Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gruodis 3 Penktadienis
 

A.Butkevičius jaučiasi asmeniškai įžeistas dėl tokio Medininkų bylos „ištyrimo“

2013-06-09 12:39 | Naujienos | Komentarų (85)

"Tai yra mano laukas, ir šitie šikniai dergia tame lauke", - apie savo domėjimąsi Medininkų byla sakė Audrius Butkevičius. KK nuotr.

Pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos krašto apsaugos departamento vadovas Audrius Butkevičius jaučiasi asmeniškai įžeistas dėl tokio Medininkų bylos „ištyrimo“, kuris sukelia daugiau klausimų, nei pateikia atsakymų.

„Važiuodamas į „Karšto komentaro“ redakciją, aš galvojau: kodėl aš lendu? Koks čia velnias mane neša? Ir pabandžiau atsakyti sau į klausimą: todėl, kad tai yra mano laukas, ir šitie šikniai dergia tame lauke!“ – apie tai, kodėl negali nurimti, matydamas nesąmones Medininkų byloje, sakė Audrius Butkevičius.

„Ši situacija mane paliečia asmeniškai. Tai yra mano siena, ir dabar šitie šikniai bando įkišti man ir visuomenei savo šlamštą, savo vaizdelį, įrodinėdami akivaizdžią nesąmonę, norėdami, kad mes šitą prarytume ir patikėtume.

Aš sutinku, kad šiandien visiems tiems piemenims, kurie sėdi valdiškuose postuose, yra nusispjauti, koks bus rezultatas – jiems svarbu, kad būtų uždaryta byla. O visuomenei labai nedaug kam šitai yra aktualu. Bet mums, kurie pažinojome žuvusius žmones, kurie tiesiog suvokė jų atsakomybę, ir kurie turėjome savo atsakomybę šitoje situacijoje, pripažinti šitas prokuratūros nesąmones už tiesą reikštų išduoti šituos žmones.

Kitas dalykas, aš žinau, kaip jaučiasi nekaltai į kalėjimą uždarytas žmogus. Ir jeigu šitas Michailovas nekaltas, jeigu jis iš tikrųjų yra auka tos situacijos, jog pridavė Latvijoje Kononovą, o šitie visi yra susimokę su lietuviška policija ir šitą žmogelį pabandė „išprievartauti“, „prismaugti“ ir tokiu būdu uždaryti bylą, tai tiesiog kaip žmogus, turintis patirtį, aš jau laikau, kad nebegaliu tylėti. Nes patirtis yra duodama dievų tam, kam tu užimtum poziciją. Ir kai kažkada manęs paklaus, aš turėsiu atsakyti: ar aš priėmiau šitą melą, susijusį su man gerai žinoma ir pažįstama situacija, – aš jį prarijau, ar aš kalbėjau aiškiai? Tai yra asmeninės pozicijos dalykas“, – sakė Audrius Butkevičius.

Jis teigia ilgai gyvenęs Kaukaze ir jam, matyt, įsigėrė vaškacoba.

Vaškacoba yra tai, ko žmogus negali daryti todėl, kad jisai turi kiaušinius. Tai labai tiesus dalykas. Jeigu tu esi vyras, tai yra tam tikras elgesio modelis, per kurį tu negali perlipti. O štai šitie žmonės elgiasi taip, tarsi jie būtų eunuchai.

Rytuose tas dalykas yra aiškiai suprantamas. Nes visos intrigos ir Persijos, ir Kinijos, ir kituose dvaruose buvo daromos šitų neaiškios lyties padarų – eunuchų. Tiktai jie galėjo sau leisti elgtis taip, lyg tai jie neturėtų nei savigarbos, nei asmeninio įsitikinimo, nei savo žodžio. Jie buvo kažkas – trečioji lytis.

Ir visa šita šiandien einanti trečiosios lyties politika, kuri verčiama mūsų norma, kaip bebūtų gaila, yra lietuviškosios prokuratūros veidas. Ir šita byla yra labai akivaizdus to patvirtinimas“, – „Karštam komentarui“ nuomonę apie Medininkų bylos „ištyrimą“ išsakė Audrius Butkevičius – buvęs KAD vadovas, kurio tiek parodymai, tiek ir paties KAD žvalgybinė byla apie Medininkų žudynes iš Medininkų bylos yra dingę.

Parengta pagal laikraštį „Karštas komentaras“

Komentarai

 

 

 
 1. Replika į Visiems tiems “Protingiems” 2013-06-10 – 16:10 „Tai pasakykit vieną kartą aiškiai su įrodymais, jei viską žinote: kas nužudė mūsų paoseniečius Medininkų poste?“

  Ne tuo kampu statomas pats klausimas. Ne taip svarbu, kas nužudė. Kam įsakė, tie ir nužudė. Jų darbas toks. Klausimą reikėtų kelti, kas užsakė sunaikinti Medininkų pasienio postą ir kokiu tikslu?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Tai pasakykit vieną kartą aiškiai su įrodymais, jei viską žinote: kas nužudė mūsų paoseniečius Medininkų poste?

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • Prašai pasakyti tų, kurie patys nežino ir žinoti nenori. Klausi įrodymų pas tuos, kurie jų nežino, neturi ir jiems patiems jų nereikia. Jiems svarbiausia įvykdyti tą, kas jiems buvo liepta.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Kokie visi protingi,Sokratą,Platoną cituoja,bet Lietuvos bėdų jokiais išminčiais,tuo labiau,seniai,labai seniai gyvenusiais neišgelbėsi. Reikia daug paprastesnio, šiomis dienomis išbandyto būdo,kuriam atremti policija jau dabar,tarptautinėse pratybose treniruojama ! Reikia,kaip Saąjūdžio laiku rinktis į Vilnių,apgulti visas valstybinės valdžios įstaigas ir nesitraukti,kol visi iki vieno per 20-šimt metų buvę valdžioje nebus iš jos pašalinti, o po to kurti naują valdžią ir naują Lietuvą !

  Thumb up 0 Thumb down 3

  • Prisimenantys anuos laikius pasakoja, kad tie -raudonškūriai prieš kiekvieną savo posėdį giedodavę kažkokį “Internacionalą” ir prisiekinėdavę “pasaulį seną išardyti, o po to…”, kas? Tai ir tu su jais išvien siūlai eiti? O gal tu koks paleckininkas? 😉

   Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Darius Kuolys su savo bendraminčiais neskuba dantų šepetėliais šveisti Seimo arba kokio nors teismo arba prokuratūros iškabų ar laiptų? Juk teisingumą Lietuvoje vykdo būtent jie, o nre koks nors VSD?

  Thumb up 1 Thumb down 1

 5. Gal kitose bylose nebuvo taip atvirai matoma, bet Medininkų byla- visiškas prokuratūros fiasko. Labai aikivaizdžiai matosi kaip sugebama nutirti nusikaltimus į kitą pusę.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 6. Visi tie raudonieji ir liko raudonais,net ir anstolė buvo raudonai aprengta per Kedytės pagrobimą.Baisu,kai žmonės praranda savigarbą jais naudojasi,o jie net nesupranta,kad jais naudojasi ,va raudonųjų likimas,o mūsų kančia ,kai tokie valdo Lietuvą.

  Thumb up 4 Thumb down 2

   • venckakedopedodebilai viską mato tik iš po kaldrytės.
    jiems tėra vienintelė tema – jų sektos vadeiva ir jos garbinimas.
    kam jie sukurti, tą ir dirba.

    Thumb up 3 Thumb down 1

  • Sokratas savo laiku yra taikliai pastebėjęs:

   “Jei minia, darydama daugiausia blogio, galėtų ir gero daugiausia padaryti, tai būtų puiku! Bet ji negali padaryti nei vienaip, nei kitaip; ji negali pasielgti nei protingai, nei neprotingai: padaro, kaip pasitaiko.”

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • Minia nemąsto. Ji neturi tokio gebėjimo. Minioje eilinis plebėjus ir garbingas parijas elgiasi vienodai. Minia vadovaujasi tik emocijomis, tuo būdu išsivaduodama nuo poreikio mąstyti. Vėliau, po kurio laiko, tos pačios minios dalyviai nepajėgia atsistebėti savojo Apakimo, Apkurtimo ir Protų išeiginės….

    Thumb up 2 Thumb down 0

    • Minioje visi mąsto vienodai. Bjauriausia, kad minioje esantis Profesorius mąsto lygiai taip pat, kaip ir neraštingas valkata. Kodėl? Atsakymas paprastas. Profesorius neturi galimybės pakylėti neraštingojo valkatėlės iki savojo intelekto lygio, o nusileisti iki jo gali. Tai jam nėra sunku. Pagaliau, o kas gi atpažins jį minioje? Minia beasmenė ir belytė formacija. Šis reiškinys pakankamai plačiai išstudijuotas ir išanalizuotas. Kita vertus, visokie tie “profesoriais”, “mokslų daktarais” ir net “politikais” save tituluojantys pakankamai plačiai naudojasi minios emocijomis savo tikslams pasiekti.

     Thumb up 2 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar viešoji įstaiga gali būti pertvarkoma į MB? 1
Namų diagnostikos ekspertai. Kurie yra geriausi?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Grožio procedūra, kuri mažina net smulkiausias raukšleles 
Bėgant metams, galima labiau pastebėti, kad tam tikri veido bruožai pradeda po truputį...

Kaip pagyvinti tamsų vonios kambarį? 
Vonios kambario atmosfera turėtų būti šilta ir jauki, nes tai yra vieta, kur...

SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (3)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (7)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...