Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

„Liudininkas iš kosmoso“ sudėlios taškus ties Malaizijos „Boingo“ tragedija?

2014-11-17 12:36 | Užsienis | Komentarų (27)

Pasak paskelbtos palydovo-šnipo nuotraukos, Malaizijos lėktuvą pašovė naikintuvas

Likus vos kelioms valandoms iki „didžiojo dvidešimtuko“ vadovų susitikimo Australijos Brisbeno mieste, vienas Rusijos TV kanalas paviešino sensacingą nuotrauką. Pranešama, jog nuotrauką gavo „Boingo“ katastrofos ekspertizę atliekanti Rusijos inžinierių sąjunga (RIS) iš JAV aviacijos eksperto Džordžo Bilto.

Prie savo laiško, kuriame jis išreiškė pritarimą RIS išvadoms, amerikiečių ekspertas pridėjo ir iš kosminio palydovo darytą nuotrauką, kurioje aiškiai matyti raketos paleidimas iš po naikintuvo kairiojo sparno tiesiai į pilotų kabiną. Anot RIS pirmojo viceprezidento Ivano Andrijevskio, ekspertai atliko išsamią nuotraukos analizę, ir neaptiko jokių klastojimo požymių.

Iš nuotraukoje nurodytų koordinačių darytina prielaida, jog buvo fotografuojama iš amerikiečių arba anglų palydovo.

Apie tai, jog šalia „Boingo“ buvo ukrainiečių naikintuvas SU-25, jau po tragedijos skelbė Rusijos Gynybos ministerija (beje, ties šia vieta tenka konstatuoti, jog naikintuvai SU-25 nėra skirti atakoms „oras-oras“, jie skirti atakoms prieš žemėje esančius objektus, tad tomis vasaros dienomis galimai tiesiog įsivėlė klaida- vietoj „SU-27“ buvo skelbiama apie „SU-25“- S.S.). Tuomet ji paskelbė duomenis, bylojančius apie tai, jog lėktuvas galėjo būti numuštas iš oro. Tačiau tiek Ukrainos, tiek ir Vakarų valdantieji bei žiniasklaida tvirtino, esą „Boingas“ buvo numuštas iš zenitinio raketų komplekso „BUK“, kurio neva neturėjo Ukrainos kariuomenė, ir buvo dislokuotas sukilėlių kontroliuojamoje teritorijoje. Vakarai bei Kijevas dėl „Boingo“ numušimo kaipmat apkaltino Rusiją, ir per visus nuo katastrofos praėjusius keturis mėnesius komponavo „kruvinojo Putino“, naikinančio civilius lėktuvus bei žudančio taikius užsieniečius, įvaizdį.

Tai tapo anokiu „emociniu baubu“, kuriuo viso pasaulio, pirmiausia- Europos žmonės buvo bauginami „Rusijos grėsme“. Antai- Rusija neva ketina ne tik užgrobti Ukrainą (kuri europiečiams ne itin rūpi), bet ir veržtis toliau į Europą, ir štai jau žudo ramiai miegančius vakariečius- taikius lėktuvo keleivius- olandus.

Po katastrofos JAV ir ES sugriežtino sankcijas prieš Rusiją. V.Putinas buvo lyginamas su Hitleriu, iš Rusijos buvo reikalaujama atgailauti bei prisipažinti dėl nužudymo. Paskutinis pastarosiomis dienomis to reikalavo Australijos premjeras. Rusija savo ruožtu reikalavo neatidėliotino tyrimo. Tyrimas vyko ilgai bei vangiai, taip nieko ir neišaiškindamas. Ir štai – ši nuotrauka.

Nuotrauka padaryta iš JAV žvalgybinio palydovo.

Ar pasaulis sugriūtų, jei B.Obama pripažintų šios nuotraukos tikrumą?

Taip, žlugtų Kijevo režimas, kurį amerikiečiai rėmė, ir kurio pagalba jie siekė nutolinti Ukrainą nuo Rusijos. Taptų neįmanoma toliau versti europiečius taikyti sankcijas Rusijai. Jie greitai neatšauks tų sankcijų, tačiau tas siaubas, kurį sukels JAV taikomų metodų suvokimas, išblaivins daugybę europiečių.

Ar Obama galėtų žengti tokį žingsnį? Neaišku. Nes tai yra itin sunkus pasirinkimas.

Aišku, visa tai turi prasmės tik tuo atveju, jei „Boingą“ numušė Ukrainos naikintuvas nedalyvaujant JAV spec.tarnyboms. Ir net baisu pagalvoti, kas būtų, jei paaiškėtų, jog Kijevas tai padarė JAV iniciatyva, jog JAV sąmoningai, savo pamėgtu stiliumi, surengė šią provokaciją, kad viską suverstų Rusijai, ir kad išgąsdintų Europą bei pasaulį „Rusijos grėsme“, kad ir per savo sumodeliuotą, bet itin kraupų epizodą.

B.Obama galėtų guostis nebent tuo, kad tos tiesos atskleidimas pareikalaus daugelio metų, jei ne dešimtmečių. Tad jo asmeniškai gal niekas ir nepaklaus, ar jis apie visa tai nutuokė…

Parengė Sergejus Sokolovas

Komentarai

 

 

 
 1. Isdurtas su pacia durniausia klastote. Nors BBC butum paskaites- ten jau sekancia diena ruskiu klastote buvo ISAISKINTA!

  Thumb up 72 Thumb down 3

 2. Ir jo mela GARBINS IR PLATIS.KIEK RUSKIU PYDERA- ” OSVABODITELI” ar jo nuokrusa besersi- JIS VISTIEK TAIKYSIS RUSKIU NACIU FIURERIUI PUTLER XUILO SIKNA BUCIUOT. VA ir paaiskejo S. Sokolovai, KAD ESI DEBILAS, kuri isdure su eiline klastote cha cha cha!

  Thumb up 72 Thumb down 2

 3. tas rašytojas remiasi rusiška informacija?Pasiskaityk L.Ryte straipsnį “Pasaulį juokina nevykusi Rusijos propaganda dėl numušto lėktuvo” ir neskleisk čia nesąmonių

  Thumb up 72 Thumb down 7

 4. Ką Amerika išvaduoja – gaunasi VFR ir gamina BMW, Mercedes, Audi, Porsche. Ką Rusija “išvaduoja” – gaunasi VDR ir gamina Trabant. Ką JAV išvaduoja – gaunasi Pietų Korėja ir gamina Hyundai, Kia, Daewoo automobilius, Samsung elektroniką, stato didžiausius pasaulio laivus. Ką Rusija išvaduoja, gaunasi Š(ūdų) Korėja, kuri gamina……?

  Thumb up 72 Thumb down 8

 5. žiūrėjau su kokiu audringu entuziazmu, karštais aplodismentais Australijos studentai ir Vietnamo moksleiviai sutiko prez. Obamą. Ypatingai Vietname Obam1 6iltai ir draugi6kai visi sutiko. O Putino visi nekenčia ir nenori su juo turėti nieko bendro, atsisako su juo susitikti, sėėti prie vieno stalo. Tik runkelių bandatą pasaulyje nekenčiamą Rusijos teroristų vadą garbina ir gina.

  Thumb up 72 Thumb down 12

  • Obama dabar populiaresnis Vietname, Kambodžoje ir Kinijoje, negy pačioje Amerikoje. O Putino nekenčia ir niekina visur, išskyrus runkelių Lietuvą.

   Thumb up 72 Thumb down 10

  • Putiną visi myli ir gerbia.O tamsta, iš kokios teroristų valstybės atklydai,kad net lietuviškai rašyti nemoki?Esi supuvęs sėtinys,o vaidini šikantį katiną.

   Thumb up 72 Thumb down 1

 6. reikia teisti niekšus ruskių rublinius autorius ir komentatorius už valstybės išdavystę ir sodinti labai ilgiems metams. Skleisti Lietuvos okupantams palankią ir prieš Lietuvos sąjungininkus nukreiptą propagandą yra ne nuomonės išreiškimas, o valstybės išdavystė ir būtina ją taip ir vertinti.

  Thumb up 72 Thumb down 11

  • Jei valdžiažmogiai vykdo isterišką melo propagandą pagal jankių užsakymą-mano teisė pasakyti,kad aš tam nepritariu.Nemaišyk pigių tauškalų su valstybe.Būtent jie,mano nuomone,ir kelia grėsmę valstybei.

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • kas giria Lietuvos okupantus ir keikia Lietuvos sąjungininkus dėl savo durnumo, o kas tai daro už Rusijos spec. tarnybų pinigus. Pastaruosius reikia sodinti labai ilgiems metams už valstybės išdavystę.

    Thumb up 72 Thumb down 8

    • Ką tu dabar laikai Lietuvos okupantais? Gal NATO ? Matai, koks tu nesąmoningas….Taip, tavim organai turi susidomėti…:)
     :)

     Thumb up 72 Thumb down 2

 7. Visas pasaulis nekenčia Rusijos ir tyčiojasi iš jos vado Putlerio, tik runkelių banda tą išgamą garbina ir gina.

  Thumb up 72 Thumb down 10

  • o lygini save su visu pasauliu-tai sunkios ligos požymis.Daug agresorių šiepia dantis ir urzgia,nes jei drįs kąsti gaus per nasrus.

   Thumb up 72 Thumb down 3

 8. Propaganda, ginanti Lietuvos priešus ir istorinius Lietuvos okupantus ir nukreipta prieš Lietuvos valstybės sąjungininkus, yra ir turi būti vertinama kaip priešiška valstybei veikla, valstybės išdavystė, ypač kai tai atliekama už priešiškos valstybės spec. tarnybų pinigus.

  Thumb up 72 Thumb down 7

 9. Kodėl Rusijos propagandos ruporams kaip K. Komentaras neužkertamas kelias priešiškai Lietuvos valstybei veiklai vystyti ir Rusijos propagandai platinti? Kodėl Lietuvos išdavikai dar ne kalėjime? Laikas visiems suvokti skirtumą tarp nuomonės išreiškimo ir priešiškos Lietuvai valstybės propagandos skleidimą už pinigus.

  Thumb up 72 Thumb down 14

  • Nes tu dar ne VSD direktorius.
   Matai, dabartiniai VSD vadovai, matyt, nemoka įžvelgti “Lietuvai priešiškos propagandos” straipsnyje, kuriame nėra nei žodžio apie Lietuvą. Tai tik tokie kaip tu moka…

   Thumb up 72 Thumb down 2

 10. Pasaulį juokina nevykusi Rusijos propaganda dėl numušto lėktuvo.
  putinhuilo

  Thumb up 72 Thumb down 14

 11. duodu 99 % , kad tai Ukrainos darbas su jankių užsakymu. Amerika ištisas valstybes sugriauna ir žūsta tūkstančiai žmonių, o lėktuvas jai tai smulkmė palyginus. Jai nieko nereiškė dvi atomines bombas ant Japonijos numesti ir žuvo 200.000,- žmonių. Bet visi klapčiukai, tarp jų ir Lietuva kaip laižė taip ir tebelaižo jai.

  Thumb up 72 Thumb down 4

 12. ir manau ne paskutinis Jankių numuštas lėktuvas.Kas iš mūsų aukščiausiųjų valdžiažmogių atsiprašys Rusijos už šmeižtą?Tik Amerika ,be jokios sąžinės graužaties žudo žmones.

  Thumb up 72 Thumb down 4

  • Įdomu ar CCCP komjaunuolis Linkevičius išstenėjo kokį atsiprašymą Rusios federacijai už ,,Jūrų Vilką,, ?
   Tik šiaip įdomu…

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras