Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 6 Šeštadienis
 

A.Butkevičius: “Rinkimus laimi tie, kurie per savo valdymą įrodo visuomenei, kad sugeba rūpintis žmonėmis”

2015-12-12 14:46 | Politika | Komentarų (93)

Premjeras Algirdas Butkevičius. KK nuotr.

„Rinkimus laimi tie, kurie per savo valdymą įrodo visuomenei, kad sugeba rūpintis žmonėmis“, – Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Tarybos posėdyje tvirtino LSDP pirmininkas, Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius savo pranešime apie politinę padėtį šalyje.

Vyriausybės vadovo įsitikinimu, „kaip Vyriausybė per šiuos trejus metus nuveikėme labai daug darbų. Tik atėjus į valdžią, pasikeitė geopolitinė situacija, užsidarė rinkos Rytuose, kur eksportuodavome 75 proc. maisto produktų, Europos Sąjungos (ES) viduje konkurencija paaštrėjo, o Lietuvos ekonomikos augimo prognozės iš geriausių tapo vienomis iš blogiausių ES. Taigi, mūsų Vyriausybei reikėjo ir perorientuoti savo politikos tikslus, ir juos įgyvendinti. Mums tai pavyko.”

A. Butkevičius pasidžiaugė gruodžio 10 d. Seime sėkmingais priimtais valstybės, „Sodros” ir Privalomojo sveikatos draudimo biudžetais. Pasak jo, tai įrodo, kad LSDP yra stipri ir vieninga politinė jėga Lietuvoje, sugebanti priimti ir įgyvendinti sprendimus.

Lietuvos Ministras Pirmininkas akcentavo, kad vienas pagrindinių socialdemokratų socialinės politikos tikslų – kad žmogus darbo rinkoje visada būtų saugus – atsispindi socialinio modelio projekte.

„Dinamiškame šiuolaikiniame pasaulyje, kai įvairūs pokyčiai vyksta labai greitai, ypač svarbu yra idėja, veiksmas ir rezultatas. Būtinos žinios, kompetencijos ir atsakomybė, siekiant užtikrinti, kad strategijos būtų įgyvendintos, o ne tik parašytos”, – teigė A. Butkevičius, pabrėždamas kokybiško švietimo bei mokslo ir verslo bendradarbiavimo, taip pat sumanios specializacijos svarbą.

„Be kūrybingų žmonių, inovacijų ir tolerancijos kultūros progreso nebus, ypač Lietuvoje, kaip mažoje ir atviroje valstybėje, kuriai itin svarbu konkuruoti. Lietuva jau dabar turi turėti aiškius prioritetus, kokia ji turi būti po 20 ar 30 metų. Todėl turime toliau skatinti mokslą ir verslą dirbti kartu”, – kalbėjo LSDP pirmininkas A. Butkevičius.

Komentarai

 

 

 
 1. Man tai premjeras butkevicius..patiko..maximos savininko numaviciaus..veselijose..turbut pirmu pabroliu buvo/su padejeja kokia/….p.s.Galejo..svocia..maldeikiene būti,ji dabar..stiliova..su akiniais juodais-Lietuvos prezidente nevisprote isvadino,kad rupinasi pensininkais/nors pati maldeikiene,man primena 100 mete bobute/…..Taip manau.

  Thumb up 0 Thumb down 2

 2. Atejes i valdzia priemiai 200 antivalstybiniu istatymu.Kurie griauna valstybe is vidaus,atemei visiems darbus,nes bankrutavo imones.Visi istatymai Bausti…bausti….bausti….Teisti….jeigu reikia ir suklastoti!!!!Sungrybiai JUS!!!!

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • vyriausybe jokiu istatymu nepriimineja.
   tai daro seimas.
   pries verkdamas pasirink atitinkama tribuna.
   p.s. idomu, kokias imones sugriove ir kokius darbus ateme.
   tokie idiotai kaip tu, moka tik zviegti: visi vagys, visus bausti. kad ir kas kur kaip bebutu

   Thumb up 1 Thumb down 4

 3. Snoras,uzgrobimas…..Issiskslauk galva debilglusiau!!!!Negalvok,kad tavo susigalvotom nesamonem kas nors tiki.Tikriausiai pats ir uzgrobei ta banka ,kad viska taip gerai zinai????

  Thumb up 5 Thumb down 6

 4. Ne vieno istatymo zmogaus naudai nesukure si vyriausybe.Darbo kodeksas palankus darbdaviams, o Busto isigyjimo ir nuomos istatymas is vis pasijuoke is skurdziai gyvenanciu zmoniu- pasiulyta pirkti rinkos kainomis, nors zmones butus gavo tarybiniais laikais, tik buvo praleistas laikas privatizuoti.Tai nesugebejo isleisti istatymo, kad zmones praleide data privatizuoti, galetu isiyti busta dabar.O zinote kas igavo tokia privilegija?-Lansbergio rinkimu elektoratas-politiniai kaliniai ir tremtiniai.Kas vargsta prakeiktoje vagiu salyje – jiems niekas nepriklauso, o neaiskus asmenys prasau.Po sitiek laisves metu dar yra tremtiniu? Ar palikta korupcine landa.

  Thumb up 11 Thumb down 2

  • vyriausybe jokiu istatymu nepriimineja.
   tai daro seimas.
   pries verkdamas pasirink atitinkama tribuna

   Thumb up 1 Thumb down 6

 5. pavadinimą galiu pasakyti;ačiū tau,Butkevičiau,už rūpinimasi mumis,tautiečiais,Ne be reikalo buvo toks eilėraštukas,jūsų partijos garbei;
  Ačiū oartijai,Tėvynei,
  Už taloną patalynei.
  Rankšluostielį jei dar gaučiau
  Visą amžių jam(Algirdukui) tarnaučiau.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 6. Pakelia keliais litais algas,pensijas,o vaistus,transportą,komunalines tik pakelia keliolika kartų.Nėr kuo džiaugtis. Įlindom į milžiniškas skolas,kurias dar ir anūkai nesugebės atiduoti.Pagyrūnai! Sau susikūrė rojų,o kitus tik ramina šitie žmonių mulkintojai..

  Thumb up 22 Thumb down 0

  • Oi, ne dabar į skolas įlindom…suvesk per Google “valstybės skola” ir paanalizuok.

   Thumb up 2 Thumb down 1

 7. ir Lyberius.
  Seniai diržus beveržė.Išsipenėjote kaip paršai.

  Thumb up 13 Thumb down 1

  • Pritariu.
   Kubilius nusavino, taciau Butkevicius privalo grazinti.
   Slava cherojam

   Thumb up 9 Thumb down 0

   • – niekada …tai kas neuždirbta o dykai dalinama,.. vadinama socialine pašalpa ..atitinkamai ir klausimas turėtu skambėti.

    Thumb up 1 Thumb down 8

    • Pensijos – ne socialinės išmokos, o kruvinu prakaitu per dešimtmečius uždirbtas žmonių atlygis senatvėje

     Thumb up 11 Thumb down 0

    • NU BET IR DUNIUS.NESKIRIA PENSIJOS NUO PAŠALPOS.NORS TAI PAGAL STASIUS LYGU, LYGU NES IŠGYVENTI IŠ PENSIJOS NĖR ŠANSU.

     Thumb up 2 Thumb down 0

     • reiktu man jums paskolinti ta savo ‘barete’ gal kiek ‘smegenais’ imtumėte naudotis.

      Thumb up 0 Thumb down 1

 8. dar cerniauskas bando kazka sapalioti… Tas Metu Melagis dar drista praverti savo srebtuve! Juk visiems jums ir mums pute migla i akis-nenese jis mergaites!.. O dabar susidorojimas su zmonemis tesiasi- maitvanagiai lesa dar likusius gyvus, laukdami ju mirties. Brudai. Ateis ir jusu eile. Atsiskaitysit uz kiekviena savo juoda darba. Dievu netikite, nebijote, bet atpildo sulauksite. Jei ne cia, tai ten, pragare. Suknisti setonai.

  Thumb up 21 Thumb down 2

 9. Premjere, IŠSPRĘSKITE KRYŽIAŽODĮ
  Visam pasaului pranešta – MERGAITĖS ATMINTIS PSICHIATRŲ IŠVALYTA. Mergaitė duoda REIKALINGUS PARODYMUS STANKŪNAITEI.

  Thumb up 24 Thumb down 1

 10. Kas geresnio, Premjere?
  Aktualijos
  Po Stankūnaitės dukters liudijimo jos auklei pasidarė bloga.

  Thumb up 14 Thumb down 2

  • – „Lietuvos rytui“ sakė advokatas Gintaras Černiauskas…. – No coment.

   Thumb up 10 Thumb down 2

   • is pat ryto kamuoja pagirios ir neapsakoma meile mergaitei venckienei, ane?
    ar tarp venckiniu sektantu yra nors vienas bent apysveikis

    Thumb up 1 Thumb down 16

 11. Jonelis savais tikrai pasirupina.
  Antai prie okupanto, medziotojai turejo pirkti leidima sumedzioti serna, uztai daug Lietuvos komunistu skurdo. Siandien medziokliai is valstybes uz kiekviena sumedziota serne gauna premija kompensacija ir pats storiausias sisilistas nebegadina savo varganu 8 mln. euru sankaupu. Naktiniam taikikliui taupo.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 12. Valstybė be teisingumo tik plėšikų gauja (šv.Augustinas).

  Thumb up 16 Thumb down 0

 13. Kas nemyli savo brolio, kurį mato, negali mylėti Dievo, kurio nemato“ (1 Jn 4, 20).

  Thumb up 10 Thumb down 1

 14. Butkevičius turi kuo pasigirti , jo partijos reitingai ta gana akivaizdžiai atspindi ..netgi prie tu kelių “kleksu” visuomenė linkusi soc.demais pasitikėti ….asmeniškai dėka Butkevičiaus parodytu pastangų jam pavyko už pavadėlio nulaikyti ir tokia marginalia Seimo daugumą ..ko tikrai buvo sunku prognozuoti .. . Aišku ateis laikas ir viskas išsilygins pasukant girnas į kita puse ..bet kol kas čia karalius Algirdas ..Lietuva didelių pokyčiu laikotarpyje ..ar jie bus tokie pat sėkmingi ir toliau laikas parodys… ir sustoti panašu čia niekas neketina …Keletas įsimintiniausių sėkmingų įvykių.
  Ekonomika:
  1. SGD terminalo statyba su pilna jo infrastruktūra .
  2. Litgril elektros tiltas su Švedija.
  3. Dujų jungtis su Lenkija
  4. Europinė vėžia RAI Baltic
  5. Pajudėjusi daugiabučiu renovacija
  6. Prisijungimas prie Euro zonos ..
  Politika :
  1. Gana sėkmingai atlaikė rusiškos propagandos spaudimą Ukrainos tema ir nesuskido kaip lajus ,..prie pirmo rusiško pagrūmojimo pirštu ..
  2. Išvengta ir tų povandeninių rifų ..santykiuose su Prezidentūra,.o tai leido ne tik dreifuoti bet ir po truputį plaukti partinės nomenklatūros apsivalymo kryptimi .Kai kurios partijos to griebėsi kaip šiaudo ateinančiuose rinkimuose.
  3. Pirma karta Lietuvoje pravesti savivaldos rinkimai kandidatuojant ne partiniu lygių o renkant merus personaliai ..tai leido kai kuriems didmiesčiams pasiekti labai neblogų rezultatų , o kai kuriems ne taip pasisekė .. tai aiški tendencija siekti decentralizuoti periferijos gyvenimą pagal jos pačios poreikius .
  4. Pagaliau demontuoti žaliojo tilto ‚babokai‘ .Manu tai svarbus žingsnis išlaisvinant visuomene nuo praeities šmėklų, mažiau šmėklų daugiau laisvės įkvėpti i plaučius oro..
  5. Atkurta šauktiniu kariuomenė , kas ženkliai pagerino šalies saugumo aplinka. Nors visas procesas dar pradžioje , bet realus pamatas šalies saugumo idėjai padėtas ..o tai daug realesni lūkesčiai nei tik kliautis prielaida ‚Nato padės‘. Čia labai svarbi jaunosios kartos parodytas principingas nusistatymas prisidėti prie tų planų parodant nepakantumą socialiniu „verktiniu“ sluoksniui .Kodėl politika ? gal todėl kad to natūraliu procesu niekaip nepavadinsi.

  p.s sąrašas aišku nebaigtinis …

  Thumb up 0 Thumb down 13

  • Stasy taves net niekas neskaito o iškart deda minusa susiimk berete nuo akiu ir nerašyk tokiu ilgu straipsniu ir tuo labiau nerašyk per pilnaty.

   Thumb up 6 Thumb down 0

   • Tai iki kadencijos pabaigos Butkevičiui ne kas padaryti ir beliko. Gal dar suspės vietoj nuimtų „baibokų“, viename žaliojo tilto gale pastatyti Vytautą su Rasa, kitame – Gabrielių su Austėja.
    Didžioji dar Lietuvoje likusių žmonių dalis būtų dėkinga ir ilgai ilgai prisimintų Algirdą. Gal kiek sunkiau būtų įteigti vietiniams sirams, kad tai ketvertukas iš visų Lietuvos šventųjų, saugantis dieną naktį Lietuvą nuo Putino agresijos.
    Ar ne taip, ponas stasy?

    Thumb up 5 Thumb down 0

 15. Nu taip taip, tik zmonems ir tik del ju.Ypatingai paskutinis stumiamas istatymas, del darbo vietos issaugojimo po gimdymo. Tai puls dabar gimdyti vaikus Lietuvoje, nes tikrai tikrai bus labai labai gerai darbdaviams. Sveikinu Butkeviciu ir jo tolerantu partija.Pakelkim pakelkim taures mes linksmyybiu…Kalbejo kalbejo kad vyro ir moters seimai partija pritaria…tai kur tas istatymas? kaip nugule, taip nugule. Rinkejai laukia, neuzmirso.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 16. geras gali būti tik žmonai ir vaikams- O GABUS IR IŠSILAVINĘSA TIK TURI VALSTYBEI VADOVAUTI,….valstybei reikia -GABŪS ŽMONĖS,O LOJALŪS TIK Į NAMUS TARNAUTI ponui šeimininkui……….Lietuva BIEDNA,kad leistų sau turėti negabius premjerus……..

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • Bradauskas per “Sąmokslo teoriją” sakė, kad dabar kalbama lygiai taip pat, kaip TSRS laikais: iš tribūnos viena,o susirinkę į siaurus ratelius kita. Bijoma kalbėti viešai, ką manai.

   Thumb up 12 Thumb down 0

 17. kaip JUOKIASI norvegijos verslininkai iškišę Ubagei lietuvai milijonus už nuomą kainuojančius laivus…..IDOMU PARAŠUS DĖJUSIUS ,AR NE VIETA -LUKIŠKĖSE,PONAS PREMJERE,…ar jūs elitiniais vakarėliais užsikrėtęs ,nebematot kas valstybėje darosi????????

  Thumb up 10 Thumb down 0

 18. Premjeras kaip žmogus geras, bet kaip vyriausybės vadovas, manau, labai silpnas.

  Thumb up 14 Thumb down 0

  • Ko gero, teisingiausias komentaras (mano poziuriu).
   Deja, geras zmogus – ne profesija.
   Jei premjeras – grybauskaites valdoma marjonete – beda. Didele beda…

   Thumb up 7 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...