Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 12 Penktadienis
 

„Dalkia“ – „lengvų“ pinigų ieškotoja ar Prancūzijos slaptųjų tarnybų priedanga?

2011-04-06 11:49 | Naujienos | Komentarų (37)

Jūratė Žeimienė sutapimais netiki: tuo metu, kai Generalinė prokuratūra tyrė europarlamentaro pareiškimą dėl "Vilniaus energijos", bendrovę valdanti prancūzų įmonė "Dalkia" staiga nusprendė skubiai pakeisti "Vilniaus energijos" akcininką - akcijas perrašyti neseniai įkurtai įmonei (KK nuotr.)


Giedrė Gorienė

Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės skyriaus vyriausiasis prokuroras Zenonas Burokas paskutinę praėjusių metų dieną – 2010 m. gruodžio 31 d. – pasirašė raštą, kurį galima būtų pavadinti „naujametine dovana“ „rubikoninei“ „Vilniaus energijai“.

Paaiškėjo, jog 2010 metais tiriant vieno Europos parlamentaro pareiškimą, Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės skyrius nustatė, kad 2010 m. lapkričio 3 d. „Dalkios“ valdomoje (valdybos pirmininkas – A.Zuoko vaikystės draugas A.Janukonis) „Vilniaus energijoje“ neteisingai apskaičiuotas mokestinis nuostolis – „Vilniaus energija“ buvo pasididinusi mokestinį nuostolį net 13 095 242 Lt. Tačiau jokio kriminalo čia nėra – Z.Burokas pasidžiaugė, kad mokestinio tyrimo metu nustatytus trūkumus ir prieštaravimus „Vilniaus energija“ pašalino, patikslindama 2008 metų pelno mokesčio deklaraciją.

Z.Buroko rašte Nr.17.2-23552 taip pat teigiama, jog 2008 m. „Vilniaus energija“ deklaravo 72 943 951 Lt nuostolį. Tuo tarpu Vilniaus miesto savivaldybei buvo pateikti visai kiti skaičiai – kad „Vilniaus energija“ patyrė 125 mln. Lt nuostolį, ir šią sumą dabar dengia visi vilniečiai.

Vilniaus miesto tarybos narė Jūratė Žeimienė, paprašyta pakomentuoti Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės skyriaus vyriausiojo prokuroro Zenono Buroko pasirašytą raštą, – ką reiškia toks Generalinės prokuratūros geranoriškumas „rubikoninei“ įmonei, pasakė, jog Generalinė prokuratūra akivaizdžiai taiko dvigubus standartus.

Ko nemato ir nenori matyti Z.Burokas?

„Vos ne kiekvieną dieną mes galime pamatyti per televiziją, kaip puikiai dirba mūsų mokesčių inspekcija – pvz., išaiškino 100 tūkstančių litų neteisingai apskaičiuotų, nesumokėtų mokesčių. Persekiojami akcininkai, teisiami vadovai.

O dabar – matau, dokumentas, pasirašytas Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės skyriaus vyriausiojo prokuroro Zenono Buroko, kuriame labai švelniai pasakyta, kad mokestinio tyrimo metu nustatytus trūkumus ir prieštaravimus bendrovė pašalino, 2010 m. lapkričio 15 d. patikslindama 2008 metų metinę pelno mokesčio deklaraciją, kurioje 13 095 242 Lt sumažino deklaruotą veiklos nuostolį.

Tačiau už 2008 metus „Vilniaus energija“ vilniečiams yra „užmovusi“ 125 mln., apie kuriuos aš jau kalbėjau – jie yra nepateisinti niekuo, ir vilniečiai moka – Taryba yra patvirtinusi. Ir Vyriausioji Kainų ir energetikos komisija laimino šį sprendimą.

Aš nesupratau, apie ką 2010 m. gruodžio 15 d. kalbėjo D.Janulionis, paaiškindamas man, kad „ponia Žeimiene, nežiūrėkite jūs į tą pelno ir nuostolio ataskaitą, kurią turite iš Registrų centro, nes duomenys visai kiti“.

Teisingai, aš tada dar neturėjau tų duomenų apie patikslintą deklaraciją. Tačiau – svarstant šilumos kainą, niekas neprasitarė, kad už ankstesnį laikotarpį nuostolis sumažintas 13 mln. Lt. O vilniečiai tai toliau moka? Tai yra vagystė iš šito miesto, ir ne 100 tūkstančių, kaip parodo per televiziją, o 13 milijonų“, – „Karštam komentarui“ sakė Jūratė Žeimienė.

Ji pašiurpusi, kad Generalinės prokuratūros prokuroras Z.Burokas, kuris turėtų ginti viešą interesą, šituo savo nutarimu „advokatauja“ „Vilniaus energijai“ ir gina ją.

„Tai palaukit – neteisingai suskaičiuota 13 milijonų. Tai reiškia, kad iš savo postų turėtų lėkti visi „Vilniaus energijos“ vadovai ir finansininkai. Maža to, ataskaitos buvo audituotos – kur žiūrėjo auditas? Ir dar – jei prancūzų „Dalkia“ yra gerbtina įmonė, iš karto turėtų pakeisti „Vilniaus energijos“ vadovą“, – mano J.Žeimienė.

Jos nuomone, šis Generalinės prokuratūros prokuroro Z.Buroko dokumentas į prancūzų kalbą nebuvo išverstas. „Nes Prancūzijoje vadovai lekia iš savo posto už milijoną, o čia – 13 milijonų. Lietuvos mastais tai yra labai dideli pinigai. Ne kiekviena įmonė tokias apyvartas turi, o čia – nuostolis mažinamas 13 milijonų, ir tai niekaip neatsispindi vilniečių mokamoje kainoje“, – sakė J.Žeimienė.

Jos nuomone, nuostolius turi prisiimti „Vilniaus energija“. „Tačiau šiandien vilniečiai moka 125 milijonus – grynai „orinius“, ir niekas nemato jokių blogybių. Prokuroras iš karto turėjo kelti baudžiamąją bylą „Vilniaus energijos“ vadovams – tai yra aiškus dokumentų klastojimas. Be to, jie pateikė suklastotus dokumentus Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai, ir Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija, vadovaudamasi žinomai melagingais dokumentais, tvirtina jau kitą dokumentą, kuris turi pasekmes, – tvirtina šilumos kainą. „Vilniaus energijas“ pasididino savo sąnaudas. Tai kyla klausimas: kuo užsididino? O kur tie 13 milijonų dingo? Gal jų užtenka nematyti blogų darbų? Ir ar po tokio Z.Buroko nutarimo moralu prokurorams teisti bendrovę, kuri galbūt padarė nuostolio už 100 tūkstančių litų, kai, va, – 13 milijonų ir nė vieno kalto?“ – retoriškai klausia J.Žeimienė.

Taip, Z.Burokas teigia, kad „Vilniaus energija“ labai gera – pati pasitaisė. „Bet pasitaisė mokestinio tyrimo metu“, – pastebi J.Žeimienė.

Ji atkreipia dėmesį į dar vieną sutapimą šioje nešvarioje istorijoje.

Tyrimo metu – staigus akcijų perleidimas

„Sutapimų šiaip sau nebūna. 2010 metų pabaigoje buvo priimtas sprendimas, kad reikia skubiai perleisti „Dalkios“ akcijas – tik įkurtai, neaiškios kilmės bendrovei.

Tuo metu jau buvo atliekamas tyrimas pagal 2010 m. gegužės 26 d. Europos parlamentaro pareiškimą.

Taigi, rugpjūtį skubiai buvo įkurta nauja įmonė. Ir, matyt, tyrimas vyko ganėtinai sudėtingai, todėl buvo skubiai nuspręsta peržaisti akcijomis – akcininkas pasikeičia trečią kartą, ir 500 milijonų apyvartą turinti įmonė atitenka kažkokiai įmonei, kurios įstatinis kapitalas 37 tūkstančiai eurų. Kas tai yra? Tai yra niekis.

Maža to, mums buvo kalama, kad „Dalkia“ – garbinga firma. Tai ta „Dalkia“ įrodė, kad jinai neturi jokios strategijos ir jokio matymo 5 ar 10 metų į priekį, nekalbant jau apie ilgesnį laikotarpį, nes jau po metų „Dalkios“ akcijos „Vilniaus energijoje“ buvo neteisėtai perleistos – be Vilniaus miesto savivaldybės tarybos žinios, apie ką visi tylėjo…“ – sakė J.Žeimienė, šiandien Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje pasiryžusi siekti, kad klausimas dėl „Dalkios“ akcijų „Vilniaus energijoje“ perleidimo trečią kartą būtų išbrauktas iš tarybos posėdžio darbotvarkės.

Be to, J.Žeimienė išreiškė nusistebėjimą, kad visi svarbiausi sprendimai, susiję su „Dalkia“, priimami arba gruodžio 24 d., arba gruodžio 31 d., kas labai gražiai nuslopsta švenčių šurmuly.

Ieškokime prancūzų slaptųjų tarnybų?

„Karštas komentaras“ mano, kad „Dalkios“ veikla Lietuvoje turėtų rimtai pasidomėti ne tik teisėsauga, kuri, susidaro įspūdis, yra eurais užsiklijavusi savo akis, bet ir Valstybės saugumo departamentas, kadangi reikėtų ištirti, ar Lietuvoje po kai kurių įmonių priedanga neveikia prancūzų slaptosios tarnybos.

Praėjusią savaitę „Karštas komentaras“ tapo vieno pokalbio liudininku, kai prancūzas, kuris prisistatė kaip „Lietuvoje dirbantis auditorius Žero Liusje“ ir kuris vienam Vilniaus savivaldybės tarybos nariui teigė, jog nori susitikti, nes „žino, kaip sumažinti šilumos kainas Vilniuje“, apie šilumos kainų sumažinimo galimybę susitikimo metu nekalbėjo. Tačiau prancūzas labai domėjosi, kas bus Vilniaus meras, ar yra bent menkiausia galimybė, kad Vilniaus meras būtų A.Zuokas, kokia ta galimybė galėtų būti, o taip pat domėjosi Prezidentės Dalios Grybauskaitės bei premjero Andriaus Kubiliaus požiūriu į „Vilniaus energiją“. Be to, prancūzą labai domino, ką reikėtų padaryti, kad Vilniaus miesto savivaldybės sutartis su „Dalkia“ būtų pratęsta.

Taigi, kai kalbame apie Vilniaus miesto šilumos ūkio išnuomojimą prancūzų bendrovei bei Generalinės prokuratūros aukštų prokurorų „aklumą“ „Vilniaus energijos“ klausimais, ar šalia galimos korupcijos nereikėtų tirti ir dar vieno klausimo – ar mūsų teisėsauga bei atskiri politikai nedirba prancūzų specialiosioms tarnyboms? Nes sutikit – kai prancūzai domisi Prezidentės ar premjero nuostatomis dėl „Vilniaus energijos“, kyla rimtų abejonių ir klausimų – tai vis dėlto kieno rankose „Vilniaus energija“ yra: „Rubikonininko“ A.Janukonio? Prancūzų „Dalkios“? Prancūzijos slaptųjų tarnybų? O gal dar  kieno nors? (Nes, pvz., vienas buvęs CŽV pareigūnas man kadaise yra minėjęs, jog kai kurios Prancūzijos senos bendrovės yra visiškai ne prancūzų bendrovės – o priedanga buvusiai Rusijos KGB, t.y., žlugus TSRS, už KGB pinigus įsigytos bendrovės, kad į buvusias TSRS valstybes būtų galima ateiti “iš Vakarų”).

Papildyta 14.00 val.

Vilniaus miesto savivaldybės taryba Konservatorių frakcijos siūlymu šiandien iš posėdžio darbotvarkės išbraukė klausimą dėl “Dalkios” akcijų perleidimo jau trečiai įmonei, kurios įstatinis kapitalas – vos 37 tūkst. eurų. Toks Vilniaus politikų žingsnis – rimtas smūgis “Vilniaus energijai”. Ir tai rodo, kad Vilniaus politikai dabar turi kur kas didesnį imunitetą “rubikoniniam” marui, nei Generalinė prokuratūra, kuri peržengti Rubikono taip ir neišdrįso.

Komentarai

 

 

 
 1. Jūrate, Giedre, nei žvalgyba, nei dalkia. Rubikoniniai suranda eilinį kad ir prastai prancūziškai kalbantį šmaikštuolį iš sudegusio teatro, pakabina jam ant kaklo pakabuką ant tautinės juostelės su užrašu DALKIA ir su juo kažką pasirašinėja. Tikroji Dalkia gal net nežino, kad kažkokiam Wilno “išsinuomavo” bordelio imitaciją, Dalkia tokiu būdu neterštų savo reputacijos. Šitą galimą sandėrio su Dalkia imitaciją liudyja tie akcijų permetimai neaiškiams tipams iš matomai ofšorinų pakrūmių. Mūsų prokurorai žiūri per žiūronų kitą galą, todėl stambios aferos atrodo labai mažos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. VSD ka Jus ten darot str yr racijos saja su SSSR tu veikeju ! kap dabar invazija traktuot???? Medziaga Evropos spaudoj buvo Frace deuchland taip pat

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. SIANDIEN PASIZIUREJAU SASKAITA UZ KOVA,GYV.VILNIUJE,TAI VOS NENUMIRIAU,PATI DIDZIAUSIA SI SILDYMO SEZONA,NORS KOVAS BUVO SILCIAUSIAS,NEBEZINAU,KA DARYTI

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Ne Z. Būrokui dar ne pensija ,,, bet jo ateitis jau nulemta ,,, atsigrežkite ir pažiūrėkite , kas atsitiko su saugumiečiu V. Pociūnu , su prokuroru T. Birštonu , ką jie bandė padaryti su manim ir mano vaikais ?
  Z. Būrokas labai gerai buvo įtaisytas , į LR GP ikitesminio tyrimo ir kontrolės posto viršininko kėdę . Taip , kad visos numarintos ir vilkintos bylos , ėjo per jo rankas ,,,, o tai jau kvepia , tyčiniu pareigų neatlikimu ,,,, bet jei dėl jo tyčinio ir nusikalstamo neveiklumo patyrė nuostuolius fizinis ar juridinis asmuo , tai jau kvepia baudžiamaja atsakomybe , su civiliniu ieškiniu .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. paskutiniu metu tapusi dažna KK viešnia.Tai štai “vasario 3 dieną, bendrovė „City Service“ kreipėsi į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą (FNTT) dėl galimos J.Žeimienės nusikalstamos veiklos.

  „FNTT pareigūnams perdavėme „City Service“ teisininkų ir finansininkų surinktą medžiagą apie galimą finansinių machinacijų grandinę“, – teigė „City Service“ generalinis direktorius Žilvinas Lapinskas.

  Bendrovės FNTT perduotoje medžiagoje yra duomenų, atskleidžiančių galimus Vilniaus miesto valdžios atstovų ir organizuoto nusikalstamo pasaulio ryšius.

  Galimi finansinių nusikaltimų faktai paaiškėjo bendrovei „City Service“ įsigijus 99,9 proc. bendrovės „Fervėja“ akcijų. „Fervėjai“ priklauso 100 proc. „Būsto investicijų valdymas“ akcijų. „Būsto investicijų valdymas“ valdo keturias Vilniaus komunalines bendroves: „Karoliniškių būstas“, „Viršuliškių ūkis“, „Naujamiesčio būstas“ ir „Antakalnio ūkis“.

  „Perėmę bendrovės „Būsto investicijų valdymo“ valdymą išsiaiškinome, kad buvusi bendrovės akcininkė ir direktorė sudarė sutartį ir pasirašė aktus, kurių pagrindu vienai Kaliningrado srityje registruotų įmonių už galimai fiktyvias žodines konsultacines paslaugas buvo išmokėta 2,3 mln. litų“, – sakė Ž. Lapinskas.

  Pinigai praeitų metų pabaigoje ir šių metų pradžioje buvo grynaisiais išmokami įmonės kasoje asmenims, kurie gautus pinigus galėjo pasisavinti ir pasidalinti su galimo finansinio nusikaltimo organizatoriais ir J.Žeimiene.” Ir jūs dar ja tikite?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Aš už gerbiamą Žeimienę balsavau. Tai sąžininga ir darbšti moteris. O vagys iš zuokinio palėpės, nuskurdino visą Vilnių, sau susikrovę gražiausias pilaites Filaterų gatvėje, kaip p. Janukyno. Iš kur tie milardiniai rūmai, ogi iš nustekentų ir išvogtų vargšų vilniečių, kuriems priskaičiuoti nesąmoningi apmokėjimai už komunalines ir šilumos tiekimą. Leiskit žmonėms atsijungti nuo šio pragaro ir įsivesti kiekvienam vartotojui šilumos skaitiklius, tada ir baigsis šuniški vogimai.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Atskrend sakalėlis,kompromatą ant Žeimienės verčia (gal pletką),kaip ir ant Stulpino,kaip ir ant Mariaus,šablonas žodžiu,malčialink tipo.Bijokit pasakot.Žinoma visi mes nusidėjėliai griešni,todėl matyt tvarkingai eilėn sustoti teks.Pirmas stojas Zuokas,jį gaudyt reikia,skirtingai nuo Sado,jis bent jau matomas.Ir sekantys eilėje redakcijai žinomi,jums irgi.Na,o Žeimienė tik Nr.1001.kada dar jos eilė ateis.Prierašas.Ir mane eilėn rašykit, nr.13.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • galimai sieke isplauti pajamas ir nesumoketi mokescius, bet bent jau del jos veiklos dar niekas neplauke Nerimi aukstyn pilvu.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. ZENONAS BŪROKAS , skaičiuoja dieneles iki kol jam bus iškelta baudžiamoji byla . Rytoj paviešinsiu susirašinėjimą su juo el. pašt. ,,, labai bus įdomu … Įdėsiu pora laiškų , į šito straipsnio komentarus . Atleskite dabar neturiu laiko .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Kažkoks košmaras… O tam Burokui dar ne pensija? Gal kokį jaunesnį reikėtų į jo vietą?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Zuoko krikstatevys…. susigyminiavo, taip ir gavosi – Lietuva -visu spec. tarnybu poligonas,….
  ANEKDOTAS: ” NEPRIKLAUSOMA NUO LIETUVIU, VALSTYBE”
  Ramina tai, kad isdavykai savo tarnams buna tik negarbyngos sestiorkos.(nes
  prie progos ir motina parduos)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Zuoko krikstatievys., taip ir gavosi Lietuva visu spec. tarnybu poligonas,….
  ANEKDOTAS: ” LIETUVIAMS NEPRIKLAUSOMA VALSTYBE”

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Čia Zuoko reikia klausti (antraštėje pateikto klausimo0, pirmiau jam atidavus vėl Vilnių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Problema čia giliau.Kur jie tokį prancūzą rado,kuriam neaišku,kas čia pas mumi dedas?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. “kai prancūzai domisi Prezidentės ar premjero nuostatomis dėl „Vilniaus energijos“, kyla rimtų abejonių ir klausimų – tai vis dėlto kieno rankose „Vilniaus energija“ yra: „Rubikonininko“ A.Janukonio? Prancūzų „Dalkios“? Prancūzijos slaptųjų tarnybų? O gal dar ar kieno nors?”

  idomu ka tuo klausimu galvoja dvasiškas ganytojas AJB

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Va del tiek milijonu verta siekti mero posto.Kam but seimunu,kam but kokiuo tai ambasadorium,kai gali ikrites i mero kede va tokiuos 13 milijonu pasidalinti na trajyh?Mane uz 200 litu nesumoketu mokesciu uzdejo bauda 300 litu ir uzdare saskaitas nieko nepranese,atseit nesumokejau baudos ir nepadengiau skolos.O cia vienam upiskichui kelis milijonus dovanoja ,atseit taikos sutartys sudaro su milijonu nesumokejusiu,cia trylika milijonu ,ir graziai su prokuroro tarpininkavimu keletas ziuliku pasidalina.Ir tikriausiai siam prokurorui niekas nedave nei milijono?Va kodel 90 procentu Lietuvos gyventoju nepasitiki salies teisingumu.Lietuviski politrukai,paskaitykit kaip dirba prokurorai.O tai paskiau kraipot galvas ir nustebe klausiat,kame priezastis ,kad zmones nepasitiki teisingumu lietuvisku.Sis rasinys dalis atsakymo i jusu ,durnus klausimukus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Man visą laiką buvo aišku, kad “Dalkijos” vardu čia buvo tik prisidengta. Dalkia yra normali firma, mačiau ją dirbančią Belgijoje. Čia Zuoko Janulionis mums pakišo kažkokį prancūzakalbį apsišaukėlį. Panašiai kaip or-Laivys vedžiojosi pas Susisiekimo ministrą geltonodį.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Vilnaius energijoj išvogta 13 mln, Ignalinos atomines uždaryme išvpgta 1 milijardas . ir teisėsauga visus tyrimu nutraukia, nes nėra jokių įrodymų…cirkai, kai bobute netyčia užmirįta susimokėti už kavos pakelį, tai teismui užtenka įrodymų bobutę net nuteisti, o štai vog milijonus , miijardus ir viskas kaip į balą, jokių įrodymu :))) ei grybe, ei valį ką jūs veikiate Lietuvoje, gal užteks ten tai merginai pas karalius paukščių pieną gerti, gal laikas grįžti į Lietyvą ir daryti tvarką :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Pagarba drasiai moteriai. O ir ši LR Gen. prokuratūra kol kas viešo intereso rimtai negina. Su jais ir atsargiai reikia, nes gali bandyt už smulkmenas prisikabinę net susidorot -kad bandoma viešint rimtus dalykus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • ir ks is to?KA VISUOMENE GALI?Tik nervina eilini vargsa zmogeli ir tiek.Milijardais dalinasi ir…NIEKO , NIEKAM GALVOS NESKAUDA NET PREZIDENTEI…

   Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Nu va.Dar aną savaitę tik mūsų CŽV kalėjimas gyvenimą gadino,o šiandei jau ir prancūzų žvalgyba maskoliam po kojom painiojas.Ot tas nato.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. kad politiku karmuske kas papurtys ir susodins? baikit juokus, greiciau visa prokuratura nerimi plauks nei kas nors is rubikono ses.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • teisingai, juk ne vista vogia, o MILIJARDUS, pas mus tik uz vista, kavos pakeli baudzia .Tai va, jei mylet- tai generola, jeigu vogt – tai MILIJONA.

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras