Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 23 Trečiadienis
 

A.Butkevičius jaučiasi asmeniškai įžeistas dėl tokio Medininkų bylos „ištyrimo“

2013-06-09 12:39 | Naujienos | Komentarų (85)

"Tai yra mano laukas, ir šitie šikniai dergia tame lauke", - apie savo domėjimąsi Medininkų byla sakė Audrius Butkevičius. KK nuotr.

Pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos krašto apsaugos departamento vadovas Audrius Butkevičius jaučiasi asmeniškai įžeistas dėl tokio Medininkų bylos „ištyrimo“, kuris sukelia daugiau klausimų, nei pateikia atsakymų.

„Važiuodamas į „Karšto komentaro“ redakciją, aš galvojau: kodėl aš lendu? Koks čia velnias mane neša? Ir pabandžiau atsakyti sau į klausimą: todėl, kad tai yra mano laukas, ir šitie šikniai dergia tame lauke!“ – apie tai, kodėl negali nurimti, matydamas nesąmones Medininkų byloje, sakė Audrius Butkevičius.

„Ši situacija mane paliečia asmeniškai. Tai yra mano siena, ir dabar šitie šikniai bando įkišti man ir visuomenei savo šlamštą, savo vaizdelį, įrodinėdami akivaizdžią nesąmonę, norėdami, kad mes šitą prarytume ir patikėtume.

Aš sutinku, kad šiandien visiems tiems piemenims, kurie sėdi valdiškuose postuose, yra nusispjauti, koks bus rezultatas – jiems svarbu, kad būtų uždaryta byla. O visuomenei labai nedaug kam šitai yra aktualu. Bet mums, kurie pažinojome žuvusius žmones, kurie tiesiog suvokė jų atsakomybę, ir kurie turėjome savo atsakomybę šitoje situacijoje, pripažinti šitas prokuratūros nesąmones už tiesą reikštų išduoti šituos žmones.

Kitas dalykas, aš žinau, kaip jaučiasi nekaltai į kalėjimą uždarytas žmogus. Ir jeigu šitas Michailovas nekaltas, jeigu jis iš tikrųjų yra auka tos situacijos, jog pridavė Latvijoje Kononovą, o šitie visi yra susimokę su lietuviška policija ir šitą žmogelį pabandė „išprievartauti“, „prismaugti“ ir tokiu būdu uždaryti bylą, tai tiesiog kaip žmogus, turintis patirtį, aš jau laikau, kad nebegaliu tylėti. Nes patirtis yra duodama dievų tam, kam tu užimtum poziciją. Ir kai kažkada manęs paklaus, aš turėsiu atsakyti: ar aš priėmiau šitą melą, susijusį su man gerai žinoma ir pažįstama situacija, – aš jį prarijau, ar aš kalbėjau aiškiai? Tai yra asmeninės pozicijos dalykas“, – sakė Audrius Butkevičius.

Jis teigia ilgai gyvenęs Kaukaze ir jam, matyt, įsigėrė vaškacoba.

Vaškacoba yra tai, ko žmogus negali daryti todėl, kad jisai turi kiaušinius. Tai labai tiesus dalykas. Jeigu tu esi vyras, tai yra tam tikras elgesio modelis, per kurį tu negali perlipti. O štai šitie žmonės elgiasi taip, tarsi jie būtų eunuchai.

Rytuose tas dalykas yra aiškiai suprantamas. Nes visos intrigos ir Persijos, ir Kinijos, ir kituose dvaruose buvo daromos šitų neaiškios lyties padarų – eunuchų. Tiktai jie galėjo sau leisti elgtis taip, lyg tai jie neturėtų nei savigarbos, nei asmeninio įsitikinimo, nei savo žodžio. Jie buvo kažkas – trečioji lytis.

Ir visa šita šiandien einanti trečiosios lyties politika, kuri verčiama mūsų norma, kaip bebūtų gaila, yra lietuviškosios prokuratūros veidas. Ir šita byla yra labai akivaizdus to patvirtinimas“, – „Karštam komentarui“ nuomonę apie Medininkų bylos „ištyrimą“ išsakė Audrius Butkevičius – buvęs KAD vadovas, kurio tiek parodymai, tiek ir paties KAD žvalgybinė byla apie Medininkų žudynes iš Medininkų bylos yra dingę.

Parengta pagal laikraštį „Karštas komentaras“

Komentarai

 

 

 
 1. Replika į Visiems tiems “Protingiems” 2013-06-10 – 16:10 „Tai pasakykit vieną kartą aiškiai su įrodymais, jei viską žinote: kas nužudė mūsų paoseniečius Medininkų poste?“

  Ne tuo kampu statomas pats klausimas. Ne taip svarbu, kas nužudė. Kam įsakė, tie ir nužudė. Jų darbas toks. Klausimą reikėtų kelti, kas užsakė sunaikinti Medininkų pasienio postą ir kokiu tikslu?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Tai pasakykit vieną kartą aiškiai su įrodymais, jei viską žinote: kas nužudė mūsų paoseniečius Medininkų poste?

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • Prašai pasakyti tų, kurie patys nežino ir žinoti nenori. Klausi įrodymų pas tuos, kurie jų nežino, neturi ir jiems patiems jų nereikia. Jiems svarbiausia įvykdyti tą, kas jiems buvo liepta.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Kokie visi protingi,Sokratą,Platoną cituoja,bet Lietuvos bėdų jokiais išminčiais,tuo labiau,seniai,labai seniai gyvenusiais neišgelbėsi. Reikia daug paprastesnio, šiomis dienomis išbandyto būdo,kuriam atremti policija jau dabar,tarptautinėse pratybose treniruojama ! Reikia,kaip Saąjūdžio laiku rinktis į Vilnių,apgulti visas valstybinės valdžios įstaigas ir nesitraukti,kol visi iki vieno per 20-šimt metų buvę valdžioje nebus iš jos pašalinti, o po to kurti naują valdžią ir naują Lietuvą !

  Thumb up 0 Thumb down 3

  • Prisimenantys anuos laikius pasakoja, kad tie -raudonškūriai prieš kiekvieną savo posėdį giedodavę kažkokį “Internacionalą” ir prisiekinėdavę “pasaulį seną išardyti, o po to…”, kas? Tai ir tu su jais išvien siūlai eiti? O gal tu koks paleckininkas? 😉

   Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Darius Kuolys su savo bendraminčiais neskuba dantų šepetėliais šveisti Seimo arba kokio nors teismo arba prokuratūros iškabų ar laiptų? Juk teisingumą Lietuvoje vykdo būtent jie, o nre koks nors VSD?

  Thumb up 1 Thumb down 1

 5. Gal kitose bylose nebuvo taip atvirai matoma, bet Medininkų byla- visiškas prokuratūros fiasko. Labai aikivaizdžiai matosi kaip sugebama nutirti nusikaltimus į kitą pusę.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 6. Visi tie raudonieji ir liko raudonais,net ir anstolė buvo raudonai aprengta per Kedytės pagrobimą.Baisu,kai žmonės praranda savigarbą jais naudojasi,o jie net nesupranta,kad jais naudojasi ,va raudonųjų likimas,o mūsų kančia ,kai tokie valdo Lietuvą.

  Thumb up 4 Thumb down 2

   • venckakedopedodebilai viską mato tik iš po kaldrytės.
    jiems tėra vienintelė tema – jų sektos vadeiva ir jos garbinimas.
    kam jie sukurti, tą ir dirba.

    Thumb up 3 Thumb down 1

  • Sokratas savo laiku yra taikliai pastebėjęs:

   “Jei minia, darydama daugiausia blogio, galėtų ir gero daugiausia padaryti, tai būtų puiku! Bet ji negali padaryti nei vienaip, nei kitaip; ji negali pasielgti nei protingai, nei neprotingai: padaro, kaip pasitaiko.”

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • Minia nemąsto. Ji neturi tokio gebėjimo. Minioje eilinis plebėjus ir garbingas parijas elgiasi vienodai. Minia vadovaujasi tik emocijomis, tuo būdu išsivaduodama nuo poreikio mąstyti. Vėliau, po kurio laiko, tos pačios minios dalyviai nepajėgia atsistebėti savojo Apakimo, Apkurtimo ir Protų išeiginės….

    Thumb up 2 Thumb down 0

    • Minioje visi mąsto vienodai. Bjauriausia, kad minioje esantis Profesorius mąsto lygiai taip pat, kaip ir neraštingas valkata. Kodėl? Atsakymas paprastas. Profesorius neturi galimybės pakylėti neraštingojo valkatėlės iki savojo intelekto lygio, o nusileisti iki jo gali. Tai jam nėra sunku. Pagaliau, o kas gi atpažins jį minioje? Minia beasmenė ir belytė formacija. Šis reiškinys pakankamai plačiai išstudijuotas ir išanalizuotas. Kita vertus, visokie tie “profesoriais”, “mokslų daktarais” ir net “politikais” save tituluojantys pakankamai plačiai naudojasi minios emocijomis savo tikslams pasiekti.

     Thumb up 2 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...