Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 20 Sekmadienis
 

1991 m. Sausio 13-toji. Ar aš dėl ko nors gailiuosi?

2015-01-13 09:31 | Nuomonių ringas | Komentarų (84)

Laužai Sausio 13-osios aukoms ir gynėjams atminti. KK nuotr.

Labai aiškiai galiu pasakyti, kad ne. Aš tikrai nesigailiu, kad tą naktį gyniau savo šalies Seimą. Nesigailiu ir to, kad vėliau tarnavau tik pradėjusioje kurtis Lietuvos kariuomenėje ir daviau vienintelę savo gyvenime priesaiką ginti šią šalį. Šios priesaikos laikausi iki šiol.

Nomenklatūrinė valdžia, sovietinių valdininkų idiotizmas ir piktnaudžiavimai, klaninė, atsiprašau planinė ekonomika, totali kontrolė, žmogaus gyvenimo reglamentavimas, teisėsaugos išsidirbinėjimai, žiniasklaidoje dominuojantis melas ir veidmainystė visiems žmonėms buvo taip įgrisę, kad senasis “sojūzas” buvo pasmerktas žlugti (beje, naujojo nomenklatūrinio E666 “sojūzo” laukia toks pats, jei ne dar labiau tragiškesnis likimas). Slaptieji Vakarų agentai ir gausiai finansuojamos geopolitinio priešo destabilizavimo programos buvo tik šalutinis, o ne esminis šio žlugimo veiksnys.

Dėl savo pasirinkimo aš nesigailiu, bet dabartiniai įvykiai ir totaliai per Lietuvos žiniasklaidą skiepijama rusofobija mane privertė prisiminti, kad esu ne vien Žemaitis Lietuvis (kaip mane nuo mažens auklėjo mama), bet ir pagal tėvą esu RUSAS, Dono Kazokas. Garbingos karių Kalėdinų giminės palikuonis. Giminės, kuri davė pirmąjį ir vienintelį Kazokų Respublikos prezidentą – generolą Kalėdiną. Jį, kaip ir milijonus kitų žmonių, niekšingai nužudė 1917 metų chazarų revoliucijos pagimdytos atmatos. Būtent šios atmatos ir sukūrė tą žvėrišką sistemą, kurios kratėmės mes 1991 metais ir nuo kurios nukentėjo daugelis tautų, bet būtent rusų tauta nukentėjo labiausiai.

Taip pat šia proga noriu savo broliams lietuviams priminti, kad po tragiškų įvykių Vilniuje beveik milijonas rusų Maskvoje (o kiek dar jų protestavo kituose miestuose?) išėjo į protesto demonstraciją, palaikydami lietuvius ir smerkdami žudynes Vilniuje. Apie tai, į Rusijos pusę vemiantys ir viduriuojantys, kažkaip pamiršo?

Rusai atsiliepė į lietuvių skausmą, o šiandien Kijevą valdantys Hazarai tūkstančiais žudo savo žemėje gyvenančius rusus (“vatnikus”, “koloradus”), dešimtis sudegino gyvus Odesoje, bet nė vienas lietuvis iki šiol nėra išėjęs į kokią nors demonstraciją pareikšti savo protestą prieš Ukrainos rusų genocidą. Maža to, Lietuvą valdantys asmenys reiškia visišką pritarimą ir palaikymą žmogžudžiams ir jų politikai.

Chazarai nesusilaikė, pradžioje gražiuoju ir su šypsenėlė, o dabar ir vėl kaip jiems įprasta – krauju, kuria savo naująjį projektą “ES” todėl, patikėkite, mano broliai, tai tik laiko klausimas, kada krauju paplūs ir kitos naujojo “sojūzo” respublikos bei pradės dygti gulagai gojams.

Tiek to, nereiškiate mums palaikymo, nereikia. Mes, rusai, kaip nors apsiginsime patys, bet visiems rusų priešams siūlau paskaityti įdomų ir nuoširdžiai pranašišką komentarą, kuris klaidžioja internete:

“Bijokite pažadinti Rusą.

Jūs galite sutrypti jį purve, sumaišyti su mėšlu, tyčiotis, žeminti, niekinti, įžeidinėti. Bet tuo momentu, kuomet jums pasirodys, kad jus jau nugalėjote Rusą, sunaikinote, sudirbote amžiams, sutrynėte į miltus, staiga atsitiks kažkas neįtikėtinai nuostabaus. Jis ateis pas jus į namus. Pavargusiai atsisės ant kėdės, padės automatą ant kelių ir pasižiūrės jums į akis.

Jis smirdės paraku, krauju ir mirtimi, bet jis bus jūsų namuose.

Ir tada rusas užduos tau klausimą: “Kame jėga BROLI?”

Ir būtent tuo momentu tu tūkstantį kartų pasigailėsi, kad nesi Ruso brolis. Todėl, kad broliui jis atleis, o priešui niekada. Prancūzai prisimena. Vokiečiai žino…

Vladimiras Troščenka

Komentarai

 

 

 
 1. Gailėtis niekada nėra vėlu, bet kuo anksčiau pradėsi suprasti ir atgailauti, tuo greičiau pasilengvinsi savo dūšią. 😉

  Thumb up 0 Thumb down 1

 2. Gorbačiovas su savo šutve atliks atgailą prieš Dievą ir 1991 m. Lietuvos nepriklausomybės aukas?

  Thumb up 2 Thumb down 2

 3. Ar Gorbačiovą apklausė dėl 1991 -01-13 aukų? Juk jis buvo visų vyriausias sovietų pajėgų ir kompartijos vadas :(

  Thumb up 1 Thumb down 3

  • Teroristu politrukas Golovatovas apsimelavo!
   a) jei Gorbis but isakes sturmuoti LRT, skeltanagiai visa Vilniu but nusiaube, kaip Talina nesenai.
   b) todel Lietuvos Auksciausiaja Taryba ir nedriso sturmuot, kad Landsbergis Gorbi prizadino.

   Thumb up 2 Thumb down 6

 4. Greitai sužinosim, kad 1991 metais ne lietuvių tauta, o komuniagos su visokiais burokievičiais, jeramlievičiais, šviedcais, tomaševskiais ir ivanovais iškovojo Nepriklausomybę, o Sausio 13-ąja Vilniaus TV bokštą, Liepos 31-ąja Medininkus puolė pasiūtę landsbergistai- sajūdistai? Tfu! Neatrodo, kad peržengtos visos ribos?

  Thumb up 4 Thumb down 5

 5. rusam pizdec ateina
  labai gerai mums idomiau gyventi kai jie durnavoja nors nenuobodu

  Thumb up 2 Thumb down 8

 6. Supainiojo ir pats susipainiojo tas Vladimiras Troščenka.
  Kokia rusofobija? Kas cia bijo puikiu Rusijos pilieciu. Alos Pugaciovos, Gorbio, Jelcino aa. galima vardinti ir vardinti.
  O kad Europa nuo amziu Rusijos bijo,- tai gal tai ne lietuviu problema?!

  Thumb up 3 Thumb down 10

 7. O ko dar iš Grybauskaitės tikėtis, afera ant aferos. Jau būdama finansų ministre 76 000 000 Lt PVM mokesčio padovanojo Maximai, o dar po LEO LT išardymo vėl maxsiminiams padovanojo 567 000 000 Lt. Dabar Snoras – 4 milijardai litų žalos valstybei ir 2,5 milijardo litų klientų pinigų per 3 metus po konservatorių įvykdyto banko užgrobimo aferos išgrobstyta, Ūkio bankas – dar milijardas, atominės uždarymas – dar milijardas pavogtas. O gal užmiršot dujų terminalą. Laivo kaina 250 000 000 Lt, o Lietuva 10 metų nuomoja jį už 1,8 milijardo litų. Nuoma 1 metams 180 000 000 Lt. Du metai nuomos mokesčio ir naujas laivas. O kiek iš tos sumos per ofšorus išsiplaus sau į kišenes lansberginiai, kubiliniai ir grybauskiniai valdžiažmogiai??? Ir dar turi įžūlumo girtis, kaip konservatoriai priešakyje su Grybauskaite pasiekė energetinę nepriklausomybę nuo Rusijos???

  Thumb up 12 Thumb down 3

 8. būtų sausio 13 kovojusi, neužmirštuolės nesisegtų, o prisisegtų Trispalvę arba Vytį, o ji tada tarnavo Burokevičiui.

  Thumb up 10 Thumb down 3

  • Vardan tiesos dar kartą primenu- D. Grybauskaitė niekada nebuvo nei M. Burokevičiaus vadovautos LKP narė, nei, juolab, LKP CK ar kitokios LKP struktūros darbuotoja.
   Daugelis požymių rodo į tai, kad ji jau 1991 metais buvo Landsbergio žmogus. Tik tai nebuvo viešinama. Tik 2009 metais atsiskleidė tas ryšys…

   Thumb up 3 Thumb down 6

   • Va čia tai nustebinot. Kaip išsižiojau, taip ir nebesusičiaupiu. Būdama nepartinė baigė aukštąją Leningrado kailių fabriko partinę mokyklą, stažavosi Maskvoje ir Vašingtone?!

    Thumb up 7 Thumb down 1

    • Ji buvo “partinė”. Bet po LKP 20 suvažiavimo ( 1989 gruodį) LKP suskilo į “savarankišką LKP”,kuriai vadovavo Brazauskas, ir LKP( TSKP), kuri vėliau ( Brazausko partijai 1990 gruodį pakeitus pavadinimą į LDDP) tapo tiesiog LKP. Jai ( nuo 1989 gruodžio) vadovavo M. Burokevičius.
     Aš rašiau apie tai, jog D. Grybauskaitė pastarajai partijai nepriklausė, ir jos struktūrose nedirbo.
     Koks jos ryšys su Brazausko “savarankiška LKP-LDDP”, ir kada ji ten “padėjo bilietą”, nežinau.
     Yra požymių, jog ji jau tada buvo susijusi su Landsbergiu. Juk jo “misijos” ne tik aikštėse buvo įgyvendinamos. Ir ne viską “laužai apšviečia”.
     Ką konkrečiai darė tada Grybauskaitė, ir kokias misijas vykdė- ir nežinau, ir nesidomiu. Kuo mažiau žinai, tuo mažiau varnos kapą apdergs, kaip sakoma…:)
     :)

     Thumb up 4 Thumb down 3

 9. Nuo amžių Rusija plėtė savo teritorijas kitų mažesnių tautų sąskaita. Dabartinė Rusija neatsikratė neigiamų pažiūrų į visus,kurie nori būti nepriklausomi,tame tarpe ir Ukraina.
  Kas gi trukdo Rusijai savo žemėjė sukurti labai gerą gyvenimą,net geresnį už daugelį vakarų valstybių ? Turi neišsemiamus resursus tiek gamtos turtų,tiek žmonių,kurie kantrūs ir gali pusvelčiui dirbti. Rusija serga noru “išvaduoti” kitus,tik tas “vadavimas” kitiems baigiasi kelione į Sibirą ar dar blogiau.Kol didžioji rusų tautos dalis nesupras,kad jie patys kalti dėl skurdaus gyvenimo,kad kitos laisvę mylinčios tautos tikrai nėra fašistai,kad jų “vadavimo” niekas neprašo,tol grėsmė kitoms mažoms tautoms visada bus didelė.

  Thumb up 5 Thumb down 13

  • Pamišėli, kaip tau ne gėda tokią dieną brangią kiekvienam lietuviui kaišioti šudinas paklodes copy-paste ? Negerbi savęs, gerbk nors kruopelę žmones. Eik kitur rankioti utėles iš savo klyno.

   Thumb up 5 Thumb down 7

 10. Kol ” rusai puola” bus prasukta ar “numarintas” ne vienos aferos tyrimas:
  ir Snoras, atominės milijardas, ir suskystintų dujų terminalo, laivo
  “nuomos” milijardai, ir t.t., irt.t. Baisūs okupantai ateiviai , bet patys
  pavojingiausi savi okupantai.

  Thumb up 21 Thumb down 1

 11. Pritariu koloradams! Svesti,svesti ir dar karta svesti! Lietuvai brangi Sausio tryliktoji siemet kaip niekada iskili.Is pasaulio rinku skrieja fantastines zinios apie rusyno Apokalipse,rublis zuva akyse,nafta pinga kas valanda,gazas taip pat. Obsciakoje beliko tik 380 mlrd $ is turetu 600.Krachas arteja nenumaldomai.Liko pora menesiu.Rusynas tampa ramus tik badaujantis ir skurstantis.Tai yra viso pasaulio doru zmoniu siekis.O kaip Lietuvoje suklestejo gyvenimas irodo ir fasistu likuciai,kurie cia gali svesti .Rusyne siandien pakasynos.

  Thumb up 3 Thumb down 12

  • Ant ko tada losi au, au ? Neliks pragyvenimo šaltinio ? liksi vien ant pašalpos , jei iš vis tokią tau mokės …:)

   Thumb up 2 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...