Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Kovas 29 Sekmadienis
 

A.Guoga: “Tai tikriausiai nebuvo atsitiktinė šnapso dėžė, prigrūsta pinigų”

2017-04-13 15:14 | Politika | Komentarų (17)

Antanas Guoga. KK nuotr.

Europos Parlamento narys Antanas Guoga mano, kad Liberalų sąjūdis gyveno iš “tokių dėžių”, dėl kokių jau pareikšti įtarimai buvusiam Liberalų sąjūdžio pirmininkui E.Masiuliui, o dabar Generalinė prokuratūra jau siekia patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir Seimo narį liberalą G. Steponavičių.

“Tai tikriausiai nebuvo atsitiktinė šnapso dėžė, prigrūsta pinigų. Be 5 minučių pareikšti įtarimai Lietuvos liberalų sąjūdžiui, deja, patvirtina liūdniausias prognozes, kad partija gyveno iš tokių dėžių. Labai gaila ir skaudu. Skaudu dėl liberalių idėjų, kuriomis vis dar tikiu. Skaudu dėl tūkstančių partijos narių ir rinkėjų, kurie taip pat tiki tomis vertybėmis ir nėra niekaip atsakingi už viršūnėlių „reikaliukus“. Skaudu dėl Lietuvos, kad tokie dalykai vis dar vyksta. Bet gera žinia yra ta, kad po truputį valomės.

Iš paradinės pusės viskas atrodė gana idiliškai. Jauni, charizmatiški lyderiai, augantis populiarumas, idėjos, žadančios Lietuvai geresnius laikus. Tik, tiesą pasakius, atrodė, kad yra labai gerai, o buvo, kaip visada. Verslo įtaka, matyt, buvo rimta, jei jau istorija dėliojasi pagal tokį juodą scenarijų. Statybų, žiniasklaidos, alkoholio ir kitų verslų magnatas „investavo“ ir į partiją. Kokias sumas ir už ką, tikrai žinosime tik tiek, kiek mums pasakys teisėsauga. Bet logiška galvoti, kad tokia „investicija“ buvo ne dėl pavienių sprendimų. Buvo „investuota“ į įtaką, kurią partija turėjo įgyti po triuškinančiai sėkmingais žadėjusių būti parlamento rinkimų.

Kas iš partijos viršūnių buvo įsitraukęs, vėlgi gali atsakyti tik teisėsauga. Bet paspėlioti juk galime. Iš pateiktų asmeninių įtarimų ar suteiktų specialiųjų liudytojų statusų ir viešai dėstytų pozicijų visos skandalo pradžioje, galime spėti, kad įsitraukęs buvo artimų, nuo seno kartu dirbusių draugų ratelis. Masiulis, Steponavičius, Gustainis, Gentvilas – ta grupė liberalų, kurie labai ilgą laiką vaidino esminį vaidmenį Liberalų sąjūdyje.

Kad ir kaip atrodė viešumoje, kad ir kokie nauji veidai aktyviai dalyvavo partijos veikloje, į partijos finansinius niekam nebuvo leista kištis. Puikiai suprantu, kad ir aš pats buvau labai naudingas plačiajai partijos veiklai ir rinkėjų rato auginimui. Bet nuo galimybės priimti esminius sprendimus, net būdamas partijos vicepirmininku, buvau atribotas. O juk siekiau rimtų pasikeitimų. Iš čia ir tie konfliktai su minėtais žmonėmis, kurie dažniau partijos viduje, rečiau viešumoje vis išlįsdavo. Iš čia ir tie svaičiojimai, koks netikęs yra Guoga. Vienintelis E. Masiulis iš šio partijos branduolio palaikė su manim normalų kontaktą. Nes taip buvo naudinga. Situacija buvo tokia: tu Antanai tik dirbk su jaunimu, su senjorais, tik rūpinkis skaitmeniniais reikalais, o visu kitu mes pasirūpinsime, nesijaudink.

Aš nesiskundžiu, aš tikrai visuomet dariau tai, kas man rūpėjo, kuo tikėjau, kame mačiau prasmę. Tik labai gaila, kad man ir tūkstančiams kitų partijos narių, taip pat tikėjusių tuo, ką daro, už nugarų buvo tvarkomos tokios „investicijos“. Kad partijoje ne viskas tvarkoje, signalizavo ir Susisiekimo ministerijos valdymo metodai. Per 4 metus liberalų vadovavimo šiai ministerijai, neįvyko jokių esminių permainų. Didžiausias skaudulys „Lietuvos geležinkeliai“ veikė, kaip veikę. Kas galėtų paveikti, kad ir tuomet nebuvo vykdomos kokios nors „investicijos“ ar dalinamos asmeninės paskolos.

Visuomet jaučiau, kad kažkas yra ne taip. Mano komanda neduos sumeluoti, ne kartą svarsčiau ir pasitraukimo iš Liberalų sąjūdžio galimybę. Bet vis sulaikydavo tas mandatas, kurį būtent su liberalais, bet ir savo asmeninėmis didelėmis pastangomis laimėjau Europos Parlamente. Pasirodo tas šeštas jausmas, ar kaip anglakalbiai sako gut feeling, manęs neapgavo ir šioje situacijoje.

Būtent to jausmo vedamas turėjau idėją sukurti Liberalų sąjūdžio sudėtyje Klestinčios Lietuvos frakciją – darinį, kuris būtų vienijęs pažangos partijos veikimo formoje ir turinyje siekiančius Liberalų sąjūdžio narius. Tačiau šis mano ketinimas viešai save vadinusioje demokratiška partijoje, tiksliau, jos viršūnės branduolyje, buvo priimtas, švelniai pasakius, labai nepalankiai. Ir E. Gentvilas, ir E. Masiulis, ir G. Steponavičius žiauriai priešinosi ir darė viską, kad tik tokia frakcija partijos viduje nebūtų įsteigta. Ir dar tas pagarsėjęs R. Kurlianskio vizitas pas mane į namus… Tuomet tik turėjau nuojautą, kodėl. Dabar darosi aiškiau. Tokia frakcija ir mano, kaip partijos viduje aktyviai veikiančio politiko stiprėjimas, kėlė grėsmę schemutei, kurią rimti vyrai jau seniai buvo susidėlioję. O čia kažkoks Guoga ima galvą kelti. Labai apmaudu.

Kai specialiosios tarnybos iš rinkimams paruošto liberalų kortų namelio pagrindo ištraukė esminį veikėją, viskas ėmė griūti. Man asmeniškai tas periodas buvo labai sunkus. Ir neslėpsiu, visi tą matė. Bet tas spaudimas, panieka, atmetimas su kuriuo susidūriau, buvo kažkoks nepaaiškinamas. Niekaip negalėjau suprasti, kodėl partijos kolegos tokie priešiški, jei aš tik siūlau sprendimus, kaip tvarkytis krizinėje situacijoje ir bandyti išvairuoti partijos laivą. Dabar aišku. Nes ne tik E. Masiulis buvo problema. Problema buvo kur kas platesnė. Įdomiausias vaidmuo tuo metu teko visai ne jaunai partijos aktyvistei. Senas lapinas E. Gentvilas sužaidė taip, kad pavojus liberalų branduolio darbeliams atskleisti būtų sumažintas ar bent atidėtas. Tuo metu sprendimą trauktis iš partijos, nelaukiant, kol būsiu išmestas, priėmiau aiškiai suvokdamas, kad situacija yra partinė. Išeities nebuvo. Partija nebuvo pasiruošusi apsivalyti. Net jei ir būčiau likęs, net jei visi, kas susiję su teisėsaugos narpliojamomis verslininkų „investicijomis“ būtų iš karto pasitraukę, jaučiau, kad korupcinio skandalo šešėlis nebūtų leidęs imtis rimtų darbų.

O juk politikoje būtent ir atsiradau todėl, kad norėjosi prisidėti prie esminių pokyčių, kurių taip reikėjo ir reikės Lietuvoje. Mano galva ir tuomet, ir dabar mūsų šalis yra kaip koks laivas vaiduoklis, klaidžiojantis po jūras be tikslo. Visuomet žinojau, kad technologijų plėtros kryptis visose šalies gyvenimo srityje, yra raktas į sėkmę. Būtent su šia idėja ir atėjau į Liberalų sąjūdį. Būtent todėl buvo nepaprastai skaudu, kai seno sukirpimo politikieriai skaudžiai davė per galvą. Bet ką jau čia. Aš galiu ir kitu keliu eiti link savo tikslų”, – savo paskyroje “Facebook” paskelbė Antanas Guoga.

Komentarai

 

 

 
 1. Zydelis is popusu Australijos:atvyko mokytojaut lietuviams,gavo Brisiaus patepima ir stebisi:lietuviai nesluosto jo subines.

  Thumb up 1 Thumb down 4

 2. Taip teisus Guoga Tai tikriausiai nebuvo atsitiktinė šnapso dėžė, prigrūsta pinigų,tai buvo eilinė dėžė prigrusta pinigu.

  Thumb up 18 Thumb down 0

 3. Tai gal atidedam į šalį nors trim dienom tas visas banko bilietais prifarširuotas šnapso įpakavimo dėžes ir, atsipalaidavę nuo politikos, pasidžiaugiame pavasario atgimstančia gamta.
  Linksmų šv. Velykų švenčių, giedros nuotaikos ir nuotaikingų pobūvių su savaisiais visiems jums linki:
  Baba ir Antanienė.

  Thumb up 11 Thumb down 2

   • Ačiū, jeronimai. Ir Jums linksmų šv.Velykų. Tik tokia smulkmenėlė, kad mes jokios ponios, kaip Tamsta mus įvardinai, o dvi eilinės ubagėlės.

    Thumb up 8 Thumb down 1

    • Nenuvertinkit saves Mielosios.Kartais malonu skaityti jusu komentarus,kartais idomu ir garbingai pasigincyti.Gerbiu uz tai ,kad sugebat kulturingai apginti savo issakyta pozicija,nenaudamos keiksmazodziu.Saunu ,kai matai jog zmogus turi nuomone ir dar prie to sugeba ta nuomone apginti faktais.Nepasislepkit ateityje,nes garbingu komentatoriu niekada nebus per daug.

     Thumb up 5 Thumb down 1

     • užėjo senatvinis gerumo priepuolis ? Nueik į turgų.Ten rasi “geležnikų” bus apie ką pakalbėti.

      Thumb up 1 Thumb down 1

 4. Kam kalbėt, o Guogai patylėt. Pats, vos nutūpęs Briuselyje(aišku, už didelius pinigus), net akelių dar neprasikrapštęs, puolė, net atsipūtojęs dergt Paksą, kad įtiktų liberastams

  Thumb up 9 Thumb down 2

 5. KAIP GENTVILAS SOKO KADA GUOGA PASIULE VISIEMS PASITIKRINTI MELO DETEKTORIUMI.VISU TEN UODEGOS IMERKTOS BET NIEKAS NENORI MATYTI.

  Thumb up 18 Thumb down 0

 6. o ble tai jis jau evrosopos parlamente,nu nufiga sau,kada ir spejo,o dabar jau durniu ijunge ir nieko atseit nezinojo,na nebut zidelis,jie durniu stumti meistrai nuo gimimo

  Thumb up 11 Thumb down 3

 7. ŽINGSNIS SKIRTAS SUSITAIKYMUI SU TAUTA

  Puiku, kad mes susimastėm apie emigraciją, bet daliniai sprendimai nėra išeitis iš radikalios situacijos, kurioje atsidūrusi Lietuvos valstybė.

  Kad žmonės grįžtų į tėvynę, manytina visų pirma būtina pažaboti antstolių veiklą nes viena iš pagrindinių emigracijos priežasčių yra ne mūsų piliečių skolos, o Civilinio proceso kodekse numatyti šių skolų atidavimo terminai ir skubiausiai juos reikia peržiūrėti. Na kodėl žmogus skolą turi atiduoti tuoj pat arba rytoj? Kaip pavyzdį rašau: kodėl 1000 eurų žmogaus skola negalėtų būti išdėstyta metams, 2000 eurų skola 2 metams ir taip t.t?

  Tai būtų nepaprasti lengva pasiekti – išdėstyti skolas ilgesniam gražinimo terminui, privačių antstolių kontorų funkcijas perdavus Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, kuri ir šiandien jau turi įsivedusi svertus ir kontroliuoja skolų išieškojimo procesą?

  Privačių antstolių oficialus lupikavimas valstybėje vykdomas niekuo nepagrįstais – išlaužtais iš piršto, hipotetiniais jų darbo užmokesčio paskaičiavimais ir vien tik fizinių asmenų praturtėjimo sąskaita Civiliniam kodekse yra pagrįsti skolų išieškojimo terminai – tuoj pat arba jei gausi įrodymą kurio turinčiam skolų neįmanoma gauti, po 6 mėnesių. Tai yra nedidelio skaičiaus fizinių asmenų neadekvatus atliktam darbui uždarbis yra pagrindinė šiandienė Lietuvos demografinės padėties priežastis. Be to būtina esant tokiai milžiniškai emigracijai valstybėje, įstatymu visiškai uždrausti antstoliams parduoti paskutinį-jį žmogaus būstą.

  Perėmus privačių antstolių kontorų funkcijas Lietuvos valstybei, šiai nereikėtų niekur skubėti skolų išieškojimuose ir žmogus realiais terminais galėtų jas lengvai atiduoti. Daugybė mūsų piliečių emigruoja ir vien dėl to, kad čia – skurdo pakalnėje turi nepakeliamų skolų ir dirbdami už minimumą nebegali jų tuoj pat atiduoti.

  Vargo skolos ir privačių antstolių turtas įgytas parceliuojant žmonių viso gyvenimo triūsą už grašius – sėja neviltį, griauna šeimas, varo tautiečius iš tėvynės ieškotis teisingesnio duonos kąsnio.

  Valstybė ir jos valdantieji savo neracionaliais sprendimais ir sukūrė skurstančių, emigruojančių armiją, todėl valstybė stabdydama emigraciją ir turėtų prisiimti prievolę padėti atiduoti skolas, išdėstydama jų grąžinimą realiems periodams.

  Rasa Dasira rašo: Oi, oi kokią skaudžią temą daugeliui lietuvių jūs čia palietėt Rimantai. Tos paskolos ir išvijo didžiulę dalį mūsų tautiečių.

  Dainius Lukenskas rašo: Kai gavau pirma laišką iš antstolių, jis man kainavo 100 Lt. Skyrybų procesas, už kuri pasirodo reikėjo mokėti, atsiuntė antstolis, o ne aš tiesiogiai gavau laišką apmokėti iš teismo rūmų, pabrango gal 8 kartus. Alimentus pradėjo kontroliuoti nors jie buvo mokami. Buvo areštuotas turtas, keli sklypai, kurie ir taip atitektu vaikams, buvo pirkti vaikams. Naudojamasi viskuo ką gali atimti, vėlavimas sumokėti už šiukšles, suniokoti šeimą, šeimos turtą. Tokie veiksmai turėtų nesibaigti šakėmis užtvertais keliais :) tai turėtų baigtis tikru pragaru, nes būtent tai patiria bėgantys piliečiai, palikdami namus, tėvus, vaikus.

  Ramūnas Jazdauskas rašo: Būtent, antstoliai ir varo visus darbingus į emigracija, nes 1000 euru skola, ne-detalizuojama, o per antstolius išauga iki 3000, apribojant tau, bet kokias gyvenimo galimybes. Dažnai atimant visiškai visas pajamas nežiūrint, kad tau priklauso pragyvenimui.

  Privačių antstolio kontorų funkcijų perdavimas Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos būti pirmas valdančiųjų žingsnis stabdant emigraciją, gerinant demografinę padėtį, žingsnis skirtas susitaikymui su tauta.

  Lietuvos Valstybės Partija.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 8. O kodėl nepareikšta įtarimų visai partijai? Ir dar, man įdomu, ar jau buvo nuvažiavęs Pašilis į Briuselį aiškintis dėl Pakso, ar jau sugrįžo?

  Thumb up 28 Thumb down 0

  • Tai kad Pašilis net nesiruošia į jokį Briuselį važiuoti. Neturi jis ten nuvažiavęs ką pasakyti. Be to jis ir čia visokiausiais pareiškimais iki ausų užverstas, nebespėja visų politinių peštynių skundų net perskaityti.
   Briuselis ne vilkas, į mišką nepabėgs.

   Thumb up 19 Thumb down 1

 9. už 9 milijonų litų paskandinimą Šventosios uosto vandenyse?

  Thumb up 22 Thumb down 1

 10. Netikiu,ir kazin kas mane itikins,kad Antanas nezinojo kas dedasi partines gaujos pinigeliu dalybose.Antanai,juk ne durininku ar valytoju dirbai toje partijoje?kaip gali buti,kad milijonus varto vadas,o pavaduotojas net nesusimasto is kur tie milijonai? juk uz tuos milijonus buvo gaminami istatymai,antiliaudiniai istatymai ,naudingi tik kockiams ir kurlianskiams.manot ,kad auliai,dargiai, numaviciai,marcinkeviciai,ir visa eile prie valdzios nieksu prisisvartavusiu “verslininku” nenaudojo tokiu schemu,???O ir mokescius moka daznai ne Lietuvai. O kas liecia liberalus,tai dabar begs dauguma,kaip ziurkes is paskandinamos valties.Matomai kurs verslo konsultaciju firmas,ir skleis savo patirti??? O reiketu patalpint kalejime,be teises siusti laiskus,ir neplatinti aiskiai nusikalstamo biznio dar neivaldziusiems sios technikos.

  Thumb up 23 Thumb down 1

 11. Ir vėl ta pati giesmelė – blogasis E.Masiulis ir jo būrys. Ir šventasis milijonierius A.Guoga.
  Ir visi, tiek anie, tiek ir tie, kaip beišmanydami, stengiasi dėl Lietuvos ir mūsų visų gerovės, kolekcionuodami alkoholinių gėrimų įpakavimo dėžėse didelius kiekius banko bilietų kad ir jiems sočiai užtektų ir dar propagandinėms investicijoms (gal?) kažkiek liktų, mums į tai seilei pavarvinti.
  Juk ne sau jie tokias pakišas ima. Visą tai jie daro mūsų gerovei. Kuo jie bus turtingesni, tuo mes geriau gyvensime?
  Ar įveikiate tai suprasti? Mudvi su Antaniene – ne.

  Thumb up 22 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...