Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

N.Venckienė prašo prievartinį mergaitės paėmimą tiesiogiai transliuoti per televiziją

2012-05-10 09:44 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (1,016)

N.Venckienė prašo mergaitės paėmimą ir perdavimą L.Stankūnaitei transliuoti tiesioginiame TV eteryje. KK nuotr.

Mergaitės globėja Neringa Venckienė kreipėsi į Prezidentę Dalią Grybauskaitę, antstolę S.Vaicekauskienę, vaiko teisių apsaugos tarnybas, generalinį policijos komisarą ir kitas atsakingas institucijas bei LTV, LNK ir TV3 televizijų vadovus, kad teismo sprendimo vykdymas – prievartinis mergaitės paėmimas-perdavimas būtų tiesiogiai transliuojamas per televiziją. N.Venckienė mano, kad tiesioginė transliacija užtikrintų tinkamą sprendimo vykdymą.

Skelbiame N.Venckienės pareiškimo tekstą:

Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 3.238 straipsnio 1 dalis reglamentuoja, kad globa yra nustatoma siekiant įgyvendinti, apsaugoti ir apginti neveiksnaus fizinio asmens teises ir interesus. LR CK 3.240 straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodyta, kad globėjas yra savo globotinio atstovas pagal įstatymą ir gina neveiksnaus asmens teises ir interesus be specialaus pavedimo. Civilinio kodekso 3.272 straipsnio, reglamentuojančio vaiko globėjo teises, 1 dalyje nurodyta, kad vaiko globėjas yra vaiko atstovas pagal įstatymą ir gina jo teises ir teisėtus interesus.

Taigi Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas aiškiai reglamentuoja, kad vaiko globėjas yra vaiko atstovas pagal įstatymą. Vaiko globėjas atstovauja vaiko interesams ex officio (savo iniciatyva), be specialaus pavedimo.

Šiuo metu galioja Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2009 m. spalio 12 d. įsakymas Nr. A-3880, dėl manęs, kaip mažametės mergaitės globėjos skyrimo, mergaitė gyvena su manimi, o 2012 m. kovo 1 d. globa buvo papildomai pratęsta.

Iš viešosios informacijos vakar tapo žinoma, kad jau suderinti visų institucijų veiksmai ir neva pasirengta mano globojamos brolio dukters paėmimo iš dabartinės jos gyvenamosios vietos Klonio g. 7, Teleičių k., Garliavos apyl. sen., Kauno r., ir perdavimo biologinei motinai Laimutei Stankūnaitei tvarka.

Aš iki šiol nesu informuota apie mažametės perdavimo tvarką ir procedūrą.

Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėja Ramyna Šidlauskienė 2012 m. kovo 22 d. nutartimi nutarė vykdant Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimo Nr.2-21-550/2011 dalį dėl mergaitės perdavimo jos motinai Laimutei Stankūnaitei, leisti prievarta (pašalinant kliūtis perduoti mergaitę motinai) paimti mažametę iš jos buvimo vietos. Vykdant Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimo Nr. 2-21-550/2011 dalį dėl mažametės perdavimo jos motinai Laimutei Stankūnaitei, leisti vykdymo veiksmus atlikti ne darbo dienomis. Nutartyje nurodyta, kad prievarta gali būti naudojama ne prieš vaiką, o pašalinant kliūtis sprendimui įvykdyti (CPK 764 str. 4 d.).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat yra pabrėžusi, kad svarbiausia – vaiko interesai, prievarta prieš vaiką negalima.

2012 m. kovo 23 d. antstolei S.Vaicekauskienei vykdant Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjo V.Kondratjevo sprendimą, mažametė mano globotinė ne tik buvo sužalota fiziškai, ką nustatė atvykęs teismo medicinos specialistas, bet ir patyrė didelę psichologinę traumą.

Esu mergaitės globėja, visapusiškai atsakinga už vaiko gyvenimo kokybę, už jos saugumą, saugojimą nuo galimų neigiamų veiksnių, taip pat privalau tuos neigiamus poveikius ir situacijas numatyti iš anksto, prognozuoti ir taip apsaugoti mergaitę nuo galimų pavojų, siekdama išsklaidyti bet kokias savo ir visuomenės abejones dėl galimo prievartos vartojimo prieš mano globojamą mergaitę jos paėmimo-perdavimo metu, kreipiuosi į Jus ir REIKALAUJU, kad visą visuomenę ne vienerius metus jaudinantis įvykis – mano globojamos mažametės mergaitės paėmimas-perdavimas – būtų atliekamas TIESIOGINIAME TELEVIZIJŲ ETERYJE.

Ši byla sukėlė didelį rezonansą visuomenėje, todėl būtina, kad ne tik mes, mažametės artimieji, bet ir visuomenė matytų, jog tiek antstolės, tiek išieškotojos, tiek kitų institucijų, padedančių įvykdyti teismo sprendimą, pareigūnų veiksmai yra teisėti. O tai galima padaryti tik fiksuojant vaiko perdavimą viešai.

Demokratinė visuomenė turi teisę žinoti ir tiesiogiai dalyvauti mergaitės paėmime-perdavime. Užtikrinkite, prašau, pagrįstų ir teisėtų visuomenės lūkesčių įgyvendinimą – teisėsaugos pareigūnų atliekamų veiksmų viešumą ir skaidrumą.

Tikėdamasi Jūsų supratingumo ir geranoriškumo ir būdama įsitikinusi, kad man, kaip ir Jums, svarbiausia yra tai, kad nenukentėtų mano globojama mažametė, prašau Jūsų kaip galima greičiau patenkinti šį mano reikalavimą kaip vienintelį būdą apsaugoti mergaitę nuo prievartos, pašalinti bet kokias abejones ir dviprasmybes dėl galimo ir labai tikėtino prievartos naudojimo prieš mano globojamą vaiką, kaip vienintelį būdą tinkamai ir nepriekaištingai vykdyti įstatymus ir teismo sprendimą.

Maloniai prašau Jūsų kaip galima greičiau apsvarstyti šį mano raštą Jūsų institucijose ir bendruose mano globojamos mergaitės paėmimo-perdavimo procedūros aptarimo ir veiksmų derinimo susirinkimuose.

Atsižvelgiant į šias aplinkybes prašau:

Leisti Lietuvos televizijai, TV3, LNK ir kitoms televizijoms filmuoti vaiko perdavimą ir transliuoti tiesiogiai.

Komentarai

 

 

 
 1. Mergaites paemimas tai absurdas. Tai didziule geda pries visa pasauli. Dabar bandant nutyleti ir ta reikala liaudiskai tariant nutrinti daro geda musu teisesaugai.
  Atsikvosekit gerb. teisesauga, jeigu dar gerbiat save nedarykit gedos L I E T U V A I. Kur tik teko buti atostogu metu uzsienyje visur uzdave klausima apie mergaites paemima apie ta policijos buri kuris ja eme. Liko tik patyleti nes neimanoma buvo pateisinti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tiktai rodyti mergaites pagrobima ,paskui vel prigalvos kad stanke ar koki advokata sumuse, jie moka meluoti jau isitikinom!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Taip ir turi būti-tik viešai,slėpti žiaurumo negalima,tegul visas pasaulis mato kokie mes esam,kaip kovojam.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Neringa,Tu Lotoso Ziedas!
  Tu zvaigzde Tamsioje naktyje!
  Tikiu Tavo Sazine,nuosirdumu….Tikiu seneliais.
  lai auksciausiojo palaima suteikia Tau ir Tavo seimai Dvasine Palaima!
  Palaikyk geraja Dvasia!
  Ir eik,iskelusi galva!
  Tavo tikslas Kilnus!
  Tavo siekiai —zmogiski
  Tavo ryztas—pamokantis,kaip reikia kovoti,nebijoti ir pasipriesint melui,neteisybei,smurtui

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Mergaitė negali likti gyva, nes yra pagrindinė liudytoja Ūso byloje ir gali atpažinti tikruosius Joną ir Aidą, says:

  .

  .
  Nenuoramą Drąsių Kedį, parašiusį apie 200 skundų, nugalabijome, prieš tai sulaužėme kaulus ir perplėšėme liežuvį.
  .
  Plepius Furmanavičių, Naruševičienę, šantažuotoją Ūsą, pašalinome.
  .
  Netinkamai liudijančius pagydėme Žiegždrių psichiatrinėje
  arba leidome “savanoriškai” iškeliauti anapilin ir kremavom, kad jokie ekspertai nesikrapštytų.
  .
  Aidą-Vaidą, skystablauzdį, su raudona mašina profilaktiškai irgi nušovėme Pakaunės miške.
  .
  Dabar suradome „slaptą“ policijos informatorių ir žmogų nužudžiusį Mindaugą Žalimą, kurio brolis nuteistas 11 metų kalėti už mažametės prievartavimą.
  Su jo pagalba išvalysime prokuratūras ir policiją nuo visų principingų ožių.
  .
  Užčiaupėme TV3 ir Krivicką
  Nuo šiol bus vien tik „Lietuvos ryto“ Lavastės ir Gaivenio tiesa, suderinta su mumis.
  .
  Mergaitės dabar nužudyti neįmanoma, kadangi ją saugo seneliai Kedžiai ir teisėja teta Neringa Venckienė, policija bei Garliavos patvoriniai.
  .
  Būtina pasiekti, kad mergaitę sugražintų biologinei motinai, o tada, pakeitus tapatybes, abi bus vežamos kur nors į užsienį, o pakeliui gali atsitikti avarijos arba šiaip „pradingti“ užsienio viešnamiuose .
  .
  Iki tol Laimą Stankūnaitę toliau saugos nuo žurnalistų policija, kad neišsiplepėtų, nors tai kas mėnesį kainuoja mokesčių mokėtojams po 40 000 – 50 000 Lt ir kainavo virš 2 milijonų mokesčių mokėtojų pinigų.
  .
  Mergaitė negali likti gyva, nes gali atpažinti tokruosius Joną ir Aidą.
  .
  O po to gali būti galas mūsų broliams – 5000 pedofilų, apie kuriuos Lietuvai pranešė EUROPOLAS.
  O tada gali ateiti iki visų mūsų likusių ir užsislaptinusių.
  .
  Va su prievartauta pussesere viskas tvarkoje – Kauno medikai susiuvo suplėšytą išangę ir lyties organus, prokurorai uždarė visas tėvo bylas, nebesodino jo 9 kartą i kalėjimą, išvežė mergaitę iš Lietuvos, sugis tarpvietė ir niekas Vokietijoje nežinos, kad Kaune buvo suplėšyta.
  Būdama Vokietijoje galės ir gyva likti, nes pamirš Joną ir Aidą.
  .
  Premjere, siųskite kaukėtus „Aro“ vyrus šturmu atimti mergaitę iš Venckų.
  .
  Prezidente, užbaikite Venckienės išvarymą iš teisėjų.
  .
  DĖKOJAME UŽ SUPRATINGUMĄ IR LABAI ŽEMAI LENKIAMĖS:
  .
  Prokuratūrai,
  .
  Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui,
  .
  Premjerui,
  .
  Teisingumo ministrui,
  .
  ir Lietuvos socialdemokratų partijos garbės pirmininkui Aloyzui Sakalui
  .
  Sieksime kad ateityje LR PREZIDENTU, SEIMO PIRMININKU IR PREMJERU, Vyriausiu vaikų teisių kontrolieriumi taptų tik pedofilai
  .
  Sveikiname švedų demokratus, kurių vyriausybė išstojo iš Europos vaikų teisių apsaugos konvencijos ir baigia įkurti sekso reikalų ministerija.
  .
  Sieksime įdiegti šias Europos vertybes ir Lietuvoje .
  .
  Ypač dėkojame LR PREZIDENTAMS: A. M. BRAZAUSKUI, R. PAKSUI, V. ADAMKUI, D. GRYBAUSKAITEI, kad iki šiol nepateikė LR Seimui ratifikuoti Europos vaikų apsaugos nuo seksualinio išnaudojimo ir prievartos konvencijos, kenkiančios mūsų pažangiam judėjimui,
  .
  Mus remia gėjai, lesbietės, zoofitai, nekrofilai ir kitų seksualinių mažumų atstovai
  .
  Nuolankūs
  Lietuvos pedofilai,
  .
  MES JAU SENIAI VALDOME LIETUVĄ
  Cha Cha Cha !!!

  Mergaitė negali likti gyva, nes yra pagrindinė liudytoja Ūso byloje ir gali atpažinti tikruosius Joną ir Aidą, 2012-05-10 22:15

  .
  Nenuoramą Drąsių Kedį, parašiusį apie 200 skundų, nugalabijome, prieš tai sulaužėme kaulus ir perplėšėme liežuvį.
  .
  Plepius Furmanavičių, Naruševičienę, šantažuotoją Ūsą, pašalinome.
  .
  Netinkamai liudijančius pagydėme Žiegždrių psichiatrinėje
  arba leidome “savanoriškai” iškeliauti anapilin ir kremavom, kad jokie ekspertai nesikrapštytų.
  .
  Aidą-Vaidą, skystablauzdį, su raudona mašina profilaktiškai irgi nušovėme Pakaunės miške.
  .
  Dabar suradome „slaptą“ policijos informatorių ir žmogų nužudžiusį Mindaugą Žalimą, kurio brolis nuteistas 11 metų kalėti už mažametės prievartavimą.
  Su jo pagalba išvalysime prokuratūras ir policiją nuo visų principingų ožių.
  .
  Užčiaupėme TV3 ir Krivicką
  Nuo šiol bus vien tik „Lietuvos ryto“ Lavastės ir Gaivenio tiesa, suderinta su mumis.
  .
  Mergaitės dabar nužudyti neįmanoma, kadangi ją saugo seneliai Kedžiai ir teisėja teta Neringa Venckienė, policija bei Garliavos patvoriniai.
  .
  Būtina pasiekti, kad mergaitę sugražintų biologinei motinai, o tada, pakeitus tapatybes, abi bus vežamos kur nors į užsienį, o pakeliui gali atsitikti avarijos arba šiaip „pradingti“ užsienio viešnamiuose .
  .
  Iki tol Laimą Stankūnaitę toliau saugos nuo žurnalistų policija, kad neišsiplepėtų, nors tai kas mėnesį kainuoja mokesčių mokėtojams po 40 000 – 50 000 Lt ir kainavo virš 2 milijonų mokesčių mokėtojų pinigų.
  .
  Mergaitė negali likti gyva, nes gali atpažinti tokruosius Joną ir Aidą.
  .
  O po to gali būti galas mūsų broliams – 5000 pedofilų, apie kuriuos Lietuvai pranešė EUROPOLAS.
  O tada gali ateiti iki visų mūsų likusių ir užsislaptinusių.
  .
  Va su prievartauta pussesere viskas tvarkoje – Kauno medikai susiuvo suplėšytą išangę ir lyties organus, prokurorai uždarė visas tėvo bylas, nebesodino jo 9 kartą i kalėjimą, išvežė mergaitę iš Lietuvos, sugis tarpvietė ir niekas Vokietijoje nežinos, kad Kaune buvo suplėšyta.
  Būdama Vokietijoje galės ir gyva likti, nes pamirš Joną ir Aidą.
  .
  Premjere, siųskite kaukėtus „Aro“ vyrus šturmu atimti mergaitę iš Venckų.
  .
  Prezidente, užbaikite Venckienės išvarymą iš teisėjų.
  .
  DĖKOJAME UŽ SUPRATINGUMĄ IR LABAI ŽEMAI LENKIAMĖS:
  .
  Prokuratūrai,
  .
  Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui,
  .
  Premjerui,
  .
  Teisingumo ministrui,
  .
  ir Lietuvos socialdemokratų partijos garbės pirmininkui Aloyzui Sakalui
  .
  Sieksime kad ateityje LR PREZIDENTU, SEIMO PIRMININKU IR PREMJERU, Vyriausiu vaikų teisių kontrolieriumi taptų tik pedofilai
  .
  Sveikiname švedų demokratus, kurių vyriausybė išstojo iš Europos vaikų teisių apsaugos konvencijos ir baigia įkurti sekso reikalų ministerija.
  .
  Sieksime įdiegti šias Europos vertybes ir Lietuvoje .
  .
  Ypač dėkojame LR PREZIDENTAMS: A. M. BRAZAUSKUI, R. PAKSUI, V. ADAMKUI, D. GRYBAUSKAITEI, kad iki šiol nepateikė LR Seimui ratifikuoti Europos vaikų apsaugos nuo seksualinio išnaudojimo ir prievartos konvencijos, kenkiančios mūsų pažangiam judėjimui,
  .
  Mus remia gėjai, lesbietės, zoofitai, nekrofilai ir kitų seksualinių mažumų atstovai
  .
  Nuolankūs
  Lietuvos pedofilai,
  .
  MES JAU SENIAI VALDOME LIETUVĄ
  Cha Cha Cha !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Stankė žino, kas nušovė jos seserį. Jie nužudys ir ja pačią kartu su dukra says:

  Stankė žino, kas nušovė jos seserį. Jie nužudys ir ja pačią kartu su dukra, 2012-05-10 22:12
  ,
  Stankūnaitė negali likti gyva, nes žino, kas nušovė jos seserį
  .
  Mergaitė negali likti gyva, nes yra pagrindinė liudytoja ir gali atpažinti tikruoosius Joną ir Aidą iš
  .
  Kauno žudynių byla – ant „sprogimo“ ribos? Arba kodėl iš tiesų saugoma L.Stankūnaitė?

  w w w komentaras.lt/?p=14763
  2012-01-18

  Dar rugpjūčio mėnesį aukšti šaltiniai iš Policijos departamento redakcijai sakė, jog L.Stankūnaitė bus saugojama tik iki mergaitės susigrąžinimo, o tada abidvi su mergaite, pakeitus tapatybę, bus išvežtos iš Lietuvos. Kodėl L.Stankūnaitė ir mergaitė Kriminalinės policijos biurui yra tokios svarbios? KK nuotr
  Gruodžio 30 dieną nepavykus paimti iš N.Venckienės mergaitės ir perduoti ją L.Stankūnaitei, Generalinėje prokuratūroje, šaltinių duomenimis, prasidėjo panika. O po to, kai Prezidentė Dalia Grybauskaitė viešai pareiškė, jog prievartos naudojimas prieš D.Kedžio dukrelę – netoleruotinas, prokuratūroje pradėta kalbėti neva apie tikrąsias Laimutes Stankūnaitės saugojimo priežastis.
  Šaltinių duomenimis, prokuratūroje kalbama, jog pedofilijos byloje esanti Laimutės Stankūnaitės ir jos sesers Violetos Naruševičienės paskutinio telefoninio pokalbio stenograma – ne paskutinė: esą po kelių minučių buvo dar vienas telefoninis skambutis seseriai, tačiau šio pokalbio byloje jau nėra.
  Štai pedofilijos byloje esančio pokalbio, vykusio 2009-10-05 d. 11:01:06 tarp abonento 37065777722 (naudojosi L.Stankūnaitė) ir abonento 865777787 (naudojosi V.Naruševičienė) pokalbio turinio stenograma. Skambino L.Stankūnaitė savo seseriai V.Naruševičienei. Nr.1 – Violeta Naruševičienė, Nr.2 – Laimutė Stankūnaitė.
  1.Klausau
  2.Girdėjai naujieną?
  1.Kokią?
  2.Teisėjas Furmanavičius nušautas puse devynių ryte.
  1.Ką??????
  2.Jo, puse devynių, čia Senamiestyje ir man policija sako atvažiuos aišku čionais ir klausia ką aš veikiu ir panašiai žinai, ir sako reikės išsikviesti žinai, nes sako žinai ir jums gresia pavojus.
  1.Normaliai, ką aš sakiau. Jam stogas jau važiuoja žinok.
  2.Nu.
  1.Eik tu sau.
  2.Tai dabar laukiam vedėjo žinai, turi atvažiuoti. Nes nežinom mergaite kaip čia atiduoti dabar, tai žiūrėsim, spręsim čia tą reikalą.
  1.Sakai, žinai, tai net nežinau……
  2.(pertraukia) man iš srovių paskambino Kudabienė irg i, advokatė. Taigi Delfyje parašyta, paskaityk.
  1.Matai, aš jau išeidinėju iš namų, važiuoju (neaiškus žodis) pasiimti.
  2.Ai, įsivaizduoji?
  1.Eik tu sau…
  2.Na h uj, aš jau iš pradžių išsigandau, pagalvojau žinai ką sugalvojau? Pati supranti.
  1.Nu tai jau jo.
  2.Atsimeni, kai man būrėja pasakė, kad nušaus per šiuos metus kažką iš mano pažįstamų rato?
  1.Atsimenu, atsimenu.
  2.Nu va tau.
  1.Nu tai čia tu jo nepažįsti, tik tai tiek, kad jis įveltas į tą bylą žinai. Tai kaip dabar nori pasakyt jie jokio judesio nedarys? Aš nesuprantu.
  2.Tai nežinau, sakau, man iš kriminalinės policijos paskambino…
  1.Man tai niekas nepaskambino…
  2.Nes tu ne įtariamoji, o aš įtariamoji
  1.Nu tai taip, bet žiūrėk jis nuo ko pradėjo…
  2.Gerai, aš einu į tualetą, nes iš tualeto nenoriu čia dabar kalbėt
  1.Nu gerai, davaj.
  Šaltinių duomenimis, po Prezidentės pareiškimo, jog prievartos naudojimas paimant D.Kedžio dukrelę iš globėjos – netoleruotinas, prokuratūroje pasklido kalbos, jog jeigu mergaitė nebus prievarta, kad ir suvyniojus į antklodę, išnešta iš Venckienės namų, gali „sprogti“ Kauno žudynių byla. Kalbama, esą L.Stankūnaitės ir sesers paskutinis pokalbis prieš sesers nušovimą iš tiesų yra ne paskutinis – esą L.Stankūnaitė pasakė seseriai: „susidėk daiktus, tuoj tavęs atvažiuos paimti“, ir neva žino tikruosius savo sesers žudikus.
  Sklando kalbos, kad jeigu mergaitė per prievartą iki pedofilijos bylos pradžios iš Venckienės namų nebus paimta, baiminamasi, jog Stankūnaitė gali atskleisti, kas vyko pas jos seserį, kai jai buvo pasakyta „susirinkti daiktus, pas tave atvažiuos“.
  Primename, kad pagal V.Kondratjevo nutarties 31 psl. D.Kedžio dukrele po jos paėmimo iš N.Venckienės namų rūpinsis ne L.Stankūnaitė, o Policijos departamento Kriminalinės policijos biuras.
  “Nustatyta, jog ieškovei L.Stankūnaitei šiuo metu yra taikomos apsaugos nuo nusikalstamo poveikio priemonės, dėl šios priežasties išvadas byloje teikiančios vaiko teisių apsaugos institucijos negalėjo ištirti L.Stankūnaitės buities ir gyvenimo sąlygų ir įsitikinti, kad būtų užtikrinama vaiko teisė į sveikatą, poilsį, saugią socialinę aplinką“. (Kėdainių rajono apylinkės teismo 2011 gruodžio 16 dienos sprendimas Nr. 2-21-550/2011, p. Nr. 31).
  „Lietuvos kriminalinės policijos biuro Liudytojų ir nukentėjusiųjų apsaugos valdyba užtikrins būtinas sąlygas L.Stankūnaitės vaikui. Kvestionuoti valstybės pareigos ir galimybės užtikrinti saugias ir tinkamas gyvenimo sąlygas tiek L.Stankūnaitei, tiek ir jos nepilnametei dukrai, teismas neturi pagrindo.“(ten pat)
  KLAUSIMAS: AR MERGAITE RŪPINSIS TIE PATYS, KURIE “PASIRŪPINO” V. NARUŠEVIČIENE ?
  Naruševičienė TIKRAI SULAUKĖ “VEDĖJO”.

  w w w komentaras.lt/?p=14763

  Stankė žino, kas nušovė jos seserį. Jie nužudys ir ja pačią kartu su dukra, 2012-05-10 12:40

  Stankūnaitė negali likti gyva, nes žino, kas nušovė jos seserį
  Mergaitė negali likti gyva, nes yra pagrindinė liudytoja ir gali atpažinti Aidą iš …
  Kauno žudynių byla – ant „sprogimo“ ribos? Arba kodėl iš tiesų saugoma L.Stankūnaitė?

  w w w komentaras.lt/?p=14763
  2012-01-18

  Dar rugpjūčio mėnesį aukšti šaltiniai iš Policijos departamento redakcijai sakė, jog L.Stankūnaitė bus saugojama tik iki mergaitės susigrąžinimo, o tada abidvi su mergaite, pakeitus tapatybę, bus išvežtos iš Lietuvos. Kodėl L.Stankūnaitė ir mergaitė Kriminalinės policijos biurui yra tokios svarbios? KK nuotr
  Gruodžio 30 dieną nepavykus paimti iš N.Venckienės mergaitės ir perduoti ją L.Stankūnaitei, Generalinėje prokuratūroje, šaltinių duomenimis, prasidėjo panika. O po to, kai Prezidentė Dalia Grybauskaitė viešai pareiškė, jog prievartos naudojimas prieš D.Kedžio dukrelę – netoleruotinas, prokuratūroje pradėta kalbėti neva apie tikrąsias Laimutes Stankūnaitės saugojimo priežastis.
  Šaltinių duomenimis, prokuratūroje kalbama, jog pedofilijos byloje esanti Laimutės Stankūnaitės ir jos sesers Violetos Naruševičienės paskutinio telefoninio pokalbio stenograma – ne paskutinė: esą po kelių minučių buvo dar vienas telefoninis skambutis seseriai, tačiau šio pokalbio byloje jau nėra.
  Štai pedofilijos byloje esančio pokalbio, vykusio 2009-10-05 d. 11:01:06 tarp abonento 37065777722 (naudojosi L.Stankūnaitė) ir abonento 865777787 (naudojosi V.Naruševičienė) pokalbio turinio stenograma. Skambino L.Stankūnaitė savo seseriai V.Naruševičienei. Nr.1 – Violeta Naruševičienė, Nr.2 – Laimutė Stankūnaitė.
  1.Klausau
  2.Girdėjai naujieną?
  1.Kokią?
  2.Teisėjas Furmanavičius nušautas puse devynių ryte.
  1.Ką??????
  2.Jo, puse devynių, čia Senamiestyje ir man policija sako atvažiuos aišku čionais ir klausia ką aš veikiu ir panašiai žinai, ir sako reikės išsikviesti žinai, nes sako žinai ir jums gresia pavojus.
  1.Normaliai, ką aš sakiau. Jam stogas jau važiuoja žinok.
  2.Nu.
  1.Eik tu sau.
  2.Tai dabar laukiam vedėjo žinai, turi atvažiuoti. Nes nežinom mergaite kaip čia atiduoti dabar, tai žiūrėsim, spręsim čia tą reikalą.
  1.Sakai, žinai, tai net nežinau……
  2.(pertraukia) man iš srovių paskambino Kudabienė irg i, advokatė. Taigi Delfyje parašyta, paskaityk.
  1.Matai, aš jau išeidinėju iš namų, važiuoju (neaiškus žodis) pasiimti.
  2.Ai, įsivaizduoji?
  1.Eik tu sau…
  2.Na h uj, aš jau iš pradžių išsigandau, pagalvojau žinai ką sugalvojau? Pati supranti.
  1.Nu tai jau jo.
  2.Atsimeni, kai man būrėja pasakė, kad nušaus per šiuos metus kažką iš mano pažįstamų rato?
  1.Atsimenu, atsimenu.
  2.Nu va tau.
  1.Nu tai čia tu jo nepažįsti, tik tai tiek, kad jis įveltas į tą bylą žinai. Tai kaip dabar nori pasakyt jie jokio judesio nedarys? Aš nesuprantu.
  2.Tai nežinau, sakau, man iš kriminalinės policijos paskambino…
  1.Man tai niekas nepaskambino…
  2.Nes tu ne įtariamoji, o aš įtariamoji
  1.Nu tai taip, bet žiūrėk jis nuo ko pradėjo…
  2.Gerai, aš einu į tualetą, nes iš tualeto nenoriu čia dabar kalbėt
  1.Nu gerai, davaj.
  Šaltinių duomenimis, po Prezidentės pareiškimo, jog prievartos naudojimas paimant D.Kedžio dukrelę iš globėjos – netoleruotinas, prokuratūroje pasklido kalbos, jog jeigu mergaitė nebus prievarta, kad ir suvyniojus į antklodę, išnešta iš Venckienės namų, gali „sprogti“ Kauno žudynių byla. Kalbama, esą L.Stankūnaitės ir sesers paskutinis pokalbis prieš sesers nušovimą iš tiesų yra ne paskutinis – esą L.Stankūnaitė pasakė seseriai: „susidėk daiktus, tuoj tavęs atvažiuos paimti“, ir neva žino tikruosius savo sesers žudikus.
  Sklando kalbos, kad jeigu mergaitė per prievartą iki pedofilijos bylos pradžios iš Venckienės namų nebus paimta, baiminamasi, jog Stankūnaitė gali atskleisti, kas vyko pas jos seserį, kai jai buvo pasakyta „susirinkti daiktus, pas tave atvažiuos“.
  Primename, kad pagal V.Kondratjevo nutarties 31 psl. D.Kedžio dukrele po jos paėmimo iš N.Venckienės namų rūpinsis ne L.Stankūnaitė, o Policijos departamento Kriminalinės policijos biuras.
  “Nustatyta, jog ieškovei L.Stankūnaitei šiuo metu yra taikomos apsaugos nuo nusikalstamo poveikio priemonės, dėl šios priežasties išvadas byloje teikiančios vaiko teisių apsaugos institucijos negalėjo ištirti L.Stankūnaitės buities ir gyvenimo sąlygų ir įsitikinti, kad būtų užtikrinama vaiko teisė į sveikatą, poilsį, saugią socialinę aplinką“. (Kėdainių rajono apylinkės teismo 2011 gruodžio 16 dienos sprendimas Nr. 2-21-550/2011, p. Nr. 31).
  „Lietuvos kriminalinės policijos biuro Liudytojų ir nukentėjusiųjų apsaugos valdyba užtikrins būtinas sąlygas L.Stankūnaitės vaikui. Kvestionuoti valstybės pareigos ir galimybės užtikrinti saugias ir tinkamas gyvenimo sąlygas tiek L.Stankūnaitei, tiek ir jos nepilnametei dukrai, teismas neturi pagrindo.“(ten pat)
  KLAUSIMAS: AR MERGAITE RŪPINSIS TIE PATYS, KURIE “PASIRŪPINO” V. NARUŠEVIČIENE ?
  Naruševičienė TIKRAI SULAUKĖ “VEDĖJO”.

  w w w komentaras.lt/?p=14763

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Ko taip kukliai? Reikia reikalauti, kad transliuotų ir BBC, ir Al-Jazeera, ir Eurosport… Ir ekranus miesto aikštėse pastatyti, kaip per krepšinio čempionatą. Ir būtinai dar per radiją – jei būsių už vairo, neišgirsiu senosios indėnės žviegimo, o tokios atrakcijos praleisti negalima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. tik transliuoti, be jokių kalbų, o tai vėl sukurs pasaką, vieną jau girdėjom iš vaicekauskienės, tipo nenaudojo smurto, o mergytė visa apibraižyta ir nieko…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Veiduką mergytės reikėtų uždengti, bet filmuoti i-būtina. Ir ne vienam operatoriui, kurį galima nupirkti. Būtina ne mažiau kaip 3, nes bus iškirpta ir padarytas farsas. Ir jeigu institucijos, atsakingos, kad viskas vyks skaidriai – neturi bijoti filmavimo. Bet matosi, kad bjo Černiauskas ir kad rezultatai gali ir jiems būti nepalankūs, todėl ir priešinasi filmavimui. Filmuoti būtina, nes to reikalauja ne tik Venskienė, bet ir visuomenė-teisingos doros ir neiškreiptos informacijos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pritariu transliacijai. Būtina, nes jais tikėti negalima. Jei nieko nėra tai ko taip bijoti? Aiškiai patys žino ir baigia susivelti mele.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Landsbergo,AMB-alo ar Fermer laikais Lietuvoje paruošti “teisininkai” užsienyje gali dirbti tik juodadarbio darbus-mėžti mėšlą,prižiūrėti kiaules ar karves,nors ,Lietuvoje dedasi dideliais teisės specialistais.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...