Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

Generalinis prokuroras spręs, ar iškelti baudžiamąją bylą prokurorui M.Dūdai

2011-04-04 10:58 | Naujienos | Komentarų (39)

E.Kusaitė mano, kad prokuroras M.Dūda yra "Rusijos prokuroras" (KK nuotr.)

Vilniaus apygardos teismas šiandien nusprendė nenušalinti prokuroro M.Dūdos nuo E.Kusaitės bylos nagrinėjimo. „Apie motyvus negaliu kalbėti, nes teismo posėdis – uždaras“, – žiniasklaidai sakė E.Kusaitės advokatas K.Stungys.

Tuo tarpu terorizmu kaltinama Eglė Kusaitė nori, kad teisme jai atstovautų Lietuvos prokuroras, kadangi, E.Kusaitės nuomone, prokuroras M.Dūda „dirba Rusijai“. „Pagal Lietuvos Baudžiamojo kodekso straipsnį aš nesu teroristė“, – sakė E.Kusaitė.

„Prokuroras dirba Rusijai, o ne mūsų valstybei. Prokuroras yra akivaizdžiai šališkas, net būdamas valstybės kaltintoju jis turi objektyviai vertinti mano bylą“, – žurnalistams kalbėjo E.Kusaitė.

Dėl E.Kusaitės suėmimo Vilniaus apygardos teismas pasisakys balandžio 21 d. – prokuroras M.Dūda prašo suimti E.Kusaitę 3 mėnesiams, nes ši esą pažeidė kardomosios priemonės apribojimus ir bendravo su Rusijoje suimtų Magmadovų motina.

Nors Vilniaus apygardos teismas nuo E.Kusaitės bylos nagrinėjimo nenušalino prokuroro M.Dūdos, tą padaryti gali generalinis prokuroras Darius Valys.

Šiandien į Generalinę prokuratūrą yra iškviestas buvęs Klaipėdos miesto apylinkės vadovas S.Stulpinas. Jis prašo generalinį prokurorą D.Valį už  bylos suklastojimą iškelti baudžiamąją bylą  prokurorui M.Dūdai.

Ar generalinis prokuroras pradės ikiteisminį tyrimą prokuroro M.Dūdos atžvilgiu, bus aišku jau artimiausiomis dienomis.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. INFORMACIJA; Po Vilties prezidento S.Lozoraičio nužudymo,mėlynanosio pirmojo partijos sekretoriaus prezidentavimo,totaliai demoralizuota Lietuva tapo Rusijos imperijos buferiuku,emigracijos kloaka.Tą įrodo lietuvaitės E.Kusaitės meilės istorija genocidą patyrusiai Čečėnijai.Matome,nėra Lietuvos valstybės,jos piliečiai atiduodami monstrui ,Rusijos imperijos spec tarnyboms.Rusija,slėpdama Medininkų žudikus,neturėtų būti prileidžiama prie Lietuvos piliečių,juos tardyti,nedalyvaujant Lietuvos pareigūnams.Šiuo metu Čečėnijoje yra “užkasami” čečėnų tautos genocido įrodymai,kolaborantas Kadyrovas pasamdytas naikinti Rusijos vykdyto čečėnų tautos genocido faktus,masines žudynes…E.Kusaitė yra lietuvių pasididžiavimas.Pavojingiausias pasaulio teroristas yra NKVD-KGB tradicijas paveldėjusi Rusija,turinti Lietuvoje ambasada,kurios teritorija yra didžiausia Europoje…Emigracijios kloaka Lietuvos valstybė yra Rusijos spec tarnybų marionete..Arvydas Damijonaitis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. senoji gvardija pasinaudoję žakaitienėm, ministrėm statė.Naujieji savo gaidelius kelia.žimošius,dudu.Ošiaip tai savo tauta pasinaudojo ir Anglijon siunčia.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. komentuokliui,vis Venskiene uzkliuva ,ar tik nebusi is vaikpisiu klano .tada greiciau pasprink kremu, suka .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. to jauno prokuroro M.Dudos. Paciam jegu zydejime, o jau tokia nasta velka. ir ta nasta jis vilks visa savo gyvenima. Civilizuotoj saly jis jau butu palaidojes karjera. Vien jau tai, kad palaiko kaltinima uz KETINIMA ivykdyti teroristini akta, net neisvykus is Lietuvos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • man negaila,kas kad jis jaunas,o kiek sudo pririjes,baisu ziureti i toki atleiskit zmogu,pats lenda ten kur nereikia ir vaidina labai dideli specialista,tai viskas nuo kvailo jaunatvisko maksimalizmo ir didziulis noras palenkti oponenta,sugniuzdyti,kaip taip jo Dudos neklauso kazkokia Kusaite,ambicijos viska daro,vaikezas ir lieka vaikezu,kazkas tampo ji uz virvuciu o jis kaip vaikas smelio dezeje

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. O prie ko čia nevykuio “revoliucionieriaus” galva,svaigstanti nesąmones,po straipsniu?KK keičia vėliavą ir Kusaitę bando parodyti kaip apkvailintą rusofobę? :) Na,žinot,nesitikėjau iš jūsų to!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Pirmi du klipai su Andrium patiko.Ačiū.Trečias,kur jis su didele bonka,banalokas.Nuobodžiavau.Bet vistiek geresnis už savaitės senumo,kur jis apie Kadafį savo tautai aiškin.To ir trečdalį neišklausiau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. jau mergos profsąjungos narius su mobiliakais terorizuoja.Uždaras pedikų teismas su tuo nesitaikstis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Na gražu toj Lietuvėlėj. Bet čia stebūklų šalis. Dabar Kusaitei už pažemintą teisėją Birštoną klius,kam pavadino girtuokliu,juk jis tik 0,6 promilės įpūtė. Tai leistina norma vairuoti Indijoje…o gal teisejas arstovauja Indiją

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. o Stulpinas,Venckus,Kristina ar primokino panelę,kaip paskutinį Laucių pričiupti? Tik Vienybė žydi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. koki teisinga teisma gali eiti kalba,jeigu Kusaite gina advokatas Stungys,kazin koks gudrocius patare ji samdyti,taip nubilines byla sitas klaninis kad ir galu nerasite,sitas s…..as buvo mano advokatas,todel laabai gerai zinau sita frukta!

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tai jis mūsų chebrantas. Čia aišku. Tetai matai tinka – sumokėjo pinigus, o Eglė neturi nė cento. Tai priversta tylėti. Vakar tik advokatas jau kažkoks kalbesnis buvo, jau gynybos taktikų sugalvojęs. Kažkas naujo.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • matai keiciasi vėjo kryptis,palengva,lietuva iš sovietinės santvarkos pereina prie vakarietiškos,ką darysi baba,ten reikės anglų kalbos,o žmogui pensijinio amžiaus ,kaip tau sunku jau bus išmokti,kadangi baigiai rusų cekistų mokyklą bepigu -kalbėti po rašenski,

   Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Pasitikėti galima tik Viešpačiu. Tik jis neklysta ir nenusikalsta. Visi kiti, taip pat ir prokurorai bei teisėjai yra paprasti nusidėjėliai šioje žemėje kaip ir kiti žmones. Jiems būdinga klysti ir nusižengti įstatymas. Todėl reikia mąstyti savo galva. Ne reikia elgtis kaip strutis įkišęs galva į smėli ir galvoti kad pasislėpęs. Reikia matyti ir viešinti teisėjų ir prokurorų nusižengimus ir nusikalstomas veikas darbe. Nes nuo to priklauso žmonių likimai ir visos valstybės ateitis. Tik viešumas jiems padės atsikratyti sovietinio mąstymo ir darbo metodų.
  Kas liečia valstybės pamatų, galiu pasakyti tai jeigu blogai prižiūrėti pamatus, ne tik valstybės, su laiku jie pradeda trupėti ir byrėti. Todėl būtina mums visiems prižiūrėti tuos pamatus, o ne palikti likimo valiai. Kitaip valstybė sugrius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Teismas teisia pagal pateiktą byloje medžiagą. Ir objektyviam teismui ne visada pavyksta įžiūrėti klastotę. O jei dar ir nelabai norisi…Pavyzdys. Buvo nužudytas kolūkio pirmininkas. Kaltininko ilgai ieškojo (politinis reikalas). Pagaliau “rado”, kaltininkas “prisipažino”,ir rovė virš dešimties metų, nes dar ir, kur padėjo kūną, teismui taip ir neišdavė. O po ketverto metų išprotėjo vienas niekuo nepasižymėjęs kolūkietis. Ir tada paaiškėjo, kad pirmininką nužudė jis. Ir lavoną parodė, kur paslėpė. Tai negi nekaltai nuteistas turėjo ir toliau sėdėti? Net tais laikais jį išleido. Stulpino atveju yra įrodymų vertinimo reikalas. Kitos sudėties teismas gali S.Stulpino pateiktas priverstines vaišes perkrauti ant besivaišinusių, įžiūrėti Dūdos kaltę ką nors byloje suklastojus. Ištirti pareiškimą bet kokiu atveju reikėtų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. VISI teismai Lietuvoje TURI BŪTI UŽDARI,kad nenutekėtų slapta informacija ir nebūtų provokuojami tokie teisėjai kaip Birštonas,apgynęs savo garbę nuo įkyrių žurnalistų.REIKIA PASITIKĖTI PROKURORAIS IR TEISĖJAIS,JIE NE KOKIE KYŠININKAI,O TAUTOS JURIDINIS PAMATAS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Kysininku,iskrypeliu,vagiu,alchoholiku ir nuzmogejusiu klano duda (atsiprasau sikna) pypke ruko !

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Koks skirtumas kieno ji draugė? Esmė – supuvusi sistema, kurią reikia sugriauti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • tikrai,tiek ruselų grobikų baisioj Čečėnijoj pražuvo.Dar daugiau kaip toj nacionalistų Pribaltikoj.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Klausimas lyg ir konkretus,paprastas ir visiems suprantamas.Kusaitė teigia,kad buvo DAUŽOMA,o “teismas” ir žiniasklaida velniai žin kokius niekus blusinėja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. oj… nu cirkai be pinigu… na kaip galima prasyt iskelti baudziamaja byla, neva uz bylos suklastojima, kai teismas jau yra pripazines kaltu ir nenustates jokiu bylos klastojimo faktu pacioje byloje?….

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Zinoma, dabar Valys prades ir tyrima ir kreipsis i Seima, kad panakintu neliciamybe teiseju, kurie neteisetai nuteise Stulpina pagal ”suklastotos” bylos medziaga. O veliau kreipsis i Seima, kad patrauktu atsakomyben Seimo narius, kurie nesutiks panaikinti minetu teiseju nelieciamybes. Placiaburnes Kusaites sindromas, kaip ir kvailumas, yra beribis.

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras