Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Pokalbiai       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2016 Gruodis 3 Šeštadienis
 

Kiekvienas savo likimo kalvis, V.Uspaskich – taip pat

2012-12-22 20:44 | Naujienos | Komentarų (127)

Sukčiavimu kaltinamas teisiamos Darbo partijos pirmininkas Viktoras  Uspaskichas, panašu, nėra savikritiškas - savo klaidų nenori matyti. KK nuotr.


Giedrė Gorienė

Net 86 Seimo nariams balsavus už tai, kad sukčiavimu kaltinamam Darbo partijos pirmininkui Viktorui Uspaskichui ir jo bendrapartiečiams būtų panaikinta teisinė neliečiamybė, pasipylė kaltinimai. Kalti konservatoriai ir socialdemokratai, nes jie nori sukurti dvipartinę sistemą, kalta Prezidentė, nes ji atseit tiesiogiai kišosi į imuniteto procesą, kalti visi, kurie buvo ne Viktoro Uspaskicho pusėje, bet tik nekaltas yra pats Viktoras Uspaskichas, kuris Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje yra kaltinamas sukčiavimu ir kuriam gresia iki aštuonių metų nelaisvės.

Po V.Uspaskicho nenaudai pasibaigusio balsavimo politikas sakėsi padarysiąs čierką, nusiraminsiąs ir pamąstysiąs, dėl ko čia jį prisivijo tokia lemtis.

Kitą dieną dienraštyje, kuris figūruoja prokurorų sudarytoje DP valdymo schemoje – kad šis dienraštis DP buvo remiamas per prenumeratą, t.y. jį prenumeruojant dideliu tiražu, pasirodė vienam iš „imuniteto kaltininkų“ -Prezidentei – kertantis straipsnis. Kadangi V.Uspaskichas, kaip pasakė pats, po imuniteto panaikinimo tapo laisvas, tai, galima suprasti, tokių ir panašių kertančių straipsnių šiame dienraštyje ar jo satelitiniame bulvariniame laikraštyje tik daugės.

Tačiau artėja Kalėdų – šventimo ir apmąstymų metas, todėl pasistengsiu Viktorui Uspaskickui padėti suprasti: ką jis darė ne taip, kad po gruodžio 20 d. balsavimo Seime jam „šviečiasi“… aštuoni metai nelaisvės. Taigi…

Po to, kai 2010 metais ant Kauno marių kranto buvo rastas negyvas Drąsius Kedys, o šalia – ginklas, iš kurio nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius, o oficiali versija – kad Drąsius Kedys mirė užspringęs skrandžio turiniu, nors „Karšto komentaro“ turimo D.Kedžio lavono nuotraukos – mat KK pirmasis detaliai nufotografavo D.Kedžio kūną parvežus iš skrodimo – leido susidaryti visai priešingai mirties versijos prielaidai, aš nuėjau į Seimą – į Darbo partijos frakciją. Jau iki tol Viktoras Uspaskichas visur, kur tik galėjo, rėkė, kad Darbo partijos byla yra politinė, todėl naiviai pagalvojau, kad šita partija gali būti suinteresuota perlaužti šitos supuvusios teisėsaugos stuburą – kad jeigu pavyktų pasiekti, jog būtų ištirta bent viena daugybę abejonių ir audrų visuomenėje sukėlusi rezonansinė byla, tai mūsų teisėsaugoje įvyktų lūžis. Kadangi teisėsauga parodė, jog ji viduje pati nežada keistis, nesugeba ištirti Kauno žudynių bylos, pamaniau, kad tą teigiamą impulsą gali duoti tik postūmis iš šono – pvz, partija, kuri pati teigia esanti nukentėjusi nuo tokios teisėsaugos.

Taigi, nuėjau į Seimą, į Darbo partijos frakciją ir pasikalbėjau su vienu partijos prezidiumo nariu. „Baik tu, Giedre, Gapšiui, Uspaskichui pateikti kaltinimai, mūsų partija niekur negali kištis – mes turime šioje situacijoje būti ramiai“, – atsivėrė man tada vienas Darbo partijos prezidiumo narys.

O aš į tai jam atsakiau: „Jūs nesuprantat: jeigu jūsų partiją nuspręsta suėsti, vadinasi, taip ir bus padaryta. Jeigu buldozeris važiuoja, jis jau nesustos. Tai jau aksioma. Tačiau dabar jums yra šansas – Kauno įvykių byla yra raktas į šitos teisėsaugos stuburo perlaužimą. Jei norite teisybės savo byloje, padėkite surasti teisybę ir Kauno byloje, juolab kad čia jau keturi lavonai“.

Deja, Darbo partijos prezidiumo narys tada tik palingavo galva ir tyliai pasakė: „Baik tu, Giedre, juk mūsų partijai byla, supranti? Mes tik pasijudinsime, viskas…“

Ir viskas. Supratau, kad „tegul ten kažkas kažkur žmones žudo, tegul teisėsauga, neištirdama tų žmogžudysčių, kelia visuomenėje įtampą ir taip skatina neramumus, o mūsų partija ramiai pratūnos tų įvykių šešėlyje ir gal kaip nors savo partijos bylą per tą laiką susitvarkys“.

O juk šitos partijos pirmininkas – milijonierius. Dabar, nuimant jo imunitetą Seime, jis citavo ten kažkokį amerikietį – jo teiginius apie požymius politinių bylų. Pyko ant konservatorių, nes šie atseit nori jo, Uspaskicho, politinio „skalpo“. Bet – ar ne nuo konservatorių partijos „skalpas“ būtų nuimtas, jeigu, pvz., Viktoro Uspaskicho pastangomis būtų ištirta visuomenėje įtampą kelianti Kauno byla? Juk tie keturi lavonai plius dar vienas tai buvo valdant konservatoriams? O ką tai rodo? Kad prie šitos partijos Lietuvoje gyventi nesaugu: kad gali būti rastas sudaužytas ant marių kranto, bet ekspertai nustatys, kad mirei užspringęs vėmalais, ir konservatorių valdžia nepajudins nė piršto, kad būtų išaiškinta tiesa.

Taigi, Viktoras Uspaskichas – milijonierius. Ką jam, sakykite, reiškė mesti iššūkį tokiai teisėsaugai, kuri nesugeba rezonansinių žmogžudysčių ištirti? Įkurti fondą, pervesti milijoną ir iškviesti geriausius tyrėjus ir ekspertus iš JAV – kad šie nušluostytų nosį mūsų supuvusiai teisėsaugai, kuri sugeba taip sukelti įtampą visuomenėje, kad paskui Lietuvos Prezidentė net Amerikoje yra įtūžusios minios persekiojama?

Taigi, įsivaizduokime, jeigu 2010 metų vasarą Viktoras Uspaskichas būtų to ėmęsis – jis principingas, ambicingas, turi pinigų, jo gera dūšia (kartais), todėl tinkamai Viktorą Uspaskichą nukreipus, jis, manau, galėtų ir gero padaryti vardan Lietuvos, – jeigu būtų įkūręs fondą ir demaskavęs teisėsaugą, nesugebančią ištirti bylų. Tai, esu įsitikinusi, kad šiandien mes turėtume visiškai kitokią padėtį mūsų valstybėje: dirbtinai suskaldyta tauta būtų suvienyta, nes, spėju, finale paaiškėtų, kad tiek Drąsius Kedys, tiek Andrius Ūsas greičiausiai žuvo nuo tų pačių užsakovų rankos. Tačiau šių mirčių netyrimas, palaidojimas po „nelaimingo atsitikimo“ priedanga, ir toliau tam tikroms jėgoms valstybėje leidžia kurti įtampas ir kariauti savo karus. O kad visuomenė galiausiai būtų suvienyta, juk reikėjo tiek nedaug: priimti politinį sprendimą, kad nusikaltėliai, kas jie nebūtų, nebus dengiami. Turi būti sudėti visi taškai ant „i“, ir visi kaltieji – kas jie bebūtų – turi atsidurti teisiamųjų suoluose. Tačiau toks sprendimas teisėsaugoje nebuvo priimtas, todėl kažkokį teigiamą poslinkį galėjo duoti privati – pvz., įtakingos partijos pirmininko, iniciatyva. Deja…

Taigi, tylėjo Viktoras Uspaskichas, kai Kauno byloje vienas po kito buvo randami lavonai, nors jo pažintys ir ryšiai, manau, galėjo jau seniausiai nors nuo D.Kedžio mirties paslapties skraistę nutraukt (šaltiniai, pietavę su Rusijos ambasadoriumi, pasakojo, kad „rusai turi iš palydovo nuotraukas, paneigiančias oficialią Lietuvos prokuratūros versiją dėl Kedžio žūties“) – juk Viktoras Uspaskichas savo laiku nuo Lietuvos teisėsaugos slapstėsi Maskvoje, taigi, matyt, turi ten ypatingų ryšių ir tikrai galėtų Lietuvai Kedžio mirties tyrime pasitarnaut. Tačiau Viktoro Uspaskicho pašonėje partijoje sėdi toks buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas – jeigu atsimenate jo bičiulio A.Kliunkos surengtą garsią drebančių rankų spaudos konferenciją GP dėl Drąsiaus Kedžio, tai klausimų, kodėl Viktoras Uspaskichas nesikišo į Kauno įvykių „buldozerį“, turbūt kaip ir nėra… (Jeigu Viktoras Uspaskichas norėtų pamatyti, kaip iš tiesų atrodė Drąsiaus Kedžio kūnas po užspringimo skrandžio turiniu – prašau, gali ateiti į redakciją ir mes jam tas nuotraukas parodysime – tai turbūt geriausias įrodymas, pademonstruojantis nacionalinius mūsų teisėsaugos ypatumus…)

Tylėjo Viktoras Uspaskichas ir tuomet, kai Algirdas Paleckis už nuomonę, o jo byloje liudiję asmenys – už tai, ką matė, buvo nuteisti. Nerėkė Viktoras Uspaskichas, kad formuojasi pavojingas precedentas – kad žmonės demokratinėje ir teisinėje visuomenėje už nuomonę jau yra teisiami. Matyt, Viktoras Uspaskichas bijojo konservatorių reakcijos – kad bus prie kryžiaus prikaltas ir „Kremliaus agentu“ įvardytas. Juolab, kad tuo metu darbiečiai kaip ir „susimylėjo“ su konservatoriais „atomine“ meile – taigi, Viktoras Uspaskichas vėl greičiausiai galvojo tik apie savo nuosavą ir savo partijos „skūrą“: kad tik man su partija kaip nors iš tos bylos sveikiems kailį išnešti, o per kitus buldozeris tegul važiuoja. Ar ne?

Tylėjo Viktoras Uspaskichas ir dėl Medininkų žudynių bylos, kuri, kaip teigia į šitą bylą įsigilinęs advokatas Arūnas Marcinkevičius, net nėra ištirta – tačiau žmogus joje jau yra nuteistas. Ir iki gyvos galvos. Vėlgi – norėjo būti “sterilus” prieš konservatorius?

Taigi, tylėjo Viktoras nuo pat Kauno žudynių, nors galėjo aktyviai veikti ir padėti perlaužti tokios sistemos, kuri griauna bei luošina žmonių gyvenimus, apkaltindama nekaltus, stuburą – ir padaryti tą profesionaliai, įkuriant fondą ir kviečiantis geriausius specialistus ir ekspertus iš Vakarų. Tylėjo, nes galvojo: ai, turiu pinigų, susitvarkysiu – juk čia Lietuva. Bet Viktoras Uspaskichas, matyt, pamiršo: kad ir „tulpiniai“ kažkada buvo ne „tulpiniai“, o „gerbiami verslininkai“, dirbantys su aukštais komisarais pagal Policijos departamento „darbo planą“ ir irgi besimaudantys piniguose. O kur tie „tulpiniai“ dabar? Vieni po žeme, o kiti – sėdi iki gyvos galvos… O kur juo kuravę komisarai? Ar jie buvo teisiami, kad neprižiūrėjo savo agentų ir leido žudyti? Ne…

Taigi, nereikia būti vaivomis ar palmiromis, kad jau prieš šešerius metus, kai prasidėjo Darbo partijos byla, išburtum: Viktoras Uspaskichas sėdės, Darbo partiją perims Artūras Paulauskas ir taps šitos partijos pirmininku.

Deja, būtent šita kryptimi važiuoja „buldozeris“, ir jeigu Viktoras Uspaskichas būtų mažiau daręs „čierkų“ (nes girta ar pagiringa galva gali išmąstyti tik kokiu keliu greičiau į pragarą nueit), tai jau seniai būtų pamatęs, kad jo „patarėjai“ jam grindžia kelią būtent į Sniego gatvę – tik, matyt, per tą programą „dainos, mergos, estrada“ Viktoras Uspaskichas jau normaliai mąstyti nebegal.

Ir iš tiesų: kas sumąstė tokią nesąmonę, kad Viktoras Uspaskichas, jeigu nori įrodyti, kad jo byla – politinė, turi įsikūnyti ne į Tado Blindos – dabartinės Lietuvos atveju į nuskriaustųjų nuo korumpuotos teisėsaugos gynėjo amplua, bet į … „klouno“ amplua. „Apsigyventi“ Mockaus TV, laidyti pigius juokelius ir tapti oligarchų ir klanų įrankiu, sudorojant Prezidentę? Kas čia taip patarė? Turbūt tada, Viktorai, buvot laaaabai girti…

Darbo partijos byla, pradėta prie Prezidento Valdo Adamkaus, transformavosi į įrankį Viktoro Uspaskicho asmenyje mušti Prezidentę Dalią Grybauskaitę.

Lygiai taip pat, beje, ir Neringa Venckienė buvo paversta įrankiu mušti Prezidentę.

Ar kas nors kada nors bandė nupaišyti schemą ir rodykles, o iš kur tokia provokacinė iniciatyva plaukia?

Viktoras turbūt nugriūtų, kai paaiškėtų, kad jo rankomis veikia… V.Adamkaus aplinka.

Lygiai tas pats – ir N.Venckienės atveju.

O Valdą Adamkų ir jo pasisakymus apie Darbo partijos bylą Viktoras Uspaskichas citavo ne kartą…

Taigi, ne konservatoriai, ne socialdemokratai, ne Prezidentė ir ne dar kas nors kaltas, kad Viktoras Uspaskichas atsidūrė tokioje teisiamojo padėtyje, kurioje jis yra dabar, bet pats… Viktoras Uspaskichas. Nes savo veiksmais – ypač pastaruoju metu, jis elgėsi tarsi vedamas nusikaltėlio mentaliteto: paspausti, dar labiau paspausti, politiškai pašantažuoti (prisiminkime skubiai – prieš Vyriausybės programos tvirtinimą – surengtą Seimo laikinosios komisijos posėdį dėl teisiamų darbiečių imuniteto; paskui – nebalsavimą už biudžetą prieš svarstant imuniteto klausimą, ir t.t.). Tai – labai žemas lygis. Kuris baigėsi „triusikais“ ir „čierka“ – labai jau nesolidžiai…

Beje, ar nebuvo taip, kad prieš VSD kratą Darbo partijos būstinėje vienas darbietis, dirbęs struktūrose, atėjo pas Viktorą Uspaskichą ir įspėjo, kas rengiama? Ar Viktoras Uspaskich tada, susidėjęs kojų ant stalo, nenusijuokė: „cha, cha, cha“? Atseit, pinigų turiu, nieko nebijau? Deja…

Be to, dar kai Viktoras Uspaskichas slapstėsi nuo Lietuvos teisėsaugos Maskvoje jis buvo sulaukęs pasiūlymo ką nors daryti dėl teisėsaugos siautėjimo Lietuvoje, tačiau Viktoras Uspaskichas tada dėjosi „kietuoliu“ ir pasiūlė… mitinguoti, jeigu kas nors  žmonėms nepatinka Lietuvoje!

Tai va: pasikėlimas, savęs pervertinimas, kitų paniekinimas – štai tie dalykai, apie kuriuos, manau, Viktoras Uspaskichas turėtų per Kalėdas pagalvot. Na, jei darys, „čierką“ ir neturės laiko, tada – Dievas jau taip surėdo: kad arba atsiunčia ligą, arba pasodina į kalėjimą. Ir tada galvoti laiko daug yra…

Taigi, strategija ir taktika – kad su bičiuliais oligarchais „ėsiu“ tiems bičiuliams neįtinkančią Prezidentę – nepasiteisino. Na, nepasiteisino „durniukui“ Uspaskichui, nes jis turbūt sėdės. O tie nedurniukai oligarchai, skraidę su Prezidentu Valdu Adamkumi po užsienius savo verslo reikalų tvarkyti, į Daukanto aikštę Valdo Adamkaus pakaitalą pasistatys, kuriam tas „durniukas“ Uspaskichas galės malonės prašymą rašyti. Sakot, Paulauskas surašys? Gal ir surašys, jeigu Paulausko „sveikoji atmintis“, kad jis pažinojo tokį Viktorą Uspaskichą, per tą laiką neišsitrins…

Taigi, kaip sako lietuvių liaudies patarlė, kiekvienas savo likimo kalvis. Viktoras Uspaskichas – taip pat.

Komentarai

 

 

 
 1. Bravo Giedre. Eilinį kartą pataikytą į dešimtuką. Gerų naujųjų metų Tamstai ir visam KK.

  Thumb up 1 Thumb down 2

 2. autore iseina,kad visa Lietuva yra banditu saika ir tai saikai vadovauja Adamkus. Ponui Uspaskich buvo siuloma buti Tadu Blinda,bet jis per daug gere ir jam buvo dzin.I sia istorija kazkaip isikomponavo Venckiene su Kedzio nuotrauka,kuri yra tik pas Goriene…….Ponia autore,jus labai gerai pastebejot,kad kiekvienas yra savo likimo kalvis(jus irgi). O tokie (,nezinau ir kaip pavadinti ) pamastymai ar jovalas tik sujaukia mintis. Ir nebeaisku kur tiesa,kur melas,kam tai naudinga ir ka jus cia ginat ir nuo ko.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. yra ne blogu pastebejimu1 o kas bus jei, milijonierius uspaskis ir rusijos solncevo banditu gaujos statytine, nuo pat pradzios veike kartu? tai ir tavo foto kedo, nieko nereiskia,,,

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • kodėl solncevo? O gal jakudzų, gambino, triados? Na, pas mus labiau tiktų triados, nes labai daug kontrabandos iš Kinijos

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. taip niekas ir nesikeis deja,pjautynes del valdzios ir pinigu amzinai,ir visiems dzin,kad paprastas zmogus skursta…tik paziuresim,kaip jie gyvens ubagu saly,kai nebebus is ko tuos milijonus istraukt.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 5. Jei specialioji Seimo komisija atkasė sąsajas dar ir kitų subjektų, “dariusių nusikalstamas veikas”, tai logiška ir būtina būtų jai išreikalauti, kad baudžiamoji byla būtų grąžinta tyrimui papildyti. Tyrimas būtų vykdomas dar kokius šešerius metus, bet būtų po to pilnas ir objektyvus, ko nėra dabar, kai teisiami ketvertas iš kokio šimto, pasirinktinai, kad tik “galvą nukirtus” nesisteminės partijos vadovybei, ir partiją eliminavus iš politinio gyvenimo. Tuo ir rodant, kad siekiama ne ištirti, o sudoroti. O jau šitai, tai nepavyks!

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • Tikrai taip – skaiciuojami pinigai kurie elementariai naudojami paprastoms islaidoms partijos viduje, o tuo paciu, ne vienas LR pilietis nereiskia pretenziju i tuos pinigus, ir ne vienas LR pilietis del to nenukentejo. Kartoju ir kartosiu – DP tapo pavojingu varzovu politineje arenoje, ir niekas neatgaus ne cento is tu milijardu kurie buvo isgrobstyti, jei DP bus sunaikinta. Nebus papildytas ir senaties istatymas priedu – senatis galioja tik padengus nuostolius.

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • sakant, ko gero po Jūsų Uspaskicho garbinimo Jums belieka palinkėti KARTOKITE,KARTOKITE ir dar kartą KARTOKITE — man Dievas Uspaskich

    Thumb up 0 Thumb down 3

 6. na jei jau vykstant rinkimams , kaltinimai byloje perkvalifikuoti kitaip, tai byla sakykim tikrai politinė, bet ar tikrai jei byla politizuota tai žmogų teisti draudžiama ?

  Thumb up 2 Thumb down 0

 7. Jeigu kas manote, kad kažkam rūpi tie prokurorų pagal užsakymą sukurbti Viktoro „milijonai“, tai labai klystate. Konservatoriai iššvaistė ir išgrobė šimtus milijardų, ir niekas jų neieško. Esmė čia visai ne tuose milijonuose. Šaknis kur kas giliau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.
  Perdaug pakilo DP reitingai, kurie pradėjo užgožti konservatorinius. TS -LKDP vis mažiau ir mažiau per rinkimus gauna palaikančių ją balsų. O juk sunaikinus DP ir TTP jų reitingas žymiai pakiltų, nes paprasčiausiai, žmonėms nebeliktų už ką balsuoti. Liberalo Masiulio partija nepopuliari. O va kitos trys partijos, vadovaujamos charizmatinių asmenybių – Zuoko, Pakso ir Uspaskich’o – konservatorius labai užgožia. Todėl visokie masiuliai ir vaikšto su portfeliais po šiukšlynus rinkdami bele kokią išmestą makulatūrą, bandydami įpiršti tai, kaip tikrą daiktinį įrodymą.
  Žodžiu, esmė tame, kad visos tos konservatorinės vidutinybės, patys stovėdami iki kelių purve, vieni kitus braižydamiesi nagais,visokių valinskinių bei garliavinių komandų už subinių stumiami ir prilaikomi, iš paskutiniųjų bando ropštis į valdžios viršūnę. Bet tik pastebėję, kad kažkas pakilo visa galva aukščiau, griebia aną už uodegos, nutempia žemyn ir ne tik sumurkdo į purvą, bet dar prie uodegos ir „geležinį svambalą“ su imantriai išgraviruotais užrašais – „leido suprasti“, „mistiniai milijonai“, „nežinomas abonentas“ – prikabina, kad niekada nebepakiltų. Tie „leidimų“, „milijonų“, „abonentų“, „pedofilijų“ ir kitų visokiausių nesąmonių amžini ieškotojai ir visokiausių skandalų iniciatoriai tik svietui juokinti tetinka, patys net žmoniškų įtikinamų kaltinimų sufabrikuoti nesugeba, bet valdžios vairo visomis keturiomis bei dantimis įsikibę laikosi ir paleisti nesiruošia.
  Štai kame visų tų skandalų esmė ir prasmė. Jei būtų ištiesų taip, kaip atsispindi tame išpūstame „milijonų“ muilo burbule, tai tektų naują kalėjimą statyti. Juk turėtų sėdėti tada ir tie, kurie tuos milijonus sunešė, ir tie, kurie juos dalino, ir net tie, kuriems tie milijonai buvo išdalinti ir jais pasinaudojo.
  O tokių, be vardų, parašų, numerių ir partijos logotipų kasos orderių, kurie apsisnarglėjusio Kęstučio Masiulio portfelyje, per šešis metus galima buvo prištampuoti milijonus. Tai dar ne įrodymas. Ar bent vienas verslininkas, kuris, kaip koks aitvaras nešė tuos milijonus į DP kasą, prisipažino? Taigi.

  Thumb up 3 Thumb down 5

 8. Grybauskaitės čekistai žada imtis Gražulio kai jis Seime pasakė,kad iš užsienio vežė pinigus savo partija.Klausimas,ar Grybauskaitė teisininkai imsis tirti kitas partijas,jeigu Viktoras nurodys,kad Lancbergo partija gaudavo pinigėlius iš IZRAELIO????

  Thumb up 1 Thumb down 5

 9. BENAS ALGIRDUI!!!! ALGIRDAI AS TAVE TAI PAT SVEIKINU SU SVENTEMIS. LINKIU, KAD TU RASYTUM KOMENTARUS PAPRASTUS IR AISKIUS, BE DIDELIU FILOSOFIJU NE TAIP KAIP DONSKIS DAUG IR BILIAKA.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • sveikinimą, tik , ydant nebūtų painiavos atkreipiu dėmesį aš pasirašau aAlgirdas, tuo nurodydamas skirtumą nuo labai daug rašančio Algirdo. Kas liečia žydų problemą, sutinku labai idomi tema ir daug kur kur Jumis sutinku.
   Kas liečia DP siūlau pasidomėti jos atsiradimo istorija. Po to galime diskutuoti toliau.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 10. Kas moka tam ir soka,reikejo sudoroti Paksa sudorojo,reikia sudoroti Viktara ,jau doroja ,bet kodel nedoroja tu kurie pasisavino milijardus litu tokius kaip AMB ir kitu,matai tie savi, jie gali vogti,o kad nukreipti demesi nuo saves tai kramto kitus ,tam metami milijonai spaudai ,televizijai,ir niekas ju neklausia is kur , kai gauni gerus pinigus tai sukramtys su visais bataisTaigi juokiasi puodas ,kad katilas juodas

  Thumb up 2 Thumb down 0

 11. BENAS TO ALGIRDUI. Algirdai esu paprastas Lietuvos pilietis, nesu filosofas, bet realistas ir matau kas dedasi Lietuvoje. Algirdai Viktoras yra daug didesnis Lietuvos patriotas nei Brazauskas kuris negalejo prie trispalves sakyti kalbos nes trukde tas skuduras. Viktoras nera Adamkus kuris butu pasakes ant zmoniu banda. Algirdai- Viktoras budamas rusas, niekada nepasake ant Lietuviu Tautos kirmelynu, sunauja ar panaseis epitetais nei zydas lensbergis. Portale ,,tiesiai sviesiai” Gajauskaite rase apie lensbergio, grybauskaites, brazausko saknis ir visi turi zydisku saknu o adamkus taip paslepes savo dokumentus, kad ju nerasta ir neaisku kas jis toks? Algirdai kaip Jus galvojate jei ne Vytautas, kuris suteike zydams isskirtini statusa Lietuvoje kurioje padetyje si Tauta butu buvusi? Algirdai ar Tau neatrodo, kad zydai turi buti dekingi Lietuviu Tautai uz ju islikima? O ka mes matome is zydu puses, viska naikinti ir zeminti kitus, patys budami anot lensbergio niekseliais? Algirdai tik riboto mastymo zmogus, gali nematyti kas vyksta Lietuvoje. jei Lietuva butu teisine valstybe tai tokie tipeliai kaip ,,dedule” sedetu kalejime nes konservatoriu partija, teisme buvo pripazinta, berots teroristine.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 12. metų gale priimta kažką ir kažkaip apibendrinti. Sakykime redadaktorė apibendrino “reklamuodama” Uspaskich. Kiti tai daro dar kitaip. Asmeniškai mane sudomino toks rusų politologas Bovt. Šiek tiek pacituosiu (atsiprašau, neverčiui) –“К тому же принцип «лишь бы не было войны» как ведущий и направляющий глубинные процессы пространства, где большую часть года глубокий минус, поселяющий стужу в сердцах и душах, никто не отменял и вряд ли уже когда отменит, вопреки всем наущениям пресловутого, явно навязанного масонами Киотского протокола. Для этой преобладающей части населения страсти, кипящие в разных непонятных фейсбуках по поводу чего-то там в Думе и вокруг Путина, глубоко фиолетовы. Уж как-нибудь приспособимся, исхитримся и свое тоже чуток урвем, нас всякие там пусси райот да интеллигентские выверты-страхи зажравшейся Москвы не касаются, мы еще помним в свое время жестко, но уверенное сказанное «у нас в стране секса нет». Стало быть, и riot нет и быть не может тоже. На том стоим и стоять будем.” — Mane tiesiog pritrenkė “gyliai violetiniai”. Su Šventėmis.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 13. As perdaug nesigilinu i DP problemas nes nezinau tiksliai ka ten nuslepe viktoras, bet as viena galiu pasakyti, kad konservatoriu ir socialdemokratu vienas tikslas sunaikinti DP nes ji nera sovietinio raugo palikimas. ir ten nera politruku, isskyrus viena Paulauska tai pat nezinia kaip jis ten papuole ar ne del to, kad kai pasodins Viktora but kam vairuoti DP i komunistini rytoju. Konservatoriu valdovai neaiskus tipeliai tokie kaip lensbergiai nera jokie konservatoriai tai marksistiu ir iu ideju kupini zmones jie ir viesai to neslepia ir darbai tai rodo. socialdemokratu pagrindas seni politrukai ir gerai sutaria su vadinamais ,,konservatoriais” Kai Paksas pakilo pries klana ir Mazeikiu naftos afiora ji nueme kai tapo prezidentu tai KT dvasios ji pasalino. Lietuviu Tautai niekas neleis valdyti savo sali kaip nori paprasti zmones. Ja valdys ir naikins kaip naikina nuo 1940m visokie globalistai, marksistai, liberalistai, cekistai, politrukai tas ir vyksta Lietuvoje. Kas pasisako pries tie buna pasalinami ir nesvarbu katu davei Tevynei nes tarakonams i tai nusispjauti.

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • nežinau nei paties amžiaus nei išsilavinimo, bet iš komentaro tegaliu pasakyti — filosofijos pačiam, net pradžiamokslio, skaityti neteko. Tik visiškai politinėje situacijoje nesigaudantis žmogus gali manyti, kad DP yra partija ir dar tik su vienu politruku. DP iš vis yra vienas veikėjas apie kurį galima tik perfrazuoti Viktoras partijos protas, sąžinė ir garbė. Kokia ta sąžinė,protas ir garbė vis akivaizdžiau pradeda matyti vis daugiau net tik seimūnų, bet ir paprastų žmonių, kuriems, beje, marksizmas labiausiai priimtina ideologija (nepainiokite su tarybiniu socializmu). Paksas, po to kai partijos seimūnai pademonstravo savo poziciją gindami Uspaskich, turėtų tyliai baigti nenusisękusią politiko karjerą.Tokios tad tokelės. Linksmų Kalėdų ir geresnių filosofijos žinių NAUJAIS METAIS.Pagarbiai aAlgirdas

   Thumb up 1 Thumb down 2

   • Irgi matai dar vienas filosofas ,absoliučiai nesigaudantis politinėje situacijoje, bet pretenduojantis į filosofines žvaigždes, atsirado… Nutūpk ant žemės ir apsidairyk… (skirta tam, kuris rašo Benui).

    Thumb up 1 Thumb down 1

    • ponia, tupti priimta tualete. Tai ko gero Jūs gerai įsisavinote. Dar, tiesa, rašynėjate, bet labai dažnai ne į temą. Pagarbiai

     Thumb up 0 Thumb down 2

 14. is tos raslevos,tiek daug apie nieka…kam tos paklodes,kas jas skaito nebent g-r-iene su savo sedejusiu…

  Thumb up 0 Thumb down 4

 15. Aišku, kad tiek Rusija, tiek JAV nuolat skenuoja mūsų rutulį , todėl, esant norui, galima atsekti D.Kedžio kelią tą lemtingą rytą. Pamatyti, kad jis niekuo dėtas tose žudynėse, o vėliau pamatyti, kaip jo negyvo kūnas buvo atvilktas prie marių talkos datos rytą.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 16. Giedrė kiek pervertina Viktoro galias tiek seniau, tiek šiandien. Mūsų “teisėsauga” pernelyg susitelkusi ir paslaptinga, kad vienas žmogus ar grupė draugų ją nustelbtų.

  Thumb up 1 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/482/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Tautų draugystės popietėje dominavo šypsena
Jau galima užsiprenumeruoti „Karštą komentarą“ 2017-iesiems
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Šarūnas Birutis: naujai ministrei palinkėčiau tęstinumo 
Lygiai ketveri metai, kai ekonomistas, teisininkas Šarūnas Birutis vadovauja Kultūros ministerijai. Likus kelioms...

Lietuvos tėvų eksperimentai: rūkyta dešra ir alus kūdikiams (1)
Mažamečius vaikus auginantys ar atžalų besilaukiantys tėvai šiais laikais skęsta patarimų jūroje, labai...

Žiūrovų kantrybė trūko – pradėti rinkti parašai „valdiškos“ televizijos pertvarkai (106)
1000 piliečių parašų. Tiek vos mažiau nei per parą pavyko surinkti interneto peticijos...

A. Krupavičius: Apie aukštąjį mokslą kitaip. Arba kodėl universitetų jungimas nėra ir nebus panacėja? 
Prof. Algis Krupavičius, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakulteto dekanas, Aukštojo mokslo...

Sociologai: apklausos nėra skirtos prognozuoti rinkimų baigtį (19)
„Dalis rinkėjų nebalsavo, kita – kaip tik balsavo (mobilizavosi), o dar dalis neapsisprendusiųjų...

Propagandos atpažinimo pradžiamokslis, arba Ar žinote, kad mele labiausiai klaidina grūdas tiesos? (7)
Nors už lango negirdėti nei pabūklų, nei karinio transporto, tylusis informacinis karas Lietuvoje,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
A. Kubilius: „Socialinio modelio svarstymas primena šamanizmo seansą“ (27)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Andrius Kubilius, reaguodamas...
Prezidentės Dalios Grybauskaitės pareiškimas dėl Vyriausybės sudėties: 17-osios Vyriausybės formavimas – baigtas (15)
Mieli Lietuvos žmonės, 17-osios Vyriausybės formavimas – baigtas. Asmeniškai susitikau...
Opozicija suabejojo Juliaus Pagojaus skaidrumu ir tinkamumu eiti teisingumo ministro pareigas (7)
Opozicija abejoja valdančiosios daugumos pasiūlyto kandidato į teisingumo ministrus Juliaus...
 
„Mitnijos“ ieškinio teismas netenkino, priteisė sumokėti bylinėjimosi išlaidas (11)
“Daugiau kaip 6 metus besitęsiančioje byloje, kurioje ieškovės UAB „Mitnija“...
Ar iš prokuratūros pasitraukus R.Jancevičiui pagaliau pajudės ir kunigo J.Zdebskio nužudymo tyrimas? [Netiriamas A.Paulausko vaidmuo, persekiojant LKB tikinčiuosius sovietmečiu] (24)
Dar 2013 metų pavasarį žinomi kunigai disidentai V.Vaičiūnas, A.Svarinskas (dabar...
Po pažado surasti Medininkų žudikus – mirtinas šūvis (405)
Šių metų liepos 31 d. suėjo 25-eri metai nuo tų...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentui vadovaus Martynas Jovaiša
Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos...
Prezidentė kreipėsi dėl smurtavusio teisėjo atleidimo (6)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Generalinio prokuroro pavaduotoja prisiekė valstybei (12)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Prokuratūros įstatymu ir...
 
Siūlymas perkelti 2 ministerijas į Kauną drąsėja: skelbiamos ministerijų pardavimo kainos (2)
Netrukus iš prabangia laikomos Vilniaus centro dalies į Kauną gali...
B. Ropė: Europos Parlamentas pritarė siūlymui taikyti Baltarusijai ekonominį spaudimą dėl Astravo (17)
Vakar, lapkričio 24 d., Europos Parlamentas pritarė rezoliucijai dėl padėties...
Ramybės iliuzija: šalies ūkiui laikas išrašyti reformų piliulių (2)
Nepaisant neblogų makroekonomikos rodiklių, Lietuvai, norint išvengti krizės, metas imtis...
Krašto apsauga   Užsienis
Ministro prašoma paaiškinti, ar yra karių, užsikrėtusių erkiniu encefalitu (3)
Seimo narys Kęstutis Masiulis paprašė krašto apsaugos ministrą Juozą Oleką...
G.Landsbergis: Šokiruojantys pirkimai Krašto apsaugos ministerijoje – smūgis žmonių pasitikėjimui krašto gynyba (72)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, vertindamas...
Virtuvės įrankiai kariuomenei – aštuoniskart brangiau (12)
Pjaustymo lentelė už 180 eurų, kai identiška lentelė parduotuvėje tuo...
 
Kolumbijos prezidentui kala ypatingą Nobelio taikos premijos medalį
2016-ųjų Nobelio taikos premijos laureatas Kolumbijos prezidentas Juanas Manuelis Santosas...
D.Trumpas ir V.Putinas telefonu aptarė būsimą susitikimą (7)
Kremliaus spaudos tarnybos paskelbė, kad vėlų pirmadienio vakarą Rusijos prezidentas...
Algis Avižienis: Trumpui gresia pavojus įklimpti į nesibaigiančias kovas su elitu (10)
Rinkimai JAV, kuriuose užtikrintai laimėjo D.Trumpas, sukėlė nemenką šurmulį ir...
Sportas   Laiškai
Prezidentė išsaugojo Lietuvos pilietybę dviratininkei Dianai Žiliutei (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo Italijoje gyvenančiai...
V.Landsbergis – krepšininkams: “Kaip kas buvo, išsiaiškinsit namie. Dabar – laukiančios rungtynės, kurios turi būti KITOKIOS” (33)
Lietuvos krepšininkams patyrus triuškinantį pralaimėjimą prieš Ispaniją 59:109, pirmasis nepriklausomos...
„Lidl“ žvelgia į Lietuvos krepšinio ateitį: rems jaunuosius sportininkus (1)
Lietuvos pirkėjams duris atvėręs prekybos tinklas „Lidl“ investuoja į Lietuvos...
 
Netektis advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje (6)
Advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje – netektis: lapkričio 1 d. po...
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (75)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...
Atviras laiškas dėl Vilniaus m. savivaldybės viešojo konkurso sąlygų, palankių „laimėti“ tik vienam dalyviui (29)
Vilniaus m. savivaldybė vėl rengia konkursą, kuriame akivaizdžiai sudaromos sąlygos...