Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 12 Penktadienis
 

„Ženijasi“ A.Paulausko ir V.Uspaskich partijos

2011-04-09 15:57 | Naujienos | Komentarų (121)

Politikos sąvartyne atsidūręs Artūras Paulauskas pagaliau rado katę nešėją į valdžią - Darbo partiją (KK nuotr.)


Giedrė Gorienė

Buvo laikas, kai, kuriantis Naujajai sąjungai, į šią naują partiją narius pritraukinėjo tuomet tik verslininkas Viktoras Uspaskich. Daugiau nei prieš dešimtmetį tada dar aiškiai laužyta lietuvių kalba verslininkas iš Kėdainių kvietė smulkiuosius ir vidutinius verslininkus jungtis į Naująją sąjungą, ir faktiškai V.Uspaskicho iniciatyva buvo įkurta nauja politinė jėga.

2000 metų rudenį, laimėjęs Seimo rinkimus ir tapęs Seimo pirmininku, Artūras Paulauskas atsidėkojo savo partijos krikštatėviui – Viktoras Uspaskich tapo Seimo Ekonomikos komiteto pirmininku.

Tačiau netrukus Seimo kuluaruose pasklido kalbos, kad „Artūro Paulausko partija – tai kiaura kepurė, savo partiją turėti yra pigiau“, ir Viktoras Uspaskich įkūrė savo – Darbo partiją. O netrukus du buvę politiniai bendražygiai – Artūras Paulauskas ir Viktoras Uspaskich – tapo didžiausiais priešininkais: Artūras Paulauskas net paraudęs per televiziją aiškino apie V.Uspaskicho ryšius su Rusijos spec.tarnybomis.

Tačiau, kaip sakoma, politikoje nėra nei draugų, nei priešų – yra tik interesai. Todėl pralaimėjęs Seimo rinkimus ir savivaldybių rinkimus, Artūras Paulauskas suprato, jog Naujoji sąjunga, kurią rinkėjai išmetė į politikos sąvartyną, jokios ateities Lietuvos politiniame gyvenime jau neturi, todėl pasiūlė V.Uspaskichui sujungti partijas. Vardan valdžios – patekimo į Seimą per 2012 m. rinkimus – A.Paulauskas sutiko ir V.Uspaskicho pavaduotoju po partijų susijungimo būti, ir Naujosios sąjungos pavadinimą politikos sąvartyne palikti…

Tiesa, tai ne pirmas kartas, kai eksprokuroro ir ekssuvirintojo partijos jungiasi į vieną – prieš praėjusius Seimo rinkimus šis klausimas taip pat buvo sprendžiamas, tik A.Paulauskas tada dar realiai nenorėjo įvertinti savo „politinio lavoniškumo“ ir pretendavo į susijungusių partijų pirmininkus.

Beje, Darbo partijoje sklando kalbos, kad ir Viktoras Uspaskich susijungusių partijų pirmininku bus neilgai – šį postą užleis Artūrui Paulauskui, kai tik Darbo partijos byla, o taip pat ir V.Uspaskich reputacija, Vilniaus apygardos teisme bus „išplauta“.

Komentarai

 

 

 
 1. Manau Uspaskihas daro diedeles klaidas primdamas primdamas i savo gretas nusikaltelius .Pirmas buvo bosas Gaidjurgio statytinis vakaru korporacijoje .Bosas vadovavo Klaipedos privatizacijai , ikures nekilnojamo turto agentura Vita .Kai buvo prichvatizuojamas Klaipedos krasto turtas i aukcijonus niekas neieidavo nes prie duru stovedavo Gaidjurgio berniukai . Tai buvo pusvelciui prichvatizuojamas Lietuvos turtas .Kai baigesi prichvatizacija staiga pasidare Gaidjurgis nebereikalingas buvo suimtas ir ikalintas iki gyvos galvos .Uztai Bosa jau dievas baudzia per jo vaikus ,neigalus vaikai .Dabar vel Uspaskichas daro klaida priimdamas i savo gretas nusikalteli Paulauska , kuris sukure Pedofilu teisesauga budamas valdzioje .Jo sukurta sistema zudo zmones ,prievartauja musus vaikus . Jie net pakele ranka pries neigalius vaikus .Ateis atpildas ir Paulauskui . Dievas viska mato .Manau pasirinkdamas nusikaltelius i savo partija Uspaskichas parase nuosprendi savo partijai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Vienijasi du supuve dalykai.Kazin kas is to iseis?Man nenorom atrodo,kad vienam sendien reikia dideliu rysiu supuvusioje teisetvarkoje,o kitam reikia nors truputeli proto ir reklamos.Nes kitaip butu nekoks vaizdelis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Dar kazkaip tikejau tuo svarsciku, bet kada pamaciau jog del valdzios su paciu velniu gali eiti obuoliauti, tai supratau, kad stipriai stipriai klydau. Vis del to A. Matulevicius yra 120 % teisus rasydamas apie suvirintoja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Niekas nestebina, nes šios partijos labai panašios savo ideologijomis… Tik dabar dar daug žmonių yra suklaidintų ir balsuoja už DP, bet kai susijungs tai pamatys kas yra kas…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Suvirintojo specialybė yra labai vertinga ir paklausi visame pasauly. Tokia spacialybė žmogaus nežemina – atvrkščiai išaukština. Va teisininkų mes tikrai nemylime ir negerbiame.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Kur gauti atžymėtų pinigų ar kur pinigus atžymėti? Ruošiuosi sugauti vieną ar du kyšininkus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Man jis niekada neatrode garbingas.Jo apgaulinga isvaizda ir grazbyliavimas visuomenej ,kelia pasibjaurejima.Dar nepatinka ir tai, kad jis palikes savo pirmaja seima, kad yra dirbes “teisetvarkoje”, kad jo tevas yra KGBistas. Mano akimis P yra lietuvos stribas,kuris galetu susijungti ir su paciu velniu.Daugiau niekada nebalsuosiu uz Uspaschika tai pat.Nemaniau, kad jis toks naivus ruselis, kuriuo gali pasinaudoti tokie zmones, kuriems Uspaschikas anksciau atrode visiska priesingybe.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. iš patirties,,,ir iš prigimties… jai skirtingu poliu elementai susijunge-lauk rimtos bedos..ar žaibo.šio atveju žaibas bus,mirčiu politiniu bus,purtis savo gale ir žmones.vaizdelis—-bus nekoks,kai susitinka tas kuris žinas ir tas kuris neturi žinas..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Glauniasias “teisolis” per LNK piktinosi, kad D. Valys mazina etatus!!!! Laaabai buvo piktas. Matyt, valantinas , petrauskis ir panasus “dirbo” blin gerai, arba labai gerai.
  Tik , va, Valys ne jo cholujus. ir neduok dieve ……padarys klaida…(as taip supratau
  sedbara)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. kada gi Lietuvos zemele atsipalaiduos nuo tokiu MONSTRU, kaip svarscikas, kruvinasis “prokuroras”, lubys, mockus, kirkilas….Gal juos birzelio 14d. galima prie Laptevu juros, i ekspursija gyvuliniame vagone pasiusti? Su one way ticket, tsakant.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. 1 menesi, budamas prezidentu ,1 ejlei uzdare Spec. archyva….. Tai laikais, kai agurko lykimas kabejo ant plauko, buvo isvaryta is darbo Apygardos mokescio inspekcijos virsininke, nes ji atkase agurko aferos,…liudyninkas “pasikore”…. ir jau po to jis atsidure politikoj. Manau, kad ‘ “vestuves ” jau ne pirmos su buvusiu prokuroru ir politiku.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. cia tik smulkmiena, daug anksciau, galyngas Agurkas, turejo rymta seseli su
  “pasikorusiu” liudituoju Vitauto Matuleviciaus laidose. Iki sol Vytautas M. talentingas, drasus zurnalistas, del Agurko pageidavimo, negali dirbti pagal savo profesija. Pats VRM ministeris Sukys slaptai vaziavo i Maskva, kad ikalbeti Viktora gryzti i Lietuva…..Cia tau ne peleckis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. kas proto turi tas nebalsuos nei uz ta kisenini prokurora nei uz uspaski o tie kurie durni tegul balsuoja ispisti liaudiskai sakant yra dabar seimo daugumos tas pats bus ir po sekancio balsavimo ne ti uspaski ir prokurora i politini siukslyna reikia ismesti bet ir kitas partijas taip pat kol nors vienas situ esamu veikeju dar bus kurioj nors partijoj

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Uspaskichai – Tu buvai vienintelis už kurį LR dar buvo galima balsuoti. Pakso partija tapo aiški, kai be jokių išlygų palaikė prokurorą valantiną, kuris padarė neįkainojamą žalą LR teisėtvarkai (apie tai net LR seimo kamisija konstatavo). Buvai likęs vienas, už kurį dar galėjo balsuoti normalūs LR piliečiai. Dabar tu, susidėjai su pedofilų gynėju, kuris nusišneka viešai. Jis gina tave, kad tavo kaltė neįrodyta, bet jis apkaltino LR didvyrį Kedį, nors dar niekas tos kaltės neįrodė. Mano nuomone tu uspaskichai, turėtum pridusti. Sėkmės. Dabar tikiuos, kad Peleckis niekur nedings, savo įsitikinimų nepakeis, tai dar už jį galės balsuoti, daugiau tikrai nėra už ką.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tai iš konteksto supratau, kad čia rašė čekistas. Nes paleckis gina KGB sluoksnius, esančius ir veikiančius Lietuvoje. Palechkis viekia taip, kaip jam diktuoja Kremlius. Tai kas čia Lietuvoje po galais vyksta? Gal masinis genocidas?

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Debiliuk nurodyk KGB sluoksnius, nes viena tik Prunskienė buvo paskelbta agente ir teismų išteisinta. Tik keliasdešimt lietuvių buvo užėmę aukštesnį postą saugumo struktūrose ir nėra turėję aukštesnio laipsnio nei papulkininkio. Pulkininką gaudavo išleidžiami atsargon.
    Todėl mažiau lok apie KGB nes tai tik įrankis komunistiniu vadovų rankose.

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • Paižiūrėk kiek Lietuvoje Sovietų (homo-sovieticus), tada ir kalbėk. Jie plūsta į Lietuvą kaip tarakonai. Tuo tarpu lietuviai bėga iš tėvynės (paaiškinsiu – tremiami).
     Noriu paklausti, kodėl dalis tokių Lietuvos sovietų apsimeta “lietuviais”? Beje, jie ne tik griauna Lietuvos ekonomiką ir kultūrą, bet čia taip jie adaptuojasi ir griaudami nuo amžių nusistovėjusį (sąžiningo, padoraus, mylinčio savo artimą) lietuvio įvaizdį, formuoja “kacapiško lietuvio-mutanto” įvaizdį. Po to žiniasklaidoje ir sklando gandai: kokie tie lietuviai agresyvūs, žiaurūs, neteisingi, žudikai, korumuoti. Tikri lietuviai tokie nebuvo per amžius, ir nebus!

     Thumb up 72 Thumb down 0

     • Tai tavo vadinami “homo sovietikus” buvo visi Lietuvoje kurie priklausė komunistų partijos Lietuvos skyriui. Iš jų tik vienetai tiko KGB etatiniais, kiti tegalėjo agentėliais būti. Tačiau net agentams buvo taikomi gana dideli reikalavimai, todėl daugelis lietuvišku komunistų tiesiog norėjo geriau gyventi ir gyveno nei partijai nepriklausanti dauguma.
      Dabar partijoms priklausančiu kvailių net daugiau nei sovietiniais laikais. O komunistų partija dar nėra pripažinta nusikalsta organizacija ir nei vienas kompartijos narys nebuvo ir nebus nuteistas kaip priklausantys nuskalstamai gaujai.
      Ir mūsų laikais daugelį partijų galima prilyginti nusikalstamoms gaujoms nors jose nėra nei vieno KGB etatinio.
      Tad “homo sovietikus” visai nesiskiria nuo tavęs daune ir tau ir tokiems kaip tu savo laiku bus sugalvotas pavadinimas nevadinant lietuviu.

      Thumb up 72 Thumb down 0

     • tu debilai nelaimingas,tai kas trukde Paleckiukiuj sedeti pas socdemus,po tevo sparneliu,po AMB stogu ir butu tikrai netruke,bet jis spiove,i ta patogu gyvenima ir isejo tikrai ir nuosirdziai,paziurek,net ta mazgote Maldeikiene,ir ta pila,srutas ant P.jinai o ir kiti nesupranta,kaip galima savo noru palikti lovi,kaip ir tu debile nieko nesupranti.

      Thumb up 72 Thumb down 0

     • Lansbergini padlaižį, prabusk vieną kartą. Baltijos kelyje, ir prieš tankus prie bokšto stovėjo ir parlamentą gynė tie patys “homo sovietikus”. Jie, ” homo sovietikus”, kovojo už laisvę ir nepriklausomybę labiausiai rizikuodami. O dabar per 21 metus konservatoriai su bedieviais krikdemais ir neva tai socdemais užauginot tokią vartotojišką kartą su kuria jau patys susikalbėti nesugiabat, o jie tai jau ne “homo sovietikus”, o vienas kitą valgantys padarai. Liudna, bet ką pasiklosit, taip ir išmiegosit. Reikėjo tausoti, saugoti, puoselieti tą “homo sovietikus” ir jų dvasią, tai ir šiandien jie tvirtai gintų savo valstybę, dirbtų tėvynės labui, o neatstatinietų Anglijos ar Norvegijos ekonomiką. Nesvajokit, joks kinietis ar tukas nedirbs už lietuvišką atlyginimą. Įstorija ne kartą parodė, kad lengvai atėjęs miljonas lengvai ir išeina.

      Thumb up 72 Thumb down 0

   • Tai iš konteksto paaiškink, iš kur atsirado slapyvardis “fermeris”, paaiškink, kaip kažkoks lensbergis grįžo į TSRS ir susigrąžino žemę, kaip niekad netarnavęs nusikalstamai TSRS KP iš okupacinio režimo gavo profesoriaus vardą ir už kokius nuopelnus (iki šiol jo neatsisakė), paaiškink ką reiškia slapyvardžiai “amb”, “abonentas”.

    Thumb up 72 Thumb down 0

   • Jei moki zmogau stebeti ir stebedamas analizuoti, tai turi matyti, kap Paleckis augo tiesiog musu akyse. Per tuos 20 metu, sis zmogus dirbo, kure, kovojo. Bet neteko matyti jo veiksmu nukreiptu pries Lietusos tauta. Klaidu pridarome visi, bet tai zmogiska, nes visi klysta. Neklysta tik tie kurie nieko nedaro. Nera Lietuvoje zmogaus, labiau ar daugiau besirupinancio Lietuvos pilieciu, nei Paleckis. Jo kalbose, jo zodziuose visada pirmoje vietoje socialines garantijos, lygios teises su visais Europieciais. Ne Paleckis privede Lietuvos zmogu prie to, kad jis tapo biedniausias ES. Ne Paleckio deka lietuviai emigruoja, ne Paleckio deka Lietuva uzima pirma vieta Europoje pagal korupcijos mastus. Tai ka daro Paleckiukas yra daroma valstybes naudai ir toje valstybeje gyvenanciu zmoniu gerovei.

    Thumb up 72 Thumb down 0

   • Turbut nelabai supranti kas yra partija. Zvengti reikia tada, kada ismanai ka kalbi, o ne tada, kai tavo mintys tiesiog debilisos.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Darbo partija prarado trečdali rinkėjų.Tas perversmininkas ir parsidavėlis Paulauskis, sėkmės tam atlapaširdžiui častuškų mėgėjui laimės neatneš. Žlugs jo partija., Viktorai, kam tau to reikėjo, KLGB yra KGB.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Viktoro Uspaskich situacija labai panaši į Laimos Stankūnaitės – nuteisti reikia, o nėr už ką. Kaip nuteisi Stankūnaitę už tai, ką garliavinė teisėja prifantazavo, neturint konkrečių neginčijamų suteneriavimo įrodymų, vien todėl, kad to taip labai norėtų Kedžvenckių gentis.? V.Uspaskich situacija dar juokingesnė. Prisisapnavo TS-KDP vadukams (kaip Venckienei pedofilija), kad DP vadovui „atėjo“ iš kažkur 24 milijonai, ir „išėjo“ kažkur 23. Kur tas vienas milijonas nuplaukė, žino visi politikai ir prokurorai. Juo buvo padengtos prezidento V.Adamkaus rinkiminės skolos ir paskatintas A.Paulauskas už prezidento R.Pakso nuvertimą. O nei iš kur atėjo, nei kur išėjo tie 23 absoliučiai teisėsaugos nedomina, nes neturi jokių įrodymų kad jie iš vis buvo. Visi įsitikinę, kad taip galėjo būti, bet remiantis kubiline konservatorių kitų partijų žlugdymo versijos prielaida, partijos vadovo nenuteisi ir nepasodinsi, kad ir kaip jį besistengtum buchalteriu padaryti. Tai va metų metais tas politinis spektakliukas publikos aistrom kurstyti ir tęsiasi.
  Visai be reikalo užsipuldinėjate lietuvišką Temidę – su kriminaliniais nusikaltimais jį susidoroja visai neblogai, o va su politiniais žaidimais susidoroti ji bejėgė, nes pati sėdi tų politinių žaidėjų kišenėje. Niekas gi nenorėjo, nenori ir niekada nenorės „mirti“, užsimojęs kardu prieš savo „gimdytojus“.
  P.s. Ir vėl eilinį kartą politiniai strategai „pramovė pro šikšnelę“. Ką besakytume, – na nemoka įtikinamų versijų sukurpti – nors tu ką. Subliūkšta jos kaip kukurbezdaliai, vos tik prisilietus. Svietą tik juokina su savo visais „leido suprasti“, „pedofiliniais klanais“ ir „iš Dangaus sningančiais ir ištirpstančiais milijonais“. Bet lengvatikiai kimba, kaip kvaili karosai ant pliko kabliuko. O to politikams tik ir reikia. Užsiėmusi smulkiomis tarpusavio rietenomis publika nebesuvokia realios visumos. Tokią kur kas lengviau valdyti ir nuo jos gvelbti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Na kad vadinama „juodoji buhalterija“ buvo vedama Uspaskicho partijoje tai nepaneigsi. Ant pats Viktoras nustebęs per TV stebėjosi ir tvirtino kad tokias buhalterijas turi visos partijos tik kažkodėl prie jų nesikabina. 24 milijonai matomai atsispindi buhalteriniuose veiksmuose, o kaip Viktoras pirko pilietybę iš Adamkaus neturėjo pasisekimo visuomenėje, nes juodieji politikos valdytojai pasistengė jog šis skandalas labai greitai nutiltu. Taip pat kaip greitai buvo nutildytas net tarptautiniu mastu kilęs kalėjimų skandalėlis. O pedofilijos byloje per daug įtakingu asmenų buvo ir yra suinteresuoti kad byla butu aptildyta ir tam net dideliu nuolaidų padaryta ir net prokuratūra pradėta reformuoti. Sutinku, jog dedamos didelės pastangos jog visuomenė nesugebėtu atskirti kur slypi visos šalies problema ir pati visuomenė pasiklysta tarp smukiu skandalų ar įvykių.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • per ta viena nakti visuose vikondos kompuose buvo pakeisti visi kieti diskai, tad ir jokiu irodymu nerado, bet uztat kiek prokuroru ir tyreju giminaiciu stebuklingai praturtejo.

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • Venckienes “fantazijos” butu virte realybe, bet, kad vienas po kito pakasami liudininkai…. Na o kas del lietuviskos politikos, tai ji Vilniaus gelezinkelio stoties prostituciu lygio….

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Šik-šnelė, konkrečių neginčijamų suteneriavimo įrodymų nereikia , nes visi pedikai sodinami pagal prievartautų vaikų parodymus..

    Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Matomai dar mažai kas suvokia jog policija, kuri turi masiniams neramumams malšinti atskira dalinį ir teisę bet kuri kitur dirbanti policininką permesti neramumams malšinti ir prokuratūros ir teismai yra viena iš valstybės valdymo ar valstybės valdančiųjų represiniai organai, kurių pagalba valdoma visuomenė. Matomai mažai kas prisimena kas įsakė šaudyti guminėmis kulkomis į protestuotojus, ir daugeliui atrodo, jog špygų rodymas pro seimo langus negalėjo išprovokuoti įvykių. Net kryptingas prokuroru ar prokuratūrų kritikavimas kai kam gali atrodyti kaip teisingumo gynimas, nors tai tik vienas iš profesiniu klanų, kurinė susiformavo su aukštesniu valstybės vadovų palaiminimais. Gal būt tai politinis aklumas o gal tikslinga ir kryptinga veikla, norint nukreipti dėmesį nuo aukščiau sėdinčiu nusikaltėlių. Nors nėra kaip apkaltinti tų kas nesiima nieko kad butu išnaikinti profesiniai klanai. Tad jei jau nebeveikia šūkis jog dėl visko kalti rusai, jog visuomenė vis daugiau suvokia jog dėl esamos padėties jau nebe rusai kalti, tai tereikia jai įteigti jog dėl korupcijos, vagysčių valstybiniu mastu, kalti prokurorai, kurie nekelia bylų aukščiausiose postuose sėdintiems. Na tad ir kadangi bylos neiškeltos ir teismuose nenuteisti nei vienas stambiausias aferas ir vagystes vykdęs ir vykdantis, tai nusikaltėlis yra nekaltas kol teisme valdžios paskirtas teisėjas nepaskelbs kas kaltas. O teisėjai irgi turi savo klaną, savo etikos komisiją, kaip ir visi klanai, kaip ir seimas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

   • Aktyvus tik Uspaskychas. Paulauskas kaip daiktas, kaip “tabelnoe oruzie” Buvo pasodinas kazkada i kede, tai ir isivaizduoja, kad ta kede jam amziams prie siknos priaugo. O ka Uspaskis, siltai sedi, skaniai valgo, taukais smegeneles apteko…Kokia is jo nauda Lietuvai? Gal kas geriau ismanot, pasakykit ka duos Lietuvai Uspaskis?

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • Kokia nauda iš Uspackich?

     Gal po surašymo išaiškės, kad “daugiausiai” emigravo iš Kėdainių?

     Ot džiaugtumėtės.

     Thumb up 72 Thumb down 0

     • O kokios naudos Tamsta iš jo laukiat, kai patys jį taip niekinat, ėdat, vaikotės ir net neleidžiate nieko daryti? Seime jis buvo nei geresnis, nei blogesnis iš 141 seiman išrinktų perlamentarų. Jūs gi patys jį į seimą išrinkote, patys ir į Briuselį ištrėmėte. Tai ko dabar ašarojatės?

      Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Na tai kokie pas mus prokurorai jei jie del to kad gautu galimybe nusikalsti susideda su rusu saugumu(nors abejotina kad taip nebuvo anksciau). Nieko pagaliau jei ivyks sis sandorius tai ir darbo partijos dienos bus suskaiciuotos. Tai tik bus zmonems geriau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Na ir pasakei, nei 5, nei 10. Man tai skamba: KGB Lietuvoje galima nurašyti, nes ji yra atgyvena.
   Mano nuomonė : KGB Lietuvoje reikia naikinti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Tau kvaily jau buvo paaiškinta kodėl KGB Lietuvoje neturėjo tiek galių kaip Rusijoje. Tačiau gal tu turi tikslą nuslėpti kad KGB vadovavo kompartija ir konkrečiai Lietuvoje antrasis LKP sekretorius. Noras suversti visą kaltę KGB kuri tebuvo viena iš komunistinės partijos represiniu organų, labai reikalingas komunistinės partijos nusikaltėliams kurie savo nusikaltimus primeta KGB.

    Thumb up 72 Thumb down 0

   • Matomai taip galima patesinti ir fašistinį rėžimą juk nacionalsocialistinė Vokietijos partija nekalta, kalti SS, ar Gestapas.
    Paskaityk bent „Fašizmas – Vikipedija“, kad suprastum kodėl komunizmas panašus į fašizmą.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Ar darbo partija sustiprės jei seime jų padaugės vienu visuomenės atstovu nuo Paulausko? Ar Uapaskich kvailas, kad gelbėtu buvusi draugą kuris daugiausia prisidėjo prie jo ir jo partijos nustūmimo į pakraštį? Kažkodėl niekas nekalba apie Darbo partijos ar finansavimo finansinius sunkumus, apie areštuotus ir vis dar neatiduodamus milijonus. Neverta galvoti jog kažkoks vienas milijonierius išlaikytu partija savais pinigais, nesuradęs rėmėjų ar nesurinkus pinigų iš į postus pastatytu savųjų. Tad viena iš vestuvių priežastis gali būti ta jog Paulauskas sugebės gražinti Darbo partijos areštuotus milijonus, jau nekalbant apie numarinta bylą ar net galimai visiška išteisinimą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Aš manau, kad čia eina kalba apie visišką išteisinimą, kas su dabartiniu Vilniaus apygardos teismo pirmininku yra visiškai realu.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Ir aš taip manau, nes Uspaskichui reikalingas tik visiškas išteisinimas kitaip besitęsianti byla ar net galimas net simbolinis teistumas, sugadintu jo kaip verslininko įvaizdį ne vien Lietuvoje. O tai gana reikšmingai gali trukdyti ir finansinei sėkmei.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Trumpai tariant: visiškas partijos fiurerio fiasco. Dabar šio dueto draugijoje trūksta tik daktaro.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Negi sunku suprasti, kad Uapaskichui rupi savi reikalai kaip ir kiekvienam partijos lyderiui, partija reikalinga tik saviems tikslams pasiekti. Tai ar subyres partija kai neteks milijonieriaus finanasvimo ar Paulauskas sugebes rasti pinigu ir pamaitinti partijos sarasiuka, dar nera aisku.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Ginant viešą interesą rimčiau teko susidurt -prezidentė bando gint -kiti iš paskos. O teisėsauga su tokiais susidorot skuba už menkniekį prisikabinus. Tad Lietuvoj problema yra tame, kad labai neatsakingi valdyme. Reiškia aną savaitę visi matė, kai prezidentė viešėdama Norvegijoje derasi dėl finansinės paramos ir sprendžia energetikos klausimus. Vietoj to, kad pirmi tai turintys spresti vyriausybė su Seimu neranda kuo užsiimt -arba buria krizės pabaigą, arba daro interpeliacijas, kad išsiaiškint kuo ministrai užsiminėja -ir visiems dzinkt rimtos valstybės problemos. Arba dėl atominės uždarymo per referendumą į ES visi matė -kol alaus nepadavė už balsą -nebuvo eilių… Kai padavė, net grūdosi prie balsadėžių ir Maxsimos kasų -kur balsavo ir už atominės uždarymą (nors panašu tuo atveju bent už ką būt balsavę)-nesvarbu tada buvo. Dabar kiti kalti -kad patys nubalsavo -kad atominę uždaryt. Net bijo prisipažint, kad patys balsavo. Tai yra valstybė absoliučiai neginanti savo interesų ir nesistengianti -ir net patyčias rodanti atžvilgiu tų -kurie tai reti bando daryti. Ne veltui valstybės valdymas fiasko -bankrote sėdi, o vaizduoja kažin ką -su rusais dėl dujų susipykę kai estai su latviais sutaria -iš rusų elektrą pigiau perka ir saviems dar brangiau perparduoda ir ant rusų burnoja -su lenkais ir fiasko -su savo liaudim kurią sugeba skriaust tik taupymu prisidengiant ir fiasko… Trumpiau pūlinys pats jau neišsitenka savyje…ir jiems gal patiems neaišku -kieno naudai dirba?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tai kad musu vyriausybe neturi kada savo darbu dirbti. Kubilius nuleke i drabuziu valikla nunese savo kosciuma nes ruosiasi i kelione kur bus eisena del a.a.Pauliaus II. Tai jo darba prisieina prezidententei dirbti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ne uždaryt AE,o sustabdyt balsavom per referendumą.Galima ir reikėjo derėtis [krįzė] dėl AE darbo pratesimo.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 22. ..o jeigu rimtai tai manau,kad tai yra mirtis darbo partijai.. nes Paulauskas yra velnio apsestas.. jo zmones tiesiog nekencia.. setonas jame gyvena.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras