgos. Tikiu kad redaktorė pasidalins su Tavimi savo pelnu.

  Thumb up 5 Thumb down 13 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Tinkama valymo įranga – būtinybė kiekvienam verslui
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (2)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...