Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugpjūtis 3 Antradienis
 

A. Kubilius siūlo R. Karbauskiui išsitirti dėl ryšių su Rusija

2018-05-24 16:32 | Politika | Komentarų (30)

A. Kubilius siūlo R. Karbauskiui išsitirti dėl ryšių su Rusija. KK nuotr.

Šiandien plenarinių posėdžių salėje svarstant Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narių Ramūno Karbauskio ir Agnės Širinskienės pasiūlymą išmesti parlamentarą Andrių Kubilių iš A. Skardžiaus veiklą tiriančios komisijos, A. Kubilius viešai kviečia R. Karbauskį pasitikrinti dėl ryšių su Rusija.

„Iš viešų A. Širinskienės ir R. Karbauskio pareiškimų matau, kad jie nori įrodyti, jog aš beveik kartu su Lukašenka ir vos ne už Kremliaus oligarchų pinigus pats vystau energetinį verslą Lukašenkos kolūkiuose. Gerbiamas Ramūnai, kalbate visiškas nesąmones, kas Jums pastaruoju metu vis dažniau pasitaiko. Aš Jūsų gebėjimo skleisti fake-news nesustabdysiu. Bet aš siūlau Jums vieną bendrą reikalą: išsitirkime abu dėl ryšių su Rusija. Tegul NSGK ar kitas komitetas atlieka mūsų abiejų tyrimą: mano tariamų ryšių (kurių nėra) su A. Lukašenka, „Sberbankais“ ir kokiais tik norite Kremliaus oligarchais, įskaitant patį V. Putiną. O Jūs išdrįskite atsakyti į klausimus apie Jūsų ryšius su Kremliaus oligarchais – V. Kantoru, iš kurio perkate trąšas ir „Rostselmašo“ savininku Konstantinu Babkinu, iš kurio po 2012 m. Visagino atominės elektrinės referendumo, kur Jūs suvaidinote svarbų vaidmenį, keistomis aplinkybėmis gavote „Rostselmašo“ kombainų pardavimus. Kaip žinia, ponas K. Babkinas 2014 m. buvo vienas iš 3 asmenų, finansavusių hibridinę Krymo okupacijos operaciją ir yra artimas Kremliui oligarchas. Ramūnai, kviečiu būti vyru ir nebijoti. Aš tikrai nebijau, juk tirtų Jūsų daugumos komitetas. Parodykite skaidrumo standartą. Ne vien kalbomis. Nes, jeigu Jūs ir po šio mano kvietimo neišdrįsite tokiame tyrime atsakyti į klausimus, aš iki rinkimų į Jūsų kabinetą kojos nekelsiu“, – sakė A. Kubilius.

A.Kubilius taip pat pabrėžė, jog gelbėdami A. Skardžių, valstiečiai-žalieji gali jį išmesti iš pastarojo veiklą tiriančios komisijos, nors Konstitucija ir draudžia persekiojimą už kritiką.

„Šiandien suvokiu vieną aiškią tiesą: normalią Lietuvą vienija alus ir krepšinio pergalės, tuo tarpu valstiečius – tik neapykanta konservatoriams, Landsbergiui ir Kubiliui. Vardan valstiečių „vienybės“ tenka aukotis“, – posėdžių salėje sakė A. Kubilius.

Komentarai

 

 

 
 1. turi sėdėti be jokio teismo.Kodėl mūsų seimas bestuburis-visus sąrašinius turi išmėžt iš seimo.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 2. Niekas taip nenustekeno Lietuvos ir Lietuviu – kaip Konservatoriu valdymo laikais.Taip kad Kubiliui ir jo Saikai- geriau patyleti, nes Tauta viska supranta ir nieko NEPAMIRSO.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 3. asilėliai žinokit, lietuviai būdami pagonimis net savo rašto neturėjo, todėl geriausioji tautos dalis surusėjo ar sulenkėjo – tapo stačiatikiais ir katalikais. Paskui, tik po daug metų, krikščionių kunigas Mažvydas sudėliojo: “imkiet mani ir skaitykit”.

  Thumb up 2 Thumb down 9

 4. kubiliau, konservvatnikų nekenčia ne tik valstiečiai, bet ir visa Lietuva. Ar nematai šito, laborante? Dreba kinkos, nežinai kur pulti. Baigiasi konser-vatnikų dienos…

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • manau B U V U S I Ų,daugiau nei vieno negali būti seime…..-STAGNACIJA GARANTIUOTA…….28 METUS VALDĖ ,o Lietuva prieš paskutinė europoje,,kada piliečiai neturi ko valgyti savaitėm,tai valstybinei tranai valdę 28 metus -nerekalingi……manau,kad lietuva būtų klestėjusi,njei butume turėję ,ne aklus ir kutrčius prezidentus ,premjerus,finansų ministrus…o gal tyčia tik mariuonetės kažkieno buvo renkamos-VISI MATOM ,KAD VALSTYBĖ -VALDOMA- K O M P R O M A T A I S……..O MADAM PREZIDENTĖ PASIRODĮ VISAME SOVIETINIAME GRAŽUME,SU MAŽKOKIU POLITIKĖLIU ,AKUTĖM LAKSTANČIOM SUSIRAŠINĖJA……apie valstybę,kad ramius žmogelius išrinkti,matom madam -KAIP JŪSŲ PASKIRTIEJI DIRBA- G Ė D A

   Thumb up 9 Thumb down 0

 5. Kaimynui iškilo klausimas.Kuris iš Rusijos vadovų Putinas ar Medvedevas PAPRAŠĖ [davė ,,zadaniją] Kubiliui, PRISTABDYTI savo dujų terminalo statybą.
  Kubilius su šia ,,zadanija” PUIKIAUSIAI susidorojo.
  Statyba buvo PRISTABDYTA 5-6 metams,o NUOSAVO laivo neturėsim iki šiol.
  Kalbama,kad vieni iš nuomojamo laivo šeimininkų [akcininkų] yra ,,broliški” rusai.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 6. Panašias situacijas Latvija su Estija oriai išsprendę. Ir šiuo metu kryptingai dirba savo Tautų bendros gerovės labui. Lietuvoj, tautos interesų nesimato kam žiūrėt. Nes valdžioje esmėj vienodi – kiršijasi ir pabaigos nesimato. O juk po 2020 metų mažėja ES parama ir valstybės paskolas dalim atiduot reikės – reiškia nesirūpinant bus dar blogiau. Atsakomybė pagal LR Konstituciją tenka aukščiausiai valdžiai kaip Seimo Pirmininkui, Prezidentei ir premjerui. Na ir aišku Tautai, kuri kuria valstybę kaip atsakingai renkas ir kontroliuojas valdžias, atsakomybė tenka. Tad jei estų ir latvių tautos sugeba atsakingiau valstytes kurt – Lietuvoj..? Kad ir pastangų rimčiau nerodo. o kiršintis ir saviskundiėtis – čia meno nereikia. Tad kaip gali gerbt Tautą jie, jei Seime vieni kitiems rimtos pagarbos nerodo? Rodos į apačias tautoj geri žmonės. o su valdžiom – vaizdas priešingas..Praktiškai kaip valdymo krizė tęsiasi be pabaigos…Beje Latvijoj panašiu atveju Prezidentas į kadencijos pabaigą pirmalaikius rinkimus į Seimą darė ir Latvijoj pasiteisino.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 7. Galimai, kad konservatoriai issigando.Rasa nere i krumus, jau nei “rusas puola”, nei “kramliniu” nesigirdi.Kubiliui irgi rankos dreba.Bando dar spardytis, bet kur tu desies zmogau, jeigu yra irodymai.Tikesimes, kad pagaliau “lazda grizo antru galu”.O jis musa skaudziau.

  Thumb up 17 Thumb down 0

 8. Karbauski, pakelk vienintelį turimą puikų ginklą – SNORO bylą ir
  iškart tiek Mėlyna tumba, tiek Ožys, tiek ir Kubiloidų vagių gauja į
  kelnes prišiks. Garantuoju. Kitaip tvartelinių ožių gauja tave gyvą
  “suės”. Skubiau revizuok Seime banko SNORAS bylą!

  Thumb up 18 Thumb down 0

 9. niekada tau nepasiekti Ramūno nei kaip žmogaus, nei kaip politiko lygio…Gal tik iš jo pasmokyti, tik ir tai ,kažin, ar ne per vėlu?

  Thumb up 20 Thumb down 1

  • KGB prostitutė paganialą pasikeitė ,,,, kas gražiau skamba , kekšė ,,, MAGNOLIJA ,,, ar ,,,TULPĖ ,,, ? Bet smirdi tai taip pat ,,,

   Thumb up 11 Thumb down 1

  • ..intrigantes ozio stukaciaus gaujos statytines darba nors viena,atminti islyko komunistes leisbes jega prastumtos pederastu eitines Gedimino prospektu nes spaude teisejus ir tie neleido prokurorui Petrauskui pateikti apeliacija pries pederastu eitines.Suteike zmogzudziui malone anksciau iseiti is kaliuzes ir tas tik isejas vel nuzude zmogu.Komuniste su kubilo praskolino Lietuva 10 mlrd euru su 10% palukanom is kuriu pelnesi pati komuniste prisipirkusi spec kubilo VVP lakstu su 10% pelno marza.I visus postus kur gali komuniste state savo kiseninius ciucikus o ju nuveiktus darbus per 9 metus ar matet o kur komunistes kova su oligarchais ???Visos konservuotu ozio uteliu milijardines aferos 2008-2012 m prasuktos su komunistes stogu,todel komuniste dare viska,kad ozio konservuotas uteles atvesti vel prie lovio ir damusti Lietuva galutinai,tik ne su isgama kubilu o su ozio nuopisa broileriu,kuri komuniste turejo paskirti premjieru nes ozio KGB stukaciaus gauja prastume komuniste i prezidentus.Jeigu ne valstieciai nieko nezintumem kas vyko visus 27 metus ir komunistes valdymo metu nes butu viskas kaip buvo ir nebutu jokiu VSD pazymu nes nebutu kam jas teikti.

   Thumb up 11 Thumb down 0

 10. Jeigu valstiečiai neskelbs apkaltos Tulpei, nesvarbu ,ar dėl korupcinės veiklos, graiunančios valstybės pamatus ir kenkimą demokratijai, ar dėl silpnaprotystės / nes nieko neatsimena/, jie bus palaidoti kaip ir dalis partijų seime.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 11. Kubilius PAMIRŠO ,kad teismas jau vieną kartą dėl Karbauskio PASISAKĖ.
  Pastebėjau,kad šį kartą Kubilius BIJO TVIRTINTI [antrą kartą šmeižiant galima ir už grotų atsidurti] todėl NORI tik… TIRTI t.y. GUDRIAU ŠMEIŽIA.
  Laukiu kada Seimas pradės tirti Kubiliaus ,,finansų genijaus skolinimosi po10 %. aferą.
  Prokurorams ginantiems MŪSŲ interesą tai neįdomu,bet…

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • Mačiau šią Kubiliaus tiradą Seimo tribūnoje stovėjo RAUDONAS,rankos dreba pasimetęs. Panašiai atrodė Jekilaitis įsiveržęs neprašytas pas Rūtą laidoje ,,Nuoga tiesa”.

   Thumb up 16 Thumb down 0

 12. O kodėl Kubilas mynė pėdalus pro Astravo AE iki Batkos ūkio?
  A?
  Vopros koniecno intieriesnyj….

  Thumb up 15 Thumb down 0

 13. Bijau,kad išmuš špuntą ir baisi smarvė pasklis po Lietuvą.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 14. o kas pirmieji pradejo rodyt visuotine neapykanta Karbauskiui? Ar ne Landsbergis, Kubilius, Degutiene, Simonyte, Jukneviciene ir jusu skalikai plikiai is lrt?

  Thumb up 20 Thumb down 0

 15. konservatorių ir valstiečių karai – kada jie baigsis???
  Kada pradėsit Lietuvai dirbti???

  Thumb up 7 Thumb down 3

 16. Deda Lietuvoj kaip juokdariai. Reiškia Estijoj su Latvija išsiaiškino su tom kgb-izacijom ir panašiai. Šiuo metu normaliai vystosi. Lietuvoj suirutė. Manė, praeis Gamtos dėsnius slėpdami kgb-izacijų viešinimus. Ką ir šiam Seime vieningai pratylėjo. Išlenda dar blogiau. Nesugebėdami rimčiau Tautai dirbt kuri ir gauna per tai atgal už neatsakingumą renkantis -vienas kitą kol gali.. Visas jėgas ir sueikvos. O po 2020 metų kaip mažės ES parama ir reikės dalim valstybės paskolas gražint bus dar įtepčiau.. Tiek ir verti…Štai prie dabartinių Estijos ir Latvijos Prezidentų lygių net negalėtų tokios situacijos kaip Lietuvoj kilt. Kurias jie savo laiku žmoniškai išsiaiškino ir nekartoja. o Lietuvoj ale ir mandri..mandrai.

  Thumb up 9 Thumb down 2

  • Būk geras ir nepridėk-nerašyk prie pavardės Alytus.
   Nedaryk Alytuj gėdos.
   Nori GARBĖS,prie pavardės parašyk ..
   A.Kvietkauskas [tolimas Landsbergio giminaitis].

   Thumb up 9 Thumb down 0

   • jau taip jis atsibodo neduok die na ka daryti tokie “napaleonai”visa laika susireiksmina,jis galvoja,kad “kovoja”

    Thumb up 7 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...