Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

A.Avakovas – M.Saakašviliui: „Išsinešdink iš mano šalies! “ M.Saakašvilis: „Aš – ukrainietis“

2015-12-16 20:46 | Užsienis | Komentarų (59)

Ukrainos nacionalinės tarybos posėdis trečiadienį buvo nutrauktas, kilus konfliktui tarp M.Saakašvilio ir A.Avakovo. Stop kadrai

Odesos gubernatorius Michailas Saakašvilis apgailestauja, kad pavadino Ukrainos premjerą vagimi, tačiau dar labiau jam gaila, kad tai yra tiesa.

„Atsiprašau, kad prireikė pavadinti Ministrą Pirmininką vagimi, tačiau dar labiau gaila, kad tai yra tiesa.

Vaizdo įrašas, kurį man perdavė Prezidento administracijoje po mano primygtinų prašymų. Jame aiškiai girdisi, kaip Ministras Pirmininkas mane išvadina „gastroliantu“ ir „plepiu“, o jo ministras pasiūlė išsinešdinti „iš jo šalies“.

Aš panaudojau žodį „vagys“ premjero ir vidaus reikalų ministro atžvilgiu ir savo žodžių neatsisakau. Aš myliu Ukrainą ir mes išvalysime mūsų šalį nuo vagių ir „žulikų“, – parašė Michailas Saakašvilis savo paskyroje „Facebook“.

Komentarai

 

 

 
 1. PU pries Saakasvili atrodo apgailetinai nes kaklaraisciu nevalgo.dar paciam noreciau priminti begiriant sita ,proto boksta’ kad jis yra paieskomas uz padarytus nusikaltimus savo tevyneje ir is ten pabeges.net jo patronai amerikonai jo neprieme o issiunte i Ukraina,juk ten ir taip jokie istatymai neveikia.tas gudragalvis atsisake pilietybes ir tapo ,ukrainieciu’.cia tau kaip pavyzdys kaip atrodo pasaulyje ,demokratija’ kam taikomas o kam ne interpolas,tarptautine teise,kas yra dvigubi standartai ir t.t. ir panasiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Didesnio kyšininko kaip SKVERNELIS savo gyvenime nemačiau. Nebent OLEKA.

  Thumb up 6 Thumb down 1

 3. Vakar spaudoje pasirode video,kuriame jaunas vaikinas apkaltino Avakova ,jog sis ji privestinai verte uzsiimti seksu 2 metus! Tokia morale,ir tautybe cia ne prie ko! Kai tu turtingas,tu galingas!

  Thumb up 7 Thumb down 0

 4. kietas Sukasvilis – Isvaduosime MUSU sali. Tai jau Ukraina nebe Ukrainieciu, kaip ir Lietuva, nebe lietuviu? Jau isvaduotas Afganistanas, Irakas, Libija, Pabaltijo salys, vaduojama Sirija, Ukraina. Gal jau isvaduotojus gerai butu isvaduoti?

  Thumb up 14 Thumb down 0

 5. Panasiai,jei Grybauskaite pasakytu:”As-lietuve”….

  Thumb up 16 Thumb down 0

 6. Ar zydas turi tautybe?Koks skirtumas Ukrainos ar Gruzijos ,ar Lietuvos zydas?2.Taigi ar slepimasis po Tautine pavarde nusikaltimas ?Spresk pats.3.Kaip cia su Ukraina ?Valdo vieni zydai,kalba rusiskai!Kodel ne ukrainieciu ,ar zydu kalba?O rekia rusai ne zmones?Juogdariai ir partizanai tie “pateptieji”sunku durnint XXI amziuje 1917 gera buvo a ne?

  Thumb up 13 Thumb down 0

  • kad JŪSŲ sovietiniui protui nesuprasti-kad Saakašvilis moka -LABAI DAUG KALBų- su prancuzais kalba prancūziškai,su ankglais -angliškai .su lenkais lenkiškkai ,ir taip pat su rusais ir su ukrainiečiais…man atrodio ir arbų kalba kalba…o jo motina,tai dar ne vieną arabišką kalbą moka( kiek supratau kalba atrodo 9 kalbomis)…….na jo išsilavinusį žmogų tik svietikai gali žeminti,o tarp kitko ukrainoje jį palaiko 90 proc gyventojų,tai net PU nesisapnavo…….o PU prie jo atrodo apgailėtinas

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Sprendžiant pagal ukrainizacijos lygį, tai ten visi galimai panašūs į porevoliucinį Lenino laikų tautiškumą Rusijos federacijos vyriausybėje.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • sprendziant is to ka tu parasei,isvaizduoju,kad tu tuo metu gyvenai ir todel zinai daugiau negu reikia

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Saakasvilis turejo sprukti is Gruzijos nes buvo apkaltintas del Abhazijos ir Osetijos praradimo. Prarado todel kad smarkuolis pasiunte kariuomene maistui uzgniauzti, ir tuo akimirksniu pasinaudojo Rusija. Kada tures is Ukrainos sprukti Jeseniukas ir Turcinovas uz kariuomenes panaudojima pries sukilusius Donbaso gyventojus kurie pradzioj nebuvo ginkluoti ir net nekvepejo zaliais zmogeliukais? Del tu asmenu debilisku sprendimu, Ukraina neteko Krymo, ir tures problemu su Donbaso administravimu. Idomu, kas juos primoke? Nezinau kaip jums ponai, bet as virs tu sprendimu uzuodziu gintaro kvapa.

  Thumb up 26 Thumb down 0

 9. Šiame posėdyje buvo aiškiai parodyta,kas Ukrainos savininkai.Jeigu Ukrainos VRM ministras neturi teisės migrantą išvyti iš šalies tai labai daug ką pasako.Avakovas turi pilną teisę šitą migrantą atiduoti Gruzijos teisėsaugai,jeigu jis ne kažin kieno chalujus,o ministras.Bet mano nuomone ten visi JAV ir Briuselio chalujai.

  Thumb up 28 Thumb down 1

  • Avakovas-ARMĖNAS……..pas mus tokia pat koriupcija ,tokios pat vagystės…manau aplenks mus ukrainė teisėsaugos srityje…….

   Thumb up 8 Thumb down 0

   • pas mus viskas tas pats-tik mes iki šiol nežinom -KAS IŠ TIKRŪJŲ VALDO LIETUVĄ?????

    Thumb up 0 Thumb down 0

 10. O Odesos gubernatoriaus pavardė ne Sobakašvilis, bet Saakašvilis.
  —————————————-
  Saakašvilis – tai jo pavarde, kol buvo gruzinas.
  Dabar jis net apsiputojes rekia esas ukrainietis (butent tautybes prasme)
  Irasyk paieskoje (geriausia – vaizdu paieskoje) jo ukrainietiska pavarde Сабакашвили ir pamatysi koki didinga paminkla jam surente dekingi Odesos gyventojai.
  P.S. Kad butu pigiau, tuo paciu ir Obamai…..

  Thumb up 17 Thumb down 2

   • Tau tik tvarte laikytis, vis apie šudą rašai, šudais mėtaisi, fui, koks idiotas. Ir iš kur mūsų brangioje Tėvynėje tokių priviso ?

    Thumb up 14 Thumb down 0

   • jeigu tau tas suka svilis o dabar sabaka svilis tai tu jam ir melskis tik neversk kitam to daryti,jei tau malonu,tai laizyk,gali ir tarpkoji,mes nieko pries

    Thumb up 11 Thumb down 1

   • Ar patinka paminklas Seimininkui su Sabakasviliu ant pavadelio?
    Tikriausiai pastebejai, koki skanu slipsa jam dave?
    Caca seimininkas, caca

    Thumb up 9 Thumb down 1

    • tas ?!? irgi matyt dirba už skanų kaklaryšį-tikisi ir jam duos :)
     Caca ciuciukas ištikimai tarnauja šeimininkui.Duos šuneliui kaulą, užsidirbo lodamas.

     Thumb up 7 Thumb down 1

 11. Kodėl Avakovas ir Saakašvilis oficialiame valstybiniame renginyje kalba ne valstybine Ukrainos kalba? Ar Ukrainos tauta neturi savo nacionalinės kalbos?

  Thumb up 24 Thumb down 1

  • visiskai teisingai abu nori uzimti uosto dali kur jankiai vez dujas ukropam,tai bus “pigu”kaip pas mus indepindinas,taip “pigu’ ,kad net neturi kur deti,”veltui” duoda tik imkit

   Thumb up 10 Thumb down 1

 12. Putinas Ukrainai dargi “meskos paslauga” padare: – atkirto gangrenuojanti Donecka ir Krima ir daugiau nebeisrinks vatnikai i Kijeva Janukoviciaus lygio “prezidento”. Savo galva gales gyventi Ukraina. Nemoka zmogai dziaugtis Dievo Dovana. Kaip ir lietuviai:- Leninas Imperija sugriove, koloradus issaude, Lietuva Laisve atgavo,- tai Ne! Pamikla nugriove, o koloradai pas save saugo ir garbina…

  Thumb up 3 Thumb down 19

 13. Pusiau chrusciovinio lygio sovietas. Posedziavo rusiskai, kas antras zodis – keiksmazodis, bet vistiek Europa zino:
  – Tai jau ne Chuilo bandos schodke.
  Tai jau Vyriausybe, apie kokia baltarusiai su kazachais dar tik pasvajoja,
  … kai nieks nemato.
  Slava Ukraini!
  putin kaput.

  Thumb up 4 Thumb down 24

 14. A.Avakovas – M.Saakašviliui: „Išsinešdink iš mano šalies! “ M.Saakašvilis: „Aš – ukrainietis“
  Saakašvilis ukrainietis? Ne gruzinas? Pavardė tai gruziniška… O jei gruzinas sako kad jis ukrainietis, tai ar nėra viešas tautybės pasisavinimas?

  Thumb up 23 Thumb down 0

 15. kiek emocijų , va kur žmonės myli savo šalį ..dėl jos nesibodį ir viena kita marmuze sumalti bendram labui ..O Lietuvoje ..ką Seime matome ? grupė infantilu prieš paranojiku žodinėmis šaškėmis žaidžia ..pralaimėjęs sutvarko stalą.

  Thumb up 16 Thumb down 5

  • backoj del kasnio besipjaunancias ziurkes pavadinti salies myletojais !!!!!!!
   na tada banditu razborkes – didziausias meiles savo valstybei pavyzdys. nes daznai baigiasi suviais, kuriais irodoima, kurio meile meilesne.
   kijevo chunta dar tik stiklinemis metosi, matais vieni kitus apdalina, vagimis, merzavcais, gastrolieriais, nieksais, artistais, sizoidiniais idiotais issivadina…
   meile neapsaloma….

   Thumb up 11 Thumb down 0

 16. 2015.12.14 ivyko Kijevo chuntos “reformu rados” posedis. Vadovavo Parsenka.
  Chunta vel susipiove tarpusavyje. Sobakasvilis isisiautejo, Parsenkos VR ministras Avakovas ji “ramino”, pildamas vandeni i veida. Premjeras Jaceniukas isvadino Sobakasvili gastrolieriumi ir pasiule nesdintis is Ukrainos.
  Stai kaip sia chuntos kasdienybe apraso VR ministras Avakovas:
  “Я давно не видел настолько ошизевшего популиста… Не давал сказать ничего – перебивая всех, включая Президента. Саакашвили – Пустобрех на трудностях, не отвечающий ни за что…
  Хватит мне артистов и циркачей. Пахать надо а не трепаться! Неудобные вопросы вызывают истерику? – надоело…
  Я не собираюсь терпеть хамство воинствующего мерзавца, ищущего громкий повод для отставки, провалив работу на своем непосредственном месте.
  Не намерен терпеть хама, обманывающего мою страну красивой позой – все гавнюки, а он в белом…
  – Коррупционеров нужно сажать, а не говорить о них месяцами и не предоставляя фактов. Или не Сакварелидзе занимается ОПЗ? Только при чем тут разговоры Саакашвили с русским Уралхимом? ОПЗ нужно продавать открыто -западной компании с именем а не оффшоркам русского олигарха, с которым шушукаются чиновники, прикрываясь громкими фразами.
  Просто надо было Саакашвили ответить, а он сорвался… Невинный вопрос вызвал истерику и оскорбления… На воре загорелась шапка?”
  ———————————
  Kokie puikus zodziai liejasi is chuntieciu, vienas kito atzvilgiu. Parinkau keleta is Sobakasvilio, Jaiceniuko ir Avakovo pareiskimu:
  ты коррумпированный министр
  ошизевшего популиста
  все гавнюки
  артистов и циркачей
  гастролер
  хам
  хамство воинствующего мерзавца
  вор ir t.t.t.t.
  ———————-
  Finalas:
  “Началась ссора, Аваков обвинил Саакашвили в том, что он сам вор. На что Саакашвили ответил, что у него ничего нет, кроме честного имени. После чего министр Аваков перешел на крик со словами: “Убирайся из моей страны”. Выйдя из равновесия, Аваков бросил стаканом в Саакашвили.

  Премьер-министр Арсений Яценюк “обозвал Саакашвили “гастролером” и потребовал “убираться из Украины”. “На это Саакашвили сказал, что он такой же гражданин Украины, однако, в отличие от Яценюка, не грабил эту страну.
  Все произошло в присутствии президента Порошенко, который пытался успокоить стороны, а потом закрыл заседание”

  Thumb up 21 Thumb down 2

  • Kiauragalvi, jei nežinai tarptautinių žodžių reikšmės tai patarimas: nevartok jų. Čia apie chuntą.
   O Odesos gubernatoriaus pavardė ne Sobakašvilis, bet Saakašvilis. Gruzinas turintis Ukrainos Respublikos pilietybę.
   Bet tu gi tai žinai, tik nesuvaldai savo emocijų- urzgi, spjaudaisi, prasivardžiuoji. Sėkmės. Draskykis toliau skeltanagi, tik Ukrainos karavanas toliau juda demokratinių pertvarkų ir visiškos nepriklausomybės nuo Rusijos keliu. Ir nieko nei tu nei pats Putinas čia jau nepakeisite.
   Čaika ir Kremliaus problemomis pasirūpintum…

   Thumb up 2 Thumb down 21

    • Rezultatai pasimatys tik po kokių penkių, dešimt metų. Šiuo metu pertvarkos proceso stadijoje. Sunkiai, Kremliui kaišiojant pagalius į ratus, bet į gerąją pusę. Tai matosi, kad ir iš šito VIEŠO vaizdo įrašo. Kokioje nedemokratinėje šalyje tai įmanoma?

     Thumb up 1 Thumb down 20

     • Deja, tačiau Lietuva vis didėjančiu pagreičiu, juda tolyn nuo demokratijos. Putino Rusijos link. Ten taip pat Dūma nubalsavo, o “Путин подписал закон о праве Конституционного суда не признавать решения ЕСПЧ”. Pas mus dar EŽTT sprendimų nepaskelbė negaliojančiais, bet tų kurie neįtinka konservatorių kriminaliniam klanui paprasčiausiai nevykdo. Rinkimai taip panašūs- Rusijoje opozicinių partijų į rinkimus neregistruoja, Lietuvoje neregistruoja tik judėjimų, partijas dar registruoja, bet už sistemos ribų esančioms partijoms uždaryti visi keliai pasiekti rinkėją. Rusijoje Generalinė prokuratūra ir pats GP korumpuoti, mes gi, iš viso nei nepriklausomos prokuratūros nei normalaus GP jau daug metų kaip neturime.
      Apie savo pačių bylose sprendimus priimančiame ir geologijos specialistus vaidinantį KT- devynias dvaseles geriau patylėti.
      Manyčiau, Rusija elgiasi garbingiau už mus- nors neapsimeta tuo kuo nėra.
      Kas bus dar po keturių Grybauskaitės valdymo metų- baisu ir pagalvoti.

      Thumb up 12 Thumb down 5

   • O kaip kitaip pavadinti esančius valdžioje – tik chunta. Ar nors vienas yra tikras ukrainietis? Surinktos visos padugnės iš viso pasaulio, tame tarpe ir Sukašvilis.

    Thumb up 20 Thumb down 1

 17. Iš Snoro pinigų LB vadovas Vasiliauskas Nugalėtojų gatvėje nusipirko sklypą ir statosi namą…Kiek ten to Vasiliausko valdiškas atlyginimas ir kiek Nemenčinės plente žemės sklypas bei dar namo statybos kainuoja…daug paršas su liemene nusavino sau į kišenę… Ar vagis gali užimti LB vadovo pareigos?

  Thumb up 25 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...