Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

„Ukrainiečių Vikileaks“ paviešino skandalingus M.Saakašvilio pokalbius

2015-11-02 11:49 | Užsienis | Komentarų (22)

"Ukrainiečių Vikileaks" paskelbė buvusį Gruzijos prezidentą Michailą Saakašvilį kompromituojančius pokalbius. KK nuotr.

Internete pasirodė, kaip rašoma, buvusio Gruzijos prezidento M.Saakašvilio pokalbių įrašai. Viename iš jų kalbama apie nešiojamą priešlėktuvinių ginklų sistemų pristatymą į Siriją. Šiuos pokalbius paskelbė „Ukrainiečių Vikileaks“.

Kur vyksta šis pokalbis, neskelbiama, tačiau spėjama, kad kalbamasi Odesos gubernatoriaus kabinete.

Pokalbis vyksta tarp Michailo Saakašvilio ir į priėmimą atėjusio buvusio Gruzijos gynybos ministro Davido Kezerašvilio. Kalbamasi apie spec.operaciją Sirijoje, kurią neva palaimino JAV Senatas ir kuri esą suderinta su CŽV.

M.Saakašvilis:Sėskis, Davidai. Palauk sekundę, įjungsiu anti-pasiklausymą. Makkeinas planas patvirtino, viskas galioja, kad tu žinotum. JAV Senatas pridengs. Sirijoje reikia trenkti rusams, nes jeigu rusai ir amerikiečiai iš esmės susitars, Ukrainą realiai mes… Jeigu taip bus, mums baigta! Sirijoje viską reikia pagreitinti. Tu jau paruošei mūsų vaikinus?“

Davidas Kezerašvili: „Taip, viską padariau. Šiandien išskrendu į Antaliją ir toliau vyksiu į Siriją. Jie buvo gerai apmokyti ir nusiteikę visus perplėšti. Tai mūsų kistiniečiai, stiprūs vaikinai. Ramzaną Mačelikašvili vadu paskyrė, visi keturi jo klauso. Šaudo iš visų ginklų, tikri NPGS specai ir profesionalai. Laukia konkrečių instrukcijų“.

M.Saakašvilis: Vadinasi, visa grupė bus Latakijoje, kur „An-Nusra“. Labai kietas planas gaunasi. Amerikiečių lėktuvą numuš rusų kariškiai. Tai pasakys belaisvis, kad numušė taikinį su NPGS. Juokinga scena bus, visas pasaulis kalbės. O atsakydami kurdai „stingeriais“ numuš rusų lėktuvą. Trumpiau kalbant, Sirijoje reikia sudurti kaktomis amerikiečius ir rusus. Ir turkai bus dėkingi, jie žada sukelti Krymo totorius. Makkeinas laukia mūsų veiksmų. Nes kitaip Obama nepakels savo užpakalio. Greitai rinkimai ir nieko nepadarys. Matai, Porošenko irgi pradėjo mosikuoti uodega prieš Putiną“.

Kitas paviešintas pokalbis – su A.Geraščenko, Ukrainos VRM ministro Avakovo patarėju.

M.Saakašvilis: „Laba diena, Anton. Mūsų vaikinai šiandien išskrenda. Kaip ten, viskas paruošta?“

Antonas Geraščenko: „Avakovas viską išsiuntė, ten po penkis NPGS „Verba“ ir „Igla-S“, pilna amunicija ir ekipiruotė. Didžiosios „zenitinės“ kelyje. Kai pereis sieną, jūsų atamanas, kaip ten, Aš-Šušani pasitiks, ir vaikinai bus jau reikale“.

Paties garso įrašo „Ukrainiečių Vikileaks“ nepaskelbė, tik esą buvusių pokalbių tekstą.

Komentarai

 

 

 
 1. Kažkaip nepaminėta kas ta Ukrainietiška Wikilks analogija,.. nėra konkretaus įrašo, o tik tekstinis ‘peckelis’ .. kas aplamai niekam nieko nesako. Tokiu šposų ir Lietuvose sočiai buvo , jei dar kas pamena Lietuvos ambasadorių pasiklausytus pokalbius telefonų …kaip man tai tokia informacija nieko bendro su realybe neturi o yra skirta šunims lodyti ..Seniau tokius tekstus labai mėgdavo ukrainiečiu ”pabėgėlis” andrey šaryj .. truputi ten truputi šen ..visur visko po truputi ir nieko konkretaus ..bet gerkle parėkti apie demokratijos aukas tai jau ko turi tai turi ..Čia panašiai kaip baba ,..googliniu vertėju naudotis moka, bet viskas tuo ir baigiasi ..

  Thumb up 0 Thumb down 5

  • negi nesugebi pabegti nuo savo buku smeiziku landsberginiu stampu?
   kas ta ukrainietiska vikilaks – gali susirasti pats, bet tau svarbu trystel.
   lietuvos ambasadoriu pokalbiai buvo tikri ir tikrai pasiklausyti. ambasadoriai buvo nubausti, vienas net atstatydintas. kaip matai, pats tvirtini, kad tai ne stasiu lodymas, o tikri faktai.
   smeizdamas saryj, tu niekaip niekad nepajegtum nurodyti bent 1 (vieno) fakto, kuriuo paremtum savo tryda. nes pas ji viskas tikra. skirtingai nuo grybauskinio ar parasenkinio rezimu propagandos.
   tu grynai kaip pikasas (slavinskas): moki tik sikti, meluoti, smeizti, niekuo nepajegdamas atremti, o tik vykdydamas partijos ir valdamciojo rezimo valia.
   pats supranti, kaip bukai ir skystai atrodo sitas tavo kliedesys, bet tu kitaip negali – vykdai uzduoti.

   Thumb up 3 Thumb down 0

   • kai sekanti karta pabandysi vėl kritikuoti susimastyk kad prieš imdamas mane kuo tai įtikinėti ,. pirmiausia būtina save tuo įtikinti ..cituoju tave :’pats supranti, kaip bukai ir skystai atrodo sitas tavo kliedesys, bet tu kitaip negali – vykdai uzduoti’. – Čia kas ?bandymas apeliuoti į mano sąžine siekiant iš jos ištraukti gailesti tam Ukrainos tautos išdavikui ? mielasis, tas ‘skurialupis’ net nesivarginą slėpti kad parazituoja savo tautos problemomis ,. ir atvirai šaiposi iš ja prislėgusiu problemų . Tokiu ir mes turime , tik ju balsas nieko jau vertas tapo. ,.skirtingai nuo Ukrainiečiu kurie vis dar jautrus tai temai .”rytai -vakarai”

    Thumb up 0 Thumb down 2

 2. cia paskelbta tik maza pokalbiu dalis.
  kam idomu, patys susiraskit УКРАИНСКИЙ WikiLeaks (skyrius – Украинский политик)

  Thumb up 6 Thumb down 0

 3. ….Panašiai turbūt veikdami iš Kijevo, tie “valcmanai” – su oro erves kontrolės, dispečerio komanda – radijo ryšiu: nukreipė Malaizijos lėktuvą, į nušovimo vietą, apimtoje karo tada – rytų Ukrainoje… Kad išprovokuoti, su svetimojo lėktuvo katastrofa : būtent NATO – pradžią karo, prieš Rusiją iš Ukrainos.

  Thumb up 10 Thumb down 2

  • – jau maniau ‘driokstelsiu’ kokiu puslapio didžio komentaru ..bet gi tas ponas trijų klasių vakarine baiges,.nelabai skaityti moka..tai koks tolkas brūžinti čia pirštu galiukas ..tegul sau čiauška nesąmones ir toliau .! bus pora kam nors ..

   Thumb up 0 Thumb down 5

   • tu tik ta darai, kad drioksteli: skysta tryda toliau negu matai.
    tu tik pats sau nejuokingas, juodindamas visus ir viska, kas neatitinka landsgrybiniam rezimui.

    Thumb up 2 Thumb down 0

    • įtariu tamstele sočiai vartėtės prie sovietų , atitinkamai toks ir pyktis matant tuos šiandieninius savo aptriušusius tapetus ,.aišku spėlioju..galiu ir klysti . Liaudies partija kaip ir Italijos mafija ..nemirtinga .

     Thumb up 0 Thumb down 1

 4. Susitinka du gruzinai, o snekasi rusiskai, naudodamiesi rusiska sakiniu daryba ;-))))))))))))))))))))))))00

  Thumb up 5 Thumb down 7

  • o kaip tu nustatei, kad jie snekasi rusiskai ir naudoja rusiska sakiniu daryba?
   speju, esi grynakraujis gruzinas-chacholas, kad is lietuvisko teksto nustatai jog sakiniu daryba ne gruziniska. ane?
   taip pat grynas grybokratijos patriotas, kuris visur visada uzuodzia rusus.
   saunu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 8 Thumb down 1

  • M. daje davit’! droze unda gavaket’ot’ qvelap’eri rats’ vilaparaket’! kho khvdebi ramkhela mnishvneloba ak’vs! maits’a erti antiproslushka ch’avrt’o!

   makkeinma damidastura, qvelap’ari dzalashia. senatidan prikritia gvek’neba. siriashi unda davart’qat’ rusebs, t’ore t’u sabolood moilaparakes amerikelebma da rusebma, ukarinas moisvrian. donbasi konservats’iaze midis, pridnestroviis proek’ti gaach’eres. karoch’e dagverkheva. es qvelap’eri unad davach’k’arot’ sirisshi.

   shen ch’veni bichebi gaamzade ukve?

   K. qvelap’eri gavaket’e, dghes saghamos gadap’rindebian antaliashi da ik’edan tsavlen. momzadeba kargi ak’vt’ gavlili da dukhzets’ arian. es ch’veni k’istebi magrebia. ramzana machelikashvili met’aurad gavsazghvret’, ot’khive ujerebs. qvela iarghidan isvrian da pzerkas spets’ebi arian. elodebian konkretul instruk’ts’ias.
   ————————————–
   ir t.t.
   juokingiausia, kad tas pokalbis tarp dvieju gruzinu vyko ne lietuviskai, ne ukrainietiskai, ne rusiskai, o gruziniskai!!!!!!!
   taciau patriotai net is to sugeba daryti isvadas apie rusiska sakiniu daryba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 5 Thumb down 1

  • o cia tas pat – gruziniskai. landsbergiuk, kokia cia sakiniu daryba?
   ————————————
   მ. დაჯე დავით!

   დროზე უნდა გავაკეთოთ ყველაფერი რაც ვილაპარაკეთ! ხო ხვდები რამხელა მნიშვნელობა აქვს! მაიცა ერტი ანტიპროსლუშკა ჩავრთო! მაკკეინმა დამიდასტურა, ყველაფარი ძალაშია. სენატიდან პრიკრიტია გვექნება. სირიაში უნდა დავართყათ რუსებს, თორე თუ საბოლოოდ მოილაპარაკეს ამერიკელებმა და რუსებმა, უკარინას მოისვრიან. დონბასი კონსერვაციაზე მიდის, პრიდნესტროვიის პროექტი გააჩერეს. კაროჩე დაგვერხევა. ეს ყველაფერი უნად დავაჩქაროთ სირისში.

   შენ ჩვენი ბიჭები გაამზადე უკვე?

   კ. ყველაფერი გავაკეთე, დღეს საღამოს გადაფრინდებიან ანტალიაში და იქედან წავლენ. მომზადება კარგი აქვთ გავლილი და დუხზეც არიან. ეს ჩვენი ქისტები მაგრებია. რამზანა მაჭელიკაშვილი მეთაურად გავსაზღვრეთ , ოთხივე უჯერებს. ყველა იარღიდან ისვრიან და პზერკას სპეცები არიან. ელოდებიან კონკრეტულ ინსტრუქციას.

   Thumb up 3 Thumb down 1

 5. Pagal M.Saakašvilio idėją, dabar sekantis iš eilės turėtų kristi su šimtais keleivių amerikiečių keleivinis laineris, kurį, atseit, numuš Rusijos naikintuvas ar raketa.
  Civilinėms oro pervežėjų kompanijoms gręsia bankrotas. Juk niekas nenuspės kada ir į kokį keleivinį lainerį, vietoj Porošenkos kareivių, nusitaikys Saakašvilio samdomi teroristai Sirijoje ar kitose valstybėse.

  Thumb up 10 Thumb down 2

 6. 300 metu patys ivairiausi diktatoriai bande priversti laisva Odesa nesti Jiems medu. Nepavyko. Ten priesnuodis neiveikiamas. Ukrainos korupcijos Asis. Bet vistiek pagarba Parasenkai, i sunkiausia bara metusiam norinti ir galinti Saakasvili. Pergale netikiu, bet palaikau.

  Thumb up 2 Thumb down 14

 7. Anekdotas. Bet nelabai juokingas.
  Žinau juokingesnių:

  – Koks pagrindinis masinio vartojimo produktas Rusijoje, užimantis pirmą vietą reitinge?
  – Putino melas.
  – O kodėl ne degtinė?
  – Nes degtinę vartoja daug mažiau žmonių.

  Rusija. Vaistinėje:
  – Man raminamųjų …
  Vaistininkas:
  – O receptą turite?
  Pirkėjas:
  – O ką, neužtenka Rusijos piliečio paso?

  – Putinas pasakė, kad Rusijos armija bus aprūpinta šiuolaikine puolamąja ir gynybine ginkluote, kurios neturi kitų pasaulio šalių kariuomenės.
  – A… Jis ir vėl apie moteris ir vaikus, už kurių nugarų slėpsis mandagūs „žalieji žmogeliukai“…

  Putinas slapta patikrino padėtį Novorosijoje. Pirmoje sankryžoje iš jo atėmė mersedesą, primušė ir įmetė į pakelės griovį.
  „Savi!“ – su palengvėjimu atsiduso Vladimiras Vladimirovičius.

  Thumb up 6 Thumb down 21

  • Aciu uz tai, kad platini Parsenkos ir Sobakasvilio kuryba.
   Anekdotai – vienintelis dalykas, kuri jie moka….

   Thumb up 13 Thumb down 1

 8. Sako bus ir garsas tikras Misa galvojo,kad turi gera anti pasiklausimo sistema,bet pasirodo yra geriasniu kuriu neveikia…

  Thumb up 17 Thumb down 3 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...