Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

A. Kubilius siūlo R. Karbauskiui išsitirti dėl ryšių su Rusija

2018-05-24 16:32 | Politika | Komentarų (30)

A. Kubilius siūlo R. Karbauskiui išsitirti dėl ryšių su Rusija. KK nuotr.

Šiandien plenarinių posėdžių salėje svarstant Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narių Ramūno Karbauskio ir Agnės Širinskienės pasiūlymą išmesti parlamentarą Andrių Kubilių iš A. Skardžiaus veiklą tiriančios komisijos, A. Kubilius viešai kviečia R. Karbauskį pasitikrinti dėl ryšių su Rusija.

„Iš viešų A. Širinskienės ir R. Karbauskio pareiškimų matau, kad jie nori įrodyti, jog aš beveik kartu su Lukašenka ir vos ne už Kremliaus oligarchų pinigus pats vystau energetinį verslą Lukašenkos kolūkiuose. Gerbiamas Ramūnai, kalbate visiškas nesąmones, kas Jums pastaruoju metu vis dažniau pasitaiko. Aš Jūsų gebėjimo skleisti fake-news nesustabdysiu. Bet aš siūlau Jums vieną bendrą reikalą: išsitirkime abu dėl ryšių su Rusija. Tegul NSGK ar kitas komitetas atlieka mūsų abiejų tyrimą: mano tariamų ryšių (kurių nėra) su A. Lukašenka, „Sberbankais“ ir kokiais tik norite Kremliaus oligarchais, įskaitant patį V. Putiną. O Jūs išdrįskite atsakyti į klausimus apie Jūsų ryšius su Kremliaus oligarchais – V. Kantoru, iš kurio perkate trąšas ir „Rostselmašo“ savininku Konstantinu Babkinu, iš kurio po 2012 m. Visagino atominės elektrinės referendumo, kur Jūs suvaidinote svarbų vaidmenį, keistomis aplinkybėmis gavote „Rostselmašo“ kombainų pardavimus. Kaip žinia, ponas K. Babkinas 2014 m. buvo vienas iš 3 asmenų, finansavusių hibridinę Krymo okupacijos operaciją ir yra artimas Kremliui oligarchas. Ramūnai, kviečiu būti vyru ir nebijoti. Aš tikrai nebijau, juk tirtų Jūsų daugumos komitetas. Parodykite skaidrumo standartą. Ne vien kalbomis. Nes, jeigu Jūs ir po šio mano kvietimo neišdrįsite tokiame tyrime atsakyti į klausimus, aš iki rinkimų į Jūsų kabinetą kojos nekelsiu“, – sakė A. Kubilius.

A.Kubilius taip pat pabrėžė, jog gelbėdami A. Skardžių, valstiečiai-žalieji gali jį išmesti iš pastarojo veiklą tiriančios komisijos, nors Konstitucija ir draudžia persekiojimą už kritiką.

„Šiandien suvokiu vieną aiškią tiesą: normalią Lietuvą vienija alus ir krepšinio pergalės, tuo tarpu valstiečius – tik neapykanta konservatoriams, Landsbergiui ir Kubiliui. Vardan valstiečių „vienybės“ tenka aukotis“, – posėdžių salėje sakė A. Kubilius.

Komentarai

 

 

 
 1. turi sėdėti be jokio teismo.Kodėl mūsų seimas bestuburis-visus sąrašinius turi išmėžt iš seimo.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 2. Niekas taip nenustekeno Lietuvos ir Lietuviu – kaip Konservatoriu valdymo laikais.Taip kad Kubiliui ir jo Saikai- geriau patyleti, nes Tauta viska supranta ir nieko NEPAMIRSO.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 3. asilėliai žinokit, lietuviai būdami pagonimis net savo rašto neturėjo, todėl geriausioji tautos dalis surusėjo ar sulenkėjo – tapo stačiatikiais ir katalikais. Paskui, tik po daug metų, krikščionių kunigas Mažvydas sudėliojo: “imkiet mani ir skaitykit”.

  Thumb up 2 Thumb down 9

 4. kubiliau, konservvatnikų nekenčia ne tik valstiečiai, bet ir visa Lietuva. Ar nematai šito, laborante? Dreba kinkos, nežinai kur pulti. Baigiasi konser-vatnikų dienos…

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • manau B U V U S I Ų,daugiau nei vieno negali būti seime…..-STAGNACIJA GARANTIUOTA…….28 METUS VALDĖ ,o Lietuva prieš paskutinė europoje,,kada piliečiai neturi ko valgyti savaitėm,tai valstybinei tranai valdę 28 metus -nerekalingi……manau,kad lietuva būtų klestėjusi,njei butume turėję ,ne aklus ir kutrčius prezidentus ,premjerus,finansų ministrus…o gal tyčia tik mariuonetės kažkieno buvo renkamos-VISI MATOM ,KAD VALSTYBĖ -VALDOMA- K O M P R O M A T A I S……..O MADAM PREZIDENTĖ PASIRODĮ VISAME SOVIETINIAME GRAŽUME,SU MAŽKOKIU POLITIKĖLIU ,AKUTĖM LAKSTANČIOM SUSIRAŠINĖJA……apie valstybę,kad ramius žmogelius išrinkti,matom madam -KAIP JŪSŲ PASKIRTIEJI DIRBA- G Ė D A

   Thumb up 9 Thumb down 0

 5. Kaimynui iškilo klausimas.Kuris iš Rusijos vadovų Putinas ar Medvedevas PAPRAŠĖ [davė ,,zadaniją] Kubiliui, PRISTABDYTI savo dujų terminalo statybą.
  Kubilius su šia ,,zadanija” PUIKIAUSIAI susidorojo.
  Statyba buvo PRISTABDYTA 5-6 metams,o NUOSAVO laivo neturėsim iki šiol.
  Kalbama,kad vieni iš nuomojamo laivo šeimininkų [akcininkų] yra ,,broliški” rusai.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 6. Panašias situacijas Latvija su Estija oriai išsprendę. Ir šiuo metu kryptingai dirba savo Tautų bendros gerovės labui. Lietuvoj, tautos interesų nesimato kam žiūrėt. Nes valdžioje esmėj vienodi – kiršijasi ir pabaigos nesimato. O juk po 2020 metų mažėja ES parama ir valstybės paskolas dalim atiduot reikės – reiškia nesirūpinant bus dar blogiau. Atsakomybė pagal LR Konstituciją tenka aukščiausiai valdžiai kaip Seimo Pirmininkui, Prezidentei ir premjerui. Na ir aišku Tautai, kuri kuria valstybę kaip atsakingai renkas ir kontroliuojas valdžias, atsakomybė tenka. Tad jei estų ir latvių tautos sugeba atsakingiau valstytes kurt – Lietuvoj..? Kad ir pastangų rimčiau nerodo. o kiršintis ir saviskundiėtis – čia meno nereikia. Tad kaip gali gerbt Tautą jie, jei Seime vieni kitiems rimtos pagarbos nerodo? Rodos į apačias tautoj geri žmonės. o su valdžiom – vaizdas priešingas..Praktiškai kaip valdymo krizė tęsiasi be pabaigos…Beje Latvijoj panašiu atveju Prezidentas į kadencijos pabaigą pirmalaikius rinkimus į Seimą darė ir Latvijoj pasiteisino.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 7. Galimai, kad konservatoriai issigando.Rasa nere i krumus, jau nei “rusas puola”, nei “kramliniu” nesigirdi.Kubiliui irgi rankos dreba.Bando dar spardytis, bet kur tu desies zmogau, jeigu yra irodymai.Tikesimes, kad pagaliau “lazda grizo antru galu”.O jis musa skaudziau.

  Thumb up 17 Thumb down 0

 8. Karbauski, pakelk vienintelį turimą puikų ginklą – SNORO bylą ir
  iškart tiek Mėlyna tumba, tiek Ožys, tiek ir Kubiloidų vagių gauja į
  kelnes prišiks. Garantuoju. Kitaip tvartelinių ožių gauja tave gyvą
  “suės”. Skubiau revizuok Seime banko SNORAS bylą!

  Thumb up 18 Thumb down 0

 9. niekada tau nepasiekti Ramūno nei kaip žmogaus, nei kaip politiko lygio…Gal tik iš jo pasmokyti, tik ir tai ,kažin, ar ne per vėlu?

  Thumb up 20 Thumb down 1

  • KGB prostitutė paganialą pasikeitė ,,,, kas gražiau skamba , kekšė ,,, MAGNOLIJA ,,, ar ,,,TULPĖ ,,, ? Bet smirdi tai taip pat ,,,

   Thumb up 11 Thumb down 1

  • ..intrigantes ozio stukaciaus gaujos statytines darba nors viena,atminti islyko komunistes leisbes jega prastumtos pederastu eitines Gedimino prospektu nes spaude teisejus ir tie neleido prokurorui Petrauskui pateikti apeliacija pries pederastu eitines.Suteike zmogzudziui malone anksciau iseiti is kaliuzes ir tas tik isejas vel nuzude zmogu.Komuniste su kubilo praskolino Lietuva 10 mlrd euru su 10% palukanom is kuriu pelnesi pati komuniste prisipirkusi spec kubilo VVP lakstu su 10% pelno marza.I visus postus kur gali komuniste state savo kiseninius ciucikus o ju nuveiktus darbus per 9 metus ar matet o kur komunistes kova su oligarchais ???Visos konservuotu ozio uteliu milijardines aferos 2008-2012 m prasuktos su komunistes stogu,todel komuniste dare viska,kad ozio konservuotas uteles atvesti vel prie lovio ir damusti Lietuva galutinai,tik ne su isgama kubilu o su ozio nuopisa broileriu,kuri komuniste turejo paskirti premjieru nes ozio KGB stukaciaus gauja prastume komuniste i prezidentus.Jeigu ne valstieciai nieko nezintumem kas vyko visus 27 metus ir komunistes valdymo metu nes butu viskas kaip buvo ir nebutu jokiu VSD pazymu nes nebutu kam jas teikti.

   Thumb up 11 Thumb down 0

 10. Jeigu valstiečiai neskelbs apkaltos Tulpei, nesvarbu ,ar dėl korupcinės veiklos, graiunančios valstybės pamatus ir kenkimą demokratijai, ar dėl silpnaprotystės / nes nieko neatsimena/, jie bus palaidoti kaip ir dalis partijų seime.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 11. Kubilius PAMIRŠO ,kad teismas jau vieną kartą dėl Karbauskio PASISAKĖ.
  Pastebėjau,kad šį kartą Kubilius BIJO TVIRTINTI [antrą kartą šmeižiant galima ir už grotų atsidurti] todėl NORI tik… TIRTI t.y. GUDRIAU ŠMEIŽIA.
  Laukiu kada Seimas pradės tirti Kubiliaus ,,finansų genijaus skolinimosi po10 %. aferą.
  Prokurorams ginantiems MŪSŲ interesą tai neįdomu,bet…

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • Mačiau šią Kubiliaus tiradą Seimo tribūnoje stovėjo RAUDONAS,rankos dreba pasimetęs. Panašiai atrodė Jekilaitis įsiveržęs neprašytas pas Rūtą laidoje ,,Nuoga tiesa”.

   Thumb up 16 Thumb down 0

 12. O kodėl Kubilas mynė pėdalus pro Astravo AE iki Batkos ūkio?
  A?
  Vopros koniecno intieriesnyj….

  Thumb up 15 Thumb down 0

 13. Bijau,kad išmuš špuntą ir baisi smarvė pasklis po Lietuvą.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 14. o kas pirmieji pradejo rodyt visuotine neapykanta Karbauskiui? Ar ne Landsbergis, Kubilius, Degutiene, Simonyte, Jukneviciene ir jusu skalikai plikiai is lrt?

  Thumb up 20 Thumb down 0

 15. konservatorių ir valstiečių karai – kada jie baigsis???
  Kada pradėsit Lietuvai dirbti???

  Thumb up 7 Thumb down 3

 16. Deda Lietuvoj kaip juokdariai. Reiškia Estijoj su Latvija išsiaiškino su tom kgb-izacijom ir panašiai. Šiuo metu normaliai vystosi. Lietuvoj suirutė. Manė, praeis Gamtos dėsnius slėpdami kgb-izacijų viešinimus. Ką ir šiam Seime vieningai pratylėjo. Išlenda dar blogiau. Nesugebėdami rimčiau Tautai dirbt kuri ir gauna per tai atgal už neatsakingumą renkantis -vienas kitą kol gali.. Visas jėgas ir sueikvos. O po 2020 metų kaip mažės ES parama ir reikės dalim valstybės paskolas gražint bus dar įtepčiau.. Tiek ir verti…Štai prie dabartinių Estijos ir Latvijos Prezidentų lygių net negalėtų tokios situacijos kaip Lietuvoj kilt. Kurias jie savo laiku žmoniškai išsiaiškino ir nekartoja. o Lietuvoj ale ir mandri..mandrai.

  Thumb up 9 Thumb down 2

  • Būk geras ir nepridėk-nerašyk prie pavardės Alytus.
   Nedaryk Alytuj gėdos.
   Nori GARBĖS,prie pavardės parašyk ..
   A.Kvietkauskas [tolimas Landsbergio giminaitis].

   Thumb up 9 Thumb down 0

   • jau taip jis atsibodo neduok die na ka daryti tokie “napaleonai”visa laika susireiksmina,jis galvoja,kad “kovoja”

    Thumb up 7 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...