Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

A.Kliunka postą pragėrė pačiu laiku – bliūkšta Medininkų byla

2011-01-21 11:04 | Naujienos | Komentarų (36)

A.Kliunka pragėrė postą pačiu laiku - pradėjo lįsti į viešumą jo vadovautame ONKT departamente tirtų bylų brokas (KK nuotr.)

Gali būti, kad Algimantas Kliunka Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir tyrimo departamento postą pragėrė pačiu laiku – mat artimiausiu laiku gali subliūkšti ilgus metus būtent A.Kliunkos vadovaujamame departamente tirta Medininkų byla.

Kaip pranešė „Karšto komentaro“ šaltiniai, iš Norvegijos atsivežta specialia aparatūra buvo dar kartą apieškota Medininkų žudynių vieta ir rasta gilzių bei šovinių.

Šaltinių teigimu, nepriklausomi ekspertai, atliekantys šiuo metu nepriklausomą tyrimą, gali paneigti oficialiąją prokuratūros versiją, jog visi pareigūnai buvo nužudyti vagonėlyje.

„Pirminiai ekspertizės duomenys rodo, jog kai kurie pareigūnai buvo nužudyti kitoje vietoje, o į vagonėlį tik atvilkti“, – redakcijai sakė šaltiniai.

Gali būti, kad Generalinės prokuratūros ONKT departamentui, beveik per 20 metų nesugebėjusiam ištirti Medininkų bylos, nosį nušluostys šiuo metu Lukiškių kalėjime laikomo suimto ir įtariamo dalyvavimu Medininkų žudynėse K.Michailovo gynėjai ir šiuo metu atliekama nepriklausoma ekspertizė.

Beje, nepriklausomas ekspertas, išanalizavęs Medininkų bylos medžiagą, sakė, jog šioje byloje labai akivaizdi Generalinės prokuratūros ONKT departamento taktika: visą atsakomybę dėl Medininkų suversti K.Michailovui, prieš kurį nėra jokių įrodymų, o kitus omonininkus palikti ramybėje.

Kalbama, kad būtent tokia kryptimi šią bylą Generalinei prokuratūrai nurodė tirti Valstybės saugumo departamentas.

Beje, tik per K.Michailovo teismą paaiškėjo, jog net iki praėjusių metų labai svarbūs buvusio OMON milicininko Vladislavo Pužajaus parodymai (garso įrašai) gulėjo VSD stalčiuose. V.Pužajus, mūsų pareigūnų prašymu, buvo susitikęs su Lietuvoje gyvenančiu I.Bormontovu ir slapta įrašė pokalbį, kurio metu I.Bormontovas neneigė dalyvavęs Medininkų įvykiuose 1991-ųjų liepos 31 d.

Nepaisant to, po teismo posėdžio neva netyčia sunaikinta ir dalis vaizdo įrašo su V.Pužajaus parodymais – techninis teismo darbuotojas netyčia paspaudė ne tą mygtuką ir išsitrynė 3 minučių V.Pužajaus parodymų vaizdo atkarpa. Kai K.Michailovo advokatas pareikalavo, kad teismui būtų pateikta nauja įrašo kopija su tomis neprapuolusiomis minutėmis, prokurorai pradėjo įrodinėti, kad daugiau kasečių su V.Pužajaus parodymais neturi.

Akivaizdu – prokurorai turi tik tai, ką jiems davė VSD.

Plačiau apie šią „nutirtą“ bylą ir VSD vaidmenį ją tiriant skaitykite laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Kovotojas prieš korupciją,o pats korumpuotas,kaip niekas kitas.Patyriau ant savo kailio

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. nu nuo sazines grauzimo prakaiyoji kliunki ce tau kad neturi sazines melavai ir neraudonavi drebedamas sekmes nebesimaudysi kitu asarose begedi

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. neimanoma suprasti – KAIP TAIP SUDINAI GALIMA DIRBTI ????? ir dar valstybineje tarnyboje

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. koks skirtumas kas kur buvo nuzudytas ,nutemptas buvo i vagoneli ar ne , esme kad net nebandoma issireikalaut is rytu tikruju zudiku o rastas vienas atpirkimo ozys

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Yra Tomai skirtumas.Ar klusniai,kaip avinėliai,vagonėlin suėjo(kaip stribai mums paporino),ar žuvo kaip kariai,savo poste.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Ant Tatos stribukas parašė visą kvailo laivo manifestą,ba gerai moka.Kaip ir šiandien varantiems ant aa Drąsiaus ar p.Venckienės.O apie Ambalą ar Abonentą tik kada ne kada pasigirsta balsas tyruose ir vėl tyluma.Tik iškrenta koks pijokėlis iš devinto aukšto ir vėl tylu.Na ir kariasi žinoma,prieš tai gerokai apsidaužę.Taigi narkomanai,ko norėt.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. sumaiset visus akcentus.Sulyginot Vytauta Landsbergi su tais,kurie su kgb pagalba apvoge Lietuva,tai AMB,Kirkilas,neses Trojanovo katiusai geliu,Tutkus,Satrija,kolaboranto ir tevynes isdaviko anukelis ir kiti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. KK pranese VBS agentura. Blin, kuo toliau tuo labiau nusivaziuojama. Geda!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Pone Stulpinai,Jūs paliečiate tik vieną kitą čekisdtą dirbantį teisėsaugoje,kai reikėjo kesti visą sistemą.Čekistinė sistemo labai tiko AMB aferoms daryti,ji tiko Tatai,nes paleidus čekistinę teisėsaugos sistemą galėjo išryškėti Tatos ryšiai su KGB-ių.Čekistinė teisėsauga tiko ir Fermeriui,nes jis težinojo,kad dieną šviesu,o naktį tamsu.Dar baisiau,kad čekistinė teisėsauga buvo palikta be jokios kontrolės,jei suteikta savivalda.Tai čekistinė sistema kapitalistinėje Lietuvoje.Kaip ne keista šito nesupranta nei runkeliai nei aukščiausio rango dvasiškioai,o čekistai ir kriminaslinis pasaulis palaiko ryšį per pinigus.Su šitokia teisėsaugha Lietuva per keletą metų sužlugs kaip valstybė.Lietuva bankrutuos,ją galės nupirkti koks nors oligarchas ir padaryti Kėdainių konservų fabriko teritorija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Jeigu tokie dalykai darytusi normalioj valstybėj, nors negalima net isivaizduot, kad tai galėtų vykt demokratinėj šaly, ten politikai būriais atsistatydintų, dauguma būtų uždaryti, bet tik ne pas mus, pas mus “vsio zakono”. Visas tas mėšlas prasidėjo nuo Lanzburgio valdymo pradžios.Aš turiu vilties, kad viskas bus išaiškinta ir ta visa Lanzburgio aplinkos veikla bus ištirta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • “…negalima net isivaizduot, kad tai galėtų vykt demokratinėj šaly,…”
   ————————————————————————-
   O kas iš viso yra ta “demokratinė šalis”??? :))
   Ir kas diagnozuoja, kad ji jau “demokratinė”??? Ar tik ne amerikonai…? :))

   Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Aš daug metų išdirbęs prokuratūroje, galiu patvirtinti, kad, tapus Generalinio prokuroro pavaduotoju G. Jasaičiui, ONKT departamento vyr. prokuroru A. Kliunkai-generalinėje prokuratūroje suklestėjo piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, amoralumas, didžiulė arogancija visai visuomenei ir sprendimų priėmimas ne pagal įstatymus, o pagal korumpuotų draugų, kai kurių politikų pageidavimus.
  Būtent todėl ir buvo netiriamos arba vilkinamos rezonansinės baudžiamosios bylos.
  Į visus svarbesnius postus generalinėje prokuratūroje ir kitur buvo stengiamasi sustatyti tik “klanui” ištikimus žmones. Visur ir visada pagrindinį vaidmenį vaidino G. Jasaitis.
  Kažkada buvo vilties, kad prokurtūra iš tikro taps kovos su nusikalstamumu švyturiu.
  Paskirtas Generaliniu prokuroru K. Pėdnyčia, ėmėsi principingu veiksmų, kad prokuratūra taptų tikra principingos kovos su korupcija kitais nusikaltimais organizatore.Buvo pakeisti kai kurie vyriausieji prokurorai, generalinės prokuratūros skyrių vadovai.G. Jasaitis- tuometinis Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras buvo už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi nubaustas papeikimu, buvo ruošiamasi jį iš vis atleiti iš tarnybos prokuratūroje…
  Deja, klanas to negalėjo daleisti. Pasinaudojus K. Pėdnyčios gimimos dienos šventimu, nors jis buvo uždraudęs jam teikti bet kokias dovanas,buvo pradėta teikti politikams K.Pėdnyčią “kompromintuojanti”medžiaga.
  Neradus prie ko prisikabinti, galop, buvo nutarta pakeisti Generalinio prokuroro skyrimo tvarką ir K. Pėdnyčia skubiai buvo atleistas iš pareigų. Teismas pripažino, kad jo atleidimas neteisėtas, bet į pareigas negražino, atseit, tos pareigos jau buvo užimtos( manau, kat tokie žmonės ir turėtų būti šalia D. Valio).
  Tuomet ir prasidėjo korupcinių jėgų ” puota” Generalinėje prokuratūroje, kuri tęsėsi iki pat pastarųjų įvykių.
  Sprendimą perduoti Medininkų bylą teismui, aš įsitikinęs, priėmė G. Jasaitis ir A. KLiunka.
  Aš abejoju, ar A. Valantinas iš viso dalyvavo sprendimo priėmime nes A. Valantinas pilnai pasitikėjo savo pavaduotojais ir, kaip aš žinau- jis bylų neskaitydavo, o ir tam laiko neturėjo.
  Aš įsitikinęs, kad toks sprendimas buvo priimtas vien tam, kad išsaugoti savo postus.Atsiminkime, kad šios bylos ištyrimui pastoviai didelį dėmesį skyrė visuomenė, kai kurie politikai.
  Visuomenė turėjo didelių pretenzijų generalinei prokuratūrai dėl eilės neištirtų rezonansinių bylų-tai bylos dėl milijardinių lėšų išvaistymo, neteisėto privatizavimo, Pociūno, Kiesų nužudymo…-visam tokių bylų sąrašui reikėtų keletos mašinrasčio lapų.Žinoma, kad pradėjo svyruoti ir “tyrimo organizatorių” postai.
  Štai tada ir buvo nuspręsta visuomenei, ” kaip šuniui”, numesti kaulą- Daktaro, Medininkų bylą,Kusaitės bylas.
  Tiems veikėjams neegzistuoja jokios moralės normos-neegzistuoja, kad Mihailovas,Kusaitė galimai, visiškai nekalti, kad reikia ištirti visus turimus įrodymus.
  Tačiau-kam vargintis, skelbti tarptautines paieškas…Tuo labiau-ar visuomenė ir kai kurie politikai belauks.
  Atiduodam nekaltus žmones į teismą. Jei teismas išteisins-suversime jam kaltę.”Ko čia smulkintis;vakar žmogus buvo-ŠIANDIEN NEBĖRA.
  Galimai tokio sprendimo priėmimą įtakojo net Rusijos FSB. Gali ponas Kliunka ir Jasaitis paneiginėti kiek nori, až žinau, kad su Rusijos FSB TAMPRŪS RYŠIAI BUVO PALAIKOMI GENERALINĖJE PROKURATŪROJE IR MAN DIRBANT. Juos palaikė ONKT departamentas, vadovaujamas G. Jasaičio ir A. Kliunkos.Dar daugiau: vienas iš A. KLIUNKOS PAVADUOTOJŲ-BUVĘS KGB MAJORAS.
  Atrodo, kad prokuratūroje bręsta pertvarkos.Tikiu, kad bus pradėtos tirti visos rezonansinės bylos, kad bus pagaliau objektyviai ištirta ir pedofilijod byla.Tikiu, kad šios ir kitų bylų vilkintojai ir klastotojai bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
  Tikiu, kad Lietuvos visuomenė galės pasakyti, kad pagaliau trumfuoja teisingumas-mes pradedame tapti teisine valstybe.
  Norėtusi, kad prokuratūrai vadovautų dori ir garbingi teisininkai-mūsų tautos dukros ir sūnūs.
  Žinoma, kad skaitytojai ir komentatoriai pagrįstai gali klausti-kur aš buvau anksčiau, kad aš toks pat ir pan. Kad aš prabilau tik po to kai su manim susidorojo ir pan.
  Aš dar kartą atsakau-aš koks buvau toks ir likau. Visi mano buvę kolegos mane tikrai pažynojo kaip principingą, nebijantį jokios valdžios prokurorą, prokuratūros vadovą. Aš pastoviai kėliau visas problemas Generalinės prokuratūros vadovams, teikiau įstatymo projektus Seimui…Žinau, kodėl susidoroja su manim.Tegu Dievas bus jiems teisėjas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Reiktu dometis ir rasyti tiesa, putinas pasake aiskiai “buvusiu nera” todel rasyti kad “buves KGB majoras” neatitinka rusu KGB (dabar FSB) nuostatu.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Tamsta viską matėte ir žinojote, bet tylėjote kaip pelė po šluota. O dar geriau, elgėtės kaip visi “vsio zakono”. Štai iš kur ir žemės pasjūryje pirkimai ir kiti giminaičių bei artimūjų turtai… kaip sakant – iš dangaus nukrito ar ne, “prokurore”?

    Thumb up 72 Thumb down 0

 11. aš jau tikiu,kad Bokšto gynėjų atšaudymą organizavo su KGB susiję Sąjūdistai iš Lendsbergo šaikos.
  Priešingu atveju Lendzbergas būtų Prokuratūrą padaręs renkamą tautos,o ši ištyrusi žudynes prie Bokšto,Medininkų ir Trojanovo pasiskraidymo aplinkybes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kiek galima apie ta pati? turejo buti ekspertyzes, isimti soviniai, irodyta kad saude kakas. Kareiviai tikrai buvo su neuztaisytais ginklais, is filmuotos medziagos matosi kaip jie dauzo zmones su automatais, paeme uz vamzdziu. Negi jie kamikadzes, nes ginklas gali issauti nuo trenksmo. Jau rasiau kad teko taganroge buti “malsintoju grupeje”, tai mum kaip ir jiem, ginklai buvo isduoti be soviniu ir naudoti galejome (jei butu prireikia) kaip “pagalius”. O ginklo vien tik vaizdas gasdinantis.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Niekuo nebesistebiu. Ar nereiks atsiprašyt Paleckio. Ką ten Šveikas su Kirkilu darė Marcinkui? Jie gi abu yra davę priesaiką CCCP.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. .būtų jei nebūtų liūdna…kalba rašo,visiem aišku,žino visi ir nieko nedaroma! Kas tada valdo Lietuvą rimtai? Savi prokurorai,advokatai,vsd ir t.t.-tai kur šuva pakastas ką? Tai darykite kad taip nebūtų ! Bobutem jau aišku o jūs”pasakas” kuriat!.,.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. paziurekit,ka isdarineja utenos ekspertinio sk.vadinamoji gyditoja MACIUNIENE,jai laikas savo tarnyba pratesti kalejimo kameroj

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. matote,MARCINKUI,taip pat buvo naudojami psichotropiniai vaistai,kaip KUSAITEI,KIAUNIENEI ir kitiems,cia gi KGB metodai,ir niekas nesidomi,lietuvos psichiatrais,kurie KGB nurodymu,vykdo nusikalstama veikla

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Jis Kudabienei davė išpažintį.Kirkilinis dirba FSB kartu su šauniuoju kareivėliu Šveiku.Atsakykite,kodėl pripirkta Lietuvai už milijardus karinio metalo laužo.Kodėl nėra partizaninio karo doktrinos?
  Trojanovskis buvo už Trojos arklį.Deja, Dievas jam neleidu grįžti,atlikus užduotį-nepalanuotai tvojosi į ūkininko pasėlius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Avinai,ko jūs norite? O norite neįmanomų dalykų,kad čekistai jums surastų Lietuvos priešus nužudžiusius Medininkų didvyrius.Per 20 metų čekistiniai teisininkai tikrai parodė ko verti jų darbai.Dar keli meteliai ir su Landsberg ,AMB ir Fermer išsaugota čekistine Lietuva kris į bedugnę.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Kol kas Lietuva pasiklydusi “kreivų veidrodžių karalystėje”.Kaip gali “valstybininkai” beveik visi “galimai” davę priesaiką svetimai valstybei, ginti Lietuvos garbę ir orumą?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Kažkaip keistai nupjauti komentarai, gal reikėtų pakoreguoti, turint omeny, kad ne visi naudoja naujausias naršykles

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. o gal paleckis teisus???? Ta, ka mateme”pries Sroves” ir dabar Medininkai, o a.a. Pociuno smeiztas ir pan. ir t.t.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Va ir kyla klausimas, jei nera irodymu, tai kokiu pagrindu teisejai partesdavo tam Michailovui suemima? Jei jis bus isteisintas, tai kas mokes, vel mokesciu moketojai? O gal jau laikas baigti tokia praktika ir moketi turetu kaltininkai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. gere ne be reikalo, tik kai kam labai norisi matyti ,,balto,, prokuroro ir JE itaka,,,,juokinga , aisku graudziai……..gero kolkas nieko nevyksta -isdurineja liaudi visose bylose…ir toj pacioj pedofilijos

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Ir dar kaip niekas kitas dera prie laidos Prieš Srovę su Kirkilu ir tuo feldmaršalu.Tėvynės labui,niekšai.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras